Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 25
    Dün: 35
    Toplam: 90389

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1971
    Üye: 0
    Toplam: 1971

FrpWorld.Com :: View topic - Diablo 3 Merağı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Diablo 3 Merağı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Thundorius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 12:39 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar Diablo 3 çıkacak mı?. Başka bi forumda okuduğuma göre çıkacakmış.Blizcon da hakkında bilgi verilmiş. Konusu Cehennemin Cenneti işgali olacakmış. Eğer bu haber doğruysa yanıtlarınızı bekliyorum.
    Back to top View user's profileSend private message
    uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 2:15 pm Reply with quoteBack to top

çıkabilir çıkabilirde önemli olan kim çıkarır. diablonun yaratıcı ekibinin hellgate:london adlı fps oyununu bi görelim derim ben. merakla beklemekteyiz.

ama önce heroes 5!
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Gwindor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 2:17 pm Reply with quoteBack to top

Böyle bir dedikodu benimde kulağıma ilişmişti. Beklemedeyiz..
    Shevarash
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 5:06 pm Reply with quoteBack to top

Hatta Archangel Tyrael`in fallen versiyonunun oyunun boss u olacağı da söylenenler arasında...
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 6:20 pm Reply with quoteBack to top

Daha etrafa duyurulmamış, ki Blizard'ın olayı zaten bilirsiniz. En az 5 sene öncesinden bir haber yayılmaya başlar. Sonrasında oyun ha çıktı ha çıkacak derken bir bakarsın çıkış tarihi 6 ay ileri atılmış.

Diablo2'nin normal çıkış tarihinden 1-1.5 sene sonra çıktığını düşünürsek zaten bu oyun çıkacak olsa ancak 7 seneye çıkar demektir. Bu başlık o kadar kalacakmı gündemde acaba. Very Happy

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Arwyl
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 03, 2006 9:38 am Reply with quoteBack to top

Bahsettiğin oyun Hell Gates From London oyunda dünyanın en eski metrosu olan Londra tünelleri Cehennemin kapılarına açılıyor iblisler dünyayı istila etmeye başlıyor insanların hiç bir silahı bunlara bir işe yaramıyor bir süre sonra Londra tamamen iblislerin eline geçiyor.Dünyanın geri kalanı hakkında ise en ufak bir fikir yoktur.Bu sırada iki tane kahramanımız eski çağın silahlarıyla teknolojiyi birleştirip iblislere karşı savaş açıyorlar.

Silahlarımız kılıçlardan plasma silahlarına kadar uzanıyor range silahlara geçtiğimiz zaman camera first person shoot haline dönüşüyor yani kahramanın gözünden görüyoruz.Melee silahlarımızı elimize aldığımız zaman ise 3. person shoot yani dışarıdan görünüme geçiyor.Diablodaki gibi bir skill ağacı olduğu bazı mistik büyüleri yapabildiğimiz ayrıca hert silahın modifikasyon özelliği olduğu ve bu modifikasyonlar sayesinde milyonlarca çeşit silah oluşuyormuş.Ayrıca Diabloda geçerli olan haritanın sürekli yenilenmesi olayı var.Mesela bir oyuncu ilk oyununda olması gereken yerde olan askerlerin bir dahaki oynayışında yada başka bir oyuncuda orada olmaya biliyorlar bu sayede questler de çeşitlenmiş oluyor.Bakalım bize vaad edilenler çok büyük.Bir çok oyunda olduğu gibi buda mı tatminlerimizi karşılamıyacak?Görücez.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 03, 2006 11:23 am Reply with quoteBack to top

Image

Image

Image

ayrıntılı bilgi için: http://www.hellgatelondon.com/

video görüntüleri için: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=yes&id=1779

Saygılarımla.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Thundorius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 05, 2006 7:11 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar ben Diablo 3 den bahsediyorum.Hellgate filan değil.Sadece duyduklarımı yazdım.Ve bunun doğruluğunu araştırmak istedim.O kAdar
    Chade_Fallstar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 10:56 am Reply with quoteBack to top

Bi aralar ne diablo 2 oynardım ya her karakterle bitirmiştim oyunu

3 gelicek diyolarsa bencede bi 4-5 sene beklememiz gerekicek çünkü hem güzel oyun yapmak kolay deil ham oyunun yapılacağı kesin deil.

ama heroes 5 yakın ona bi bakın Very Happy
    ofbekar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 23, 2006 11:47 pm Reply with quoteBack to top

Bildiğim kadarı ile geçtiğimiz sene içerisinde Blizzard aslında diablo 3 ü bitirdi (zaten 4-5 senedir, yani diablo 2 çıkmadan başlamışlardı d 3 üzerinde çalışmaya) , ancak yeterince iyi bir oyun ortaya çıkmadığı için oyun baştan sona elden geçirilmeye başlandı. Benim öğrendiğim kadarı ile Thundorius un da dediği gibi konu cehennemin cennete saldırması olacakmış, tamamen 3d olacakmış, grafikler muhteşem olacakmış vs.. Tabi bunlar sadece duyumlarım, tamamen spekülasyon da olabilir. Ayrıca Blizzard dan bekleneceği gibi, yarın çıkacak deseler en erken 6 aya oynarız oyunu büyük ihtimalle.
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 24, 2006 12:13 pm Reply with quoteBack to top

ofbekar wrote:
    Bildiğim kadarı ile geçtiğimiz sene içerisinde Blizzard aslında diablo 3 ü bitirdi (zaten 4-5 senedir, yani diablo 2 çıkmadan başlamışlardı d 3 üzerinde çalışmaya) , ancak yeterince iyi bir oyun ortaya çıkmadığı için oyun baştan sona elden geçirilmeye başlandı. Benim öğrendiğim kadarı ile Thundorius un da dediği gibi konu cehennemin cennete saldırması olacakmış, tamamen 3d olacakmış, grafikler muhteşem olacakmış vs.. Tabi bunlar sadece duyumlarım, tamamen spekülasyon da olabilir. Ayrıca Blizzard dan bekleneceği gibi, yarın çıkacak deseler en erken 6 aya oynarız oyunu büyük ihtimalle.

oyun bitirilmedi, yapılmaya da başlanmadı benim bildiğim, bazı forumlarda böyle dedikodular var ama aslı yok bunların...

açıklama ve saygılarımla...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum