Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1791
    Üye: 1
    Toplam: 1792

Şu An Bağlı:
    01 : robert989

FrpWorld.Com :: View topic - Power play tabanlı eğlencesine oyun
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Power play tabanlı eğlencesine oyun View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: AiaÄ?ıdaki yazı size yeterince açıklayıcı geldi mi?

Evet
    25%
     25%  [ 3 ]
    Hayır
    8%
     8%  [ 1 ]
    Okumadım bile. YanlıÅ?lıkla açmıÅ?tım.
    8%
     8%  [ 1 ]
    Devrik cümleler can sıkıcıydı.
    8%
     8%  [ 1 ]
    Yazına biraz daha dikkat etsen iyi olur.
    16%
     16%  [ 2 ]
    OotS ise ben zaten varım. Kararımı etkilemedi.
    33%
     33%  [ 4 ]
    Ben halfling Ranger/Barbarian yaratacaÄ?ım.
    0%
     0%  [ 0 ]
    Total Votes : 12

Author Message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 08, 2009 3:36 pm Reply with quoteBack to top

Dürüst olayım mı?

Hikayeye tam ısınamadım çünkü nerede olduğumuzu bile tam olarak anlayabilmiş değilim, bu kule yer altında mı yer üstünde mi şeklinde bile tartıştık. En son kafamda kalan görüntü dev bir borunun içinde yürüyorduk? Ama sonra ne olduğumuzu tamamen unutunca yazdığım her şeyin hikaye ile alakasız olacağını farkettim. 4 tane sütun vardı da nerede bu sütunlar? Mekan nasıl zaman nasıl? Hiçbir fikrim yok. Ayrıca üstelik bunların arasındaki havuza girdik dışarı hayaletler girdi orayı da anlamadım.

Sanırım zeka seviyemin üstünde seyreden olaylar var Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 09, 2009 6:45 am Reply with quoteBack to top

Zeka değil, benim yazım seviyemin üstünde bir hayal gücüm var sanırım. Benim hayalimde canlananı yazıya dökmekteyetersiz kalıyorum. Oyunun başında da belirtmiştim benden hatalarımı, anlamadığınız kısımları sorun, benim yazımdaki ve anlatımımdaki beğenmediğiniz yönleri eleştirin demiştim. Sebebi bu gibi yetersizliklerim sebebiyle sizin boşlukta hissetmemeiz içindi.

1. Bir kasabadaki işi kapmak için grup oluşturdunuz.
    2. Kuyudan çıkan Shadowooze'u öldürdünüz ve kuyudan içeriye girdiniz.
    3. Kuyudaki büyük bir yarıktan bir tüneller kompleksine girdiniz. Burada shadowlar çıktı karşınıza. Yerde yatan cesetler buldunuz ve sizden önce buraya giren bir grubun shadow'a dönüştüğünü anladınız.
    4. Gnomlar'ın ve Cücelerin de bu undeadler ile muzdarip olduğunu ve kaynağının lanetli şehir olduğunu öğrendiniz.
    5. Yerin altındaki bir devasa bir mağarada, tepesini göremediğiniz büyülü bir kulenin lanetli şehir olarak adlandırıldığını anladınız.
    6. Kule sizin anlayışınızın çok ötesinde bir büyü ile çevrili ve her katına çıkmak için bazı gerekli ritüelleri yerine getirmeniz gerekiyor.
    - İlk kat sizin aleminizden 4 ana elementsel aleme açılıyordu.
    - İkinci kat karanlık bir aleme açılıyordu.
    7. Karanlık alemdekiler siz havuzun içinde kaldığınız sürece sizi göremiyorlar ve havuzun olduğu kısıma giremiyorlar. Sanki orada yokmuş gibi içinden geçiyorlar.
    8. Havuzdan dışarı büyü ve maddeler çıkabiliyor. Büyünün seviyesinin artması, havuzda fark edebileceğiniz bir sarsıntıya yol açtı.

Sütunlar,

1. kattaki 4 adet ve eşit aralıklarla havuzun etrafına dizilmişlerdi.
    2. katta 1 adet sağlam 1 adet kırılmış sütun var. Bu sütunlar havuzun dışındaki bölgede kalmışlar.

Order of the stick ara ara sahnelerde komik ama geri kalan çizilmemiş kısımlarda bu kadar komik olmayabiliyormuş demekki Very Happy

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum