Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 25
    Dün: 23
    Toplam: 90354

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1235
    Üye: 0
    Toplam: 1235

FrpWorld.Com :: View topic - En Son Hangi Animeyi İzlediniz?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

En Son Hangi Animeyi İzlediniz? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 28, 2005 7:33 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar yorumlarınızı da katarak bizimle paylaşın Very Happy

Ben en on One Piece 91. Bölüm izledim. Bu bölüm ile birlikte seri ikinci sezonunda bir bağlam noktasına yavaş yavaş giriyor. Bu animede sezon sonları genellikle güzel oluyor. Burada da aynı şekilde olacağa benziyor. Diğer bölümleri de izleyeceğim bir kaç saat içerisinde...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 28, 2005 7:49 am Reply with quoteBack to top

Adı ninja scrooldu sanırım(yanlış sölediysem gorath düzeltir Very Happy ).
    Gerçektende çok hoşuma gitmişti bu anime.Bide daha çok büyük kesime yani 16_30 ve üzeri yaştaki kesime hitap eden bir animeydi bence sanki bir film havasında gibi keyif aldım şahsen izlemeyen herkese bu animeyi biyerlerden bulup izlemelerini tavsiye ediyorum.

Bu animede yanlız bir kiralık ninja olan jubie nin hayatı anlatılıyor.Bu elemana hayran kalacağınızdan emin olun şimdiden söleyim Very Happy .

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 28, 2005 12:58 pm Reply with quoteBack to top

En son dün gece 2 gibi basilisk'in ilk 2 bölümünü seyrettim ve Goratha tavsiyesi için teşekkür ederim. Ninja scrolls'u yada vampire hunter D'yi seyeredenler seyretsin derim.

Ayrıca dün gece 1 gibi Monster isminde bir animenin 3. bölümünü izledim. Adına aldanıpta canavarlar filan beklemeyin gayet normal hayat animesi.

Dün gece 12 gibi Shura no Toki adındaki animeyi izledim. Monk oynanayı sevenlerin kesinlikle izlemsi gereken bir anime. Adam sadece ellerini kullanarak katanalı adamları rezil ediyor.

Yani anlayacağınız dün gece bıkana kadar anime seyrettim. Very Happy

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 03, 2006 11:22 am Reply with quoteBack to top

One Piece 92-108 izledim ve kesinlikle Alabasta Kingdom savaşının seneryosu beni yerimden oynattı.

----SPOİLER---

Mr. Zero'nun yani namı değer Crocodile'ın acımasız planını yaparak halkı Alabasta Kralına karşı çevirmesi ve iki farklı cepheden şehre saldırılması gerçekten dehşet. Henüz Luffy'nin bu işteki rolünü göremedim. Ama sonraki on bölüm ininceğim sanırım. Ama Vivi'nin elinde ki küçük gücü ile Kum Kum Meyvesi yemiş Crocodile a karşı gelmesi gerçekten dehşetti. Ama beni en çok bitiren olay Sanji'nin Mr. Prince olarak ortaya çıkmasıydı. Crocodile bile dumur oldu ki ben nasıl olmayayım...

Ciddi bu bölümleri herkese tavsiye ederim. Alabasta Kingdom bölümleri bir harika...
    rain_maker
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 05, 2006 5:51 pm Reply with quoteBack to top

trigun 'ı dün bitirdim ve o şokla(ve gaz) berserk' e başladım...(Allah sonumu hayır etsin :lol: )
    Back to top View user's profileSend private message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 10:47 am Reply with quoteBack to top

Ben de halen Trigun insin diye bekliyorum. İlk bölümü indirince hayranı oldum. 12 bölüm daha geliyor. Sonra diğer yarıyı da çekicem. Ama çok yavaş geliyor ne yazık ki Sad

Onu beklerken;

One Piece 109. ve 110. bölümleri izledim ve 10 bölüm daha iniyor şu anda. O da çok yavaş iniyor Sad Zaten çok heyecanlı bir noktada yarım kaldı 110. bölüm...

Dün Bleach izlemekten beynim sulandı. Bleach 25-48 arası bölümleri izledim dün. Captain Aizen entrikası ilgimi çekti bir hayli. Ama bölüm başlarında çok fazla tekrar yapıyor önceki bölüme dair. Bu da yer yer sıkıyor... Anime güzel gidiyor bakalım neler olucak...

Az önce One Piece Movie 1 Türkçe Alt Yazısı çıkınca hemen yeniden izledim filmi ve gerçekten Türkçe alt yazının kalitesi tartışılmaz. Çok iyi olmuş çeviri. Filmde çok güzel zaten. İkinci izleyişim olmasına rağmen hiç sıkmadı...
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 10:52 am Reply with quoteBack to top

en son "hentai" leri izledim desem çok mu abartmış olurum acaba? Very Happy
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 11:18 am Reply with quoteBack to top

Bleach animesinin 23 dakika sürdüğünü biliyoruz. Gorathda ban her seferinde giriş müziklerini dahi izlediğini yazmıştı. Buradan çıkan bir hesapla

23x23= 529 dakika = 8.81 saat

Yani 8 saat 45 dakika bilgisayarın başında anime izlemiş Gorath.

bölümler arasında diğer bölüme geçiz ve yapılacak başka işlerin halledilmesinide katsak Gorath şu anda yeşil olmuş olabilir yaklaşmayalım. Dil

Bende en son Kimi ga Nozomu Eien adında bir animeyi izledim. Bundan da önce Peach girl izlemiştim. Duygusal animelere fazla sardım korkuyorum birde bunlar bitince "Yalan rüzgarı" ve "Cesur ve güzel"e kapılırsam diye. Ancak size taviye ederim arkadaşlar Kimi go Nozomu Eien gerçekten çok güzel anime ve sadece 14 bölüm.

Dün gece saat 2 sularında Shingetsudan tsukihime adındaki bir animenin 3. bölümü ile perdeyi kapattım. buda güzelmiş. Yakında Kısa kısa aniemler bölümü içinde bir sürü animeyi yazacağım.

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 11:43 am Reply with quoteBack to top

Shingetsudan Tsukihime yi izlemişsin. Nasıl buldun? Çok beyenmişti izleyenler. Yorumlar iyiydi. Umarım kötü bir anime tavsiye etmemişimdir. Smile

Bu arada itiraf ediyorum Bleach 42 ile 45. bölümlerde introyu dinlemedim Very Happy Zamandan çıkartabilirsin bu iki bölümün intro sürelerini Very Happy
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 11:56 am Reply with quoteBack to top

Daha ilk 3 bölümdeyim ama sürükleyici bir konusu var gibi. Kısa kısalara yazdığımda açıklayacağım aslında. Vampirler, iblisler ve özel güçleri içeren, çizimleri hoş bir anime. Devamını izlediğimde yazarım nasıl olduğunu. Ancak konusunu derin olduğu daha ilk başından anlaşılıyor.

Reborn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 07, 2006 1:04 pm Reply with quoteBack to top

Gun X Sword 4'ü izledim yeni ve sevdim yine Very Happy Çok iyi ya Gun X Sword'ler Very Happy
    Cryptwind
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 1:52 am Reply with quoteBack to top

full metal alchemistin ilk 2 bölümünü flcl nin ilk 2 bölümünü ve final fantasy advent childreni 100. defa seyrettim hepsini bir güne sığdırdım biliyorum normal değilim şimdide tam 4 (yazıyla dört) tane pcye format attım ve artık vücdudum alarm verio yat artık kafayımı yedin die...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 9:41 am Reply with quoteBack to top

İşte öyle zamanlarda yatmayacaksın. Bak bana bir günde 12 bölümlük Onegai Twins'i bitirdim. şimdide hedefim Shingetsutan Tsukihime. Desteğinizle onuda bitireceğim. Ama bu bir günde olmayacak çünkü daha önceden başlamıştım. ...( Dil )

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 7:40 pm Reply with quoteBack to top

Evet haklısın öyle zamanlarda uyunmaz. Ben de iki gün önce Bleach yüzünden uyumamıştım Very Happy

şimdi sıralayalım;

Elfen Lied 1-4 Türkçe Alt yazı ile yeniden başladım izlemeye. Çok eğlenceli oluyor kendi dilimde izlemek Smile

King Of Fighters: Another Day Ova 2. Bölüm. Tavsiye ederim. Sekiz dakika bir şey ama delirtiyor.

Bleach 49-57 Ama bir günde değil. Bir kaç gündür tek tek geldikleri için böyle oldu. Ama bu gün üç bölüm izledim Very Happy

~Da Capo~ 2 bölüm izleyerek başladım. Maşallah abi ve kız kardeşler birbirine aşık olup duruyor. Birde 15 dakikalık animeyi gereksiz şarkılarla 25 dakikaya çıkartmışlar ya helal olsun. Ama devam edicem. Arada işkence çekmekte yarıyor insana..

Son olarak aylar önce ilk sezonunu indirdiğim Kyou Kara Maou'nun 5. bölümünü izledim. Çok değişik bir anime. Ek olarakta sıkıcı. Ama izliycem inadım tuttu. Boşuna cüce demiyorlar bana Dil
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 11:55 pm Reply with quoteBack to top

Ahuhhahahahah! Gorath bakıyoum formundan düşüyorsun. Benden az izlemişsin. Dil

"Shingetsuna Tsukihime" 6. bölümden 12. bölüme kadar izledim. Bu bitince her animede olduğu gibi bir boşluk hissettim ve daha önceden Monster'ın 6,7 ve 8. bölümünü izledim. Ardından hızımı alamadım 13 bölümlük "Midori no hibi"'ye başladım ve onuda bitirdim.

Yalnız 23 bölüm izlemişim bu gün ve aynada bakıyorum rengim yeşil değil. Demek ama siz yinede bana yaklaşmayın her an acaip bişeyler olabilir.

Bu arada "Shingetsutan Tsuhikime" beklediğim kadar iyi çıkmadı. Çok monoton geçti konu ve ne aşkı nede macerayı tam anlamıyla hissedemedim. Çizimler çok güzel ve bir frp oyununda kullanılacak çok malzeme var. Tek sorun animede çok havada kalmış olması. Sanki adamların aklında daha derin bir konu varmışta mecburen kısa kesmişler gibi. Yinede bir şans verin derim.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum