Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1287
    Üye: 2
    Toplam: 1289

Şu An Bağlı:
    01 : ofine
    02 : yqiqufa

FrpWorld.Com :: View topic - Büyü Konseyi
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Büyü Konseyi View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Sat Jul 17, 2004 8:42 pm Reply with quoteBack to top

Yeminer kulesinin loş koridorlarında yürüyordu... Çğrencileri toplanmaya başlamıştı... Fakat yeterli değildi. Diyarlarda büyü bir düzene girmeliydi ve Yeminer artık ciddi ciddi bir büyü konseyi kurmayı aklına koymuştu.. Diyarlardaki büyü gücü bir mekanizmaya bağlanmalı belli standartlara kavuşmalıydı.

Bu konuda belli bir süre düşünüp hazırlıklarını yaptıktan sonra Yeminer kararını verdi.. Bir konsey oluşturulacaktı... ve bunun için kimlerle konuşması gerektiğini biliyordu...

Yeminer yaptığı bir büyüyle diyarın güçlü büyücülerinden olan Erethan'a zihinsel bir çağrı gönderdi...

"Diyarlardaki büyü hakkında sizinle konuşmak istiyorum, kuleme gelirmisiniz?" ve Yeminer kulesindeki labartatuvarına çekildi.

----------------------------xxxXxxx-------------------------------

Erethan,çağrıyı aldığı sırada kulesinde çalışmaktaydı,normalde çalışmalarını ertelemekten hoşlanmazdı başbüyücü ama "büyü hakkında" demişti Yeminer...acele etmeliydi
    Kulesinin en alt katındaki pek sık kullanmadığı odaya indi,sık kullanılmasada ortalıkta hiç toz olmaması dikkat çekiciydi,oda kendisini güçlükle aydınlatan birkaç meşale dışında boştu,birde merkezde bulunan kapı şeklindeki yapı dışında,yapının çevresi koruyucu rünlerle kaplıydı,başbüyücü kapıya ilerledi,gideceği yeri fısıldadı ve geçitten geçti.
    Yeminer'in laboratuarının önündeydi,alışkanlığı olmasada kapıyı çaldı...bir büyücünün çalışma mekanına girerken dikkatli olunmalıydı...
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 18, 2004 12:32 pm Reply with quoteBack to top

Yeminer ziyaretçisini bekliyordu.. görünmez hizmetçisine kapıyı açmasını emretti. Kapı yavaşça açıldığında Erethan da Yeminer'in binlerce yılda oluşturduğu inanılmaz boyutlardaki dev labaratuvarını gördü.. buranın derinliklerinde Yeminer'in çalışmaları olmalıydı fakat daha önemli meseleler vardı konuşacak..
    Yeminer çalışma masasının başından ayrıldı... Erethanda içeri girdi ve odaya yeni getirildiği belli olan koltuğa oturdu.

"selamlar Erethan" dedi Yeminer.. "Sizinle büyü konseyi hakkında konuşmak istiyordum.. Biliyorsunuz, büyü çok güçlü bir silahtır ve yanlış kulanılırsa kendisine bile zarar verebilir... ama malesef diyarlarımızda bunun için herhanghi bir adım atılmış değil.. bu yüzden bir konsey kurulmasını teklif ediyorum... bu diyarlardaki büyüyü dahya düzenli bir şekle getirmek için.. ve yeni çıraklar yetiştirip büyüyü daha güçlü kılmak için... ne dersiniz?" dedi Yeminer ve Erethan'ın cevabını beklemeye başladı.

erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Sun Jul 18, 2004 10:16 pm Reply with quoteBack to top

"Diyardaki büyüyü geliştirmek en öncelikli amacımdır Yeminer böyle bir teklifi reddetmem düşünülemez bile,tabi ki kabul ediyorum"
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 6:55 am Reply with quoteBack to top

"Buna sevindim Erethan... Bu durumda kendimize bir çalışma mekanı bulmamız gerekecek... Bunun için öğrencileri eğittiğim kuleyi öneriyorum ne dersin?"

erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 12:11 pm Reply with quoteBack to top

"Bence uygun ama diyardaki bütün büyücüleri haberdar etmeliyiz,artık büyünün bir kalesi olduğunu her büyücü bilmeli"
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 1:28 pm Reply with quoteBack to top

"Haklısınız... bu konuda diyarlara bir duyuru yapacağım... İlgilenenleri konsey hakkında bilgilendirmek için davet edelim.." dedi Yeminer ve oldukça zor olacak olan bu büyü için labaratuvarından ayrıldı
    "Burada bekleyebilirsiniz Erethan" dedi Yeminer.. "Tabi size uygunsa.."
    rp dışı : Mini sohbete yazıyorum abi...

TheoDorus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 4:40 pm Reply with quoteBack to top

theodorus yeminer in cagrısını duymustu. kuleye geldigi zaman fısıldayarak " az kaldı biraz daha bekle theodorus"dedi ve iceri girdi.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 11:49 pm Reply with quoteBack to top

Genc buyucu Dark Mage de duymustu bu cagrıyı ve hızla onunde actıgı teleport gate le buyuculuk kulesine gitmişti

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 6:22 am Reply with quoteBack to top

Doğanın çağrışları bir konsey olduğpunu fısıldadı efsun neler olduğunu öğrenmek için Yola düştü bitkin be halsizdi daha yeni acemi olan birisi için bu kadar yolu yürümek kolay değildi ..... Birden karşısında gölgeler belirdi ilk başta şaşırdı fakat daha sonra bunların TheoDorus ve Darkefe olduğunu anladı fakat darkefe sanki, Theodorus'un arkasıda sinsice bekliyordu açılan telepoter gate'den önce Theodorus daha sonra sinsice Darkefe geçti Efsun ne olduğunu anlamadı bir iki Adım attım fakat gate kapanmıştı......... Belkide yeminer acemi bir büyücüye yardım emek isterdi kimbilir!!!.

Efsun ayaklarını altına alıp yere oturdu ve beklemeye başladı.....
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 11:24 am Reply with quoteBack to top

Ilk önce TheoDorus gelmişti "selam'lar genç büyücü dedi Erethan,
    ardından dark mage geldi,Erethan onuda karşıladı ancak dark mage'in açtığı portaldan geçmeye çalışan son kişiyide görmüştü.Dark mage'in geldiği yerin tam olarak neresi olduğunu öğrendikten sonra gerekli büyünün sözlerini telaffuz etmeye başladı...sözleri bittiğinde Efsun'un önünde bir kapı açılmıştı...
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 11:44 am Reply with quoteBack to top

Findor'da çağrıyı duymuş be istediği şeyin bu olduğuna karar vermişti
    ne zamandır ufak tefek yapabildiği büyü kabiliyetini geliştirmek istiyordu böyle bir çağrıyı kesinlikle kaçıramazdı ve hemen yola koyuldu böyle bir fırsatı değerlendirmeliydi diye düşündü...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 12:09 pm Reply with quoteBack to top

Erethan findor'uda selamladı "Hepiniz hoşgeldiniz dostlarım,Bu çağrı diyardaki büyüyü güçlendirmek içindir,büyü ile ilgili kararları alınabilmesi ve genç büyücülerin eğitimlerinin daha disiplinli bir biçimde yapılabilmesi için"
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 12:18 pm Reply with quoteBack to top

"size katılıyorum "diye onayladı findor" olayların bir düzene binmesi diyarın yararına olacaktır en azından gerçek gücün bir mekanı olacaktır "dedi

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Efsun
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 12:50 pm Reply with quoteBack to top

beklenen gate gelmişti efsun yerden kalktı ve kapıya doğru yürüd ve işte bu dedi artık kendimi geliştirek için şans ayağıma kadar geldi bunu kaçırmamalıyım dedi ve kapıdan geçti..

Ve karşında belirenn kişileri gözlerini süzerek yavaş yavaş baktı ve bitkin haliyle başıyla öne eğildi Findor ve Erathan selam verdiğini düşünmüştü fakat Efsun Soğuk taşların üzerine düşüp bayılmıştı Acemi bir Büyücü için bu kadarı çok fazlaydı ama yılmamıştı ve Sonuna kadar direndi.......

Belkide beklenilen kapı çok geç zamanda gelmişti zamanın ne kadar hızla geçtiğini tahmin edemiyordu......
    Efsun
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 20, 2004 12:53 pm Reply with quoteBack to top

beklenen gate gelmişti efsun yerden kalktı ve kapıya doğru yürüd ve işte bu dedi artık kendimi geliştiremek için şans ayağıma kadar geldi bunu kaçırmamalıyım dedi ve kapıdan geçti..

Ve karşında belirenn kişileri gölgeleri Efsun'un ayağına kadar geliyordu süzerek yavaş yavaş başını kaldırdı ve baktı bitkin haliyle kafasını kaldıracak hali yoktu yavaşça öne eğildi. Findor ve Erathan selam verdiğini düşünmüştü fakat Efsun Soğuk taşların üzerine düşüp bayılmıştı Acemi bir Büyücü için bu kadarı çok fazlaydı ama yılmamıştı ve Sonuna kadar direndi.......

Belkide beklenilen kapı çok geç zamanda gelmişti zamanın ne kadar hızla geçtiğini tahmin edemiyordu......
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum