Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1244
    Üye: 1
    Toplam: 1245

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - Powerplay: Macera1: şeytan kuyusu
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Powerplay: Macera1: şeytan kuyusu View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 7:41 pm Reply with quoteBack to top

Diğer gnome'a kaşlarını çatarak baktı. "O zaman ayı senlen doysun.Yedii balıklar bilen daha çok doyur onu. Toorkil sen takma onu. Ayım için de yicek parası. Hepnizden fazla yer onun içinde istiyom." dedi sonra kafasını diğer tarafa döndürerek kollarını göğsünde kavuşturdu.

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 8:30 pm Reply with quoteBack to top

CLiCKs wrote:
    Diğer gnome'a kaşlarını çatarak baktı. "O zaman ayı senlen doysun.Yedii balıklar bilen daha çok doyur onu. Toorkil sen takma onu. Ayım için de yicek parası. Hepnizden fazla yer onun içinde istiyom." dedi sonra kafasını diğer tarafa döndürerek kollarını göğsünde kavuşturdu.

"Yok şimdi güzel kardeşim sen olaya yanlış yaklaşıyorsun. Senin ayın ayrı bir karakter değil; CR olarak ikiniz bir hesaplanıyorsunuz, ayrı ödül ayrı ganimet olmaz. Ona bakarsan benim de familiarım var yarasa şeklinde, ben de onun için ayrı ödül mü isteyeyim. Birazdan kendisini kuyuya salacam ortalığı araştırsın diye, mazallah başına bir şey gelse benim levelim düşer, ama bunca tehlikeye rağmen ekstra ücret istemiyorum bak."

.
    Back to top View user's profileSend private message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 8:32 pm Reply with quoteBack to top

"Lan o diğil de, bir leveli wizard veya bard olarak alıp, Illusion büyüsü ile girmek lazım bu serüvene.Her ilizyon başına 100 altın, oha be!"

Dedi psişik sırıtarak.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    mathius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 8:36 pm Reply with quoteBack to top

Ama Cohortum ayrı bir varlık onun için ona bir pay vermenizi beklediğinden eminim,
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 9:50 pm Reply with quoteBack to top

İhtiyar heyetinin sözcüsü olduğu belli olan sarı saçlı yaşlı adam elinde bir tomar kağıdı maceracılara göstererek
    "Çzgünüm ama zeka seviyesi 4'ün altındaki hiç bir canlı anlaşmaya dahil edilemez. Bunun yanında anlaşmamız valilik yardımı dolaysıyla sadece 6 kişiyi kapsayabilir ve 100 altın üstündeki her türlü ücretlendirme..." diyerek kağıtlardan birini diğerlerinin arasından çıkarttı "...gördüğünüz gibi, vergiye tabiidir." Bu durumda biraz daha fazladan alacak olursanız zaten vergi sebebiyle daha çoğunu kaybedeceksiniz."

Bu sırada yaşlılar heyetinin Thorkil'in yazmış olduğu anlaşmayı inceliyorlar ve bazı yerlerini çiziyor ya da düzeltiyorlardı. Sonunda ortaya çıkan işyle bir şey olmuştu.

"İş bu belgeyle; başta Thorkil Zanaid olmak üzere ve arkadaşları Bela Van der Wonder, Edmond Dantes, Tikel Daldırmaldır, Yukarin Fellow, Saint Anger'den oluşan gruba, köyümüz arazileri dahilindeki köy ahalisi tarafından onaylanmış bütün canavarları öldürme veya köy halkı isteğince yakalama ve ganimetlerini alma, ayrıca her türlü serüvencilik kapsamına giren problemlerin köy halkı rızası alınmak koşuluyla hakkından gelme yetkisini, yukarıda belirtilen ücret ve şartlar altında vekaleten teslim ediyoruz. Adı geçen şahıslar bu belge yasal olarak ge.erli olduğu sürece handa yatma, konaklama ve doğal ihtiyaçlarını giderme masraflarını kendileri karşılayacak ve köy ihtiyar heyetinin ortak kararı ile işlerine son verilebilecektir. Bu sözleşme geçerli olduğu sürece grup ihtiyar heyeti için çalışmalı ve aksi bir durumda işlerinin son verilmesini kabul etmektedir. ... İmza Köy İhtiyar Heyeti. ... İmza ..."

Son cümlenin yazılışında heyet hep birden maceracılarımıza baktı. "Grubunuzun adı nedir?"

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 10:08 am Reply with quoteBack to top

"...zeka seviyesi 4'ün altındaki hiç bir canlı anlaşmaya dahil edilemez. ha?"
    Bela Thorkil'in kulağına fısıldar "Fazla pazarlık etmeyelim yoksa partinin yarısı para alamayacak bunların kurallarına göre.
    "Van der Wonder ve yardımcıları" yaz ihtiyar. şanlı soyadımı duymadın galiba?"
    mathius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 10:33 am Reply with quoteBack to top

Hery burda Marshall sınıfından seviye alan ve meslek(teğmen) den derece alan bir Caribal Rahibinden bahsediyoruz.Bilmemne ailesi yardımcısı veya kölesi değilim!
    mathius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 10:44 am Reply with quoteBack to top

(diplomacy:16)
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 11:01 am Reply with quoteBack to top

mathius wrote:
    Ama Cohortum ayrı bir varlık onun için ona bir pay vermenizi beklediğinden eminim,

Hiçbir grup kendi ganimet ve exp’lerini cohortlarla paylaşmak istemez. Baştan sorman gerekirdi. Bir feat karşılığında kendine kaliteli bir yardımcı bulmuşsun, bir de ona ayrıca ganimet payı mı istiyorsun? Herkes kendi cohortunu beslesin arkadaşım bir zahmet. Bir de diplomasi vs PC’lere değil NPC’lere yapman lazım. Mr.Green

Darkgnome wrote:
    İhtiyar heyetinin sözcüsü olduğu belli olan sarı saçlı yaşlı adam elinde bir tomar kağıdı maceracılara göstererek
    "Çzgünüm ama zeka seviyesi 4'ün altındaki hiç bir canlı anlaşmaya dahil edilemez.

devrimk wrote:
    "...zeka seviyesi 4'ün altındaki hiç bir canlı anlaşmaya dahil edilemez. ha?"
    Bela Thorkil'in kulağına fısıldar "Fazla pazarlık etmeyelim yoksa partinin yarısı para alamayacak bunların kurallarına göre.

Thorkil düşünceli bir şekilde çenesini kaşır, "hımmm, bak bunu hiç düşünmemiştim; benim familiarın Int:9 olduğuna göre ayrı bir eleman sayılabilir aslında ama 6 kişi sınırlamasını zorlamak istemiyorum. Bence fazla uzatmayalım pazarlığı, işi bitirip şu dışardaki ahmakları gönderelim bir an önce.”

.
    mathius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 11:07 am Reply with quoteBack to top

Yine de grubumun isminde başkasının hizmetkarı olmam ben, buraya kendi isteğimle iyi bir savaş için geldim şimdi iyi bir savaş için iyi bir isim almazsak hemen şuracıkta Caribal adına öyle bir savaş başlar ki aklınız şaşar!
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 11:15 am Reply with quoteBack to top

Psişik, kendisini zeki zanneden Bela'ya baktı.

"Ulan Kerbela olsan ne yazar! Sen kimsin de beni yardımcı yapıyon lan kendine!"

Sonra Saint'e baktı.

"Grubumuzuda İnsan-Elf-Gnom-Dwarf var, sanırım Order of the Others tarzında absürt bir isim koyabilirizş.Bütün ırkları toplamışız buraya."

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    cokrail
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 11:55 am Reply with quoteBack to top

''Ben bişiler düşünmüştüm'' dedi Yukarin kapşonun altından..'' 'LastHope' olsun grubumuzun ismi'' der, herkesi ikna etmeye çalışarak.
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 12:16 pm Reply with quoteBack to top

devrimk wrote:

"Van der Wonder ve yardımcıları" yaz ihtiyar. şanlı soyadımı duymadın galiba?"

"Pöh! Cücük gnome'un soyad olmaz!"der kaşlarını çatarak. Gözü kırmızı adama baktı.

"Order of the Others"dedi başını sallayarak.

devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 12:17 pm Reply with quoteBack to top

"Herkes pek asabi maaşallah, bu sinirle 3-5 yıla kalpten gidersiniz benden söylemesi."
    mathius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 12:28 pm Reply with quoteBack to top

"Sen kızmak görmemişsin!Dua et evlat beni şeytan Yiyen savaşında görmedin!şeytan demişken, dua edelim de birkaç deşmelik şeytanı rehin alalım, onu iyileştirip iyileştirip deşmek isterdim"
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum