Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 0
    Dün: 4
    Toplam: 33700

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 364
    Üye: 0
    Toplam: 364

FrpWorld.Com :: View topic - Savaş ve Çlüm mü hayır...Ben ışığı ve yaşamı ter
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Savaş ve Çlüm mü hayır...Ben ışığı ve yaşamı ter View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Rhonin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Dec 03, 2005 7:21 pm Reply with quoteBack to top

Yaşıma göre çok şey görüp çok şey yaşadım...Etrafıma baktığımda bu adaletsiz dünyada gördüğüm tek şey acıydı...Ve acı çeken insanlar...Ailem öldürüldüğünden beri ben de bu insanlardan birisiyim...

Peki benim sıradan acı çekmiş insanlardan farkım neydi biliyormusunuz?...

Ben bu acının üstesinden gelmeyi başardım...Usta Feralse yanımda olmasaydı belki bunu başaramayacaktım...Çünkü o bana saldırmayı ve savunmayı öğretti...Saldırmak ve savunmak ölümcül bir birleşim...Yerinde kullanıldığında insanların acı çekmesini engelleyecek bir birleşim...

Adalet için kullanacağım bir birleşim...Başkalarının ailelerinin ölümünü engelleyecek bir birleşim...

Ustamdan ayrıldığımdan ve adalet tanrısının Oren'in yolunda ilerlediğim günlerde kendimi adalete teslim bıraktığımı sanıyordum ama sonradan anladım ki benim diyara getirmek istediğim adalet bu adalet değildi...Bunu farkettiğimde ise önüme baktım ve bu farklı bir yoldu seçtiğim yoldan çok farklı bir yoldu...Gözlerimi açtığımda ise gördüğüm yol cennete uzanan gümüş merdivenlerden ibaretti...

Artık ne olmak istediğimi biliyordum...

PostPosted: Sun Jan 01, 2006 4:53 pm Reply with quoteBack to top

...Çok şey görüp yaşayacaksın Rhonin. Buna emin ol. Sana gösterilen yollar belki dünya görüşünü yansıtmayacak, ama yine de o yollarda yürümekte olduğunu anlayacaksın.
    Hatta belki o yolu terkedip kendine başka yollar arayacaksın, ama öyle ya da böyle ulaşacağın nokta hep aynı olacak.
    Ben sende bunun olacağına inanıyorum Rhonin. Yürüyeceğin son yolden önce ise büyük bir sınav seni bekliyor olacaksın. İşte o vakit geldiğinde geçmişi ve geleceği unutacaksın. Sadece anı kollayacaksın.
    Bu yolda başarılı olursan şekillenmekte olan geleceğin apayrı bir boyut kazanacak,
    Ama başarılı olamazsan...

Bunun sonucunu ne ben ne de benden daha bilge olanlar bilebilir...

Bunun için, hazır olmaya çalış ve anı kolla...

Anı kolla...

Anı kolla...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Eldarin_

PostPosted: Wed Jan 04, 2006 3:16 pm Reply with quoteBack to top

Anı kolla

Anı kolla

Anı kolla

Bu sözlerle birden uykusundan uyandı Rhonin, nerden geldiğini bilmiyordu ama çok derinden ve çok tanıdık geliyordu.Koşmaya başladı kapkaranlık ormanda. Nereye gittiğini bilmiyordu,nasıl gittiğini de bilmiyordu.Sadece koşuyordu. Durmadan usanmadan.Koştu,koştu zifiri karanlıkta hiç bir şey görmeden ilerlediÂ?

Sonunda bir ağacın önüne geldi,eni 25-30 adım vardı.Kadim ve yaşlı bir ağaçtı bu. Sonra o sesi yeniden duydu;

Anı kolla

Gel içeriÂ?Ben buradayım öğrencimÂ?

Rhonin ağacın etrafında bir tur attı. Sonra içine girebileceği bir açıklık gördü. Ve daldı içeri gözünü kapatıp. Gözünü açtığında bir meydandaydı sanki bir arena. Sıralarda sadece 9 kişi vardı.Yüzlerini pelerinleri örttüğü için gözükmüyordu.Sonra karşısına siyah siluet içinden bir kişi çıktı. Tanıdık bir simaydı. Bu onun ustası FeralseÂ? den başkası değildi.Sonra konuştu;

Â?Sınanmak için geldin genç öğrencim.Eğer beni yenersen sende usta bir savaşçı olabileceksinÂ? dedi ve silahlarını çekerek üzerine atladı.

Kısa ve adil bir dövüş oldu.Sonucu ise kimseyi şaşırtmamıştı.Usta Feralse kazanmıştı. Sonra usta bir kez daha konuştu. Sesi kesin ve netti.

Â?şimdi git ve zamanın geldiğinde son kez benle karşılaşmaya gel Rhonin.daha hazır değilsinÂ? dedi. Ve Rhonin bayıldı.
    Gözlerini açtığında kamp yerinde ateşin yanında olduğunu fark etti...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum