Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 15
    Dün: 54
    Toplam: 89081

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1770
    Üye: 1
    Toplam: 1771

Şu An Bağlı:
    01 : apepoco

FrpWorld.Com :: View topic - WoW- Wrath of the Lich King
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

WoW- Wrath of the Lich King View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 07, 2007 9:17 am Reply with quoteBack to top

Demoda Death Knigt Human'dı. E human ally'lerde var peki ya horde'lara ne gelecek.

Yeni skillerden birisi büyü damageleri arttıyormuş.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 07, 2007 9:36 am Reply with quoteBack to top

şimdi izledim de fena görünmüyo aslında ama siege weapons a bi anlam weremedim. belki blood elf lere yeni class koyarlar nası olsa oyunun çıkmasına daha war beni asıl heycanladıran northrend oldu ama göründüğü kadarıylakarla kaplı hafiften soğuk biyer yine de iskandinavya ya benzediği için hoşuma gitti night elf imle kar leoparına yakışır orası Wink

o leopar için exodar dan kalkıp ironforge a gitmiştim daha lvl 10 luk halimle Very Happy sevgilimin gazıyla o da gelmeseydi gitmezdim ya neyse.. bi haftamı ironforge stormwind sentinel hill duskwood arasında mekik dokuyarak geçirmiştim de ben şimdi bunları niye anlatıyorum
    .... .. .
    peki yeni başlık açıyorum Very Happy

Ne kanun, ne sevgi, ne de çatılmış kılıçlar<br>Dehşet, yaralar, felaketin kendisi bile olsa<br><div>Koruyamayacaktır Fëanor ve Fëanor'un soyundan<br>Saklayan, kendine alan, ellerinde tutan</div><div>Bulan ya da kaçıran kişiy
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 08, 2009 8:54 pm Reply with quoteBack to top

maalesef eski oyuncuları mutlu edememiş ve WoW u geriye götüren bir ek paket olmuştur..

nefes kesici mekan tasarımları, northrend de kullanılan yeni grafik motoru, yaratıcı questler, oyuncunun birçok yerde hikayeye dahil olması vs.. ne yazık ki bunların hiçbiri WOTLK i Burning Crusade in temposuna ve oyuncularda yarattığı heyecana ulaştıramadı.

iki buçuk yıl önce gelen burning crusade expansion ında bulunan lvl 70e yükselme, eye of the storm, daha önce warcraft oynayanların preTBC dönemine oranla daha iyi tanıdığı ve sevdiği karakterlerin oyuna dahil olması (illidan, kael thas, magtheridon gibi), draenei-blood elf ırkları ile birlikte allyların shaman, horde un paladin sevdasına son verilmesi gibi yeniliklerle büyük çoğunluğun dilekleri gerçekleşmişti. hellfire ramparts (ki benim favorimdir), sethekk halls, old hillsbrad, gibi eskisinden çok daha zevkli ve hızlı dungeonlar, horde ve alliance ın birbirine dalma gereksinimi duymadan efendi gibi oturabildiği shattrath city, jewelcrafting gibi işe yarar bir meslek ve skill limitinin 375 e çıkarılması.. bunların hepsi birer yenilikti ve oyuncuları heyecanlandırmış, oynamayı bırakan pek çok kişinin geri dönüp ve oyuna sarılmasını sağlamıştıı..

ancak lich king paketi blizz in tüm çabalarına rağmen fiyasko diyemesek de bir hayal kırıklığı oldu. paketin getirdiği çoğu özellik önceden beklenen şeylerdi, beklenmeyenler ise oyunu warcraft dünyasından uzaklaştıran detaylardı..
    koca northrend kıtasında nagalar ve uyuz murloclar dışında hiçbir tanıdık yaratık olmaması, buna karşılık adım başı önünüze vrykul fırlaması, gereksiz inscription mesleği, bir meydanı bile olmayan dalaran şehri, siege weapon kasalım derken pvp için ileri derecede hantal hale gelmiş olan ve zevk açısından eye of the storm un uzağından bile geçemeyen strand of ancients bg si, item modellemelerinin adamı delirtecek ölçüde kısır olması.. bunların yanında blizzard ın büyük emek verip görsel şölene dönüştürdüğü northrend kıtası ve başta halls of lightning olmak üzere instance tasarımları güzel olmasına rağmen sanki başka bir oyun oynuyormuşsunuz hissi veriyor (bu bakımdan bende matrix revolutions a benzer bir etki bıraktı). level 80 sınırı artık bir yenilik değil ancak yeni bölgelerin keşfedilmesini sağlamak açısından zorunlu, bu yüzden bu konuda blizz e yüklenmek haksızlık olur. hala neye hizmet ettiğini bilmediğimiz achievement sistemiyse ayrı bir olay..
    WOTLK in tek problemsiz yönüyse death knight class ı olmuş. oyuna çok iyi şekilde adapte edilmiş, üç talent ağacı da iyi oturtulmuş ve oynanış gerçekten çok zevkli ki bunda özlediğiniz outland de takılmanızın da payı olsa gerek.

sonuç olarak lich king paketi büyük oranda burning crusade deki yeniliklerin tekrarı olmuş, tekrar olmayan yerleriyse biraz ağır da olsa saçmalık sözüyle açıklanabilecek, heyecan verici olmayan şeyler.. bana katılmayan arkadaşların bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum..

Ne kanun, ne sevgi, ne de çatılmış kılıçlar<br>Dehşet, yaralar, felaketin kendisi bile olsa<br><div>Koruyamayacaktır Fëanor ve Fëanor'un soyundan<br>Saklayan, kendine alan, ellerinde tutan</div><div>Bulan ya da kaçıran kişiy
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 08, 2009 9:02 pm Reply with quoteBack to top

bu arada northrend kıtası da tamamen(evet %100) iskandinavya dan arak olmuş, bunu da belirtirim..

Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 01, 2009 9:56 am Reply with quoteBack to top

yeni gelecek olan patchle dungeon sistemi değişecektir..

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/3p3/dungeonsystem.xml

bu arada kendimi WoW un twitter operatörü gibi hissettim. Neutral

Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Nov 01, 2009 2:21 pm Reply with quoteBack to top

Lord_Feanor wrote:
    yeni gelecek olan patchle dungeon sistemi değişecektir..

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/3p3/dungeonsystem.xml

bu arada kendimi WoW un twitter operatörü gibi hissettim. Neutral

Değil misin? Ben seni hep Blizz'de çalışan biri olarak düşünmüştüm Dil

Cataclysm gelene kadar WoW'u bıraktım bu arada. DPS olarak oynamanın hiç bir anlamı yok, tam bir zaman kaybı.
    Back to top View user's profileSend private message
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 03, 2009 10:19 am Reply with quoteBack to top

Quote:
    Değil misin? Ben seni hep Blizz'de çalışan biri olarak düşünmüştüm Razz

hehe Very Happy

Quote:
    Cataclysm gelene kadar WoW'u bıraktım bu arada. DPS olarak oynamanın hiç bir anlamı yok, tam bir zaman kaybı.

sen paladin değil misin genç!!? git healer ol tank ol, ne bileyim yeni karakter aç Very Happy haberin olsun 3.3 patch inde icecrown geliyor Cool Very Happy Very Happy

Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Nov 03, 2009 1:02 pm Reply with quoteBack to top

Lord_Feanor wrote:
    sen paladin değil misin genç!!? git healer ol tank ol, ne bileyim yeni karakter aç Very Happy haberin olsun 3.3 patch inde icecrown geliyor Cool Very Happy Very Happy

Paladinim, tamam da, gear olmadan nereye? Battlefield 2142 clanına katıldım bu sıralar sırf BF oynamayı planlıyorum.
    Back to top View user's profileSend private message
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 13, 2009 7:08 pm Reply with quoteBack to top

BLIZZARD IN TWITTER OPERATÇRÇNDEN YENİ POST!!! Razz

ewet wotlk in sondan bir önceki büyük patch inin trailerı çıkmış bulunmakta

http://www.youtube.com/watch?v=Iuwa8Io5FnM&feature=player_embedded

patch in adı da "fall of the lich king" miş..
    eh, rengini belli etmiş adamlar Very Happy

catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sun Dec 13, 2009 7:56 pm Reply with quoteBack to top

fall of the lich king çıkalı bir hafta oluyor...
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 13, 2009 7:57 pm Reply with quoteBack to top

bilen var bilmeyen var Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum