Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1520
    Üye: 0
    Toplam: 1520

FrpWorld.Com :: View topic - Hakmarun ...... Çalışmalar, yorumlar, konuşmalar, vs
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Hakmarun ...... Çalışmalar, yorumlar, konuşmalar, vs View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 7:57 pm Reply with quoteBack to top

Kopmak? O biraz zor işte. Ve bildiğim kadarıyla blinded ya da dazed olan birisi refleks olarak tuttuğunu bırakır.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 7:59 pm Reply with quoteBack to top

AlenthasLeasess wrote:
    Kopmak? O biraz zor işte. Ve bildiğim kadarıyla blinded ya da dazed olan birisi refleks olarak tuttuğunu bırakır.

Çok iddialı konuştun fakat İnsiyatif'lere bakarsan, Alain'in senden önde olduğunu, yani önce onun yapacağını farkedersin.Oof of.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 8:15 pm Reply with quoteBack to top

Ben Escape zarı atıyorum çaresizce, eğer Alain böyle bir şeye kalkışmasaydı ben bu zarı düşmana atıyor olacaktım, bir de şimdi Aoo yeme ihtimâlim var :S

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 17, 2008 11:12 pm Reply with quoteBack to top

Edmond wrote:
    O harekete de ben değilde beni tutan 1 canlı akrep arkadaşımın pek seyirci kalacağını sanmıyorum ve zaten bitmiş olan 6 canımı da aldığı için Alain'e teşekkür ediyorum.
    Saygılarımla.

AlkıÅ? Very Happy Senden her zaman böyle zekice yaklaşımlar bekliyoruz Edmond.

Edmond wrote:
    Ben Escape zarı atıyorum çaresizce, eğer Alain böyle bir şeye kalkışmasaydı ben bu zarı düşmana atıyor olacaktım, bir de şimdi Aoo yeme ihtimâlim var :S

Tamam direneceksin yani. Akıllı seçim. Her ne kadar Tersyuz’un hareketini renkli olması bakımından beğendiysem de senin düşünce tarzın doğru. Seni tutan akreplerden biri ne yazık ki henüz ölmedi ve Tersyuz’un seni çekememesi senin için (tam tahmin ettiğin gibi) hayırlı olur. (ayrıca Tersyuz’a escape atıp kaybetsen bile bu sefer akrebe de escape atman gerekecek) Bu akreplerin özelliği; kıskacından kurtulduğun anda Opp. attack yapar gibi “Reactive Sting” attack yapıyor, yani zehirli kuyruğuyla saldırıyor. Ayrıca daha kötü haber; 2 numaralı akrep de sana Opp. attack yaparak seni kıskaçlarıyla tutmak isteyecek ve tutarsa ona da escape atacaksın ve kurtulursan ondan da “Reactive Sting” yiyeceksin.

Aslında en güzeli birinin sana yanaşıp iyileştirmesiydi; başarılı bir DC:10 Heal Check, sana 1 healing surge’ünü harcattırarak iyileşmeni sağlardı. Gerçi kendin kaşındın oraya girmekle. Okçu karakterin en önde... neyse, gecenin 2’si olmuş yapsam mı acaba hesabını, sabaha hazır olsun. Razz

Alain’in bu sıradışı “arkadaşını tehlikenin içinden çekme” hareketi için 10 exp,
    Seyredi’nin akrebin kıskacında kalma ısrarı şeklindeki tuhaf ama zekice direnci için 10 exp
    Ayrıca geçen encounterde Nathreddas’ın bir taşla iki kuş atışı için de 10 exp veriyorum size arkadaşlar.
    Not: Yerli yerinde kullanılan powerlere ödül sadece ilk defasında verilir, aynı harekete her defasında ödül olmaz.

.
    Back to top View user's profileSend private message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 12:10 am Reply with quoteBack to top

Edmond'ın da Tersyüz'ün de yaptığı hareket yanlıştı. Neyse ki iki yanlış bir doğruyu götürmüyor, şimdilik iyisin Edmond Smile

Eğer bu round ölmezsen bir daha hiç ölmezsin diye düşünüyordum, öylede oldu zaten (sanırım?). Eh hadi bakalım. Daha ilk encounterda bu kadar aksiyon oluyorsa, VAY HALİMİZE Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 5:53 am Reply with quoteBack to top

Akrepler vuracak, belli olmaz ölüp ölmeyeceği daha bu raundda 1.Seyredi 2.İenkeep 3.Astil neyse öle gidio sonuncuda akrepler vuracaklar yani
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 6:57 am Reply with quoteBack to top

Tersyuz benimle uğraşma, öyle bir şans örneği gösteririm ki feleğin şaşar Very Happy

İlk 1'ini atıyorsun benimle Evil or Very Mad

-Freddie Mercury
    Tersyuz
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 8:13 am Reply with quoteBack to top

Mantıksız değilki yaptığım aslında bu gün yazacaktım, 1 kare çekersem diğer akreplerden attack oportunity yemez, akreple de çekişip onu da dışarı çekeriz diye düşünmüştüm yanlış mı? Surprised
    Peki siz önünüzde adam varken arkadaki akreplere saldırı yapıyorsunuz bu daha mı güzel?
    4.th ed'de kuralları öğrenemedim ama acımasız bir dm yaptığınız bütün saldırıları Edmond'un ensesinde patlatır. Evil or Very Mad
    dwaxer acımasız değil ama değil mi? değildir değildir. Very Happy

Con:26
    Pençe:
    Saldırı, +16/+16
    Hasar, 1d6+12
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 8:47 am Reply with quoteBack to top

Tersyuz wrote:
    Mantıksız değilki yaptığım aslında bu gün yazacaktım, 1 kare çekersem diğer akreplerden attack oportunity yemez, akreple de çekişip onu da dışarı çekeriz diye düşünmüştüm yanlış mı? Surprised
    Peki siz önünüzde adam varken arkadaki akreplere saldırı yapıyorsunuz bu daha mı güzel?
    4.th ed'de kuralları öğrenemedim ama acımasız bir dm yaptığınız bütün saldırıları Edmond'un ensesinde patlatır. Evil or Very Mad
    dwaxer acımasız değil ama değil mi? değildir değildir. Very Happy

Yok ya 4.Ed diyor ki düşmanla aranda eğer bir arkadaşın olsa bile cover sayılmaz. Bazı powerlarda da bunu gördüm (ama hepsinde değil) sanırım dost ateşiyle vurulmama gibi bir kural koymuşlar. Ancak mantıksız olur böyle bir şey bence de (bunun acımayla vs ne ilgisi var Melek görünümlü Å?eytan ) Ben şöyle bir kural düşündüm eğer hedefi vuramazsa %10 ihtimalle kendi arkadaşını vurabilir, gibi... Ancak böyle uydurma kuralı uygulamaya geçmeden önce gözden kaçırdığım bir şey mi var diye inceleyeceğim tekrar. ranged attacklar vs.

.
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 10:07 am Reply with quoteBack to top

Tersyuz wrote:
    Mantıksız değilki yaptığım aslında bu gün yazacaktım, 1 kare çekersem diğer akreplerden attack oportunity yemez, akreple de çekişip onu da dışarı çekeriz diye düşünmüştüm yanlış mı?
    1 kare shift bir "move action" onu Seyredi'nin kendisi yapabilirdi ancak (zaten tutulduğu için artık yapamaz ya) Yani Tersyuz senin onu çekmen 1 kare olsa da shift sayılmaz, yine de Opp. attack yer. Tabii çekebilseydin onu tutan akrep de kıskacından kaçırmasaydı (halat çekme yarışması gibi) aranızda bir Athletics chek yapılır +2 farkla kazanırsan akreple beraber senin tarafına doğru çekerdin ikisini de. Mr.Green Bu arada bir kıskac dmg daha alırdı tabii aradaki zavallı. Melek görünümlü Å?eytan Bence Alain sinir oldu Seyredi'ye de ondan yaptı böyle Razz Aslında en güzeli arkadan tekmeyi basıp akreplerin üzerine düşürtmekti ama pek de cılız, ağırlığıyla ezemez de kimseyi Seyredi. HPsi en düşük kişi.

.
    Quarion
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 2:15 pm Reply with quoteBack to top

Clicks sen niye yazmıyorsun?
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 3:28 pm Reply with quoteBack to top

Yapabileceğim tek şey rp şuan önümde 2 adam var biri kapının önünde diğeri kapının ağzında. Rp olarakta aynı şeylere söylemek istemiyorum. Çekil şurdan Seyredi vs gibi. Diyecek pek bir şey yok. Edmond'a sordum healda istemiyordu.

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 3:31 pm Reply with quoteBack to top

CLiCKs wrote:
    Yapabileceğim tek şey rp şuan önümde 2 adam var biri kapının önünde diğeri kapının ağzında. Rp olarakta aynı şeylere söylemek istemiyorum. Çekil şurdan Seyredi vs gibi. Diyecek pek bir şey yok. Edmond'a sordum healda istemiyordu.

Ben bunu anlayamadım biraz açıklar mısın clicks? Edmond ölmek mi istiyormuş?

.
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 3:38 pm Reply with quoteBack to top

Kendisi burda sorabilirsin istemedi, MSN'de konuştuk. Smile

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2008 3:40 pm Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    CLiCKs wrote:

Ben bunu anlayamadım biraz açıklar mısın clicks? Edmond ölmek mi istiyormuş?

.

Hayır ben çekilmeyi istemiyordum Very Happy

-Freddie Mercury
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum