Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 2
    Dün: 35
    Toplam: 90366

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1521
    Üye: 1
    Toplam: 1522

Şu An Bağlı:
    01 : usotuvy

FrpWorld.Com :: View topic - God Of War
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

God Of War View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Beckett
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 12:26 pm Reply with quoteBack to top

Geçen gün PS2 de God Of War diye bir oyun oynadım.Ve hayran kaldım.Gerek görüntü gerek oynanabilirlik gerekse ses olarak oyun bir harika.Oyun Yunan mitolojisinde geçiyor.Siz Spartan'ın Komutanı Kratos'u yönetiyorsunuz.Bu arkadaş yıllarca Ares için kan dökmüş kafalar kopartmış bir kumandan.Güçlü barbarlar ile yaptığı bir savaşta yeniliyor,tam kafa kelleden gidecekken Ares e yalvarıyor ve Ares de duasını kabul ederek bunu kurtarıyor.Zaten olay bundan sonra başlıyor.Kratos Ares'in resmen kölesi oluyor.Ares ve Hades kurallara karşı gelerek Atina'ya undead ordusui ile saldırıyor.Kratos'da bu sırada kabuslarına dayanamayarak ve kendini Olympus dağının en yüksek noktasından aşağı sallar.Ama tanrılar Kratos un bu isteğini kabul etmez.Onları bu savaşta temsil edecek bir komutana ihtiyaçları vardır ve onu bulmuşlardır :twisted:

Neyse hikaye hakkında bu kadar yeter.Gerisini kendiniz görün.Oyunu o kadar sevdim ki bir gecede bitirdim walla.Adamımız tam bir "barbar",zaten tip olarakda Diablo 2 ki barbar kardeşimize benziyor.Ve o kadar tatlı öldürme şekilleri var ki bana Punisher(Pc)ı hatırlattı.Level bu oyunun üzerine başka oyun yapılamaz diye çok güzel bir açıklama yaptı.Gerçekten muazaam görüntüler var ve çok ama çok gerçekçi.Eğer TV niz kaliteli ise gece ışığınızı kapattığınızda kendinizi orada hissediyorsunuz.Kamera açısı bakımından klasik,arkadan görüntü yani.Birde şunu söyliyeyim iyice ağzınız sulansın Razz Tanrılar adamımıza güçler veriyor.Zeus olsun Poseidon olsun.Ona kendileirne has güçler veriyor.Alın oynayın diyorum başka birşey demiyorum Smile Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Wink

Bu da olumun
    ..... Bilmen gereken bunlar.....
    Geliyor zamanı Tanrıların;
    Hayatın ve Olumun...
    Back to top View user's profileSend private message
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 1:18 am Reply with quoteBack to top

EWet süper... ps2 2 en iy aksiyon ve grafiklere sahip oyunu...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    John
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 13, 2005 12:22 pm Reply with quoteBack to top

kesinlikle leziz bir oyun, sanırım daha soora PC versiyonunu da çıkardılar..

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Beckett
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 13, 2005 2:32 pm Reply with quoteBack to top

Ben pc versiyonu çıkmadı diye biliyorum.Ya dostum zaten o grafikleir pc ye aktaramazlar imkansız gibi bişi olur.Hadi aktardılar diyelim,onu kaldıracak yeni bir sistem yapmaları gerekir Very Happy .Süperr Süperr

Bu da olumun
    Hayatın ve Olumun...
    John
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 13, 2005 2:51 pm Reply with quoteBack to top

hmm demek ben yanlış gördüm , olabilir yaşlılık işte Dil

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 13, 2005 4:05 pm Reply with quoteBack to top

SPOILER MEVCUT BİLGİNİZE

God Of War gerçektende harika bir oyun grafiklerinin yanısıra senaryosuda mükemmel Very Happy .

Oyunun sonunda yeni savaş tanrısı seçilme olayı süper gerçekten çok hoşuma gitmişti o olay zeus bir savaş tanrısına ihtiyacımız var onu sen öldürdün gel ve sen yeni savaş tanrısı ol diyor gerçektende mükemmel Very Happy .

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 14, 2005 2:56 am Reply with quoteBack to top

ps 2 de kalsa o oyun bence daha iyi olur... hiç olmasa karizması korunur...
    pc geçerse.. ps de n pc gecen her oyun gibi kötü olur...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    John
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 14, 2005 10:02 am Reply with quoteBack to top

valla bana göre de tam tersi PS2den PC ye aktarıken bi çok oyunun kamera açılarını daha iyi hale getiriolar. Mesela Prince of Persia, gerçi ben kendim oynamadım ama gördüğüm kadarıyla PC daha iyiydi ama God of War'un PS' kalması daha iyidir bencede çünkü PS2 konseptidir o oyun aksiyon ona yöneliktir Very Happy

Beckett
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Dec 14, 2005 11:42 am Reply with quoteBack to top

logan haklı ps2 den pc ye geçen birçok oyun berabt oluyor.Bencede hiç ellemesinler hayallerimize oynamasınlar Dil

BURADADA BİR KISIM SPOİLER BARINMAKTA

Bu arada oyunun sonunda gerçekten çok etkilenmiştim hele Kratos'un o oturuş şekli baya bir güzeldi.Dikkat ettiyseniz 1. Dünya Savaşıda kareler arasındaydı Wink

NOT:Arkadaşlar bu düzelttiğim 2.spoiler'lı mesaj,bundan sonra uyarı olmadan spoiler barındıran mesajları silmeyi planlıyorum haberiniz ola,Erethan...

Bu da olumun
    Hayatın ve Olumun...
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 14, 2005 3:59 pm Reply with quoteBack to top

Cidden çok iyi oyun, ben oynuyorum şuanda ve ps2ye yapılan en kaliteli yapımlardan olduğunu düşünüyorum...
    (bence de ps'deki oyunlar yerinde kalsa çok daha iyi oluyor, sonra millet bumuydu abarttıın oyun dio pc'ye kötü aktarınca...)

ayrıca arkadaşlar daha önce bi arkadaşımızın yaptığı gibi oyunun sonu yada gidişatı hakkında daha dikkatli yazarsak sevinirim, oynayan ve bitirmeyen adamlar var aramızda, yada yazarken "spoiler var" falan yazın....

bilgi, sitem ve saygılarımla...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Dec 15, 2005 10:33 am Reply with quoteBack to top

Kusura bakmayın,yazdığımın spoiler içerdiğinin farkına varmamışım.Yani çok şey söylemek istemedim zaten.Chosen kolay gelsin sana da,başlamışsın.Eğer takıldığın bir yer olursa msn den yardıma gelirim hemen Smile

Bu da olumun
    Hayatın ve Olumun...
    Thundorius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 9:40 pm Reply with quoteBack to top

Hakikaten süper oyun ama pc de(aktarılırsa) ps2 controllerının rahatlığı olmaz ve bence bu aksiyonu baltalar.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum