Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1521
    Üye: 0
    Toplam: 1521

FrpWorld.Com :: View topic - Power play tabanlı eğlencesine oyun
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Power play tabanlı eğlencesine oyun View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: AiaÄ?ıdaki yazı size yeterince açıklayıcı geldi mi?

Evet
    25%
     25%  [ 3 ]
    Hayır
    8%
     8%  [ 1 ]
    Okumadım bile. YanlıÅ?lıkla açmıÅ?tım.
    8%
     8%  [ 1 ]
    Devrik cümleler can sıkıcıydı.
    8%
     8%  [ 1 ]
    Yazına biraz daha dikkat etsen iyi olur.
    16%
     16%  [ 2 ]
    OotS ise ben zaten varım. Kararımı etkilemedi.
    33%
     33%  [ 4 ]
    Ben halfling Ranger/Barbarian yaratacaÄ?ım.
    0%
     0%  [ 0 ]
    Total Votes : 12

Author Message
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 12:30 pm Reply with quoteBack to top

Uyardığın için teşekkürler. Hemen düzeltiyorum bu hatamı.

Geri çıktıktan sora tekrar görüyorsun ama içerideyken sadece sen varsın, başka kimseyi göremiyorsun.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 12:32 pm Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    CLiCKs wrote:
    dwaxer wrote:
    .
    Clicsk knowledge local'in ne alakası var Very Happy Knowledge dungeneering vs olsa hadi neyse
    .

İşte kanıt! Mr.Green
    Darkgnome wrote:

(Knowledge local!a bir sonraki seviyelerinde vermeyenler bu yolları unutacaklar ona göre Very Happy )

Very Happy Very Happy Peki o zaman DM diyorsa itiraz edemem; ben "local"i şehir, kasaba gibi yaşanan yerler filan, sadece belli yerlere özgü bilgi zannediyordum. Yer altında dolaşıyorsan aslında en garantilisi geçtiğin yolların haritasını çizmektir.

.

Harita çizerseniz, haritanın üstünden görebilir ve ona göre ilerleyebilirsiniz. Ama haritayı kaybettiğinizde tekrar yolunuzu bulamazsınız. 3.5'da bir kötü yön. Her şeyi skillere verince insanın gördükleri ile kişisel gelişimini yok sayıyorlar. 4Ede bu durum biraz düzeltilmiş.

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 1:52 pm Reply with quoteBack to top

Buyur, hem sana yavlardım hem de su elementini döktüm Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 8:36 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar. Edmond ve siz ne zaman ki sütunlara gitmeye yeltendiniz olduğunuz yerde çakılı kaldınız. Siz hareket etmediniz aslında. Yani sütunu üstüne çıktığınızı kimse görmedi. Çıkmadınız. Bunu yazılarımı biraz daha dikkatli okursanız anlarsınız.

Edmond sana özel melek indirecektim neredeyse Maho anlasın bari diye. Bir daha açıklıyorum.

Sen sütuna çıktın (Ki aslında çıkmadın ama sen çıktığını sanıyorsun. ama diğer her kes seni sütunun yanındayken sütuna tırmanmayı düşündüğün için sütunu hemen yanında sütuna bakar şekilde görüyor.) ve arkana baktığında hiç bir yandaşının orada olmadığını gördün. Yalnızsın, tek başınasın, arkanda bir havuz var ama ...

Dur bari buraya sana attığım Rp'yi atayım zaten herşeyi anlatmak zorununda kalacağım bu gidişle Rolling Eyes

Quote:
    Maho 2. sütuna çıktı.
    Maho sütunun üstüne çıktıktan sonra tüm vücudunu su damlaları kapladı. Bunlar ter değil nemden oluyor gibiydi. Arkasına bakığında ise artık arkadaşlarının orada olmadığını gördü. Derken nereden geldiğini anlamadığı bir su kütlesi, dalgalar halinde yıkılmış duvarın parşalarını da kendisine katarak yıkılmamış duvarların üstüne hücum ettiler. Havuzdan uzakta ve ama tüm duvarları ve her şeyi kendisine katacak şekilde havuzun etrafında dönüyorlardı. Sonunda diğer duvarlar da bu saldırıya dayanamadı ve siklona kendilerini kaprtırmaya başladılar. Zeminden çıkan sular da siklona katıldıkça süklon daha da yükselmeye ve muazzam bir hal almaya başladı.

Havuzun içinde bir ada belirdi. Adanın dış kısmı sivri kayalar ile kaplanmıştı. Ortasında ise koyu bir sis bulutu peyda oldu. Adanın ortasındaki yanan ateşin silürti dışında hçi bir şey belli olmuyordu bu sisin içinde.

Yani sen hala diğerlerinden ayrı, tek başına, neresi olduğunu bilmediğin bir yerdesin. Powerplay dedim ama metagame demedim. Lütfen. Yazım kötü olabilir dikkat etmeye çalışıyorum ama gözlerime ağrılar giriyor bir yerden sonra. Eğer anlayamazdıysan bir şeyi, bir kere daha da yazabilirim. Elimden geldiğince gözünüzde canlandırabileceğiniz ama bir yandan da açık bir yazı yazmay çalışıyorum.

Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 8:37 pm Reply with quoteBack to top

Ama hakkaten çok fena yazmışım. Very Happy Yazılarıma daha çok dikkat etmem lazım.

devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 8:45 pm Reply with quoteBack to top

Darkgnome wrote:
    Ama hakkaten çok fena yazmışım. :D Yazılarıma daha çok dikkat etmem lazım.

Hp zararı almadık mı peki?
    Back to top View user's profileSend private message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 8:58 pm Reply with quoteBack to top

Aldık, ama manevi, duygusal olarak çöktük, bunalımdayız.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 07, 2009 11:17 pm Reply with quoteBack to top

şu tasviri okudukça benimde moralim bozuluyor. "parşalar" nedir ya. İlk klavyeyi kullanmaya başladığımda dahi bu kadar klavye özürlü değildim herhalde.

Hasar aldı ama burada yazmamıştım. Sebebi bellki buraya gelmek isteyebilecek başka arkadaşlara da hasar verebilmekti. Ama süprizimi bozdun Devrimk. Mad ( Razz )

devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 08, 2009 5:39 am Reply with quoteBack to top

Darkgnome wrote:
    şu tasviri okudukça benimde moralim bozuluyor. "parşalar" nedir ya. İlk klavyeyi kullanmaya başladığımda dahi bu kadar klavye özürlü değildim herhalde.

Hasar aldı ama burada yazmamıştım. Sebebi bellki buraya gelmek isteyebilecek başka arkadaşlara da hasar verebilmekti. Ama süprizimi bozdun Devrimk. :mad: ( :-P )

Zaten oyun içinde de söyledim ayrıca parlak fikrim sayesinde Maho ve Thorkil'i soktum içeri daha ne istiyorsun?
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 4:14 pm Reply with quoteBack to top

.
    Darkgnome yaratıklara büyü atmıştım, bakiim ulaşıyor mu diye ama yazmamışsın?

.
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 5:18 pm Reply with quoteBack to top

Ya ben içeriden dışarıya büyü atacağınızı hiç düşünmemiştim Sad şimdi geçtiğini yazarsam içeriden hiç çıkmaz sürekli paraya light atıp, gelene uzaktan ne verdiyse dalarsını siz. Crying or Very sad Ona bir mazeret bulabilsem ... Neyse o zaman büyüyüde attırayım. Sad ( Razz )

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 7:02 pm Reply with quoteBack to top

Darkgnome wrote:
    Ya ben içeriden dışarıya büyü atacağınızı hiç düşünmemiştim Sad şimdi geçtiğini yazarsam içeriden hiç çıkmaz sürekli paraya light atıp, gelene uzaktan ne verdiyse dalarsını siz. Crying or Very sad Ona bir mazeret bulabilsem ... Neyse o zaman büyüyüde attırayım. Sad ( Razz )

Very Happy Very Happy Bu ne demek ya!.. Oyunun adı power play olmasa bu kadar şoke olmayacaktım. Bizim DM var, uçaraktan tepeden bombalayan büyücülere exp vermiyor, sen de onun gibi. Razz Hem power play hem de kısıtlama olur mu? aslında içerden bombalamayı keşfettiğimiz için ekstra exp filan almamız gerekir. Mr.Green Gerçi benim için farketmez; oyunun adını ve konseptini değiştirip power play değil, centilmence play ve bire bir düello filan yaparsak onu da oynarım ama o zaman karakteri paladin filan yaparım tabii. Very Happy

.
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 9:37 pm Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    Bizim DM var, uçaraktan tepeden bombalayan büyücülere exp vermiyor, sen de onun gibi. :-P
    .

İlginçmiş doğrusu.
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 08, 2009 9:32 am Reply with quoteBack to top

.
    Evet arkadaşlar bu oyun niye durdu; yoksa unutuldu mu? Razz Mr.Green
    Darkgnome attığımız ışıklı paralar hedefleri aydınlatmıyor mu hâlâ, çünkü ghoul yaratıkları fireball ile bombalamaya devam etmek istiyorum. Evil or Very Mad Çzgünüm ama ghoullara paladinlerin bile vicdanı sızlamazdı!

.
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 08, 2009 3:01 pm Reply with quoteBack to top

Sanırım oynayanlar sıkıldılar. Çokta anormal bir durum değil. Edebiyat konusunda eksiyim ve ÇSS'de de eksi çekmiştim. (Biyolojiden de eksi çekmiştim sanırım. Ama onun konuyla alakası olduğunu sanmıyorum. Very Happy)

şu anda zaten bütün oyunlar durmuş durumda. Etrafa parayı atıp hepsini tek tek yaktığını yazsam dahi, Edmond devam etmeye pek istekli olmayacak, cliks'in da zamanı yok. Mathius zaten bırakmış gibi.... Benim de aslında biraz hayatımı hayal aleminden çıkartma vaktim geldi gibi. Herkes hazır olduğunda evam edebiliriz ama şu anda oyun donup kalsa dahi kimsenin pek umursayacağını sanmıyorum. Belki 4E'ye geçebiliriz isterseniz. Zaten 3E'deki saçmalıklarla OO yeterince ilgilenmişti. Bakalım 4E'nin sizin sevmediğiniz tarafları neymiş Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum