Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: WilliamLin
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1649
    Ãœye: 1
    Toplam: 1650

Şu An Bağlı:
    01 : markedgesture29

FrpWorld.Com :: View topic - Çlüler Kulübü (2d6-beta oyun)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ã‡lüler Kulübü (2d6-beta oyun) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 1:44 pm Reply with quoteBack to top

"Ohhh. Melankolik hayalette geldi tam oldu. Yok canım bu adamlarla sittin sene kazanılmaz bu savaş. Bir fırsat bulup eski insan halime dönebilsem keşke." diye düşündü zombi.

İnsanlara farkettirmeden ne kadar ilerleyebilirlerdi acaba? Kalın bir paltoyla örtünüp dikkat çekmemesi mümkün olur muydu acaba?

"Lili Hanım bize palto vermek! Güneşi sevmemek ben!. Bir de Arthur'u hâlâ tanımamak ben. Size yanlış ceset getirmek istememek."

şu şapşap Lili kahkaha atmaya ara versede cevap verse diye düşündü. Zaten acı dolu bir yolculuğun kendini beklediğini farketmişti.

"Tek amacımın ay sonunu denk getirmek olduğu zamanlar ne güzelmiş, ölünce böyle dertlerden kurtulacağınızı zannedersiniz ama nerdee! Sizi diriltip bir grup yarım akıllıyla ceset avlamaya gönderiverirler. Yemin ederim bunlarla ilk kasabada linç ediliriz." diye düşündü.
    Back to top View user's profileSend private message
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 4:27 pm Reply with quoteBack to top

.
    devrimk wrote:
    "Lili Hanım bize palto vermek! Güneşi sevmemek ben!. Bir de Arthur'u hâlâ tanımamak ben. Size yanlış ceset getirmek istememek."

"Evet, hepinize kapüşonlu uzun paltolar verelim ki, en azından sizi uzaktan görenler hemen anlamasın kimliğinizi," yanındaki hizmetkarı bir iskelete dönerek, "getir!" diye buyurunca iskelet kemiklerini tıkırdata tıkırdata palto bulmaya koşar.

Lili Lich göz niyetine kullandığı kızıl ışıldakları Zombi Zack'a çevirerek, "aferin, bir zombiye göre oldukça akıllısın doğrusu! neredeyse şaşıracağım."

Zack'in +1 yükselen Zeka: 0 oldu

Lili bütün gruba hitaben, "Savaşçı Arthur'un türbesi, Zander kasabasının mezarlığında olması lazım. Sıradan bir mezar değil, gösterişli bir mozole olacağından bulmanız zor olamaz. Çncelikle burdan güneye doğru ilerleyip Sis vadisinden çıkın. Zadder kasabası sıcakkanlıların başkenti HadronÂ?un güney batısındaymış. İcap ederse yolda rastladıklarınıza sorarsınız; sora sora Hadron bulunur diye bir laf vardır. Gece yolculuk edeceksiniz herhalde, çünkü vampir arkadaşınızın sağlığına zararlı güneş altında gezmek hahaha ha!Â? diye konuşur.

Biraz sonra iskelet yardımcı bir sürü başlıklı palto ve pelerinle gelir. Çzerinize giyip kamufle olabilesiniz diye sizlere dağıtılır.
    .
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 4:48 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    Lili Lich göz niyetine kullandığı kızıl ışıldakları Zombi Zack'a çevirerek, "aferin, bir zombiye göre oldukça akıllısın doğrusu! neredeyse şaşıracağım."

"Züppeye bak! Ben yaşarken bilimle uğraşıyordum bilimle! Çyle kağıttan baka baka büyü yapmaya benzemez! Sinüsü var kosinüsü var, tanjant nedir desem apışıp kalırsın. Pis cahil bir de bana akıllısın diyor."

"Ben yavaş yürümek o yüzden gündüz de gitmek! Vampircik kuş olup yetişsin geceleri! Ya da vampirciği taşısak at arabasında?"
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 5:48 pm Reply with quoteBack to top

"Bana vampircik demeyi kes" diye gürledi bi anda.
    "Adım Aegron vampircik değil ve evet geceleri sizi takip edebilirim yada at arabası felan hiç farketmez. Zor bi durum oldugunda at arabasından inip size yardım etmem saçma olur en mantıklısı sizi gece takip etmem"

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 7:10 pm Reply with quoteBack to top

.

Lich Lili:
    "Pekala ben kendi karanlık işlerime döneyim. Siz de herhalde birazdan yola çıkarsınız. Ama önce size yardımcı olacağını düşündüğüm bir tılsımlı eşya vereceğim."
    Çantasından elma büyüklüğünde bir kristal küre çıkarır. Kürenin içinde sanki siyaımsı morumsu dumanlar dans etmektedir.
    "Bunu her gece sadece 1 defa kullanabilirsiniz; negatif enerji yayar!" diyerek küreyi vampir AegronÂ?a verir ve aktive edici kelimeyi de bütün gruba öğretir. Daha sonra Necrotox harabe şehrinin derinliklerine doğru, peşinde iskelet yardımcıları olmak üzere uzaklaşır.

Tılsımlı Eşya Notu:

Spoiler:
    Küre her gece yalnızca bir defa LichÂ?lerin Â?Negatif Enerji PatlamasıÂ? büyüsünü yapabiliyor. Kullanan kişi küreyi havaya kaldırıp aktivasyon kelimesini söyler ve küreden yoğun bir negatif enerji yayılarak namevtleri iyileştirip canlılara zarar verir.

.
    devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 7:15 pm Reply with quoteBack to top

"Lili sahip bize at arabası ver. 'Aegron vampircik değil' at arabasına binmek ister. Hem gündüz de gideriz daha çabuk gideriz!"

"Yola normal atla çıksak bu manyaklar yarım saate atları yer kesin." diye düşündü.

"Ama zombi at isteriz, zombi at dayanıklı normal at pis!"
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 7:20 pm Reply with quoteBack to top

devrimk wrote:
    "Lili sahip bize at arabası ver. 'Aegron vampircik değil' at arabasına binmek ister. Hem gündüz de gideriz daha çabuk gideriz!"
    "Yola normal atla çıksak bu manyaklar yarım saate atları yer kesin." diye düşündü.
    "Ama zombi at isteriz, zombi at dayanıklı normal at pis!"

Lili bir an döndü, gözlerinin ateş kızılı daha da parlamıştı sanki... "Tabii tabii." İskelet yardımcılarından birine, "ilgilen ne isterlerse temin et!" diyerek, adeta yerin bir karış üzerinde süzülürcesine uzaklaştı. İskelet yardımcılar bir saat içinde size iki zombi atın çektiği büyük siyah bir yolcu arabası getirirler. Kapalı kabini vardır arabanın, üst bagaj yerinde de bir tabut yatırılmış tutamaklarından arabaya bağlıdır.

.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 7:26 pm Reply with quoteBack to top

Elindeki küreyle oynarken arkadaşlarına baktı hafifçe gülümseyerek.

"Güzelll..!!" dedi kendi kendine. Sonra yolculuk için hazır olduğunu düşünerek arabaya bindi.

devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 7:57 pm Reply with quoteBack to top

"Yat bakalım 'Aegron vampircik değil' arabayı ben sürmek."

Romero sürücü mahalline geçti diğerlerinin arabaya binmesini bekledi. Kapşonuyla yüzünü iyice gizledi ve sisler vadisine doğru atı sürmeye başladı.
    fmc
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 10:10 pm Reply with quoteBack to top

"DURUN!" diye bağırdı. Çyle güçlü bağırmıştı ki çene kemiği yerinden fırlayıp yerdeki bir kuş leşinin üstüne düştü. "Hömömö" dedi yani Hay aksi!...
    Çenesini yerine taktıktan sonra "Vidalarım iyice gevşedi. Size yetişeceğim diye birde yolda köprücük kemiğim kaybettim." dedi ve koşar adım at arabasına doğru ilerledi.
    "Adım Kemiketor! Size verilen görevi duydum, biliyorum herşeyi. Banada yer varmı?" diyerek 32 dişinden kalan 5 tanesini göstere göstere sırıttı. Gerçi sırıttığını sadece kendi biliyordu.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 10:19 pm Reply with quoteBack to top

"Haaah! Komikçi karakter de geldi tam oldu." diye düşündü Zombi.

"İyi geldin hoş geldin de. Ne biçim üstün başın senin? İnsan öldü diye kendini bu kadar salar mı? Zombi misin hortlak mısın o bile anlaşılmıyor. Gel geç otur şöyle daha uzuuun bir yolumuz var."

"Ohooo işimiz var bunlarla daha çenesine, kemiğine mukayyet olamayan adamla göreve gidiyoruz, Arthur'un cesedini yolda kaybetmezsek iyi. Hoş oraya kadar da varamayız ya." dedi içinden.

"Ben Zombi Zack."

"İsmim de kıyak oldu haa Zombie Zack! Çldürdüklerime de şöyle iki tane ZZ yaparım şanım yürür." diye yolda öldürüp yiyeceği insanları düşündü keyifle.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 10, 2010 10:20 pm Reply with quoteBack to top

"Bir eksik bir fazla ne farkeder ki?"
    "Geç hadi kalkıyoruz."

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 11, 2010 11:23 am Reply with quoteBack to top

.

İki gün yol alıp Sisli Vadiden çıktıktan sonra, bir gün daha yolunuza devam ettiniz ve herhangi bir ilginç duruma rastgelmediniz. 3.günün sonunda hava henüz yeni kararmaktayken (sizin için yeterince karardı yani güneş ufkun ardında kalmış) büyük bir nehrin geçiş noktasını bulmak için bir toprak yolu takip etmek zorunda kaldığınızda birden yana yıkılmış bir ağaç, tam da köprüye varmak üzereyken yolunuzu kesti.

Aegron Dikkat: 2d6+4=14 başarılı

Etrafta gizlenmeye çalışan bir sürü haydut müsvettesi vardır sizi gözetleyen. Ağacın ardındaki 0 numara, liderleriymiş gibi konuşur. Â?Dur yolcu, yol kapalı! Geçeceksen köprüden, pamuk eller cebe canım; ödeme yapmanız lazım!.. şimdi herkes arabadan insin, üstbaş kontrolü yapacağım, keseleri donunuza saklamaya çalışmayın boşuna! Hahaha!Â? Etraftaki çalıların arasından, yarı yıkılmış taştan bir gözetleme kulesinden de kahkaha sesleri gelir.

Not: Haydutların ellerinde arbaletler ve bellerinde kılıçlar var.

Image

devrimk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 11, 2010 2:42 pm Reply with quoteBack to top

"Ahhh! Sayın bayım size bütün paramızı vermekten memnun olurduk ama biz cüzzamlıların elinin değdiği paralar bile lanetlidir size bulaştırmak istemeyiz."

Zack kapşonunu biraz açarak yüzünün çürümüş kısmını gösterdi konuşan adama.
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 11, 2010 3:18 pm Reply with quoteBack to top

"Cüzzamlı mı?"

Diye geçirdi içinden. İlk kez böylesine zeki bir zombi ile karşılaşıyordu.

"EÄŸER ZARI TUTTURAMAZSAM."

(Yanlış anlamadıysam doğrudan saldırıyor? Yani plan yapma gibi bir hakkım yok?)

EğER ÇYLE BİR HAKKIM VARSA:

"Az sonra bu cüzzamlı kulaklarınızı gövdenizden ayıracak!"

diye düşündü ve diğerlerine "Karnım aç, yol boyunca arabayı yememi istemiyorsanız bunları bana yemek yapalım." diye fısıldadı.

EğER ÇYLE BİR HAKKIM YOKSA

"BU CÇZZAMLI KULAKLARINIZI İSTİYOR!!"

Diye nara atarak 3 numaraları elemanın üstüne doğru bütün gücüyle koştu. (Charge Attack)

EÄŸER ZARI TUTTURABÄ°LÄ°RSEM:

Diğerlerine fısıldadı:

"Karnım aç, yesek olmaz mı?"

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum