Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: SharonMass
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1729
    Ãœye: 0
    Toplam: 1729

FrpWorld.Com :: View topic - En Son Hangi Filmi Ä°zlediniz?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

En Son Hangi Filmi Ä°zlediniz? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 6:03 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim; Başlığa gereksiz, tek kelimelik, yorum ve anlam içermeyen mesajlar atmayınız. Başlığın amacı son izlediğimiz filmleri yorumlayarak o film hakkında ki fikirlerimizi birbirimizle paylaşmaktır.

Ä°zlediÄŸiniz filmi yazarken dikkat etmeniz gereken hususlar:

1- Filmin ismini büyük harflerle yazın.
    2- Filmin Vcd ve ya Dvd kapağına ait olan bir resmi başlık altına iliştirin.
    3- Filme ait yorum yapın, spoiler verecekseniz Spoiler olduğunu belirten kodu kullanın. (Bkz. Mesaj yazma menüsü Quote kodu yanı.)
    4- Filme 10 üzerinden gönlünüzden geçen puanınızı verin.

Çstteki kurallara uymayan arkadaşların mesajlarının silinmesini bölüm moderatörü arkadaşımızdan şiddetle rica ediyorum.

Benim en son izlediÄŸim film:

Mr. And Mrs. Smith

Image

Filmi çok sevdiğimi söylemeliyim. Gerçekten etkileyici sahnelerle kuşatılmış bir film. Çzellikle beyendiğim sahneler de vardı.

Spoiler:
    Mr. Smith ile Mrs. Smith'in evlerinde geçen o birbirleri ile kapıştıkları sahneyi izledim ve çok beyendim. Ayrıca bu sahneyi nedense bir karı koca kavgası olarak düşündüğümü de belirtmeliyim. Filmi izleyen herkes mi böyle düşünüyor yoksa orda silahlar konuşurken ben mi öyle algılayan garip bir insanım bilemiyorum?

Benim Notum: 7,5/10
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 12:40 pm Reply with quoteBack to top

Hearts In Atlantis / Gizemli Yabancı

Image

Stephen King'in romanından uyarlanmış, Anthony Hopkins başrolde, çocuk oyuncular da muhteşem iş çıkarmışlar. Normalde duygusal filmleri sevmememe rağmen, çocukluğumu özlediğimi fark ettim. Crying or Very sad Ahh, çocukluğum. Stephen King'i seviyorum.

Spoiler:
    Stephen King romanında uyarlama olduğu için klasik olarak doğaüstü şeyler var ama filmde çok büyük bir yeri yok. Filmin geçtiği ortam ve çocukların oynadıkları oyunlar gerçekten etkiledi beni.

8/10

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 1:06 pm Reply with quoteBack to top

Image

imbd puanı : 6.6/10

Vaktiniz olduğunda, izleyecek hiç film yoksa izlenebilecek aman aman olmayan bir film. Gerilim drama deniyorda alakası yok. Biz gülerek eğlenerek izledik. Filmde Ana karakter olan hatun çok güzel hareketlerde bulunuyor ve bir kafa yeme sahnesi var dağıldık. Ayrıca kaçış planlarıda zekice ve güzel.

Ä°zlenebilir bir film.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 11:47 am Reply with quoteBack to top

Image

Mind hunters: ,

Gerçektende saçma sapan olayların olduğu, başından sonuna kadar saçmalıklarla dolu ve Hollywood'a göre FBI ajanlarının gerizekalı olarak görüldüğünü gözler önüne seren saçma sapan bir film. Yani FBI'ın en zeki ajanları benim düşündüklerimi düşünemiyorsa o zaman ya bu filmde bir sorun var demektir yada amerikan halkında. Film olsun diye yapılmış bir film ve sadece çok boş vaktiniz olduğunda izleyin derim.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    esen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:49 pm Reply with quoteBack to top

dün akşam iki dvd izledim ilki komedi filmi Rebound
    ikincisi ise daha vizyona girmemiş bir aksiyon/grilim olan Serenity eh ikiside vasatın biraz üstünde

Wink
    Back to top View user's profileSend private message
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 11:44 pm Reply with quoteBack to top

Image
    Image
    Image
    En son izlediğim film Kung fu hustle. Harika bir filmdi bence. Anime izleyenlerin kesin izlemesi gerekir. Anime izlemeyenlerde gülmek istiyorlarsa izlemeliler. Bol bol dövüş sahnesi, aynı bir animedeki gibi gittikçe daha da abartılan abartılar ( Very Happy ) ve çok güzel çocukça espriler. Kafayı boşaltıyor valla, dertlerinizden uzaklaşıyorsunuz.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    ulysses
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 6:09 pm Reply with quoteBack to top

MIRRORMASK (2005)
    Image

15 yaşında bir kızın hayal dünyasında geçen bir film. Filmin geçtiği dünyanın tasviri ve dekorlar gerçekten bayağı iyi! Ben beyendim, seyretmenizi tavsiye ederim ! Puan olarak 10 üzerinden 8 veririm!

imdb adresi : http://www.imdb.com/title/tt0366780/

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 12:06 pm Reply with quoteBack to top

ya bu kung fu hustle çok güzeldi ya ben onu seyredeli bir bir buçuk sene oluyor çok gülmüştüm. Tavsiye ederim...

Benim bahsetmek istediğim son film Kurtlar vadisi ırak
    Spoiler:
    Hayatımda bu kadar iÄŸrenç hikaye olmayan derinliÄŸi olmayan sadece insanların popüler ve milliyetçi duygularına hitap eden iÄŸrenç bir film olmuÅŸ daha fazla ÅŸeyler beklemiÅŸtim film için.özellikle bu tür filmlerde "savaÅŸ  ve action" filmlere karakter derinliÄŸi özeliiÄŸi geçmiÅŸi hayatı katılır ama nerdeeeee.....Hiç türk le tanışmamış yada kurtlar vadisini izlememiÅŸ birinin anlaması çok  zor (karakterler için konuÅŸuyorum) ki anlatmak istediÄŸim son konu film batmanda çekilmiÅŸ ve batmanda çekildiÄŸi çok belli olmuÅŸ

Kısacası tavsiye etmediğim bir film izlemeniz gerekiyorsa bir iki aya televizyonlşar yaımlar filmi zaten....
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 12:27 pm Reply with quoteBack to top

Underworld Evolution

Spoiler:
    valla güzel ve hoş fakat içerisinde kişilere göre çok geyik çıkartılacak sahneler var. Filmin başlangıcını uzatmışlar baya. ama esas kızımızın sevişme sahneleri ilgi çekiciydi:) Ve filmin sonundaki söz de gayet hoş olmuş. ışığa ilk defa umutla bakıyorum gibi birşey.
    Shevarash
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 10:57 am Reply with quoteBack to top

Kurtlar Vadisi Irak :

beklediğimden daha donuktu, güzel aksiyon sahneleri olmasına rağmen hikaye çok sade, esasında eleştirdikleri amerikan emparyalizminin ne kadar etkisinde olduklarını göstermesi açısından ironik!

Ayrıca karakterlerin konuşmaları çok az, filmin başrolünde Billy Zane var gibi gözüküyor en çok konuşan o...

[/img]
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 11:47 pm Reply with quoteBack to top

d@bbe

herkes bilir hatta yadırgar da Türk yapımlarına olan toleransımı, ve emee olan saygımı. çünkü elde olan imkanlar bu kadar derim hep, ellerinden geleni yapmışlar derim.
    lakin bu filmi neresinden tutarsanız elinizde kalıyor, çok kötü dialoglar, çok başarısız çekimler, inanılmaz berbat oyunculuklar (buna oyunculuk bile denmez) daha başka bir filmin kötü olması için ne gerekli ise bu filmde var. beklentilerimi yıktığı için çok da kızgınım. Türklerin ellerinde bu kadar kullanabilecekleri şeyler varken (cinler falan) , bunları bu kadar kötü kullanmak seyirciye de haksızlık. verilen emee saygı duyalım falan derseniz de kesinlikle izleyin filmi ondan sonra söyleyin bir daha. filme üç kişi gittik ve verdiğimiz 25 milyona yakın parayı Türk sinemasına sadaka olarak sayıyorum,son olarak da sadece Yazık diyorum...

not olayına gelince iki açıdan ele almak lazım:

korku filmi olarak: 10 üzerinden 1

komedi filmi olarak: 10 üzerinden 10

hayal kırıklıı ve saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 12, 2006 12:19 am Reply with quoteBack to top

bu akşam gittiğim film bence harikaydı GEYşA bence izlemeye değer Very Happy
    Anchorite
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 12, 2006 12:53 am Reply with quoteBack to top

Sayılırmı bilmiyorum ama, favori süper kahramanım Sherlock Holmes'ün DVDlerini aldım, en son "Sign of Four'" u izledim.

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 12, 2006 10:38 am Reply with quoteBack to top

arkadaşlar sadece en son hangi filmi izlediinizi deil biraz da yorum bekliyoruz film hakkında, ilk mesaja bakarsanız biraz bilgi var, lütfen daa dikkat edelim...

hatırlatma ve saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 12, 2006 12:33 pm Reply with quoteBack to top

chosen wrote:
    d@bbe

herkes bilir hatta yadırgar da Türk yapımlarına olan toleransımı, ve emee olan saygımı. çünkü elde olan imkanlar bu kadar derim hep, ellerinden geleni yapmışlar derim.
    lakin bu filmi neresinden tutarsanız elinizde kalıyor, çok kötü dialoglar, çok başarısız çekimler, inanılmaz berbat oyunculuklar (buna oyunculuk bile denmez) daha başka bir filmin kötü olması için ne gerekli ise bu filmde var. beklentilerimi yıktığı için çok da kızgınım. Türklerin ellerinde bu kadar kullanabilecekleri şeyler varken (cinler falan) , bunları bu kadar kötü kullanmak seyirciye de haksızlık. verilen emee saygı duyalım falan derseniz de kesinlikle izleyin filmi ondan sonra söyleyin bir daha. filme üç kişi gittik ve verdiğimiz 25 milyona yakın parayı Türk sinemasına sadaka olarak sayıyorum,son olarak da sadece Yazık diyorum...

not olayına gelince iki açıdan ele almak lazım:

korku filmi olarak: 10 üzerinden 1

komedi filmi olarak: 10 üzerinden 10

hayal kırıklıı ve saygılarımla...

Yaptın bi eşşeklik benide sürükledin filme, bari yorum yapma Smile
    Uzun zamandır ilk defa bir film için harcadığım zamana acıdım. Bu kadar şişirme sonrasında böyle bir yapıt ortaya çıkacağını tahmin etmeliydim zaten. Cihan Çnal'ın oynadığı şeytan filmine olan saygım arttı, bu filmi gördükten sonra! Hani internette kısa video kliplerin bulunduğu sitelerdeki yapımlar bile bu filme beş basar ( bayağı kızdırmış film beni)! Kardeşim Chosen la beraber filmde gülmekten krize giriyoduk az kalsın! Yalnızca yanı başımızda oturan 6-7 yaşlarındaki bir çocuk korktu birazcık, oda köpek havlamasından Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum