Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1626
    Üye: 0
    Toplam: 1626

FrpWorld.Com :: View topic - Magic: The Gathering
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Magic: The Gathering View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 5:41 pm Reply with quoteBack to top

abi o iş yalan. tamam işte burdan 3 kişi var. kalanlar dışarıdan olacak. ayarlıyormuyuz ayarlamamıyormuyuz Cool sonuçta forumun ve sitenin kapasitesi malum, hayal perest olup haftalarca beklemeye gerek yok Wink
    Back to top View user's profileSend private message
    mikael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 6:29 pm Reply with quoteBack to top

Yine de haftaya kadar bi bekleyelim, zaten bu hafta ayarlayamam Smile
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 16, 2006 12:25 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşlar şaka bir yana "haftaya" oldu Very Happy şimdi ayarkıyormuyuz. ben 1.x formatında olması taraftarıyım. eğer sadece yeni desteler olcaksa o iş beni aşar katılamam. birde katılımcılar yanlarında kartlarınn en azından bir kısmını getirsinlerki bir ticaret ortamı olsun. bence böyle bir organizasyon olmalı.

birde önemli bir soru turnuvayı nerde yapacağız? fikri olan varsa lütfen esirgemesin Very Happy
    haldor_goraxe
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 28, 2007 4:57 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar ilk kartlarımı aldım. Starter Pack olarak içinden mavi-beyaz(30 tane) ve kırmızı-yeşil(30 tane) kartlar cıktı. Arkadaşla oturduk oynadık. Ama kartlar az ve aynı olduğu için tam aradığımız heyecanı bulamadık (fakat eğlendik).

Acaba nerden bulabilirim ucuz yollu deck (tercihen advanced). Bana bir yol gösterin.

NOT: Eğer elinizden atmak istediğiniz kartlar varsa sahiplenebilirim. Sokakta kalmasın yavrucaklar. Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 29, 2007 10:20 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşlar bu siteye yeni katılmış bulunmaktayım.Çncelikle hepinizi selamlıyorum.
    Google'da türkçe sitelerde Magic The Gathering aratırken karşılaştım bu güzel siteyle ve hemen üye oldum.Frp'yle ilgili herşeyi oldukça sevmeme rağmen MTG oyununum benim için özel bir yeri vardır.Yaklaşık 9-10 senedir oynuyorum bu oyunu ama uzun süre ara vermiştim.Mirrodin Block'tan sonrasını yeni yeni tanımaya başladım ama yeni çıkan özellikleri öğrenmem çok uzun sürmez.Ben Kadıköy taraflarında oturuyorum ve yakın olan arkadaşlarla buluşup oynamayı çok isterim.
    Gerçi şu anki deck'im Legacy'dir.Yani bayaa eskilerden kartlar var ve maalesef oldukça proxy.Ama takas yapabileceğim arkadaşlarda aradığım kartları bulabilirsem ve karşılıklı isteklerimiz örtüşürse bir an önce proxy'lerden kurtulmak ve orjinal kartlarla oynamak istiyorum.Onun dışında şimdilik benden bu kadar.Tekrar hepinize selamlar
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    restinpeace85
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 22, 2007 1:34 pm Reply with quoteBack to top

slm herkeze bende bu magic the gathering oyunu 10 önce filan bir arkadaşımda pc de oyamıştım.ve şuan onu sadece pc de oynamak istiyorum online olayrını bi anlayamadım Very Happy .zaten anlasamde çok fazla bilgim yok. onun için online dewğilde pc ye karşı oynamak istiyorum acaba nereden nasıl bulabilirim.yardıımcı olursanız sevinirim.
    carnassid
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 25, 2007 10:47 am Reply with quoteBack to top

bende eski oyunculardanım
    uzun süredir oynamadığım için rare kartlarımı ve destemi satmak istiyorum
    ilgilenenlere rare kartların bi listesini gönderebilirim
    destem seri yeşil ; mavi ve kırmızıyı ezer, beyaz ve siyah içinde sağlam sidedeckim var (en son Mercadian Masques setinde oynadım şimdiki setlerdeki dengeleri bilmiyorum)
    destede 'rogue elephant' 'whirling dervish' 'mtenda lion' gibi çok eski zor bulunan kartlar,rarelar ayrıca bi tane pendelheaven (!) var.
    [email protected] msn adresim
    Gabriell-The-Sorcerer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 26, 2007 2:39 pm Reply with quoteBack to top

dengeler hafif değişti hakkaten,mavi-kırmızı kontrol destesi seri yeşili ezebiliyo artık.Eski bi oyuncu olarak ben de eskiden duysam hayatta inanmazdım ama durum böyle:D
    ancak yeşilin de yanına kırmızı veye beyaz gibi renkler ekleyerek durumu değiştirebiliyosun.
    Mesajınla alakasız oldu biraz farkındayım ama yıllarca düz mavi counter oynayan biri olarak düz yeşilin de artık kolayca ezilebildiğini söylemeden edemedim.Çok çektim o yeşil yüzünden zamanında:D
    yalnız kartların çok eski.hepsi isim verdiklerinle aynı döneme aitse extended bile değil.Umarım alıcı bulabilirsin ama 4. edition kartları satman zor olacaktır moralini bozmak gibi olmasın.
    Ve son bir şey daha söylemem lazım,zor bulunan kartlar dediğin kartlardan bir tek whirling dervish uncommon,diğer ikisi common yani türkçesi "genel" olan ve Magic The Gathering aleminde en ucuza ve en kolay bulunan kartlar.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum