Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1759
    Üye: 0
    Toplam: 1759

FrpWorld.Com :: View topic - YENİ BİR GÇÇ YÇKSELİYOR
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

YENİ BİR GÇÇ YÇKSELİYOR View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Sep 09, 2004 12:59 pm Reply with quoteBack to top

Orenin gidişi kuzeyin sakinlerinde bir huzursuzluk yaratmıştı.Gerek barbar kavimler gerekse yerleşik halk ortaya çıkan kaosun farkındaydı.Hemen her yerde savaşçılar bozguna uğruyor sık sık büyücülerin savaşlardaki öneminin arttığına dair söylentiler başgösteriyordu.
    Ve bir gün kahin Abaron dedi ki:
    "Zamanı gelecek; yakında ve yeni bir güç yükselecek işte o zaman OREN geri dönmüş olacak.Çünkü bu güç aslında onun içinden kopan bir parça olacak.Ama OREN bunu isteyerek yapacak.Ve işte o gün uzun zamandır beklediğimiz zaferi bizlere getirecek olan savaşçı bu gücün hizmetkarı olacaktır.Ama onu hor görmeyiniz ya da kızmayınız aslında onun içindeki de OREN in bir parçasıdır."
    Aradan 3 kış geçti genç CHANGES uzun zamandır ele geçirilemeyen ve güneyle olan tek yolun geçtiği Fırtına Boğazında goblinoidleri bozguna uğratmıştı.Ve başı dik bir şekilde pek de yüksek olmayan surlarla çevrili kasabasına geri gelmişti.
    Onu ilk karşılayan Abaron oldu.
    "Sen evlat kaderini yaşamaya başladın.Senin kaderin buralarda başlasada buralarda bitmiyor. Yeni bir güç doğdu bunu içimde hissedebiliyorum ve bu güç senin için yol gösterici olacaktır artık senin yerin burası değil git ve onu ara eğer o seni değerli bulursa sana lütfedip konuşacaktır.Yolun güneye gidiyor ama neresi olduğunu sadece sen bilebilirsin.Â?
    CHANGES duyduklarına inanamıyordu.Kahin ona buralardan doğup büyüdüğü topraklardan uzaklaşmasını söylüyordu.Ama o kahindi ve her söylediği doğru çıkardı ve öyle de oldu.Nitekim bu olaydan bir ay kadar sonra CHANGES savaşında o gücü içinde hissetmiş ve ağzından şimdiye kadar hiç duymadığı bir isim zikredilmişti.
    Â?BUROCK adına.Â?
    Savaşından dönüşte kahini görmeye giden CHANGES olanları anlattı.Kahin zamanın geldiğini artık ayrılması gerektiğini dile getirdi.
    Güneye giden zorlu yoldan sonra şimdi hangi kasabada olduğunu bile bilmiyordu tek bildiği geceleri rüyasında gelen çağrı idi.

"Savaşçı, bu dünyada yaşadığın sürece iz bırakmanın tek yolu hem bedenen hem de ruhen güçlü olmaktır.. Ancak bu sayede kendini, sevdiklerini ve seni sen yapan gelenekleri koruyabilir, onnarı tehdit edenlerle savaşınızda başarılı olabilirsin.
    Savaşın, gücün ve koruyuculuğun yeni tanrısı BuRock'un yoluna gel!"

Kasabanın arka sokaklarından birisinde gösterişsiz taştan bi yapı gördü.Atından indi içinden bir ses doğru yerde olduğunu söylüyordu ama bunu anlamanın tek bir yolu vardı.
    Changes kahinin söylediklerini hatırladı zamanı gelince o seni bulacaktır ve karşısında duran görkemli mabede baktı.İçinden bir ses onu çağırıyordu ve bu ses uzun zamandır beklediği sesti.Adeta koşarcasına sütunların arasından geçti merdivenleri tırmandı ve kapıya geldi bu onun için beklediği andı ve çok özel olmalıydı.Diz üstü çöktü henüz içeri girmemişti.Elindeki çekicini ve kalkanını sağ tarafına koydu.Artık hareketleri ve söyledikleri sanki yazılmış bir metinden okunuyor gibiydi
    Â?O yeni güç doğduğunda bende doğdum,ben de varoldum.Kanım son damlasına kadar,kaderim sonsuza kadar bu güce bağlı ve şimdi onu isimlendirme hakkı istiyorum Beni içeri al ve kutsa biliyorum ki eğer sen istemezsen savaş kazanılmaz sen istemezsen kan kutsanmaz.Â?

BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Sep 14, 2004 5:36 am Reply with quoteBack to top

Bir süre sonra adeta yüzünü yalayıp geçen bir rüzgar esmeye başladı bu rüzgar içerisinde bir melodi taşıyordu bu tapınağın salonlarında sürekli yankılanacak bu melodi Changes için beklediği işaretti.Yavaşça ayağa kalktı içeriye doğru yürüdü içeride kendisinden başkaları da vardı.O da ne bunlardan bir tanesi bir Drow du.Bir an için içi nefretle doldu kan beynine sıçradı sağ eli hemen savaş çekicine uzandı ama o rüzgar tekrar melodiyi kulaklarına taşıdı ve o anda tüm önyargılardan arındı.İçeride ilerde silahını yere koymuş dizleri üzerinde dua eden bir savaşçı daha gördü.Ona doğru yavaşça ilerlemeye başlamıştı ki sol taraftaki bölmeyi farketti.Hemen o tarafa yöneldi.Burada 2 adet oda vardı.Sol taraftaki odaya girdi içeride taştan yere paralel şekilde duvardan çıkmış yataklar vardı.İşte o an yeni evinin bu mabed olduğunu anlamıştı.Çyleyse hemen harekete geçmeliydi.Çantasındaki geyik postunu yavaşça çıkardı ve seçtiği yatağa serdi.Çantasını başucuna koydu ve kalkanını da oraya bıraktı.Artık yeni savaşçılarla tanışma zamanı gelmişti.Geriye döndü ve içeriye doğru birkaç adım attı.Onu ilk farkeden duasını tamamlamış olan elf oldu.Elfe doğru yavaş adımlarla yaklaştı.Sağ elini yumruk yapıp sol göğsünün üzerine koydu.Kuzeyde selamlama şekli buydu."Ben kuzeyin savaşçısı Changes" dedi saygıyla.

BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Sep 14, 2004 2:26 pm Reply with quoteBack to top

Elf ve diğerleri ile tanıştıktan sonra dua etmek için yerini almıştı Changes. changes nasıl dua edeceğini düşünürken, zihninde sesler ve imgeler belirdi. bu kutlu mekanda olmak ona huzur verse de, nedenini açıklayamadığı şeyleri pek sewmezdi. önce o rahatlatıcı rüzgar, şimdi de bu sesler ve imgeler...

zihnini dolduran uyarıcılara dayanamayarak gözlerini açtı. sesler ve imgelerin zihnine olan etkisi hala geçmemişti; ama dış dünyaya hala bağlı olduunu görmek onu biraz rahatlatmıştı. konsantre olarak tekrar gözlerini kapattı ve zihninde beliren bu seslerin ve imgelerin kendisine neler annattığını çözmeye çalıştı.

Changes için çok zorlayıcı bi uğraştı bu. Kendisine çok uzun saatler gibi gelen bir süre boyunca, zihnindeki uyarıcılar arasında annayabileceği bi ipucu arayıp durdu. Birden, imgeler arasında bir tanesi onu çağırdı. changes, dikkatle o imgeyi takip etti ve birden diğer uyarıcılar onu rahatsız etmez oldu. Doğum yapan bir kadın ve bi ebe gördü. Ama bu kadın... bu kadın onun annesiydi. Sonra doğumunu gördü, ufacık bi bebek olduu halini. Bunu nasıl gördüğünü annayamıyordu. Daha sonra hayatı gözleri önünde akmaya başladı. Daha küçücük bir çocukken bile arkasından fısıldanan; fakat o zamanlar duyamadığı, duysa bile anlaması mümkün olmayan şeyleri duydu ve anlamlandırdı. O, doğduğundan beri seçilmiş biriydi. Anıları gözünün önünde büyük bi hızla aktı ve halkının yanından ayrıldıı ana geldi. Abaron'u gördü, halkının kahinini, ve sözlerini tekrar işitti:

"Sen evlat kaderini yaşamaya başladın.Senin kaderin buralarda başlasada buralarda bitmiyor. Yeni bir güç doğdu bunu içimde hissedebiliyorum ve bu güç senin için yol gösterici olacaktır artık senin yerin burası değil git ve onu ara eğer o seni değerli bulursa sana lütfedip konuşacaktır.Yolun güneye gidiyor ama neresi olduğunu sadece sen bilebilirsin.Â?

ve kendisine gelen çağrıyı tekrar hatırladı :

Savaşçı, bu dünyada yaşadığın sürece iz bırakmanın tek yolu hem bedenen hem de ruhen güçlü olmaktır.. Ancak bu sayede kendini, sevdiklerini ve seni sen yapan gelenekleri koruyabilir, onnarı tehdit edenlerle savaşınızda başarılı olabilirsin.
    Savaşın, gücün ve koruyuculuğun yeni tanrısı BuRock'un yoluna gel!

sonra birden, vücudunun her hattı mükemmeliyet sembolü olan, belden üstü çıplak, altında kahverengi, yıpranmış eri bir pantolonu olan, yüzü metalden bi maske ile tamamen kapalı, bir elinde devasa bi balta diğer elinde de kalkanı olan bir savaşçı belirdi. Bu kişiyi tanımaya çalıştı; ama bu görüntü, changes'in hafızasının bi parçası diildi.

"Kaderini takip ettin, savaşçı. Çağrımı duydun ve geldin... Yüreğinin derinliklerine bakınca, iyi bi savaşçı olduun kadar imanlı olduunu da görüyorum. Bu yüzden, diyarda benim inancımı temsil etmeni istiyorum, savaş tanrısı BuRock'un savaş rahibi olarak. Takip ettiğin kader seni buraya kader getirdi; ancak bu seçimi kendin yapmakta özgürsün. Eğer rahipliğimi kabul etmezsen de, zafere yürüyecek ordumun sık saflarında sana mutlaka yer olacaktır. şimdi, seçimini yap kuzeyli savaşçı..."
    Gördükleri karşısında Changes ın adeta dili tutulmuştu.Demek doğruydu o gerçekten kahinin söylediği gibi bir seçilmişti.Olduğu yerde bir an için yığılacak gibi oldu ama onu ayakta tutan artık fiziksel güç değil ruhani gücü idi.Karşısındaki silüete bakmaya cesaret edemiyordu.
    "Eğer ki bu benim kaderimse ben artık kaderimi yaşamak istiyorum.Eğer bu bir seçimse ben tanrımı temsil etmeyi bir onur biliyorum.ve biliyorum ki benimle konuştuysan benide duyabiliyorsun.Bu benim için en büyük onurdur."dedi.
    "O halde bundan böyle cemaatim içinde bana en yakınlardan biri olacaksın. Düsturuma bağlı kal ve cemaate bu fikirleri aşıla. Bu ilahi görevinde ne kadar başarılı olursan, zafere olan yolumuz o kadar kısa olur. Â?

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum