Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 17
    Dün: 23
    Toplam: 90346

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1111
    Üye: 1
    Toplam: 1112

Şu An Bağlı:
    01 : owiqareqa

FrpWorld.Com :: View topic - Yeni bir dünya ( Başvuru Merkezi )
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Yeni bir dünya ( Başvuru Merkezi ) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 12, 2007 9:38 am Reply with quoteBack to top

Logan karakter kağıdı bir şekilde halledilir de sizi rp lerde görmek isteriz Smile

Arkadaşlar bu turu da bu gece döndüreceğim. O zaman kadar yazan arkadaşlar yazsın, hala yazmayanlar var, bekliyorum yazılarınızı. Artık biraz daha hareketlenmeler olacak rp de, belki son bir giriş ve tanıtım turu olur ama bazı kişiler hareketli saatler yaşıyabilir.

( Fal gibi oldu Dil )

Kathranis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 12:13 pm Reply with quoteBack to top

ben de druid olarak katılabilir miyim ?? Ayrıca yener karaker kağıtlarını sana mı göndercez en son ne zamn gönderebilirim??
    Back to top View user's profileSend private message
    Kathranis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 5:09 pm Reply with quoteBack to top

Karakter kağıtlarını gönderdim hayırlısıyla bende tayfaya katılacaım druid olarak. Plotting
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 5:30 pm Reply with quoteBack to top

Seni de oyuncu olarak kabul edebilirim. Karakter kağıdını aldım, oyuna kervanların arasındaki ateşin başında müzik dinleyen kişilerden birisi olarak katıl. Rp ni yazabilirsin şimdi.

Bu arada kullanıcı adım yener değil Smile yeminer, düzgün yazarsan sevinirim Melek görünümlü Å?eytan

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 8:03 pm Reply with quoteBack to top

Bu arada her gün bir tur dönecek dedin de cevap atamayanlar ne olacak?

Haa bir de biz ne zaman şatoya gircez

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 8:22 pm Reply with quoteBack to top

Yeminer... Ad yanlışlığı yapan tek o değil...
    Very Happy SmileSmile: benim adım cody Cordy değil...Very Happy

Neyse elin kaymış galiba...Very Happy

Seni seviyoruz yemi... ner:D
    Melek görünümlü Å?eytan

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Captain_of_Elven
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 13, 2007 9:05 pm Reply with quoteBack to top

yeniner üzülerek söylüyorum bu günden sonra gün gün giremeyeceğm ancak haftasonları girebileceğim(Mağlum okul başlıyor Sad )

Eğer bu sorun olacaksa(ki kesin sorun olur Smile ) beni Rp den atabilir misin?Eğer sorun olmayacaksa haftasonları girer Rp mi atarım.

Verdiğim rahatsızlık ve düzensizlikten dolayı sizlerden özür dilerim... Crying or Very sad

Saygılarımla...
    Lupus Nigra
    Kullanıcı
    Kullanıcı

Location: Four Corner Square No:4 Old City/Silvermoon-SILVER MARCHES

PostPosted: Sun Jan 14, 2007 12:26 am Reply with quoteBack to top

Son bir kere oyuncu listesini yazarmısın yeminer bu arada biraz fazla mage olduk gibi geldi bana Very HappyD

Kathranis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 14, 2007 12:15 pm Reply with quoteBack to top

Tamam Yeminer bana hergn bir tur dönsün diye mail atmışsın bu RP ye kabul eildim mi demek oluyor??
    Kathranis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 14, 2007 12:30 pm Reply with quoteBack to top

pardon ya herşeyi yarım yamalak okuyorum üzerime bi mallık çöktü
    haldor_goraxe
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 14, 2007 12:36 pm Reply with quoteBack to top

Galiba bende oyuna geliyorum Surprised biraz geç oldu... Karakterim bir SwashBuckler.

Biyografi:

"Piijek Véoir 21 yasında, siyah saçlı, ela gözlü, ortalama bir boya sahip, dışarıdan süt dökmüş kedi gibi gözüküp içerden şerefsizin biri olan kişidir... İnsanların onu sever gibi gözüküp aslaında içlerinden onu öldürmek istediklerini bilirdi. Bu belki onun kuruntusuydu fakat bu yuzden bugune kadar hiç kimseyi sevememiş ve hiç kimseye güvenememiştir. Bu dünyada tek basınaydı ve bu hep öyle kalacaktı...

15 yasında babasına limandan son kez el sallamıs ve bugune kadarda ondan haber alamamıstır. Hayatında önem verdiği tek insan -annesi- için çalışır ve para kazanırdı. İçinde daima bir ateş vardı ve bu ateşi durdurmanın en kolay yolunun hırsızlık yapmak olduğunu öğrenmiş bu yuzden sabahları handa barmenlik yaparak ,geceleri ise diğer hanları soyarak geçirir. Fakat taki bir gün yakalanıncaya kadar. Hanın camından sessizce girmiş ve sessizce yukarı kata cıkmıstı. Tam ilk odanın kapısını aralamıstı ki yanından bir ses "dur yoksa beynini delerim" demişti... Korkudan başını dahi çevirememiş sadece önüne bakmıştı ve kafasında bir acı hissedip yere yıkıldı... Uyandığında hapiste idi. Mahkemede ya 5 yıl hapisi yada tek elini seçecekti ve o her mantıklı insan gibi hapsi seçti... Hapisaneden cok korkuyordu fakat orası korktuğu gibi cıkmamış hatta baya eğlenmişti. Fakat içindeki ateş sönmüyordu bunun için Morti ona kılıç kullanmasını öğretmeye başladı. İnce sopalarla calısıyorlardı. Morti hapisten cıktığnda bir rapier almasını tembihlemişti Piijek'e, dediğine göre bu kılıç oyunlarında yetenekliydi ve kendisini geliştirmesinin tek yolunun insanlarla savaşması olduğunu söylemişti. Gel zaman git zaman 5 yıl geçmiş artık hapisten cıkmasının vakti gelmişti... Cıkar cıkmaz evine gitti fakat orada kimseyi bulamadı, ne içeride nede dışarıda kimse yoktu. Araştırdı, sordu soruşturdu ve en sonunda bir komşusundan annesinin bir gece evden cıkıp gittiğini öğrendi. Fakat nereye gitmiş olabilirdi. Onu bulmalıydı...

21 yaşındaki Piijek böyle düştü yollara ilk iş olarak bir epe çaldı demirciden ve son kez baktı evine, şehrine... Artık yollardaydı... Ve haytında gene kimse yoktu yalnız başınaydı ve kimse olmayacaktı bir daha..."

------------------------------------------------------------------

Karakter ismi: Piijek Véoir
    Irk: İnsan
    Sınıf: SwashBuckler
    Görünüm: Altında siyah bir pantolon, üzerinde kirli beyaz bir tunik ve deri bir yelek var. Çzerinde görünen tek silah bir epe. Sırtında tahta bir sopaya asılı bohça taşıyor. Bohçanın içinde 2 tane meşale, biraz yiyecek ve 2 tane hançer var. Boynunda bir kaç kolye var. Birinde mat ve çakmaktaşı asılı, diğerinde ise babasının verdiği bir yengeç kolu asılı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 15, 2007 10:05 am Reply with quoteBack to top

YEminer ABicim niye ısrarlar karekterimin ismini cordy diye yazıyorsun.. cody.. Very Happy

hayır yazıştıklarımız çakışıyor o değil...Very Happy

Adını değiştir sevmedim diyorsan söle değiştirim abim

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 15, 2007 11:24 am Reply with quoteBack to top

Afedersin Logan ya, fark etmeden gene aynı haltı yemişim, düzelttim hemen ama Rolling Eyes Adın iyi, kolayca yazılıp bitiyo, değiştirme.

Kaleye girme meselesine gelince, azcık tanışın kaynaşın diye turn daha vericem size, hem son turn de Khedan hareketlendi fark etmişsinizdir. Yani bişeyler oalcak, ama siz hiç tanışmadan da maceraya dalmak olmasın diye azcık ( 1 tur ) daha bekleyecem, çabuk kaynaşın haa, yoksaa Melek görünümlü Å?eytan

Her gün tur dönmesini ben de isterim ama bazen arkadaşlar gecikebiliyo, o yüzden döndüremiyoruz turları. Ama söyleyeyim tur döndürmek için herkesi beklemem Smile Heyecanlı çoğunluk devamlı baskı kuruyo üzerimde, dönüverir zamanın çarkları, kalırsınız arasında Evil or Very Mad O yüzden klavyeye kuvvet yazıverin.

Haftada bir yazabilecek Evil or Very Mad oyuncum. Seni zevkle öldürürdüm ama vazgeçip süründürmeye karar verdim. Gelmediğin zamanlar senin karakterini ben oynatıcam, gelince eline alırsın, ama bak demedi deme Razz Bi karakter DM nin eline geçmeye görsün, yaşamadık rezillik kalmaz Very Happy Eğer tekrar uygun olursan tekrar 100% karakterini alırsın ellerimden.

Hadi arkadaşlar bu turu da döndürelim. Biliyorum sınavları olanlar var, ama bir iki satır yazmak çok zorlamaz insanı Wink Düşünmek te 10 dakika desek 15 dakika, yaparsınız siz yav Wink

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 15, 2007 1:41 pm Reply with quoteBack to top

Ya ben kimseyle tanışamadım Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Mark
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 15, 2007 2:09 pm Reply with quoteBack to top

HAreketli ortalık Kral
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum