Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: KirbyJoine
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1458
    Ãœye: 0
    Toplam: 1458

FrpWorld.Com :: View topic - Powerplay: Macera1: ÅŸeytan kuyusu
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Powerplay: Macera1: ÅŸeytan kuyusu View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 6:17 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    Burada elementler varsa onların da üstünde bir güce ulaşmamız gerekiyordur belkide..."

"Anlamadım neden bahsediyorsun maalesef. Hangi sütun daha tehlikesizdi sizce? İsterseniz hep beraber birine girip o boyutu araştıralım. Bu arada orada yaralanıp, berelendim. Biriniz Tanrınıza bir dua edip beni iyileştirebilir mi acaba?"
    Back to top View user's profileSend private message
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 7:19 pm Reply with quoteBack to top

Mathius ve Savaşçıx anlamaz gözlerle bakarlar.
    "Nerede berelendin? Bunca zaman boyunca buradaydın ve yerinde kıpırdamadın bile. Hepiniz fikirler üretip, boş boş sütunlara baktınız o kadar."

"Sonra Dev goril Yukarıyı gösterir. Mahonun bedeni oradadır ama kan lekesi aynaya yansımıyordur. Maho hala sütuna boş boş bakmaktadır."

Edmond 2 Hasar daha aldın.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 7:27 pm Reply with quoteBack to top

"Alala ilginç. Maho'yu sütundan uzaklaştıralım arkadaşlar, ölür kalır şimdi orada."
    Maho'yu paçasından tutup uzaklaştırmaya çalıştı.
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 7:40 pm Reply with quoteBack to top

"Durun ya saf saf beklerken ölecek miyim diye merak ediyordum."

Dedi ve öleceğini anlayıp aşağı indi.

"Bence Bela'nın dediği ilginç bir şey, ama aşırı ağırlık yüzünden çöken bir sütunda olmak, zevkli değil."

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 7:51 pm Reply with quoteBack to top

.
    Thorkil:
    "Kendimi alacakaranlık kuşağında 'Lost' olmuş gibi hissediyorum. Keşke sorcerer yerine wizard o9lsaymışım Int'im yüksek olurdu, bir çözüm bulurdum mutlaka."

.
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 08, 2009 10:30 am Reply with quoteBack to top

.
    Thorkil:
    Tam ortaya geldi havuzun ortasına. Hançerini çıkarıp sol eline hafif kanatacak kadar bir kesik atar. "Burası bir geçitse benim tılsımlı kanım gizemi çözecektir!" Elinden kanı akıtıyordu. "Eeeyyy ilahlar duyun beni! Kanımı kurban ediyorum çam sakızı çoban armağanı; buranın gizemini çözmemde bana yardım edin ilahlar!" (1 hp'lik kan verdi) ardından da "Detect Magic & Read Magic" yağparak her yöne döner.

.
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 08, 2009 11:13 am Reply with quoteBack to top

Torkilin kanı yere değdiği anda aynada kendi yansıması oluştu ve yandaşlarının gözü önünde kayboldu. Geriye sadece akıttığı kanının lekesi kalmıştı.

Sadece Dwaxer:
    Spoiler:
    Bulunduğun yerde sadece iki aydınlatma kaynağı var. Biri, su dolu havuzun zemininden gelen ve aşağıda arkadaşlarının bulunduğu odadan gelen güçsüz ışık kaynağı. Bu ışığın havuz dışını aydınlatamadığı kesin.

İkincisi ise yerde hala yamaya devam eden dağınık durumdaki 6 adet meşalenin aydınlığı. Meşaleler olması gerektiğinden daha az bir alanı aydınlatıyorlar yada etraftaki karanlığın büyüsü onların aydınlığını kısıtlıyor olabilir.

Bazı meşalelerin ışığında ölmüş cücelerin cesetlerini seçebiliyorsun. Etrafa dağılmışlarcesetlerin gözünde çaresizliklerini ve korkularını görebiliyorsun. Bazıları sanki ulaşmak istermiş gibi kollarını havuza doğru uzatarak ölmüşler.

Biraz sonra cesetlerde birine uzanan bir kol cesedi karanlığa çekiyor ve başka ayak sesleri de o tarafa doğru yaklaşıyor.

Elindeki yara iyileÅŸmiÅŸ.

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 10, 2009 12:34 pm Reply with quoteBack to top

.
    Thorkil:
    Titreyerek Shield büyüsü yapar.
    http://www.d20srd.org/srd/spells/shield.htm
    Dişleri takırdamasın diye konuşmamaya çalışırken, yine de kendi kendine, "umarım ekiptekiler buraya nasıl teleport olduğumu farketmişlerdir," diye mırıldandı.

.
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 10, 2009 12:47 pm Reply with quoteBack to top

"Püfff. Thorkil ilahi bir evillıklar bir iblislikler yapacaksın." arkadaşlarına döndü.
    "Galiba bizimde kanımızı akıtmamız gerek."
    Sonra Thorkil'in söylediklerini de söyleyerek parmağının ucunu kesti.
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 10, 2009 1:04 pm Reply with quoteBack to top

Aynısını Maho Ağa da yaptı.

"Acı va mı acı?"

Diye sordu sonra Thorkil'e

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 10, 2009 1:54 pm Reply with quoteBack to top

"Bende çıkacam!". Kendi kendine sütunlardan birine çıkmayı dener. Eğer çıkamazsa;

Goril Tikel'e döndü. "Usta be. Bi fırlatıver beni şuraya he?" der. Boş sütunlardan birine.

Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 10, 2009 4:54 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    Bulunduğun yerde sadece iki aydınlatma kaynağı var. Biri, su dolu havuzun zemininden gelen ve aşağıda arkadaşlarının bulunduğu odadan gelen güçsüz ışık kaynağı. Bu ışığın havuz dışını aydınlatamadığı kesin.

İkincisi ise yerde hala yamaya devam eden dağınık durumdaki 6 adet meşalenin aydınlığı. Meşaleler olması gerektiğinden daha az bir alanı aydınlatıyorlar yada etraftaki karanlığın büyüsü onların aydınlığını kısıtlıyor olabilir.

Bazı meşalelerin ışığında ölmüş cücelerin cesetlerini seçebiliyorsun. Etrafa dağılmışlarcesetlerin gözünde çaresizliklerini ve korkularını görebiliyorsun. Bazıları sanki ulaşmak istermiş gibi kollarını havuza doğru uzatarak ölmüşler.

Biraz sonra cesetlerde birine uzanan bir kol cesedi karanlığa çekiyor ve başka ayak sesleri de o tarafa doğru yaklaşıyor.

Elindeki yara iyileÅŸmiÅŸ.

Maho ve Bela, Thorkil'i taklit ettiklerinde aynı ortama ışınlandılar. Hepside birbirini görebiliyordu burada. Etrafındaki tüm ceseteleri ve karanlığı kendisi de gördü. Havuzun etrafından gelen parçalanan taze etin sesini duyabiliyordu. Metali geçemeyen darbeler, bazen kızgınlıkla daha çok vuruyor, bazen ise susuyordu. Burada bir şeylerin olduğu kesindi ve bir şey yiyorlardı.

Diğerleri olduğu yerde sabit duran Billiyi görseler de, Billi sütunlardan birine çıktı.

Billi 2. sütunun üstüne çıktıktan sonra tüm vücudunu su damlaları ile kapladı. Bunlar ter değil nemden oluyor gibiydi. Arkasına baktığında ise artık arkadaşlarını göremiyordu. Nereden geldiğini anlayamadığı bir su kütlesi, dalgalar halinde yıkılmış duvarın parçalarını da kendisine katarak yıkılmamış duvarların üstüne hücum ettiler. Havuzdan uzakta ama tüm duvarları ve her şeyi kendisine katacak kuvvetli bir giradap oluştu. Sonunda diğer duvarlar da bu saldırıya dayanamadı ve girdabın darbeleriyle parşalanmaya ve su kütlesine katılmaya başladılar. Zeminden çıkan sular siklona katıldıkça siklon daha da büyüyerek bir duvar gibi havuzun etrafını kapladı. ancak bir sebepten havuza yaklaşmıyordu.

Havuzun içinde bir ada belirdi. Adanın dışı sivri kayalar ile kaplanmıştı. Ortasında ise koyu bir sis bulutu peyda oldu. Ortasındaki ateşin silüeti dışında hiç bir şey belli görülmüyordu bile.

Billi 1 HP kaybetti.

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 11, 2009 3:47 pm Reply with quoteBack to top

.
    Thorkill:
    Kesesinden bir bakır para çıkararak üzerine "Light" büyüsü yapar ve yaratık seslerinin geldiği yöne doğru ışıklandırılmış parayı fırlatır. "Beyler havuzun sınırından çıkmayın diyor 6.hislerim!" Bir yandan da "bu arada yarasa nerde?" diye düşünüyordu ki ceketinin cebinde bir kıpırtı oluştu. "Ah haylaz blindsense'li magical yaratığım benim, tehlikeyi sezdin, yine her zamanki gibi iç cebime saklandın değil mi?" diye korktuğunu belli etmemeye çalışarak konuştu. Mr.Green

.
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 13, 2009 8:22 am Reply with quoteBack to top

Torkil(ilerideki kare)Saldırı: 1+3 (Kritik başarısızlık) (Benim zarda da amma çok 1 geliyomruş. Neutral )

Torkil'in attığı para ilerideki fildişi renkli bir sütuna çarpıp havuzun içine geri yuvarlandı. Karanlık içinde zorlukla fark edilirken aydınlandığı o kısacık süre zarfında sütun'un kırıldığını herkes farketmişti. Ortam yine karanlığa gömüldüğünde, sütunda karanlığın içinde kayboldu.

Paranın sesinden irkilen yaratıklardan biri sütun'un hemen yanında bellirdi. Havuza yaklaştıkça daha da kolay görülür oldu. Gözbekleri yoktu, sadece akları vardı. saçları dağılmış ve kurukafa gibi görülen bir kafadan çıkan sivri dişleri, uzun keskin tırnakları olan çelimsiz elleri vardı. Ancak vücudunu, o çelimsiz haline rağmen rahatlıkla taşıyor gibiydi.

Hayvansıdan dahi daha vahşi bir şekilde havuzun içine doğru yaklaşmaya başladı. Gözleri etrafını tarıyor ve bu anlık ışığın kaynağını anlamaya çalışıyordu. Havuzun hemen yanında olsa da onları göremiyor gibiydi. Tam havuzun sınırına geldiğinde gözden kayboldu. Bir süre sonra ise ters tarafta tekrar belirdi. Bu anlık ışığın kaynağını arayarak karanlığın içine ilerledi ve yok oldu.

Last edited by Darkgnome on Sun Sep 13, 2009 9:07 am; edited 1 time in total
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 13, 2009 8:28 am Reply with quoteBack to top

"Piii yine pis pis yarataıkların yuvasına gelmişiz. Undeadse bunlar güzel de vuramam şimdi. Ne bahtsız maceracıyım yahu!" dedi Bela Van de Wonder.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum