Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1521
    Üye: 0
    Toplam: 1521

FrpWorld.Com :: View topic - Steam Yılbaşı indirimleri
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Steam Yılbaşı indirimleri View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Bogus
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Dec 24, 2010 5:06 am Reply with quoteBack to top

Ben Star Trek Online oynuyorum. Daha çok Cumartesi Pazarları. Evet çok yavaş gelişiyorum ama yetiyor yine de... Mission'lar kısa kısa, bir encounter'a girdiğinde o encounter'daki bütün federasyon gemileriyle anında takım olmuş sayılıyorsun, dolayısı ile öyle takım kurmaya kasmana da gerek yok. Yüksek level isen, levelini gruba göre düşürebiliyorsun. Herkes herkesle oynayabiliyor.

Ama Star Trek evrende yalnız olmaktır. Mission'ların %80'ini tek başına yapabiliyorsun. İstersen grup kurup da yapabilirsin tabi.

Sadık bir oyuncu kitlesi var. Habire Klingon'lardan dayak yiyoruz ama olsun. Trekky'ler. Ben memnunum.

Aslında üşenmesem de bir inceleme yazısı mı yazsam oyun için...

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Dec 24, 2010 7:51 am Reply with quoteBack to top

Vallahi Yazsan ne güzel olur Bogus.

Oynayabileceğimi sanmıyorum ama Star Trek'le ilgili herşeyi dinlemek hoşuma gidiyor. Ben de kendi çapımda bir trekky sayılırım. (Tamam orjinal seriyi izleme sabrını gösteremedim ama Next Generationa bayılıyorum)

Aklımı çelip online olduğu için vazgeçtiğim oyunlardan. Görevler nasıl görevler merak etim şahsen.
    -------------------
    Bu arada Darksiders'ın konusu çok sağlama benziyor. Ben oyunu ilk kez duyuyorum. İyice kopmuşuz olaydan.

Mahşerin 4 atlısından Savaş (Tamam tipi bizim ortak hikayedekinden birazcık farklı burada =) ) Cennet ve cehennem arasında savaş başlatıp kıyameti erken getirmekle suçlanıyor. Dünya ise cehennemin günçlerinin eline geçmiş.

şimdi ise ona kimin ihanet ettiğini ve sırtından bıçakladığını bulmak için dünyaya iniyor. Melekler tarafından avlanıyor, bazı iblislerle ittifak kurmak zorunda kalıyor ve pisliğği temizlemeye çalışıyor.

Bence konu çok güzel. Grafikler konusunda oyunlardan çook bir beklentim yoktur zaten gayet yeterli acaba PCYe nasıl uyarlamışlardır onu merak ediyorum.

catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Dec 24, 2010 6:33 pm Reply with quoteBack to top

0.75 dolara overlord, klasik oynanması gereken oyunlardan bir tanesi aldım hemen bu seferkini kaçıramazdım Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Thu Dec 30, 2010 7:05 pm Reply with quoteBack to top

zaten alacaktım ama şansa bak işte elder scrolls IV game of the year edition 9 dolara inmiş çok iyi oldu bu hemen aldım ben de Very Happy
    Possessed
    Site Ã?izeri

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 5:52 am Reply with quoteBack to top

Oo Steamciler mi varmış sitemizde!

Birbirimizi ekleyelim. FRPworld klanı kurarız Very Happy

Bu indirimler beni de çıldırttı Surprised Ama bilgisayarımın çoğu oyunu kaldıramaması beni frenliyor. Yoksa ne oyunlar almak istiyordum, süper indirimler oluyor...
    Bu indirimlerden kardeşim yararlandı, ona bir oyun aldım Very Happy

Bugün Europa Universalis 3 indirimde, harita üzeri stratejinin hardcoreudur diyebilirim. Bu kadar detaylı oyun görmedim. Sanırım alacağım, 5 dolar Shocked

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 9:40 am Reply with quoteBack to top

Yav, catboy, sen bilirsin. Benim steamde Team Fortress 2 beta diye bir şey çıktı. Az buz da bir şey değil 4,5 gb. Ne ola ki o, anlamadım?

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 11:12 am Reply with quoteBack to top

Alenthas wrote:
    Yav, catboy, sen bilirsin. Benim steamde Team Fortress 2 beta diye bir şey çıktı. Az buz da bir şey değil 4,5 gb. Ne ola ki o, anlamadım?

Oyunun aslını bozmadan yeni gelecek değişiklikleri ve yamaları önce bu beta versiyonunda deniyorlar ve oyunculardan fikirlerini alıyorlar. Burada tüm silahlar ve tabi yeni gelecek silahlar herkese açık oluyor, bir nevi deneme tahtası ve oyuncular da jüri burada. Esas oyunda yer alan Trade, Crafting gibi seçenekler burada kullanılmıyor ve tabi rastgele silah düşmeler de olmuyor.

Wow'un public server'ları gibi bir şeyi yeni yama gelmeden önce oyuncular test ediyorlar onu ve Valve oyuncuların beğenilerine göre yeni eklenecek silahlarda değişiklikler yapıyor...
    Possessed
    Site Ã?izeri

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 7:47 pm Reply with quoteBack to top

Aa bilmiyordum. Bende de Counter Strike: Source var da, onun yanında Beta'sı vardı. Deneme şeyi herhalde benle ilgisi yok dedim indirmedim. İndirip baksam mı yeni silahlar/haritalar vardır belki Surprised

Peki yorumlarımızı felan nerde değerlendiriyoruz? Steam forumlarında mı?

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 8:21 pm Reply with quoteBack to top

Ya ben eklendikten sonra oynuyorum yani eksik gedik değiştirilebilir silahlar bana göre değil, betasında oynayan oynasın deyip Valve işini bilir, elbet kötü bir değişiklik yapmazlar oyuna diye düşündüğümden ne o betasıyla uğraştım ne de oyuncular nereye yorum yazıyorlar diye araştırdım. Böyle de koyunum işte! Very Happy
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum