Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: eqive
  Bugün: 5
  Dün: 12
  Toplam: 37514

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 252
  Üye: 1
  Toplam: 253

  Şu An Bağlı:
  01 : eqive

  FrpWorld.Com :: View topic - Gözler, Zincir ve Düşünceler...
  Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

   Gözler, Zincir ve Düşünceler... View next topic
  View previous topic
  Post new topicReply to topic
  Author Message
  LourdesTr
  Kullanıcı
  Kullanıcı

  Joined: Aug 08, 2004
  Posts: 287

  PostPosted: Tue Feb 28, 2006 10:10 pm Reply with quoteBack to top

  Zincirin elinden kaydığını hissetti... Görüşü bulanıklaştı... Kan gözüne iniyordu.

  Her zaman olduğu gibi o anda da sakindi... Sakinlik onun bir parçası gibiydi. Ama böyle bir durumda bile sakin olmasına rağmen, sakinlik o durumu değiştirmiyordu.

  Kendi amaçları... kendi düşünceleri... yapması gerekenler... arkasında bıraktıkları...

  Çzerinde yırtık bir deri zırhtan ve up uzun, bir savaşçıdan çok bir soylunun kıyafetlerini andıran bembeyaz bir giysiden başka hiçbirşey olmayan silüet, üstü başı kan içinde ve nefes nefese bir şekilde dizlerinin üstündeydi. Uzun, koyu kumral saçları kendisinin ve düşmanlarının kanından adeta keçeleşmişti, ve saçların arasından uçları gözüken iki adet sivri kulak ırkını vurguluyordu.

  Derin bir nefes aldı Byakuya. Alnından terle karışık süzülen bir damla kan, yere damladı.

  Geri dönmüştü. Ve kimse bilmiyor, veya hatırlamıyordu. Amaçlarını da öyle. Kurtuluşu için sayısız sınavdan geçmişti, ve tüm bu sınavları aslında kendine karşı vermişti. Bu önünde duran son önemli sınavdı. Daha sonrakiler sadece bir engel olacaktı. Yıkılmayı bekleyen birer engel. Tek bir sınav daha...

  Derin bir nefes verdi. Kendime karşı...

  Yumruğunu sıktı ve zinciri tuttu. Sol eliyle alnındaki kanı ve teri sildi, ve ardından devasa zinciri iki eliyle tuttu. Başını kaldırdı ve ileri doğru baktı.

  Görüşü artık pek de bulanık sayılmazdı. Ama bunun nedeninin, sol eliyle yaptığı hareketten başka bir şey olduğunu anlamıştı.

  Byakuya gülümsedi.

  Gülümsedi, ve gözlerini düşmanına kilitleyerek ayağa fırladı.

  Ayağa fırladı, ve düşmanına atıldı.

  Zincir savruldu, ama düşünceler dağınık değildi, gözler ise artık sabitti.  RP Dışı Not: Olabildiğince esneklik sağlamak için "düşman" veya "sınav" hakkında pek bir tasvir yapmadım. Sınavı Fighter olarak alıyorum.
  Back to top View user's profileSend private message
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Wed Mar 01, 2006 1:06 pm Reply with quoteBack to top

  Byakuya bulanık görüşünün içersinde ona doğru yaklaşan ve hırıldayan yoğun kıllı ve tüm vücudu ıslak yaratığı gördü. İleri doğru fırlamış ıslak köpeksi burnu ve aşağı sarkmış çenesi, her yöne doğru uzamış keskin dişleri ve kızıl oval görünümlü çekik gözleri ile bir gnoll onun karşısındaydı. Dizlerini geriye kıra kıra Byakuya'ya doğru yaklaşıyordu ve elinde sapı öne doğru yamultulmuş bir balta tutmaktaydı.

  Sonra Byakuya elindeki zinciri bırakıverdi, savaşçı aynı anda hareketlendi.

  Byakuya'nın devasa zinciri serbest bırakması ile ikilinin tepesinden boşalan zincirin ortalığı inleten müthiş sürtünme sesi geldi. Demirin taşa vurmasıyla geniş holün etrafına taş parçaları yağmaya başladı!

  Savaşçının kurtuluşu ise onun için tek şarttı, aldığı risk ise oldukça büyüktü. Acımasızca bir son onu alabilirdi.

  Kulak tırmalayıcı ses ortalığı inletirken savaşçı sargılı avuçlarını sıktı, damarlarına adrenalin pompalanmaya başlandı, Byakuya ileri atıldı!

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Sun Mar 12, 2006 8:50 pm Reply with quoteBack to top

  Byakuya ileri atılırken Gnoll baltasını önünde korunaklı bir pozisyon sağlaması için tuttu. Geniş sapı Gnoll'ün önünü kaparken yağızlı sapı Byakuya'ya doğru kuvvetli bir şekilde yaklaştı.
  Savaşçı keskin baltadan kurtulurken gnoll ün tutmakta olduğu baltanın sapını tutmuş ve kenara doğru zorlamıştı. Gnoll oldukça güçlü görünüyordu, öyle ki Byakuya baltanın sap kısmının bıraksa silah kendisine doğru yönelerek tek seferde canını alacaktı. Bundan ötürü Byakuya iki eliyle de baltanın sapına yapıştı. İki rakipte birbirinden birkaç metre uzakta yere devrildiler.

  Boşalmış zincirin gümbürdeyen sesi duyulmaktaydı. Byakuya'nın aklına bir anda o zincir halatlar ve halatların tutmakta olduğu dev konstrüksiyon geldi.
  Tam o esnada gnoll ün gözlerinin tepeden kalkıp kendisini izlemekte olduğunu gördü. Kızıl gözler şeytani bakışlarla onu izliyordu. Hırlayan ağızdan derin bir böğürtü koptu ve gnoll baltasını yerde Byakuya'nın gövdesine doğru belli bir açıyla savurdu.

  Balta kavisli bir şekilde Byakuya'nın üzerine yaklaşırken savaşçı daha atik davranarak kendisini geri tarafına yuvarladı.
  İşte tam o sırada!
  Gnoll'ün ağzından derin bir böğürtü daha duyuldu. Kalın ses bir anda toz ve kumlarla dolan holde kısa bir yankı buldu. Acı dolu değil fakat hırs dolu bir böğürtüydü bu.

  Byakuya kendisini geriye doğru yuvarladığında aslında yere oldukça yaklaşmış olan dev konstrüksiyonun altına girmişti. Demir yığınının altına girdiğinde yüzlerce çivi bir anda bedenine sağlanmıştı, tonlarca ağırlık kemiklerini içorganlarına saplayıvermişti.
  Byakuya ölümden kaçamamıştı. Aldığı risk ona pahalıya patlamıştı. Gnoll ün üzerine saplanmış olan metal parçaları yaratığı şimdi ağır yaralamış görünüyordu. Gnoll ağır ve topallayan adımlarla holün içersindeki eski çıkışyolunu aramaktaydı.

  Byakuya için ise herşey kapkaranlıktı. O ,yenik düşmüştü...

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Display posts from previous:      
  Post new topicReply to topic


   Jump to:     View next topic
  View previous topic
  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum


  Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

  :: HalloweenV2 phpBB Theme Exclusive ::
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.43 Saniye