Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1739
    Üye: 0
    Toplam: 1739

FrpWorld.Com :: View topic - Karanlık Mağaranın Gizemi...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Karanlık Mağaranın Gizemi... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 1:43 am Reply with quoteBack to top

--------------------------------Çzel Tapınak Görev Rpsi-------------------------

Rp de Bulunan ve mesaj atma yetkisine sahip üyeler :

Findor : Tapınak Baş Rahibi
    Çilek
    Hoptirik
    Bu macerada Yeminer tarafından Görevlendirilen 3 kişi yola çıkıyorlar.
    Görev Emiri Bizzat benim tarafımdan alındı.

ilgili mesajlara http://frpworld.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2638&start=75&sid=6d917a529f7f0705e6cf85bf668b4109 linkinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bana özel mesaj atabilirsiniz.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 1:54 am Reply with quoteBack to top

Yeminer
    Quote:
    Gideceğin yer diyarların içlerinde olan büyük bir mağra findor. Oraya giderken birçok engelle karşılaşacaksınız ve asıl engel de o mağarada olacak.

Bu mağranın girişi 10 kasaba yakınlarındaki karanlık orman olarak bilinen ormandadır. Orasını mağaramı koruması için ve insanların yerleşiminden uzak tutmak için pis varlıllarla doldurdum ve ayrıca orada bir salgın var. Buna karşı dikkatli olun. Gerekli şeyleri alın ve o ormana gidin. Ormanda mağaranın girişini bulun ve oradan içeri girin. Sana vereceğim bu haritada gideceğiniz yer kabaca işaret ediliyor fakat gerçekten orayı bulmak için mağaralarda karşılaşacağınız karanlık kişinin sözüne uyun. Ama dikkatli olun. Her zaman doğru söylemez.

*Findor elinde bir parşömenin belirdiğini fark eder, bu parşömende kabaca bi harita ve bira daha ayrıntılı bir orman haritası vardır.. Findor yer altındaki tünelleri gösteren haritaya bakar ve takip etmeleri gereken yolun bu olduğunu anlar.*

Findor İlahi sesi işitti ve pür dikkat kendini sese verdi...
    bir süre açıklamayı dinledikten sonra Elinde beliren parşomen dikkatini çekti.
    Bu bir harita idi. Gidecekleri yer kabaca işaretlenmişti Findor içinden bir çok şey geçiriyordu haritayı inceledi ve düşüncelere daldı.
    Kafasında planlar yapıyordu.
    Hemen harakete geçti duyduğu ses onu bir nebzede olsa korkutmuştu ama zaten kendisi korkuların adamıydı..
    bir çok yaratık ve salgın hastalıklar " hazırlanmalıyız" dedi kendi kendine ve hemen çalışma odasına gitti diyarlarda hüküm sürerken topladığı şifalı otları ilaçları ve iksirleri düzenledi kendine hazırladı..
    şimdi diğerlerine haber vermenin sırası idi.
    odadan çıktı ve Miria yı bulmak için aranmaya başladı onu hizmetkarlarına buldurabilirdi ama artık görev onun omuzlarında idi en ufak ayrıntısını bile kendisi ayarlamak zorunda idi.
    İleride Oturmuş olan miria yı fark etti ve yanına ilerledi..
    Yanına geldiğinde" Zamanı geldi gitmenin zamanı geldi eski dostum " dedi ve açıklamaya başladı" atılacağımız görev oldukça tehlikeli ve bu yüzden burdayız biliyorsun gideceğimiz bölgede bir çok ne olduğu belirsiz yaratık ve salgın hastalıklar mevcutmuş bunun için hazırlanmalısın ben 3 kişilik bir şifa çantası hazırladım ama yanına almak istediklerini söylersen yardımcı olabilirim silahın kesinlikle olmalı zırh istersen temin edebiliriz ve diğer şeyler benimle gel istersen konuşalım ve kararlaştıralım ayrıca adarmin e de haber verelim oda bu yolda bizimle birlikte gelicek " dedi ve kızın suratına baktı.

Rp Dışı:
    Adarmin : hoptirik
    Miria : Çilek
    Yol için yapılan hazırlıkların ayrıntılı bir şekilde yazılması rica olunur yanınızaaldıklarınız vb gibi şeyler ileride bizim hayatımıza etki edicektir sevgilerimle...

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    hoptirik
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 10:54 am Reply with quoteBack to top

Adarmin tapınağa geldiğinde orda duran findor ve kızı görmüştü onlara doğru yöneldi ve yanlarına gittiğinde selam vererek findor a " Efendim Karargah yapımı güzel gidiyor ben yol için hazırım gerekli şeyleri temin ettim ne zaman yola çıkıcaz " der
    Back to top View user's profileSend private message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 11:05 am Reply with quoteBack to top

"tamam adarmin sen ve miria beklemede kalınben sizi haberdar edicem yola çıkmamız çok fazla zaman almaz ben şimdi sensei inin yanına gidiyorum yol hakkında nbilgi alıp bazı şeyleri konuşmamız gerekli " dedi ve arkasını dönüp yürümeye başlar..

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 2:12 pm Reply with quoteBack to top

Miria sevinçle doldu.Artık intikam alma, nefreti kusma zamanı gelmişti.Hemen yolculukta yanına alacağı şeyleri düşündü.Bir zırh giymesi şarttı.Nelerle karşılaşacağını tahmin edebiliyordu ama kesin olan birşey yoktu.Bir yay istiyordu.şöyle eskiden kullandığı gibi büyük ve ihtişamlı bir yay.Okları ise özel tasarlanmış uçlarında zehir olanlardan...Mutlulukla silkelendi hazırım dedi.Ve son bekleyiş başladı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 2:44 pm Reply with quoteBack to top

Bu son bekleyiş sırasında daha fazla düşünme zamanı bulmuştu Mİria ve yanına alcaklarının yetersiz kalacağını anladı.Kendinde de değişiklik yapması gerekiyordu böyle salkım saçak savaşa gidemezdi.Ayağa kalktı "hazırlıklar için karargaha gidiyorum" dedi Adarmin'e.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 6:46 pm Reply with quoteBack to top

Adarmin findor un odasına gitti ve kapıdan içeri daldi.
    " Efendim miria selamlarım ben yol için hazırım " dedi ve gülümsedi..
    Back to top View user's profileSend private message
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 6:53 pm Reply with quoteBack to top

Miria da Adarmin'i selamladı ve "madem hazırız artık beklemenin bir anlamı yok" dedi. Ayağa kalktı Findor'a baktı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 7:06 pm Reply with quoteBack to top

Findor istifini bozmadan " Adarmin ve Miria benimle efendimin yolunda bu yolculuğa çıkmaya seçildiniz eğer yolda başınızabir şey gelirse tapınak bundan sorumlu artık maceramıza başlıyıcaz şimdi gidin ve odalarınızda dinlenin yarın akşam üstü yola çıkıcaz.." dedi

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 7:12 pm Reply with quoteBack to top

Miria hiçbirşey söylemeden Findor'un odasından çıktı kendi odasına doğru yöneldi. Odasına giderken sabırsızlanıyordu yarın olması için. Odasından içeri girdi yatağına uzandı ve derin düşüncelere daldı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 9:13 pm Reply with quoteBack to top

Miria yatağına yatmış sonraki günü düşünüyordu. Sonraki günlerin getireceği heyecanları düşünerek mutlu bir şekilde uzanmış yatarken oda bir anda karardı... Doğal olmayan bu karanlık Miria nın içindeki tüm neşeyi almış ve içini korku ile doldurmuştu. Birşey vardı iiçeride, kadim, kötü birşey.. Bunu benliğinin her tarafında hissediyordu. Korkudan bedenini adrenalin deposuna dönmüş kalbi çok daha hızlı atar olmuştu. Miria hızla yatağından kalkmaya çalıştı fakat hareketleri istediği kadar hızlı değildi. İstemeden de olsa titriyordu. Karanlıkta hiçbirşey göremiyordu, adeta dizlerinin bağı çözülmüştü ki karanlığın içinden bir cisim belirmeye başladı. Kapkara odanın ortasında kıpkızıl parlıyordu.. Işığı sadece kendisini aydınlatıyor ve Miria ya boşlukta bu varlığın karşısında asılı kalmış hissi veriyordu. Varlık yanan bir adam benziyordu alevleri çoktan tükenmiş ama hala dayanılmaz ısıyla sımsıcak ve ihtişamlı...

Miria o anda kimin karrşısında olduğunu anladı ve dizleri üzerine çöktü.. Dizlerinin yere değmesini beklerdi fakat artık yeri hissetmiyordu. Sanki koca uzayda sadece karşısındaki ve kendisi vardı.

"Yolunuz uzun ve tehlikeli olacak kadın... Eminim bunun için sabırsızlanıyorsundur ama bu sabırsızlığın hata yapmana sebep olmasın. Karanlığın kutsaması üzerinizde fakat asla haat yapma lüksünüz yok " Sesler her taraftan geliyordu.. tüm benliğni sarıyore,içini korku ve huşu ile dolduruyordu..

"yaklaş kızım" dedi Yeminer'in bariton sesi.. Bu sese itiraz etmek, karşı koymak imkansızdı. Miria ayağa kalkmak, koşmak istiyordu fakat bunu yapamdı... ayakları üzerinde yavaşça sürünerek kötülüğün vücut bulmuş haline yaklaştı. Attığı her adımda etraf daah da ısınıyor, korku daha da dayanılmaz bir hal alıyordu ama aynı zamanda bunda Miria ya çekici gelen pis bir kutsallık, iğrenç bir adanmışlık ta vardı.. O an bu işkenceden hoşlandığını fark etti Miria, acı çekmek hoşuna gidiyordu, belki tüm varlığı yok olacaktı ama geri dönmeyecekti...

Karanlık varlığa doğru elini uzattı.. artık gücünün kalmadığını biliyordu, ona ulaşamıyacaktı ki karanlık varlık alevler içindeki kolunu ona doğru uzattı ve basit bir el hareketi ile onu çağardı. Miria bir anda kendisini onun yanında buluvermişti fakat vücudundaki yıkım inanılmaz boyutlara ulaşmış, acı dayanılmaz olmuştu, Miria çığlık atmamak için dudaklarını ısırmış ve kendi kanını tatmıştı fakat bu biek ona engel olamıyordu... Yeminer'in kavrulan eli Miria'nın sağ koluna dokudu... O an sonunun geldiğini hissetti Miria.. kolu tamamen kavrulmuştu, iğrenç yanık bir görünüm almış ve verdiği acı ile Miria ya sonsuz acılar vermişti. Bu dokunuştan sonra Yeminer az önceki çağırma hareketinin tersini yaptı ve Miria uzaklaştı, kolundaki dayanılmaz acılarla birlikte ve Yeminer de yok oldu.. Oda tekrar hafif loş haline dönmüştü fakat Miria artık çığlığını tutmanın gereksiz olduğunu biliyordu. Dayanılşmaz acıyı bastırmaya çalışmadı.. Tam çığlık atacaktı ki acıdan bayıldı.

Miria'nın sağ kolu neredeyse yok olacak şekilde kavrulmuşu ama zaman geçtikçe bu yanık geçiyor onun yerine normal boyutlarında yaralanmamış bir kol alıyordu fakat rengi, kolunun rengi tamamen farklıydı. Mirianın sağ dirseğinden aşağısı kıpkızıldı adeta alevden bir eldiven giymiş gibi. Bu değişim sadece birkaç dakika almıştı ama bu değişim esnasında çektiği acı hayatı boyunca çektiğine eşdeğerdi.

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 12:57 pm Reply with quoteBack to top

Miria kendine geldiğinde korkusunun geçtiğini farketti. Olan biteni anlamaya çalışıyordu ki kolundaki renk değişimi tekrar dikkatini çekti.Ne kadar baygın kaldığını bilmiyordu ama kolundaki kızıllık hala aynıydı ve uzun bir süre de geçeceğini sanmıyordu. Neler olduğunu iyice anlaması için Findor'un yanına gitmeye karar verdi. Tüm gücünü topladı odadan çıktı. Düşünceli düşünceli ve yavaş adımlarla Findor'un odasına geldi.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 1:08 pm Reply with quoteBack to top

Findor kapıdan içeri giren miria yı fark etti..
    onun gözlerine bakınca içindeki dehşeti geçirdiği korkunç geceyi görebildi hissetti hemen ona yaklaştı göz koluna takıldı masasına oturdu ve " kolunu uzatırmısın neler olduğunu bana anlat " dedi

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 1:16 pm Reply with quoteBack to top

Miria kolunu uzattı ve "hatırladığım tek şey karanlık ve korku" dedi. "Bide havada asılıydım sanki hiçbir şey hissetmiyordum. Acı bir ara inanılmaz hoşuma gitti ama sonrası dayanılmaz geldi ve kendimi uzun boş bir karanlıkta buldum" dedi tüm hatırladığı bunlardı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 1:25 pm Reply with quoteBack to top

"Yola çık rahip.. gecikmeyin... dikkatli gidin ve etraftan geleceklere karşı dikkatli olun. Hediyelerimi sorgulşamayın, azabımı da." diye yankılandı Yeminer'in sesi rahibin kafasında... Ne istediği açıktı... Rahip dünyadaki herkesten daha iyi anlıyordu Yeminer'i fakat onun da bir sınırı vardı. Neden bu kadar acil gitmeleri gerektiğini anlamıuyordu fakat itaat edecekti.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum