Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: yqiqufa
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1121
    Ãœye: 2
    Toplam: 1123

Şu An Bağlı:
    01 : ofine
    02 : yqiqufa

FrpWorld.Com :: View topic - EÄŸlencelik Anket
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

EÄŸlencelik Anket View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Bir loncanın en iyi ajanı olarak gece vakti bir kaleye sızdınız ve gerekli eÅ?yayı aldınız. Ancak geri çıkmaya çalıÅ?ırken bir sorun oldu ve farkedildiniz. Kalenin içinde bir süre kaçmayı baÅ?ardınız, ama her an yakalanabilirsiniz. Ne yaparsınız?..

Surlara çıkarım, Crossbow'um ile arkasına ipimin baÄ?lı olduÄ?u bir bolt'u karÅ?ıdaki aÄ?aca atarım ve ipe tutunup dalıÅ?a geçerim.
    8%
     8%  [ 6 ]
    Surlara çıkarım, zaten atım aÅ?aÄ?ıda beklemektedir, üzerine doÄ?ru atlarım ve pelerinimin yardımıyla düÅ?üÅ?ümü yavaÅ?latıp iyi bir iniÅ? yaparım.
    2%
     2%  [ 2 ]
    Gölgelere karıÅ?ıp ortalıÄ?ın yatıÅ?masını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!
    30%
     30%  [ 21 ]
    Ã?nce izimi kaybettiririm, sonra yalnız bir askeri öldürüp kılık deÄ?iÅ?tiririm, gerisi kolay...
    21%
     21%  [ 15 ]
    Yangın çıkarırım, dikkatler oraya yoÄ?unlaÅ?mıÅ?ken ben de kolaylıkla kaçarım.
    21%
     21%  [ 15 ]
    Vakit gece nasıl olsa, kumandanı gafil avlayıp rehin alırım. Hatta mümkünse karısını rehin alırım, daha az sorun çıkarır. Kimse bir Å?ey yapamadan kaleden rehineyle beraber çıkarım. Ona ne yapacaÄ?ıma daha sonra karar verebilirim...
    0%
     0%  [ 0 ]
    Bir hırsız olsam da, kılıç kulanmada da üstüme yoktur. Kaçacak fırsatı bulana kadar dövüÅ?ürüm!
    0%
     0%  [ 0 ]
    Böyle zamanlar için sakladıÄ?ım parÅ?ömenimi okurum ve...
    15%
     15%  [ 11 ]
    Total Votes : 70

Author Message
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Fri Nov 04, 2005 6:23 am Reply with quoteBack to top

Ajanların kılıkdeğştirme diplomasi blöf gibi yetenekleri çok yüksek olması lazım hele bir de loncanın en iyi ajanıysa bu yüzden Çyle bir durumdan kılık değiştirerek ve yalan söyleyerek çok rahat kurtulabilir.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 11, 2005 4:13 pm Reply with quoteBack to top

ben kranlıa karışırım.bulurum kuytu bi köşe.sinerim.kimse bulamaz beni orada
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    ...lwnt....
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 6:38 pm Reply with quoteBack to top

Abi bi kenderin ata atlıyabilcğini düşünmüyoum yani yapamaz bence ama ben olsam parşömeni kullanırdım... Smile
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 7:35 pm Reply with quoteBack to top

Gizlenmek en mantıklısı gibi görünsede,güvenlik artacaktır. en güzeli bu şıklarda kanımca yangın çıkartmak en kallavisinden.

Ama bana sorarsanız. loncanın kimya araştırmalarına bakan bir kişisi var ise, onun dışarda beklemesini söylerim bi terslik çıkar ise hava-i fişeğe benzer birşey patlattırırım bu yangından daha şoke edici olacaktır. veya zaman ayarlı bir şaşırtmaca kullanabilir. tahmini çıkış süresi hesaplanır.

Saygılarımla.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Gwindor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 7:57 pm Reply with quoteBack to top

Birini öldürüp kılığını alırım. Valla en mantıklısı bu gibi. Yüzünüde gizleyebildinmi...
    Back to top View user's profileSend private message
    ...lwnt....
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 01, 2006 12:01 pm Reply with quoteBack to top

o zaman maske takardım hani drizzt calimport ta giderken takmıştı bi maske o olabilir mesela... Smile
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Wed Feb 01, 2006 6:10 pm Reply with quoteBack to top

loncanın en iyi ajanıyım dielim

bi düşünelim, bi ajan nede uzman olur, konuşma, blöff, gizlenme, sessizlik, ozaman nie kendimi riske atayım değilmi. en iyi olduğum şeyi seçer o doğrultuda üstüne giderim olayın. ordan karlı çıkma şansım bile war, hatta çok sıkışırsam loncadan alt seviyelerde birini satarım o da benim yerime cezamı çeker. hiç olmadı karanlığa sinerim beklerim, uygun ortam olursa nöbetçilerden birinide gafil avlarım. her hırsızın yedek planları olmalı! kıyafetleri bi yere saklarım. eğer tekrar kaçmam gerekirse kaçıp kılık değiştirmeye başvurmak için.

yada sinerm yaw karanlığa gölgelere güvenirim içinde uyuyabilecek kadar bile iyi değilmiyim nasıl olsa
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    barabus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 01, 2006 9:36 pm Reply with quoteBack to top

saraydaki en yetkili kişinin karısını baştan çıkarırım ( ki bu kraliçe olabilir önce onunla ayak üstü sevişirim sonra da onun bildiği gizli bi geçitten surların arkasına çıkaraım bunu bi şık olarak yazmamışsınız ama en kullanılabilir yöntemdir saray kadınları genelde heyecana bayılırlar bence deneyin denemeye değer.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    paul sernine
    Gölge Ustası

PostPosted: Wed Feb 01, 2006 10:40 pm Reply with quoteBack to top

barabus'un planında hafif kara murat özentiliği mi var yoksa bana mı öyle geldi? (s)
    barabus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 01, 2006 10:46 pm Reply with quoteBack to top

eee dostum diyecek bişey yok ATIN ÇLÇMÇ ARPADAN OLSUN!! :lol: :lol: :lol: :lol:
    punctualazrael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 8:42 am Reply with quoteBack to top

"Yangın çıkarırım, dikkatler oraya yoğunlaşmışken ben de kolaylıkla kaçarım." bunu seçtim çünkü daha önce denendiğinde başarılı olduğunu biliyorum. Sanırım Sparhawk yapmıştı? Smile

Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Mon Feb 13, 2006 5:04 pm Reply with quoteBack to top

• Surlara çıkarım, Crossbow'um ile arkasına ipimin baÄŸlı olduÄŸu bir bolt'u karşıdaki aÄŸaca atarım ve ipe tutunup dalışa geçerim.

Kale alarmdaysa hemen şişlerler. Surlarda allah bilir kaç okçu vardır. Açık hedef olursunuz.

• Surlara çıkarım, zaten atım aÅŸağıda beklemektedir, üzerine doÄŸru atlarım ve pelerinimin yardımıyla düşüşümü yavaÅŸlatıp iyi bir iniÅŸ yaparım.

Sen dayansan bile at dayanacak mı? Kaç metre sur, süs olsun diye dikmiyorlar. Dibine atı bağlamak ayrı mesele...

• Gölgelere karışıp ortalığın yatışmasını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!

Bulamaz da ortalık yatıştıktan sonra ne yapacaksın? ,eğer sonsuza kadar gölgelerde kalacaksan o başka. Sonuçta bu kalenin kapısı var ve kapıda da nöbetçiler. Ya kılık değiştirirsin ya da karmaşada kaçarsın.

• Çnce izimi kaybettiririm, sonra yalnız bir askeri öldürüp kılık deÄŸiÅŸtiririm, gerisi kolay...

Askeri yalnız bulmak da kolay iş değil. Bu korku filmi değil ki adamlar tek dolaşsın. Ama bulursan da kaçma olasılığın az. Askeri dövmen gerek, dövdün diyelim, nöbetçiler seni dışarı salacaklar mı?

• Yangın çıkarırım, dikkatler oraya yoÄŸunlaÅŸmışken ben de kolaylıkla kaçarım.

Denenmiş ve başarılı olunmuştur. Karmaşada kaçmak en kolayıdır.

• Vakit gece nasıl olsa, kumandanı gafil avlayıp rehin alırım. Hatta mümkünse karısını rehin alırım, daha az sorun çıkarır. Kimse bir ÅŸey yapamadan kaleden rehineyle beraber çıkarım. Ona ne yapacağıma daha sonra karar verebilirim...

Koca kalede kumandanın karısını bulmak... Kumandanın kendisini rehin almaktan bahsetmiyorum bile...

• Bir hırsız olsam da, kılıç kulanmada da üstüme yoktur. Kaçacak fırsatı bulana kadar dövüşürüm!

Yorumsuz...

• Böyle zamanlar için sakladığım parşömenimi okurum ve...

Varsa okursun. Yine de büyüye güvenmeden önce iki kez düşünmek gerek.

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    WereWolf
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 10:51 am Reply with quoteBack to top

Yangın falan çıkarırsan başına istediğinden fazla dert alabilirsin sonuçta bu işi en az dikkati çekerek ve en az başına alarak yapmalısın.Zaten diğer şıklarla kaçmak çok zor.
    Bence en iyisi parşomen okumak hatta diğer şıklara göre bence hile gibi kalmış ama nede olsa bir hırgızsın hilelerin adamı..Very Happy

Ama parşomen olmasa tabiki en mantıklısı yangın çıkarmak.Saygılar...

Göz Rengi:YeÅ?il
    Boy,Saç Rengi:1,72,Kızıl
    Alignment:True Neutral
    Back to top View user's profileSend private message
    oldun
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Mar 19, 2006 10:19 pm Reply with quoteBack to top

ilk sık bence olmaz bir crossbow ne olursa olsun bir insanı tasıyacak kadar saglam bir sekilde bir agaca giremez ve cat die assagı düşeersiniz sonra mıntıka temizliğinde sizi toplarlar ya gölge yada atlamak büyü ise ya tutturamzsanız ve büyü elinizde patlarsa bence onu adamlar sizi ele gecirinceye kadar saklamalısınız baktınız olmayacak son anda bir teleport anında kenya tabi baska bir büyü varsa sakat ama ne olacak fireball mu diesim geliyor gerci change self yada alterself falan varsa cok kullanıslı olabilir offff bence anket iyi gidiyor oranlar dogru zzaten ikitanesini kimse işaretlememiş Very Happy
    Negruperla
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 08, 2006 9:58 am Reply with quoteBack to top

gölgelerin arasında kim farkedebilir ki
    bir çingene hırsızı Melek görünümlü Å?eytan

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum