Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 31
    Dün: 35
    Toplam: 90395

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 900
    Üye: 1
    Toplam: 901

Şu An Bağlı:
    01 : egevix

FrpWorld.Com :: View topic - Star Wars Clone wars[dizi]
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Star Wars Clone wars[dizi] View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Tue Oct 20, 2009 5:18 pm Reply with quoteBack to top

2. sezon bölümleri de başladı, Cad Bane isminde bu animasyon dizisinde ilk kez ortaya çıkan bir kelle avcısı önplanda bu sezonda. Bir de artık yavaşça filmlere göndermeler de başladı. Anakin'in şanşölye'ye yakınlığı filan olsun, padavanı Ahsoka'ya şanşölye biraz soğuk davranıyor ve hatta Anakin'i ondan uzaklaştırmaya da çalışıyor gibime geldi. Bakalım Ahsoka'ya ne olacak en çok onu merak ediyorum. 3. filmin geçtiği zamanda bahsinin bile geçmediği (ama Anakin'in padavanı yani mühim bir karakter) göz önüne alınırsa ya trajik bir şekilde aramızdan ayrılacak ya da başka bir şey gelmiyor aklıma...
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Lysana
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 05, 2009 11:36 pm Reply with quoteBack to top

Ahsoka gayet sevdiğim bir karakter umarım kendisine uygun bir gelecek verirle boşu boşuna ölüp gitmesini istemem..

Bu arada her star wars yapımları gibi bu yapımda gayet başarılı ve doyurucu bir çok görmek istediğim karakterleri burda bol bol görüyorum Aayla sacura gibi o da merak ettiğim bir karakterdi 3. filmde çok az bir bölümünde görüyorduk ve zaten ölüp gidiyordu.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 9:56 am Reply with quoteBack to top

CNBCE'de gösteriyorlar, izliyorum ben de.
    Droidlerin esprileri çok komik; mesela droid jedi General Grievous, Obi-Wan'ı kovalarken uçurumlardan filan zıplıyorlar, peşlerinden gelen droidler de zıplıyor tabii pat diye aşağı düşüyorlar.
    Bir de 3 droid jediları görünce iki tanesi "Jedilar geliyor ateeş!" diye bağırırken aralarından biri ise "durun ateş etmeyin!" diyor. Bu ikisi lazerlerle ateş edince tabii ışın kılıçlarından geri gelip kendileri vuruluyorlar. Durun diyen ise yere yıkılan arkadaşlarına bakıp, "kötü fikir olduğunu biliyordum!" diyor. Mr.Green
    Back to top View user's profileSend private message
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 10:02 am Reply with quoteBack to top

CNBC-E çok geride, 2. sezon bitmek üzere, gerç, ben 2. sezonun yarısından sonra izlemeyi bıraktım çünkü sıktı. Senaryo namına bir şey yok, Ahsoka'yı nereye bağlıyacaklar belli değil ve bence kendileri de bilmiyorlar bu yüzden ben bu çizgi diziyi Star Wars evreninin bir parçası olarak kafamda düşünmüyorum arıtk. Benim için 6 Star Wars filmi ile 2 anime filmi vardır sadece.
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 10:22 am Reply with quoteBack to top

catboy wrote:
    CNBC-E çok geride, 2. sezon bitmek üzere, gerç, ben 2. sezonun yarısından sonra izlemeyi bıraktım çünkü sıktı. Senaryo namına bir şey yok, Ahsoka'yı nereye bağlıyacaklar belli değil ve bence kendileri de bilmiyorlar bu yüzden ben bu çizgi diziyi Star Wars evreninin bir parçası olarak kafamda düşünmüyorum arıtk. Benim için 6 Star Wars filmi ile 2 anime filmi vardır sadece.

Catboy tabii ki bir mevzunun suyunun suyu orjinali kadar lezzetli olmadığı gibi, değişik bir şey haline de gelebilir. Bakınız Smallville dizisinde Clark Kent ve diğer karakterler, orijinal hikayeden amma saptılar. Meteor freaks filan Razz Bir de Merlin var, ben uzmanı sayılmam ama o hikaye de sapmış aslından diyorlar.

Bence bu Starwars animesini yaparken o genç kız Asoka jedi'ın başından geçen maceralar şeklinde yapsalar, ünlü karakterleri hiç koymasa ya da arada bir çok seyrek olarak gösterseler, konu da büyük hikayenin bire bir içinde değil de başka platformlarda ilerleseydi daha mantıklı olurdu. (böyle bilgisayar oyunları var starwarsın)

.
    Back to top View user's profileSend private message
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 10:32 am Reply with quoteBack to top

En başından Anakin'in çırağı olarak çıkması saçmaydı zaten, Aksoka karakterine gıcık değilim tam tersi ergen bir jedi fikri bana gayet eğlenceli geldi ve izlenesi aynı zamanda. Ama star wars tarihçesinde hiç bahsi bile geçmiyor, 3. filmde bu çırak neredeydi o zaman. çıraklık mertebesinden ustalığa yükselmiş olsa bile Anakin, hiç mi bu kadar çok bağlandığı çırağı Ahsoka'ya ne oldu hiç merak etmedi.
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 10:35 am Reply with quoteBack to top

Ahsoka'yı seslendiren Ashley Eckstein şeker mi şeker tatlı mı tatlı bir kız, bakınız resmi:

Image

düzeltme: ilk resim çok büyüktü de... Very Happy
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Apr 17, 2010 9:20 pm Reply with quoteBack to top

Me likes.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum