Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1235
    Üye: 0
    Toplam: 1235

FrpWorld.Com :: View topic - RÇZGÇRIN KIZI VE BİTMEYEN şARKI'NIN DÇETİ!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

RÇZGÇRIN KIZI VE BİTMEYEN şARKI'NIN DÇETİ! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 7:43 am Reply with quoteBack to top

Güzel tiyatro oyunumuzu sizlere sunmaktan gurur duyarız arkadaşlar:

Bitmeyen şarkı rolünde: Ercan
    Rüzgârın kızı rolünde: Esen

Bitmeyen şarkı:
    Rüyaların sonu gelmesin rüzgârın kızı
    Bitmeyen şarkı:
    Bırakıp gitme rüyalarını
    rüzgarın kızı :
    Rüzgarın kızıyım ben , ne rüyalarımı bırakırım , nede seni ... Ansızın eser nerden geleceği belli olmayan fırtına , anlamazsın belki bu son şarkıdır seninle birlikte
    Bitmeyen şarkı:
    Son şarkıyı bulmak kolay mı sanıyorsun güzel kız? O şarkı öyle bir şeydir ki hayallerinde bile göremezsin. Onun acı ve tatlı bir sonun beklentisinde olduğunu hisseder ve onu asla bulamazsın. Çünkü o sondur. Her zaman gelecek olan son şarkı...
    Bitmeyen şarkı:
    Ağlıyor dilimdeki son sözler! Arıyor şarkının sonunu ama asla bitmeyeceğinide biliyor. Hiç bir şarkı bitmez rüzgârın kızı! Son şarkı bulunana kadar hiçbirisi bitmez!
    rüzgarın kızı :
    Ne son vardır benim için nede sonun başlangıcı, Benki Rüzgarın kızıyım kimse karşı duramaz önümde... Sadece seni sevdim bu koca yalanda, Anlamsız belki benki tanrılara bile karşı gelmiş biriyken senin önünde başım önde
    Bitmeyen şarkı:
    Çnde durmasın asla başın güzel kız. Onu hep dik tut ki o güzel yüzünü görsün binlerce insafsız. Benim yaşamım nasıl senin o güzel yüzünü görmek için varsa seninkiside o güzel yüzünü dik tutmak için olsun güzel kız.
    Rüzgarın kızı :
    Başım sadece senin için önde , o gözlerine bakamaz oldum, Belki saf dersin belkide kurnaz oysaki utanır bu Rüzgarın kızı... Sen merak etmeyesin her zaman diktir kafası ve her zaman mağrur. Sonu belli olmasada seninle yürüyor bu yolda, ve Rüzgar daima onunla
    Bitmeyen şarkı:
    Rüzgâr bir fırtına ise ne olacak güzelim. Ya rüzgâr asla bizi affetmezse?
    Bitmeyen şarkı:
    Biz bir suç işledik ve aşkımız uğruna onu dinlemekten vaz geçtik. Sence o bizi affedebilecek mi rüzgârın kızı?
    rüzgarın kızı :
    Ben rüzgarım , ben seninnim benim şarkıma yer ver kulaklarında ... Ve beni dinle bu yalnızlıkta . Her zaman olamasamda yanında fısılda esen rüzgara iletir
    rüzgarın kızı :
    Rüzgarın kızı derler bana , ama şarkımı bir sen bilirsin ,Aşkımı fısıldarım kulaklarına
    Bitmeyen şarkı:
    O halde ilet rüzgâra, rüzgârın kızı; Sevgi için yaptım tüm bunları, aşkım için birlikte oldum sevgilimle. Seni bu yüzden bıraktım rüzgâr! Aynı sevdiğimin bıraktığı gibi!
    Bitmeyen şarkı:
    Ama şimdi ikimizde yeniden seninleyiz sevgili rüzgâr
    Bitmeyen şarkı:
    O ve ben sonsuza kadar!
    Bitmeyen şarkı:
    Rüzgârın kızı lütfen bana o güzel gözlerinizi ve ruhunuzun derinliklerini bağışlayın!
    rüzgarın kızı :
    Sen kimseye boyun eyme , kimseyi sevme benim kadar ... Seninleyim son ve başlangıç yok benim için . Zaman anlamsız korkmasamda korkuyu yaşar rüzgarda. Sena ait bu şarkı senin için bu son sözler al beni
    Bitmeyen şarkı:
    Kollarımda olman bile ruhunun benimle olduğunu bilmek kadar mutlu edemez beni rüzgârın kızı.
    Bitmeyen şarkı:
    Seni sevmek bir ayrıcalıkken büyük bir acıda benim için...
    Bitmeyen şarkı:
    Ruhu parçalayan bu asi aşka nasıl dayanabilir insan?
    rüzgarın kızı :
    Sakın dinmesin bu sevgi , sakın dinmesin Rüzgar...Korkma beni sevmekten o zaman diner ve dağılır rüzgar
    Bitmeyen şarkı:
    Rüzgâr hiç yok sanki sevgili rüzgârın kızı. Benim rüzgâr dediğim sen olmalısın güzelim. Unutulmuş ve unutulan!
    Bitmeyen şarkı:
    Kollarımda buluyorum aşkı ve onun rüzgârın ta kendisi olduğunu öğreniyorum! Tanrım bu nasıl aşk?
    rüzgarın kızı :
    Ama unutma ben rüzgarım. Esen Rüzgar kimisi nefret eder benden kimisi kalbini açar . Sanadır bu yürekk atışı sanadır son sözler
    Bitmeyen şarkı:
    Tanrım! Son sözler olmasın bunlar lütfen! Lütfen bunlar son olmasın...
    rüzgarın kızı :
    Son senin için bir başlanğıç belkide sondur gerçekten. Sen olmasan esermi bu rüzgar . Saçlarım özgürce dağılırmı . Sevmeden yaşarmı bu beden
    Bitmeyen şarkı:
    Ah o altın sarısı saçlara ne demeli? Kokulaı o kadar güzl ki! Yoksa seni denizlerin ötesinden buraya kadar nasıl takip edebilirdim?
    rüzgarın kızı :
    Karanlığa karşı geldim, ama sen ayın aydınlık yüzüsün . Saçlarım baharın kokularını taşır , unutma ben rüzgarım ... Tutamazsın beni öyle kafeslerde . Sadece aşık biriyim
    Bitmeyen şarkı:
    Hissediyor musun rüzgârın kızı? Tüm aşkıma rağmen ruhumun ölüp gitmekte olduğunu hissediyor musun? İşte elini tam buraya, kalbime koy ve oradaki büyük kara lekeyi hisset. Onu ben yok edemedim. Onu aşk yokedebilir mi sevgili rüzgârın kızı, hayır, sevgili rüzgâr!
    rüzgarın kızı :
    Sen bana inanmıyorsun , sen aşkıma inanmıyorsun sen ışığa inanmıyorsun
    Bitmeyen şarkı:
    İnanıyorum aşkım ama şunu bilki bu aşkla birlikte ölüyorum...
    rüzgarın kızı :
    Göz yaşlarım yağmur gibi akar, sevgim seni seviyor olmasa ruhum seni ezer geçer
    Bitmeyen şarkı:
    Ruhun bağ ise benim ruhum hep seninle aşkım.
    Bitmeyen şarkı:
    Lütfen affet. Seni seviyorum. Çlürken bile senin için ölüyorum.
    rüzgarın kızı :
    Ben rüzgarsam beni bırakmana izin vermiyorum, Bencilim ama bende seni seviyorum
    Bitmeyen şarkı:
    O zaman sonsuza kadar seninleyim aşkım. Ruhum ve aşkımla sonsuza kadar şarkılarım rüzgârda sürüklenecek ve ben asla senden ayrılmayacağım. Bu bencillikse, bende bencilim...
    rüzgarın kızı :
    Korku nedir bilmezken , korkuyu tattı bu beden seni bir gün kaybedersem
    rüzgarın kızı :
    Esermi rüzgarın kızı
    rüzgarın kızı :
    sensiz bir dünyada
    Bitmeyen şarkı:
    Rüzgâr olmadan olur mu dünya sevgili rüzgârın kızı. İşte b yüzden kaybetmeyeceksin beni! Sonsuza, sonsuzluğa kadar birlikte eseceğiz.
    Bitmeyen şarkı:
    Ben bitmeyen şarkı isem sende rüzgârın kızı. Bu şarkı asla bitmeyecek rüzgârlar estikçe aşkım!
    rüzgarın kızı :
    Sevgim rüzgarın bile ötesinde , Büyük bir fırtına seni elimden alırlarsa billki değil bu dünya sonsuzlukta bile olmaz artık rüzgar bir daha
    Bitmeyen şarkı:
    O zaman karışalım sonsuz rüzgâra, bir daha hiç bitmemek üzere rüzgârın kızı!
    rüzgarın kızı :
    Elim sana uzandı , bedenim sana doğru gelmekte. Kalbim yüreyim bedenim sana ait her bir şeyim sev bu rüzgarı sev beni
    Bitmeyen şarkı:
    Seni her zaman seveceğimden emin olabilirsin aşkım. Elini elimin içine alıp kalbini kalbimle sararken asla unutulmayacak bu aşkı unutmamak üzere...

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum