Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1263
    Üye: 1
    Toplam: 1264

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - Marlong Tehdidi-Oyun Ekranı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Marlong Tehdidi-Oyun Ekranı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 7:20 am Reply with quoteBack to top

"Sükûnet." dedi siyah deri zırhlı ve çizmeli gümüş saçlı eladrin yavaşça.
    Image
    "İhtiyacımız olan şey sanırım. Buraya hepinizin tavsiye üzerine getirildiğini tahmin ediyorum ki ben öyle çağırıldım."
    "Eğer önerilen şey aklınıza yatmasaydı buraya kadar geleceğinizi zannetmiyorum." diğerlerinin onaylar bakışlarını almaya çalıştı.
    "Lord Fenis gerekli bilgileri verdiğine göre yola koyulmamamız için bir neden yok. Ufak bir ayrıntı dışında, henüz tanıştırılmadık."
    Geniş adımlarla ağır zırhlı kadına doğru yürüdü. (Eladia'ya doğru) Abartılı bir şekilde pelerinini geriye atarak reverans yaptı.
    "Elemdil Silverleaf hizmetinizdedir leydim. İsminizi bahşeder misiniz?" dedi gözlerinin içine bakarak.
    Back to top View user's profileSend private message
    Illyra
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 10:26 am Reply with quoteBack to top

Image

Fenis ile diğerlerinin arasındaki hararetli konuşmayı dinlerken içten içe sıkıntıyla kıvranıyordum. Bir an önce yola çıkmak istiyordum. Kötülüğün her zaman yaptığı bu değilmiydi işte? Bizi birbirimize düşürüp onların son darbesi için zayıflatmak... Eğer biraz daha tatlıya bağlanmadan konuşma devam etseydi, hemen yola çıkmak için araya karışabilirdim. Neyseki böyle bir şeye gerek kalmamıştı.

Sonra odanın diğer ucundaki gümüş saçlı Eladrin, içime su serpen - tam da benim söylemek isteyeceğim cinsten - bir konuşma yaptı.

"İhtiyacımız olan şey sanırım. Buraya hepinizin tavsiye üzerine getirildiğini tahmin ediyorum ki ben öyle çağırıldım."
    "Eğer önerilen şey aklınıza yatmasaydı buraya kadar geleceğinizi zannetmiyorum."
    "Lord Fenis gerekli bilgileri verdiğine göre yola koyulmamamız için bir neden yok. Ufak bir ayrıntı dışında, henüz tanıştırılmadık."

Ardından adımlarıyla benim önüme kadar geldi. Onun kibar selamına başımla karşılık verdim.

"Elemdil Silverleaf hizmetinizdedir leydim. İsminizi bahşeder misiniz?"

Gözlerimin içine bakıyordu, bundan rahatsız olmadım çünkü kötü insanlar diğerlerinin gözlerinin içine bakamazdı, bunu çok önceden öğrenmiştim. Yine de daha sonra oluşacak yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için bakışlarımı kibrca omuz seviyesine indirdim.

"Sunduğunuz hizmetten onur duydum Elemdil Silverleaf. Ben Dame Eladia Devereux, sizinle tanıştığıma memnun oldum."

Evet, memun olmuştum. Ne de olsa savaşta işe yarayacak doğru düzgün mantıklı birisine benziyordu.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 11:06 am Reply with quoteBack to top

Sembia'nın yöneticisi yüce Fenris'in huzuruna geçmiş bir kaç çapulcu, babalarının çiftliğindelermiş gibi ileri geri konuşup, sanki mekan kendilerininmiş gibi kalkıp dolaşmakta, şakalaşıp tokalaşmaktalardı.

Bernard, Fenis gibi bir yönetici ve başbüyücünün bu gibi şarlatanlıklara izin vermesine şaşırmaktaydı. Sinirlendi, yüzü belli belirsiz hafifçe kızardı, bakışları dikleşti.
    Sert bakışlarla masadakileri süzüyordu artık.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 11:48 am Reply with quoteBack to top

"Lord Felis umarım tahminleriniz doğru değildir ve Marlong tekrar ortaya çıkmamıştır ama eğer çıktıysa elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Müsaadenizle yola koyulalım, yolcu yolunda gerek."
    Sonra Eldon'a döndü eliyle önden buyurması için kapıyı gösterdi.
    "Madem ki yolu biliyorsunuz bize liderlik eder misiniz küçük dostum? Sizde isminizi bahşetmediniz henüz." dedi Elemdil.
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 2:44 pm Reply with quoteBack to top

Piposunu söndürdü. İç ceplerinden birine koydu. Kendini dikleştirdi. "Alıcağımız ödülün miktarı nedir? Kişi başı."

Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 2:45 pm Reply with quoteBack to top

Felis gümüş saçlı Eladrin e içten bir gülümsemeyle baktı.

'' Umarım, umarım... Tek isteğim bu şu anda'' dedi ve küçük dostuna yanında bulunan haritayı uzattı.
    Sonra Shifter a dönerek;

'' Sembianın hazineleri size açıktır. Eğer Marlong u öldürürseniz bu mebla artacaktır. şu an ki miktar 50,000 altın...!! ''
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 3:50 pm Reply with quoteBack to top

.
    Eldon:
    Masanın üzerine zıplar. "Ey grup, adım Eldon, küçük müçük demeyin lütfen, 173 yaşındayım, hemen hepinizin bir abisi sayılırım. Gideceğimiz yerde daha önce de bulunmuştum, yolu göstereyim memnuniyetle. Hadi bir an önce yola çıkalım öyleyse!"

Harpını çıkarır ve tellerini tıngırdatmaya başlar:
    "Yeni grup, yeni macera,
    Ne serüvenler bekliyor aceba
    Tanışın arkıdeşlee gülün biraz
    İcabında omuzomuza çarpışacaz
    Yeni macera, tehlikeli serüven
    Ama sen yaşlı Eldon'a güven
    Amacımız kutsal, iyilik adına
    Para, şan şöhretin tadına
    Bakarız ayrıca
    Görev tamamlandığıııındaaaaaaa!"

.
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 15, 2009 3:59 pm Reply with quoteBack to top

"İlk kez küçük denmesinen alınan bir gnomla karşılaşıyorum. Madem öyle diyorsun öyle olsun Eldon."
    Eldon'u takip ederken diğerleriyle de tanışmayı ihmal etmedi.
    "Yolculuk için biraz erzak alalım pazar yerinden."
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 17, 2009 2:48 pm Reply with quoteBack to top

Felis gümüş saçlı Eladrini bu lafına burukta olsa bir gülümseme attı. Tam grup bulundukları yerden ayrılacakken Felis ;

'' şehrin içinde dikkat çekmemenizi istiyorum. Halkımın endişe içine girmesini istemem. Aranızdan bir veya iki kişi sanırım erzak işini halledebilir.''

Bu sırada büyücü ve Eladia ya baktı.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Androner
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 12:31 pm Reply with quoteBack to top

Kırmızı cübbeli büyücü hafifce gülümseyerek Simbul'un yöneticisine selam verdikten sonra.

"Tabii ki efendim söylemenize gerek yok. Her ne kadar sizin huzurunuzda, izninizi almadan ayağa kalkacak, konuşacak ve dans edecek kadar cesur! (bu kelimeyi iğneleyici bir tonla söylemişti) olmasam da bu emrinizi yerine getireceğime emin olabilirsiniz. Sadece gerekli parayı almam yeterlidir. Arkadaşlar da burda kalıp danslarına ve şarkılarına devam edebilirler." dedi.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 1:18 pm Reply with quoteBack to top

"Hey ağır ol bakalım! Görev dışında bay Felis'ten emir almayı düşünmüyorum. Eğer sen onun çırağı olduğunun hayalini kurupta her sözüne emir niteliği katıyorsan bu yaptığın ezikliğe devam edebilirsin. Seninle tartışmayacağım çırak!" dedi. Son sözcüğü üstüne basa basa söyledi. Kendini saygın sanan canlılara tahammül edemiyordu.

Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 1:19 pm Reply with quoteBack to top

Felis hafifce gülümsedi Eldon a göz ucuyla bakarak. Sorna büyücüye dönüp bir kese altını uzattı.

'' Bu yeterli sanırım. Hava kararmak üzere geceyi şehrin biraz dışındaki handa geçirebilirsiniz. Yarında yoal koyulursunuz. Halkım şimdiden size minettar''

Sonra Shifter a hafif bi göz ucuyla baktı ama birşey söylemedi.
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 1:57 pm Reply with quoteBack to top

.
    Eldon: (gnome/bard)
    Saygılı bir selam verip çıkar.
    Dışarıda gruba hitaben: "arkadaşlar aranızdan bazılarında bir gerginlik seziyorum. Hayır sezmiyorum, aslında agresif konuşmalarınızdan bu gerginliğinizi çocuklar bile farkedebilir. Hepiniz belli ki yetenekli kişilersiniz ve kiminizin para, kiminizin şöhret ya da kiminizinki kutsal amaçlar ve iyilik olmak üzere değişik motivasyonlarınız var; benimki şahsen hepsi! Ama unutmamamız gereken şu ki; böyle tehlikeli olabilecek görevler uyumlu bir ekip çalışmasını gerektirir. Birbirimizle didişerek olmaz; yürümez böyle! Yok ben tek tabanca takılırım, ekibe saygım olmaz diyen varsa şimdiden söylesin bileyim, kime güvenip kime güvenmeyeceğimi bilmek istiyorum. Çünkü ben hiçbir maceramda asla ekibimi yüzüstü bırakmadım, bırakmam!"

"Evet, bu geceyi şehir dışındaki handa geçirelim, sabah erkenden de yola çıkarız"
    .
    Androner
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 4:47 pm Reply with quoteBack to top

Dışarı çıkmadan,

Büyüce Bernard, Shifter'ın asabi davranışı üzerine, Fenis'e döner ve saygıyla,

- Efendim, huzurunuzda biraz önce kendini kaybedip ileri geri konuşan kişi adına sizden özür diliyorum. Fakat kendisi her ne kadar hakaret olarak söylemiş olsa da, sizin çırağınız olmak benim için büyük bir onurdur. Lakin şu an vermiş olduğunuz bu görev çok daha önemlidir bu görevde talimatlarınız çerçevesinde hareket edeceğimden emin olabilirsiniz.

Ardından keseyi alır ve cebine koyar.
    Feris'in önünde saygıyla eğildikten sonra dışarı çıkar.

Dışarda Gnome'un konuşması üzerine,
    - İçeride yaptığım konuşmanın yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum
    der.
    Daha sonra Leydi Eladia'ya döner ve
    - Leydim, efendi Feris'in emri üzerine alışverişe çıkmamız gerekiyor. Buyrun benimle gelin.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 5:16 pm Reply with quoteBack to top

Etrafımfaki konuşmaların gerginliği benide gerginleştirmeye başlamıştı. Kırmızı cüppeli büyücü boyna saygısızlıktan konuşup duruyordu. Aslında haklı olmasına rağmen bu biraz sinirime dokunmuştu. Ne yapacağımızı öğrenmiştik, nereye gideceğimizi öğrenmiştik, bu boş tartışmaların ne anlamı vardı ki ?

Sabırsızlandığımı belli etmek istercesine pelerinimi giyip dikkatle büyük kılıcımı sırtıma astım. Dik ve vakur olarak bildiğim bir duruşla beklemeye başladım. Konuşmalara katılmak gibi bir niyetim yoktu.

Herkes odadan çıkarken Felis'e başımla saygılı bir selam verdim ve kalabalığın peşine takıldım. Eldon'un taviyesi pek iyi değildi - yani benim için - çünkü yapacağım önemli bir görev varken - pisliğin izini sürerken - doğru düzgün uyuyabileceğimi zannetmiyordum. Bu yüzden hislerimi kendime saklamayı tercih ettim ve bir suratımda bir duvarın ifadesiyle olduğum yerde kazık gibi dikildim. Belki de diğerleri kötülüğün ne kadar hızla ve yıkıcı çalıştığını bilmiyorlardı. Yine de onları bana ayak uymaları için zorlayamazdım. Hep birlikte olmalıydık, bunun farkındaydım...

Sonra kazık gibi duruşumu kırmızı cüppelinin lafları bozdu.

"Leydim, efendi Feris'in emri üzerine alışverişe çıkmamız gerekiyor. Buyrun benimle gelin."

Çyle mi demişti? Evet alış-veriş derken ikimize bakmıştı. Hah.
    Kırmızı cüppeli ile alış-veriş ha!

Az önceki uyumlu ve sabırlı olma kararımı hatırladım. Memnunsuzluğum yüzümden okunmuyordu. Yine de ifadesizliğin yüzüme yapıştığı kafamı olumlu anlamda salladım. En azından büyücü alış-veriş konusunda iyi olmalıydı. Tam olarak bilmiyordum ama büyü malzemelerini iyice incelemek gerekirdi sanırım. Ve bildiğim kadarıyla kimse de bana kazık atamazdı. Bu iyi bir karar olabilirdi.

Diğerlerine bir bakış atıp, pelerinim arkamda savrularak kapıdan dışarı çıktım. En azından biz bu işlerle uğraşırken diğerlerinin dinleneceğini biliyordum. Bu da iyi bir şeydi. Güçlü olmalıydık....

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum