Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1148
    Üye: 2
    Toplam: 1150

Şu An Bağlı:
    01 : ywyquki
    02 : ibocaju

FrpWorld.Com :: View topic - Okulda(Lisede frp)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Okulda(Lisede frp) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    staykan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 23, 2006 9:10 am Reply with quoteBack to top

ya babalar sizin anılarınız çok ii bide bnm okuluma ve yaptıklarına bakın.
    Ben daha çok heavy metal dinleyen birisiyim ve okulumda bi özel okul ama özel okul dışında herşeye benziyor.Adamlar en son atik ail cin ali serisini flan okumuş o seviyedeler derslerle alakaları yok neyse benimde bir arkadaşım war ismi raul çok sevdiğim birisi ikimiz paso ejderha mızrağı fln ne bulursak okuoz bu manyaklar bi ara bu kitabın birini almışlar çantamızdan bizim haberimiz yokken neyse bide dinlkediğimiz müzikte onlara uymuo (kendileri ibo falan dinlerler) direk delirmiş beyinsiz insan gözüyle bakıldık ve hala öle dewam edilio hatta böl düşünen hocalarımız bile mevcut yane frp oynamak bir yana daha muhabetini bile edemiyoruz keşke sizin gibi bi lisede okusaymışm
    Back to top View user's profileSend private message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 23, 2006 4:45 pm Reply with quoteBack to top

Bu kötüymüş gerçekten, aslına bakarsan her okulda dediğin tipler vardır. Bizde de vardı aynı tipler ama biz onlara bize ters bakınca daha ters bakıp arada sırada da okşadığımız Evil or Very Mad için hiçbişe diyemiyorlardı. Ve tabi bide pek takmıyoduk, gerçekliği keşfedememiş cahiller olarak görünce onları, yaptıkları ve dedikleirnin pek bi önemi kalmıyo.

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 04, 2006 5:20 pm Reply with quoteBack to top

YA okulda anlamayanlar olunca yada sınıfta cok zevkli oluyordu...
    kimine şeytan carıyoz kimen başka bir şey diyorduk...

sınıfta çeşiti sölentiler dolaşıyordu bizde gülüyorduk...
    - Berkler şeytan carıyorlarmış
    -yok yok kumar oynuyorlar.

Aradan ben cıkıp....
    -Yok şeytanla kumar oynuyoruz.

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Sylvius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 04, 2006 11:55 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaslar bu gibi durumlarda yapılacak en guzel sey nispet yaparcasına eglenmektir. onlar dalga gectikce dahada eglenmektir. mesela biz her tenefus ve ogle arası oynardık millet sonraları alısıp kabullendi. hatta havalar guzellesince cıkıp bahcede falan oynamayı dusunduk. Dinciyi frp ci yaptık. Mudur gelip zarlarımızı cignedi. ne gunlerdi be. Hala liseden arkadaslarla toplasıp onarız. eski gunleride yad ederiz. velhasıl-ı kelam 3-4 kafa eleman buldun mu keyfine bakacaksın.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 05, 2006 1:29 pm Reply with quoteBack to top

Malesef devlet liselerinde bu oyunu kaldıracak zeka ya sahip fazla kişi yok(sözüm meclisden dışarı Very Happy)Zira phb u okula oyun oynamak için götürdüğümde sınıftaki vede okuldakiler bana uzaylı gibi baktılar.Kitap da da sadece resimlere bakarak"aahh,uuhh" diye şaşırma nidaları attılar Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 05, 2006 10:59 pm Reply with quoteBack to top

valla butun olay yaklasımda bence bizim okulda anadolu lisesi idi ama mudure kadar kabullenmislerdi hocalar
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Elodia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 13, 2006 5:05 pm Reply with quoteBack to top

benim okuldaki gerekli gereksiz her insan frpyi biliyor.hepsi.hatta dndden geçildi, world of darkness bile özenle piyasa edildi.artık okulda frp oynamak istemiyorum ama mekan ve arkadaşlar...kimin aklına gelirdi ki böyle bir dert. Neutral

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 16, 2006 5:53 am Reply with quoteBack to top

ooo... biz bu sene sıraların arasında varya frp nin kralını cevirdik. tabi gelip işin içine edenlerde oluodu ama onları pek takan olmuodu.. ama harika oluodu genede...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 21, 2006 11:42 am Reply with quoteBack to top

Ben ortaokulda başlamıştım frpye. Lisede falan iyice azıtmıştık artık. Lise sonda dersi hocalar boş bıraktığı anda millet össye tosarken biz sınıfın ortasında toplanıp frp oynardık Smile. Millet başta napıyor bunlar modlarındayken sonra iyice alışmışlardı. Monstrous Manueli falan rahat rahat açıyorduk sınıfta, zarlar vs Smile
    Merak eden hocalara da ben anlatırdım DMlik görevim olarak Smile Hocasına göre felsefe mitolojiden girerdim, ya da işte hayata başka karakterlerin gözlerinden bakabilmek, ya da hayatla mücadele sırasında kendini geliştirmek falan Smile Sonunda tüm hocalar vay be, ne güzelmiş diyip giderdi Smile

Corpore de Patrio Parvum Phoenica Renasci
    EddardStark
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 30, 2006 10:22 pm Reply with quoteBack to top

Fioner wrote:
    Okulda oynamak ayrı bi güzel ya. Brokenblade in annattığı oyunda dm bendim. Hoca mudahale edince arkadaslarla koptuk. Okul acıldı, yine ilk gunden basladık oynamaya. İnşallah arada bir öss ye calısmayı da başarırım. Bu arada logan acaba senin şu zar iddiasını bizim hocalardan birinin üstünde uygulayabilir miyim die düşünmeye basladım Smile

aynen Very Happy
    EddardStark
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 30, 2006 10:45 pm Reply with quoteBack to top

bu arada (keşke kendi yazılarımızı editleye bilsek!! Sad ) neyse modlara bırakıcam yine çünkü tam okumadan yazdım bunu.. ben lise 1 deyim şimdi okulda 8. sınıfımdan 1 kişi var böyle işlerle az buçuk uqraşan ama onlada aynı sınıfa düşmedik.. benim lanet olası sınıfımda 1 kişi bile bu işten çakmıyo.. gerçi daha ne players handbook ne de zarlar war ama.. 1-2 arkla oynuyoruz işte.. malesef ben dm olmak zorunda kalıyorum ki bu da biraz can sıkıcı.. tabi bizimkilere bi öqretebilsem direk adamlara devretcem dm liqi ama Evil or Very Mad neyse ilk bi sevdirelimde sonra çaqresine bakarızz Rolling Eyes

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 01, 2006 2:22 am Reply with quoteBack to top

Arkadaslar Lisemin o guzel siralarinda gecirmis oldugum o frp yillarinin ardidan ossyi kazanamamis sonra beddua etmistim KESKE DAHA COK OYNASAYDIM diye
    ama sizlere 1,2 tavsiye

1-Matematik dersinde oynamayin hoca zarlari alip millete zarlari 3D kullanarak ders anlatiyor.
    2-Din dersinde oynamayin hocaniz her an sizi mudure goturup "bu cocuklar satanist olmus mudur bey" diyebilir dahada kotusu tum lise hayatiniz boyunca rehberlik tarafindan haftanin 5 gunu duzenli olarak cagrilip satanistligin kotulugu hakkinda nasihat dinlersiniz.
    3-Edebiyat dersinde hocaniza bagli kotu biriyse anlattigi seylerle dalga geciyorsunuz zannedebilir iyi biriyse sizlere Frp ile ilgili bi donem odevi verir yani yazarsiniz JRR in hayatini iste
    4-Ne olursa olsun lise siralarinda FRP oynamanin tadi baskadir taki karneler alinincaya kadar..... alindigi sifirlar ve birlerle dolu olan karenin hesabinin verilmesi vardir yani bunlari dusunerek oynayin derim ben
    Hakikatli-Torm
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 01, 2006 6:25 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlarla oynuyoruz dersler dert değil.Hoş MPAL çok kasıyolar ama bi şekilde altından kalkıyouruz. Benim tek derdim oynarken bütün elemanların başımıza toplanıp etrafımızda vızıldamaları. Zarları ilginç bulup yürütmeye çalışmaları, oyuna hiç bişi bilmeden katılmaya çalışmalrarı vb. Ama oukl başlayalı sınıftan altı yedi kişiyi başlattım. Artık onlarda fantastik kurgu okyuyp frp oynuyolar. Çnemli olan o kafada adaam bulmak bence. Sap birine ne kadar anlatırsan anlat sana manyak, dinsiz der geçer.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 03, 2006 8:02 am Reply with quoteBack to top

Malesef ki öyle oluyor. Daha bi kere bile doqru düzgün oynıyamadım.. Neyse internet üzerinden Player's Handbook u sipariş verdim hadi hayırlısı yapıcaz bişeyler Smile

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Dec 03, 2006 8:45 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar ingilizce biliyorsanız sitenin indirilecekler bölümünde epey bi bilgi var işinize yarayabilecek. Ama ben kurallar çok da gerekli değil derim.

Lisede frp oynamamış biriyim ben. Hani oynayanlara garip garip bakanlardan. O zamanlar oynayanlar bana bunu anlamak için yıllarca çalışmak lazım derlerdi. Ben de acaba neymiş derdim. : )

Ama dmlik için belki bir bilgi birikimi gerekse de oynamak için aslında pek de bilgiye ihtiyaç yok gibi. Ama yetenek belki biraz gerekli... Kendini farklı bir ortamda hayal edemeyenlere rastlamıştım ara sıra... Bilmiyorum belki ben çocukluğumdan beri hep farklı ortamlarda hayal ettiğim için o kadar zorlanmadım. : )

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum