Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1111
    Üye: 1
    Toplam: 1112

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - evil aranıyor
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

evil aranıyor View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 3:42 am Reply with quoteBack to top

Evet bir zafer daha
    hahahahahahaaaa Mr.Green

KabakTadi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 4:10 am Reply with quoteBack to top

Biz onu daha çok "Güçsözü: öl" ile yapıyoruz ama, hadi neyse.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 4:20 am Reply with quoteBack to top

Düşman ordunun her fertine bir tane Power Word:Kill demek zor olurdu bence Smile

KabakTadi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 4:28 am Reply with quoteBack to top

Sen yeni başladın galiba? Düşük seviye altı adamlar için 120 taneye kadar yolu var bunun. Birde "Quicken Spell" hüneriyle bu sayı 240 'a kadar çıkar. hemde sadece tek seferde.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 12:08 pm Reply with quoteBack to top

Tadi ya gercekten katılıyorum...Yanı Yenı baslayanlar ve rpden uzak kısılıkler ancak boyle konular acar...

Yok neymiş evil miş ne oluşuyor gozunuzde bılmıyorum ama Bende sadece trend bır kıtle popılıst bır anlayıs ve RP ıle bır yerlere gelmeye cabalayan Bosh Belesh kısılıkler olusuyor gozumde Kırıcı konusuyorum dıye dusunebılınır ama sızın yaptıgınız

Rp ye emek verıp bunu bır tıyatrosal etkınlık olanların hakkına tecavuzden de ote bır karalama gırısımınden farksız ve emınım kı WIZards fırması yada WHıtewolf fırması sızın gıbı bır kıtleye degıl bu actıon ve ego tatmını kısılerden uzak bunu oyun olarak gorup etkınlık cercevesınde ugrasan kıtleye seslenmek ıstıyordur sıze onerım

gıdın DIABLO1 oynayın 2 oynamayın cunkı sızı kasar...Neden mı onunda bır seneryosal etkınlıgı var cunkı

Hadı Hepınıze ıyı ego Tatmınlerı...
    Back to top View user's profileSend private message
    KabakTadi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 12:27 pm Reply with quoteBack to top

Tebrik ettim Magna! Adamımsın.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 4:06 pm Reply with quoteBack to top

Düzeyli , hakaretten uzak ve suçlayıcı olmayan yazılarınız için öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bu başlığı açan kişinin ne kadar FRP bilgisine sahip olduğu onu ilgilendirir ve hiçkimseye bunu kanıtlamak zorunda da değildir.

Sizler insanları yargılama yetkisini kendinizde bulabiliyorsanız, buraya pek de ait değilsiniz gibi gözüküyor.

Bahsettiğimiz konu ilginizi çekmediyse okumak zorunda değilsiniz. Forumları beğenmiyorsanız girmek zorunda da değilsiniz...

Yalnızca yapıcı olmayan eleştiriler yapmak amacında olduğunuz apaçık ortada, birbirinizi tanıdığınız ve bunları özellikle söylediğiniz de ortada. Provokasyonlarınız bizi pek de ilgilendirmiyor. Esprileri ciddiye alıp mantıksız yorumlar yapmanız da bizi ilgilendirmiyor...

Sizden seviyeyi bozucu yaklaşımlardan uzaklaşmanızı rica ediyoruz. Eğer geyikten hoşlanmıyorsanız cevap vermezseniz roleplayle ilgili bir yerlerde konuşursunuz. Ama insanları yargılamak sizin haddiniz değil.

Saygılar...

frpcibaba
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 07, 2003 9:50 pm Reply with quoteBack to top

Yorumsuz ...
    Evil arkadaşın süper Evil imzası :
    let gods smiles upon you.

Ya bide merak ettim bu evil nası bişi yani öle pazardan birkaç kilo alabilirmiyim gitsem ???

Not: Evil yerine kötü deseniz bi b.. olmaz merak etmeyin size yine "VAy be frp biliyo ulan bu" derler sizde egonuzu tatmin etmeye devam edersinzi .
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 08, 2003 1:23 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşım açıkça sorayım
    amacın ne?
    sanane adam evil ken lrt gods smiles upon you yazmış. ki adam evil değil good. black dagger adamın soyadı imiş ve öyle kalmasını istiyor nasıl raistlinin adı corax sa onun da öle.

burada evil dememizin tek sebebi alışkanlıktır. genel olarak yarım sene önceye kadar hepimiz ing kitaplardan oynuyoduk bu oyunu ve alışkanlıklar kolay bırakılmıyo.

lütfen biraz düşünelimde eleştiri yapalım yoksa eleştirilerimiz yapıcı olmaz tabi amacımız buysa

frpcibaba
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 08, 2003 3:15 pm Reply with quoteBack to top

Amacım insanların birşeyleri örenip bildikleri konularda konuşmalarını sağlamak.
    Eğer bi konu hakkında bilginiz yoksa yalan yanlış sallamak yerine doğrusunu örenmek için çaba sarfetmelisiniz. Bu sadece Frp veya bunun gibi konularda değil hertürlü zamanda hayatın her köşesinde karşımıza çıkıyor.

2. amacım saçma sapan yarısı türkçe yarısı ingilizce kelimelerle birbirimizi anlamamızı zorlaştırmamız yerine bunu ya ingilizce ya türkçe yaparak hem daha kolay anlaşmak hemde bu iki dilinde canına okumamak.

Bir sonraki amacım birşeyi bilmemenin ayıp yanlış yada bir topluluktan dışlanmayı gerektiricek bir neden olmadığını öğretmek .

Bir başka amacım Frp konusunda yalan yanlış sözler söyleyerek insanlara yanlış bir izlenim verenlerin bunu yapmasına mani olmak.

Bunlar buradaki amaçlarımdan sadece bazıları ... aklıma geldikçe yazarım daha ....
    Manga
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 08, 2003 7:17 pm Reply with quoteBack to top

Baba doğru ve güzel iğne olmayan bir anlatımla konuşmuş +1
    halen itiraz varsa ben alkışlayıp salonu terkedicem...
    Ego tiyatrolarına fazla takılmam da o yüzden...

Â?Egosuz FRP! TaTminli Oyunlara ...Â?
    Manga
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 08, 2003 7:21 pm Reply with quoteBack to top

Düzeyli , hakaretten uzak ve suçlayıcı olmayan yazılarınız için öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bu başlığı açan kişinin ne kadar FRP bilgisine sahip olduğu onu ilgilendirir ve hiçkimseye bunu kanıtlamak zorunda da değildir.

Sizler insanları yargılama yetkisini kendinizde bulabiliyorsanız, buraya pek de ait değilsiniz gibi gözüküyor.

Bahsettiğimiz konu ilginizi çekmediyse okumak zorunda değilsiniz. Forumları beğenmiyorsanız girmek zorunda da değilsiniz...

Yalnızca yapıcı olmayan eleştiriler yapmak amacında olduğunuz apaçık ortada, birbirinizi tanıdığınız ve bunları özellikle söylediğiniz de ortada. Provokasyonlarınız bizi pek de ilgilendirmiyor. Esprileri ciddiye alıp mantıksız yorumlar yapmanız da bizi ilgilendirmiyor...

Sizden seviyeyi bozucu yaklaşımlardan uzaklaşmanızı rica ediyoruz. Eğer geyikten hoşlanmıyorsanız cevap vermezseniz roleplayle ilgili bir yerlerde konuşursunuz. Ama insanları yargılamak sizin haddiniz değil.

Saygılar...

Bak alıntı yapmadım dırek kopyaladım cunkı hatanı anlaman ıcın

Ben birincisi kimseyi yermedim ortaya konuştum.
    İkincisi olanlari söylemek gocunduruyorsa insanlari
    Hata bende değil onlardadır...
    Hah ama sen dersen biz böylelerdeniz ozaman diyorum ya lafım yok
    İyi ego tatminleri lafına alınmayın çunki bunu o şekilde sürdürürseniz çok insandan bu temennileri alırsınız...

Â?Saygılarımla MangaÂ?
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 08, 2003 7:30 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar frpworld çatısı altında artık tartışma yaratmasak da herkes ii geçinse nası olur.. eğer çok gururuna dokunan bişi yoksa herkes kötü düşüncelerini kendine saklasa ille de ses çıkarmam lazım ben susamam buna bişi yapılmalı diosa sesini bize çıkarsa da biz gerekeni yapsak nasıl olur...

isteyen ve kurallara uyan herkes buraya aittir..burası frp nin gelişmesi amaçlı bir sitedir..
    burda konu da tartışılır geyik de yapılır ama hepsi saygı çerçevesi içinde..

şunu unutmayınki birisinin okuması için bıraktığınız mesajı bütün site okuyor en azından diğer kullanıcıları stres yapmayalım....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 09, 2003 11:56 am Reply with quoteBack to top

katılıyorum arkadaşlar ortamı germeye gerek yok ben sivri laflar etmişsem özür dilerim.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum