Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1568
    Üye: 0
    Toplam: 1568

FrpWorld.Com :: View topic - ''FrpWorldun ENleri''
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

''FrpWorldun ENleri'' View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 25, 2008 10:13 am Reply with quoteBack to top

Ben şiir yazmaya bile bu sitede başladım.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 25, 2008 11:50 am Reply with quoteBack to top

AlenthasLeasess wrote:
    WizardOfQuarks wrote:
    Bu "WizardOfQu" muhabbeti de unutulamadı bir türlü. Mad

Bana Ale (bira) diyenler var ya takma kafaya Very Happy Gerçi "WizardOfQu"nün altında neler gizli olduğunu bilmiyorum ama...

Darkgnome'a hitaben:

(*1): Eski geyiklere baktığımda o zamanlarda daha güzel geyiklerin çevrilmiş olduğunu gördüm, fakat şunada dikkat ettim: Atılan mesajların arasında hep aylarca fark vardı. Hani muhabbet güzel ama cevap geç geliyor Smile

(*2): Sitede daha çok amatör yazarlar olduğundan dolayı çoğu kişi oyun kurallarını umursamıyor.

(*3): Vallahi "katılma" kısmına katılıyoruz hep birlikte. Yani bir etkinlik vb. oldu mu herkes katılıyor Very Happy

(*4): şahsıma konuşacak olursam bu sitede ÇOK şey öğrendiğimi itiraf etmem gerekiyor. Sadece oyunları ve kuralları değil, başka bir çok şeyi.

(*5): İşte zaten öyle olmaması gerekiyor her zaman, Kİ ortada tartışılacak bir şey olsun Smile Sen bir şey dersin, o kabul etmez karşı fikrini sunar, sende onu ikna edecek şeyler söylersin... Tabii bu tartışmalar bazen seviyesizleşiyor ama yapacak bir şey yok, tartışma ortamı böyle olabiliyor bazen...

şimdi nasıl desem. Dediklerinin hangi dediğime karşılık geldiğini sanırım anladım. Biraz karışmış ama olsun. Keşke numaralandırma yerine alıntı yaparak cevaplasaydın

Burası cilveli keçi hanı diye daha geyik yazayım dedim ama ciddi ciddi cevap gelince işim daha kolaylaştı.

Sitede eski zamanlarda yapılmış geyiklerin olduğu çok doğru ama daha yaratıcı konularda açılıyordu. Yazarlık, çizerlik, filan tarzı şeyler elbetteki yaratıcılıktır ama mesela D&D için büyü kombolorunun olduğu bir başlık altında adamların yaptıkları vardı.Sonacığıma hangi yaratık nasıl alt edilir yada bir çarpışmada ne kullanılır tarzı başlıklar vardı.

Sonra yeni başlanları bilgilendirmek için olan başlıklar vardı. Diğerleriyle bilgi alış verişlerini paylaştıkları bir ortam vardı. Sadece kendi aralarında çözmüyorlar adeta bütün siteye açıyorlardı olayları.

Ben de siteden uzun süreli bir ayrılık yaşamıştım ve geldikten sonra ilk mesajımda başı ciddi sonu geyikli bir mesaj attım cevap olarak ta adminden "Biraz saygı lütfen" diye cevap gelmişti. Bu kadarı saçmay! Ama gözsteriyordu ki o zamanlar da biraz daha ciddleşme ve yeni başlayanlara daha fazla yardıımcı olacak sorumluluğu almaya çalışıyorlardı.

İlk başlarda bu kadar çok giren olmuyordu. Yani şimdi bakıyorum 7 kişi sitede online. Eskiden bu kadar kişinin olması çok zordu. 10 kişi olay 13 kişi forumlara yazılacak destan gibi bir şeydi. O sebeple mesajların bu kadar aralıklarla gelmesi çok normal. Sitede şu anda böyle bir durum yok.

Ha ben eskiyimi tercih ederim. Hayır! şu anda bir başlık açtığımda yine güzel cevaplar geleceğini biliyorum. (Geliyorda. Çzellikle devrimk arkadaşıma teşekkür ediyorum ilk olarak bu konuda ve bu başlıklara tecrübeleri ve bilgileri ile cevap verebilecek kişilerin forumlarda süzüldüklerini biliyorum! Onları tanıyorum. Cevap verin! Very Happy )

şimdiye kadar açılmış en saçma ve gereksiz başlık Lixer başlığı adındaki başlıktır. Bu başlık ondan çok daha anlamlıdır. Oysa oraya ben mesaj atmışımdır ki buradan anlaşılacağı gibi ben bu başlıktan hiçte gocunmuyorum. Ama lütfen bana irdeleyen, yorumlayan, düşünen ve çözüm arayan gençliği gösterin. Çok mu şey sitiyorum?

Politika yada başka bir konuda yazın demiyorum ama bu gibi küçük, normal olan kimseyi rahatsız etmeyecek ama sizin bir şeyi daha iyiye (eğlenceliye, gerçekçiye, mantıklıya, dikkat çekiciye...) götüreceğini düşüneceğiniz konularda başlıklar açın. Başkaları açtığında akıllarına o zaman kadar gelmemiş konular görsünler karşılarında ve ufukları biraz daha açılsın. Normalde akıllarına gelmeyecek bir şey bu konuyu okuduklarında akıllarına denk gelsin ve onlarda açsınlar o konudaki başlıklarını. Belki de burada basit bir konu aslında çok daha derin bir konunun çözümüne götürecektir bizleri.

şimdi gelelim şu andaki durumumuza.

Devam eden başlıklar Ocak başı ve RP alanı içinde gidiyor. Ocak başı hiç olmadığı kadar hareketli (Hiç okumasam da saygı duyorum ve mutlu oluyorum bu konudan). Ancak ocak başı tümden bir üretkenlik değlldir. Biri üretik onu okuyanlarda tüketir. Ancak bu nereye kadar devam eder.

Agora: Biri bir konu açar. Herkes üretir ve herkes tüketir. Tüketimden yeni üretimler çıkar.

Hazır cevap: Bir soru oluşur başlık açılır. Soruna cevaplar üretilir. Tüketilir ve yeni sorular üretilir.

Serbest kürsü: Agoranın FRP ve Politika dışı durumları içindir. Aynı işlevi görür.

Dilek kuyusu: Yönetimi ayakta tutar. Sitenin gelişimi için en kolay ve en yöntemdir.

Çalgı parşomen sahne: Sanatsal ilgi alanlarının paylaşımıdır. Ocak başı kadar güzel bir üretimi ve tüketimi vardır.

RP alanı: Eğlence içindir. Tüm forumlarda harmanlanan RP bilgisi ve deneyiminin forumlarda pratik olarak kullanılabileceği bir alandır. Bence yeni bir kural sistemi ile oyun açılmadan önce diğer ana forum başlıklarında tartışılması irdelenmesi sonrasında da beta aşaması gibi oyun açılması en iyisidir.

Cilveli keçi hanı: Sıkıntılarından kurtulmak için bir başlıktır. İçinde kalan anlamsız bir konunun ortaya atılası ve bun üstünden eğlenmedir.

...

Benim için forum ana başlıkalrı bunlardır ve daha da gider. şimdi bakıyorum da forumda sadece tek taraflı bir üretim ve tüketim, bol bol eğlence ve bol bol geyik var. Yani ben buradan bir gençlik profili çıkartacak olursam öncelikle tüketim ve eğlenceyi düşünen bir genölik profili çıkartıyorum.

Çok mu ağır oldu? Belki. Çok mu büyük konuştum? Evet. Sizden benim farkım ne? Yok!

Ben de siteye inanılmaz katkılar sağlamış biri değilim. Hatta pek çok zaman kendimi geri çektim kaçtım. Ama emin olun ben bu sitede bir şeyleri paylaşabileceğim, bir şeyleri geliştirebileceğim başlıkları açmaya çalıştım ve elimden geldiğince konuları derinlemesine irdeleyip yeni konular çıkartmaya santim-santim daha iyisine doğru götürmeye çalıştım. Kafamda değişik bir soru oluşunca bunu siteye açtım, aklıma gelen çözümleri söyledim sırf o benden daha iyi olan elemanlar niyetlensin istedim.

FRP eğlence içindir. Bu sitede eğlence içindir. Ama bu site bunlardan önce FRP'yi daha eğlenceli yapmak içindir. İlk olarakta insanların birbirleriyle tanışması içindir. Bu tanışmayı da bu tip kısa cevap geyikleriyle yapamazsınız. Sİzin nasıl biri olduğunuzu ancak o huzur veren tartışma, bilgi paylaşımı bölümlerinde görebiliriz.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun May 25, 2008 1:19 pm Reply with quoteBack to top

Başlık son derece ilginç bir hal aldı. Aslında bu yeni biçimini kesip de yeni bir tartışma başlığına dönüştürmek bence çok güzel olur.

Frpworld'ün nasıl daha iyi olacağına ilişkin herkesin görüşü çok değerli. Çzerinde anlaşılan bir yeniliği bizzat gerçekleştirmek isteyecek arkadaşların da bunu yapması sanıyorum sitedeki herkesi çok mutlu eder...

Darkgnome la karanlık ODTÇ sokaklarında bunun tartışmalarını çok yapmıştık... : ) ) ) ) Fantastik Edebiyat mı RP mi uğraşmak için daha cazip alanlar mı diye...

şu aralar edebiyat bana daha cazip geliyor. O nedenle RP ve RP ile ilgili başlıklara verebileceğim katkı sanırım çok gönülsüz bir katkı olur. Ancak bu başlıkların da verilen katkılarla yeniden geliştirilmesi çok güzel olur...

RP bölümlerindeki başlıkların yeniden tasarlanmasını da konuşabiliriz. Aslında bu başlıkların hepsinin siteye kattığı pek çok şey oldu... Çrneğin bana tapınak çok şey verdi kesinlikle... Ancak eğer mevcud durumda bu başlıkların gözden geçirilip yeniden yapılanmasını konuşmayı düşünenler varsa bunu da tartışabiliriz.

Bence şu anda en büyük ihtiyacımız birbirimizin beklentilerine daha iyi organize olabilmek... Bu da yeni üyelerin belli alanlarda insiyatif alması ile yavaş yavaş halloluyor gibi... Son bir bir buçuk yılda siteye katılan arkadaşların birçoğunun siteyi bizim gibi eskiler kadar neredeyse sahiplendiğini görüyorum. Bir de eskiden siteye katkıları olmuş arkadaşlar da yeniden bize katılırsa sanırım frpworldü kimse tutatmaz...

Back to top View user's profileSend private message
    Lugtarias
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun May 25, 2008 1:42 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    Ama lütfen bana irdeleyen, yorumlayan, düşünen ve çözüm arayan gençliği gösterin. Çok mu şey sitiyorum?

Politika yada başka bir konuda yazın demiyorum ama bu gibi küçük, normal olan kimseyi rahatsız etmeyecek ama sizin bir şeyi daha iyiye (eğlenceliye, gerçekçiye, mantıklıya, dikkat çekiciye...) götüreceğini düşüneceğiniz konularda başlıklar açın.

Aslında açılmasını istediğin türden başlıklar açılmıyor değil. Yakın zamana kadar sitede Türkçe'nin kullanımı ve yabancı sözcüklerle ilgili, Türk Mitolojisi ve destanlarla ilgili, kültürel yozlaşma ile ilgi, Kazım Mirşan ve Haluk Tarcan'ın araştırmalarıyla ilgili tartışmalar vardı. Ya da kışın örneğin, İskandinav-Kelt göçleri, Batık Kıtalar, ve Çn-Türk tarihi ile ilgili çok nitelikli tartışmalarımız olmuştu. Demek istediğim biz irdeleyen yorumlayan düşünen ve çözüm arayan bir gençliğiz hissedilmesede şu sıralar... ( en azından kendi adıma söyleyeyim, yukarıda dillendirdiğim tartışmaların hepsine ve sitedeki ilk zamanlarımda yaşanan başka tartışmalara/Eric Von Daniken, Güneş Dil Teorisi, Uzay'da yaşam vb./ elimden geldiğince katıldım ve bildiklerimi paylaştım, yeri geldi özel mesajdan tartışmalarımıza devam ettik... şu an dahi bana ya da herhangi bir site üyesine birşeyler katacağını düşündüğüm bir tartışma olursa hiç beklemeden ve zevkle katılırım Smile )

Politik konulara girmek tehlikeli olur diye politik başlıklar açamıyorum...

Ama sana katılıyorum, açılmasını istediğin türden başlıkların sayısı yeterli değil ve yeterince ilgi görmüyorlar. Ben de bize birşeyler katacak ufkumuzu genişletecek tartışmaların sayısının artmasını isterim...

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun May 25, 2008 2:48 pm Reply with quoteBack to top

Ah keşke elimde olsa da diyar rplerini canlandırabilsem, ama bir başlasam ne kadar sorun olacağı belli. Eğer mümkünü olursa deneyeceğm..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon May 26, 2008 9:13 am Reply with quoteBack to top

Bak bir olta attim, herkes atladi. Hala iyiyim bu iste galiba ya Dil

yeminer wrote:
    En son hortlayan: Raistlin
    En derinlemesine inceleme yapan: Darkgnome

Dost sen hortlayali seneler gecti. Biz de yaslandik olmemek icin lichdom lazim Dil

Darkgnome wrote:
    Edmond wrote:
    Aktif en eski olmasına rağmen, en yeni gördüğüm : Exile (hiç tanımıyorum Very Happy )

Yanlışın var. Aktif ve en yaşlı şu anda Raistlin. Bak bu sayfada mesajı. Atacak başka yer bulamamış :-p

En geveze: Raistlin (Kaç mesajı olduğunu görün anlarsınız)

Ben aslinda bu siteye girdigimde 8 yasindaydim simdi 13 oldum, sadece Yeminer gordu beni. Benden yasli vardir bu sitede canim. Bence en geveze Darkgnome. Adam gnome olmayi benimsemiz bir kere Dil

Artemis Entreri wrote:

Raistlin'in en çok kullandığını düşündüğüm sözcük: Demagoji

Artemisin'in en çok kullandığını düşündüğüm sözcük: Çleceksin Drizzt!

galadlirim wrote:
    Sırf -En-ile cümle kurmak amacı güderek cümle kurmaya çalışan insanlar malum,ben kurmıycam şimdi şahsen ilginç bulduğum nokta eski üyeler gelip bu başlığa bakıp çıkıyor(hortluyor Yeminerin değişiyle)bunu en takdir edilesi saçmalık olarak nitelendiriyorum,kendim de dahil,en eleştiri amacı gütmeyen ama öyle gözüken cümle de şu anda yazdıklarım sanırsam.

BBBÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ!(*1)

(*1): Kötü hortlama efekti ve AlenthasLeasess'dan calinti

Darkgnome wrote:
    Tabi abartmadığımız sürece! Very Happy

şimdi Raistlin buraya "Çok geyik oluyor burda! Saçma sapan başlık" dediğine bakmayın. onlarında eski mesajklarına bakarsanız sadece

Very Happy

veya

Ehihehe

yada

Yok elflerin kızartması güzel olmaz haşlayarak yiyelim!

Tarzı yazılar görürsünüz. Ama onun demek istediği sanırım

o zamanlarda biz geyik yapardık ama başka şeylerde yapardık. Bazı bilgilerimizi ve özellikle fikirlerimizi paylaşırdık. şimdi herkes sırf mesaj olsun diye messenger geyiği gibi geyikleri bu başlık altına yazıyor.

gibi bir şeydi. Ancak düşünmesi gereken bir de yaş olayı var. Kendisi almış başını gitmiş ahı gitmiş vahı kalmış yaşlı bir kullanıcı. Oysa buradakilerin çoğu hala dalından kopmamış tazecik gül goncaları. E tabee düşünce yapılarında bazı farklılıklar olacaktır. ( Very Happy )

Yalan vallahi yalan! Attiğim mesajlarin %95'inde en az 10 cümle olduğunu iddia ediyorum. Hatta ortalamada her mesajda en az 20 cümle olduğunu da iddia ediyorum. Sıkıyosa birisi tersini kanıtlasın bütün mesajlara bakip Dil

Ben zaten buraya dalından kopmamış tazecik gül goncaları bulmak için geliyorum Darkgnome. Seni buldum koparıp reçel yapıcam seni.

WeS_DeX wrote:
    Aransayes cok dogru söylemis.

Biz yeniler olarak gecsek bile siteyi nasıl düzeltecegimiz konusunda kac tane baslık acmısızdır.Bu sıralar gördügüm kadarıyla eskilerde yavas yavas aktif olmaya baslıyor.Eger biz (yeniler) olmasaydık suan site zaten bombostu.Sitede genellikle online olan eskiden 3 kişiyi gecmezken artık bu sayı yavasca artıyor.Bu da iyi bir haber.Site bos olsaydı acaba eskiler suanda sitede takılıyor olcaklarmıydı?

Eger bu sekilde düsünen abilerimiz - ablalarımız varsa söyle derim ben;

En yenilerin eglenmesini istemeyenler: Eskiler

Ya ben bu başlık ilk açıldığından beri deli oluyorum bu başlığa her seferinde yeriyorum. şimdi geldim bir yem attım millet kızsın bağırsın diye önce üzerime ESKİ etiketi kondu. Ahi gitmiş vahi kalmış oldum. Takdir edilesi saçmalık yapmış oldum. FRPWORLD'deki insanlar değişmiş ama DRAMA HALA AYNI DRAMA Wink

Ben neden "yenilerin" eğlenmesini istemeyeyim deli misiniz nesiniz ben de eğlenmek için girdim siteye Very Happy

WeS_DeX wrote:
    Aslına bakarsanız.Eskilerle ne kadar tanısmıslıgım, pek fazla muhabbetim olmasada sizlere imrendigim zamanlar oluyor.Bodoslama dalmak derken Sacokhan tabiki dalıcaksın.Bu sitedeki herkez buranın bir parcası.Eski mesajlara bakıyorum da sende gercekten zamanında iyi geyikler yapan yeri geldiginde mantıklı acıklamalar yapan bir üyesin.Tabiki eski-yeni olayı olmamalı sizler gibi abilerimiz ablalarımızın bilgileri benim icin cok degerli.Keske eski yeni demeden herkez vakit buldukca sitede olsa ve bir cok sey paylassak sizlerle ki zaten artık yavas yavas eskilerde online olmaya baslıyor.Bu tabiki mükemmel bir sey.

Yeri geldiginde sitede bütün gün boyunca yanlız oldugum günler bile vardı.Arada sırada girip cıkan arkadaslarımız oluyordu ama genelde site bombostu.Bir kac kişi online ya oluyor ya olmuyordu.Suan ki duruma bakınca gercekten cok seviniyorum.Site sanki artık eski haline dönüyor gibi.

En özlem duydugum(uz): Eski üyeler

Edmond ayrıca buradaki tek kör sen değilsin Smile

Eskiler hakkında en hızlı fikir değiştiren: Wes Dex

Darkgnome wrote:
    Edmond wrote:
    Hangi eskiler ya Surprised Surprised Surprised Surprised Sitenin Admin'lerinin bile mesaj yazdığını göremez oldum ben.

En kör : Ben

Olay zaten burada kopuyor. Eskiden yapılmış geyiklere doymuş abiler(*1) bunları tekrar görünce bıraktığım gibi kalmış, yeni gelenlerin hiç biri güzel bir konu açamıyor diye düşünüyor. Bekliyorlarki şöyle bildiklerini paylaşabilecekleri (*2), tecrübelerini konuşturabilecekleri (*3), katılabilecekleri (*4), öğrenebilecekleri (*5), başlıklar a.ılsın. Onlara yazsınlar. Yoksa hala siteyi takipte olduklarını Dragonfire'a atılan laf sonrası hemen cevabının gelmesi, Raistlinin başlık geyik üstüne çıktığında hemen lafı sokması, yada ne bileyim WizardOfQu ' nun onca zaman sonra yine görünmesi kanıtlamaktadır.

Onlar aslında bizi terk etmedi. Biz onlara arkamızı döndük. (Gibi bir şeydi)
    Dragonlance (de biri diyordu. Kim olduğunu da unuttum) Very Happy

(*1) (Abilerimiz oldu ya. Raistlin abi, Dragonfire abi, Oren Amca... Very Happy . Valla ben bunların gençliklerini bilrim. Razz İnsan garipsiyor valla)

(*2) llüüaat! Yettin ülen. Nedir sorun burda? O büyü aslında böyle kullanılmaz kullanılsa da gelen sonuç sizi buraya götürür. Bakınız DMG3.5 sayfa:1002 paragraf:21

(*3) O zar orada atılmaz. Atılınca oyuncular sıkılıyor. Yaptığım istatistiki aratırmalar gösteriyor ki orada o zarı atınca fighterlar %20 rogular %31 olasılıkla oyundan düşüyor clericler çok güçleniyor...

(*4) Bence kuskus çamurundan asa yaparsan o zaman bunu sapladığın yerde çiçekler daha hızlı büyümeli çünkü kuskus çamuru ayrıca iyileştirme iksirlerinde de kullanılıyor gibi bir yaklaşım çokta mantıklı olmaz çünkü...

(*5) Vay bea. Haklısın. Harbiden de bir dahaki sefere bmyle yapayım daha iyi olur... (bu cevabı çok beklemeyin derim Very Happy )

En çok yazım hatası yapan: Ben

En utanmadan yazılarını kontrol etmeyen: Ben

şimdi de abi olduk, seneye amca, dede filan diye update isterim!

Beni seven sevmeyen(bunlar genelde kamyon dolusu olmuştur Dil) herkese selamlar sevgiler.

Son zamanların en çok alıntı yapılan mesaj: Bu
    Son zamanların en çok cevap verilen mesajı: Bu
    Yazarken tamamen geyik yapma amacı güttüğüm ama en çok ciddiye alınan mesajlarım: Bu başlıktakiler

Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon May 26, 2008 1:20 pm Reply with quoteBack to top

Adam bir hortluyor pir hortluyor Very Happy Çldüm..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 26, 2008 1:22 pm Reply with quoteBack to top

Vay be, efsaneler geri dönüyor, site diriliyor galiba hortlayanlarla beraber.

Sanırım FRP aslen geyiğe dayanıyor, eskileri bile geyikle hortlattık.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Lugtarias
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon May 26, 2008 1:26 pm Reply with quoteBack to top

En ''Bir senedir hep Raistlin'i merak etmiştim ve görmek beni sevindirdi Smile '' diyen: Ben
    ''Umarım bu hortlayışlar kalıcı olur ve daha fazlası gelir...'' diyen : Gene ben
    Romayı yakan: O da ben Very Happy
    Başlığın en berbat en kokuşmuş en iğrenç esprisini yapmış bulunan: Sanırım yine ben Neutral

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 26, 2008 1:52 pm Reply with quoteBack to top

Az önce:

*En çok kendisi hakkında yorum yapan kişi!* yorumundan kurtulmuş olan:Ben, demek isterdim, fakat eğer öyle dersem, yine ben olurum.

şöyle:

*En çok kendisi hakkında yorum yapan kişi!* yorumunu Edmond'dan kurtaran:Lugtarias Very Happy

-Freddie Mercury
    Lugtarias
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon May 26, 2008 3:06 pm Reply with quoteBack to top

kendisi hakkında 4+1 den 5 yorum yapmış olan ve kendisi hakkında en çok yorum yapan kişi ünvanını haketmediğini düşünen kişi: Lugtarias Very Happy (5+1 den 6 oldu şu an itibariyle)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 03, 2008 7:20 pm Reply with quoteBack to top

Raist kısa yazmaz, iddasında haklıdır. Bir zamanlar hangi mesajından birşeyler yakalar da dişime layık bir tartışma başlatırım diye sıkı takip ediyodum Raist amcayı Very Happy

Edmond cum, yahu at ortaya bir fireball ortalık şenlensin, enerji hareket gelsin. Ben sen gitmiyo bu işler, biz olalım.

Tanışmak istiyoruz genç nesillerle, biz de genleşelim diye. Bak Firble hiç yaşlanmıyor, adama yaşlı diyen bir kişiye raslamadım ama aslında en yaşlı o Very Happy Ben lich oldum adam hala genç delikanlı.

Bakın şimdi aklıma ne geldi, site rp lerine girişi kolaylaştırmak amacı ile diyar rp sinin şu andaki halini yazan bir yer olsa (hani ana haber bülteni gibi (şok şok şok: Edmond bir fireball ile 8 çırağını öldürdü, kule ona ateşle oynamayı yasakladı Dil gibi Very Happy)) iyi olmaz mıydı.

"En çok konudan uzaklaşma eğilimi gösteren:Ben " diyerek olaya hakim ve konuya devam ediyor imajı oluşturmaya çalışan ama kimsenin yemediğini bilen de ben Dil

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 04, 2008 5:44 pm Reply with quoteBack to top

Huor attığı Fireball ile, bir Lich'i öldürmeyi becerdiğini farketti, evet, Lich, ölmüştü!

Fireball Edmond adlı karakter, kendisine en güvenen karakter seçildi!

-Freddie Mercury
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 04, 2008 9:00 pm Reply with quoteBack to top

FRPWORLD'deki eskiler ve yenilerin neye göre ayrıldığını anlamayan arkadaş: Ben

Ortaya hangi söz atılmışsa o söze yorum yapmayı esirgemek istemeyen arkadaş: Ben Very Happy Melek görünümlü Å?eytan
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 02, 2009 5:16 pm Reply with quoteBack to top

en parapsikolojik;

bugün yazdıklarıyla dikkatimi çeken, sitenin yeni spiritüel yaşam formu alfthemud..
    possessed e padawan verelim arkadaşı Very Happy

Ne kanun, ne sevgi, ne de çatılmış kılıçlar<br>Dehşet, yaralar, felaketin kendisi bile olsa<br><div>Koruyamayacaktır Fëanor ve Fëanor'un soyundan<br>Saklayan, kendine alan, ellerinde tutan</div><div>Bulan ya da kaçıran kişiy
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum