Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1301
    Üye: 1
    Toplam: 1302

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - EN GÇZEL ÇOCUK şARKILARI/ÇİZGİFİLMLER
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

EN GÇZEL ÇOCUK şARKILARI/ÇİZGİFİLMLER View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Telmor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 8:28 am Reply with quoteBack to top

Bilmem hatırlayan varmı bir çizdi dizi daha vardı galiba adı transformers g gibi bişeydi robota dönüşen arablar. Bir oyuncağı vardı bende tır robota dönüşüyordu. Sonra kardeşim kırınca ne kadar üzülmüştüm Sad . Bence çok güzeldi yaa

voltran da çok iyiydi. kafayı mavi aslan oluşturuyordu dimi. o yüzden her çecuk mavi aslan omayı isterdi o olmazsa siyah aslan. Ne günlerdi beee
    Back to top View user's profileSend private message
    malice
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 9:20 am Reply with quoteBack to top

müziklerde thunder cat vardı.o çizgi filmi hiç unutamam.
    thunder thunder thunder cat.
    bi kılıcını çıkarmışlardı.o kılıç yüzünden hastaneye kaldırılmıştım.
    tabi denver da süperdi.denver the last dinazor his got bla bla orlando
    son kısmı sallardım hep Smile
    tabi şeker kız candy,antony ve neydi ya he terry.tobakasi nonide...
    valla nerdeyse bütün çizgi filmleri izledim ben heralde.transformers,x_men,fantastic four
    soora tabi mangalar filan.valla sayamıcam çok var.
    Back to top View user's profileSend private message
    CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 9:42 am Reply with quoteBack to top

hahah ben yaşlandım galba durun bakim bir kaç şey de ben yazayım hatırlarmısınız.
    Yakari vardı kızılderili çocuk,sonra calimero siyah civciv kafasında yarım yumurta kabuğuyla hatta ama haksızlık buuuu derdi.
    yakın zamanda Temel reis vardı:popeye the sailor man diye giden bi şarkısı vardı sonra bi punk grubu coverladı bunu.
    Hehe kimse road runner yazmamış ya da ben görmedim çakalın hastasıyımdır en azından azminin sonra tasmania vardı döne döne dolaşırdı hehe.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 12:37 pm Reply with quoteBack to top

Bi ağaçkakan vardı benim de hatırladığım... "Kukurikuu" diye gülerdi ya da öyle bir şey... Sonra tweety vardı "Bir kedi gördüm sanki?!"

Türk yapımı çizgi filmler vardı, din içerikli... Doğar doğmaz annesi öldürülmeden denize salıyordu çocuğu, sonra bu da bir ıssız adaya düşüyordu. Orada acayip acayip icatlar yapıyordu filan... En sonunda hidayete eriyordu...

1990-92 arasında da trafik kazalarını önlemek amacıyla yapılan çizgi filmler aklımda yer etmiş. Adam kaza yapıp ölüyordu, ruhu çıkıp "siz de benim gibi olmayın" tarzında bir şeyler diyordu...

Yine eskilerden ZORRO vardı. İlk defa birisinin öldüğünü Zorro'da görmüştüm çizgi filmler arasında... Alenen göstermeseler de; kadın, gemi kaptanına kılıcı saplıyordu, sonra adamın elini gösteriyordu, avuç içine damlayan kanları filan... Etkilenmiştim baya...

Saygılarımla...

BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 1:00 pm Reply with quoteBack to top

ağaçkakan woody idi o çizgi film.Starring woody woodpecker yazardı eheh.Sonra shapeshifter bi uzaylı yaratık vardı bööle hayvan dostu.Bir ayı oluyodu bir fil bir yunus fln bööle.Bi de bunun yanında bir kafa uçardı beyni görünen.Adını hatırlayamadım mor bişiydi yanlış hatırlamıyorsam.
    Madem tweety dedik silvester i anmadan geçemeyeceğim.Bir de değerli vardı kıs kıs gülen bir köpek sonra scooby-do nun çizgi filminde gerçek kötülerde buna benzer bir köpek çıkmıştı.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum