Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1444
    Üye: 2
    Toplam: 1446

Şu An Bağlı:
    01 : ofine
    02 : yqiqufa

FrpWorld.Com :: View topic - KARANLIğIN KARARGAHI
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

KARANLIğIN KARARGAHI View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 4:04 pm Reply with quoteBack to top

Findor atı ile gecenin karanlığında bir saat yol altıktan sonra karargaha vardı... ve kapılara yaklaştığında nöbet tutan askerleri gördü...
    Her Yerden Güçler buraya eklenmiş efendi yeminer sayesinde ve büyümüşlerdi...
    Nöbetçilerden 2 tanesi Findor un yolunu kestiler ve ona mızraklarını doğrultarak kim olduğunu sordular..
    "Kimsin Yabancı Hangi Cesaretle karanlığın karargahına at sürüyorsun " findor buna sevinmişti güvenlik tam istediği gibiydi Findor ses tonunu ayarlayarak önce selam verdi ve söze girdi...
    " Ben Findor Tapınaktan geliyorum " dedi ve kılıcındaki efendisini amblemini gösterdi " Karargaha bakmaya geldim durum nedir diye şimdi geçebilirmiyim " dedi savaşçı ve ardından nöbetçiler bağırdılar
    "Kapıları Açın " die ve findor atını sürerek karargahın içine girdi...
    Kapıdan geçince içeriyi süzdü gerçekten karargah çok yapılanmıştı ve güçlenmişti bi tarafta gecenin bir saati olmasına rağmen silah ları ile idman yapan savaşçılar vardı bir yandanda atış talimi yapan okçular vardı findor bu manzara karşısında sevincini ve gururunu saklayamadı hemen daha önce geldiğinde kaldığı odasına doğru haraket etti bir süre boyunca calis in yokluğundan beri burayı Dazdal Myruk ADlı Siyah orc Yönetmişti...
    Odasına gittikten sonra onun yanına gitti ve derin bir muhappete giriştiler
    orc zamanla güçlendiklerini anlatıyor ve findor a gurur veriyordu zamanla insanlar dan küçük birliklerde aralarına katılmıştı karargah büyüdükçe büyümüştü ve orc la karargahı turlamaya çıktı...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 6:51 pm Reply with quoteBack to top

Calis uzun bir at sürüşünden sonra karargaha varmıştı.Yolda gelirken kendi deviryesi onun önünü kesmişlerdi.Calis i ilk önce tanımadılar fakat biraz konuştuklarında calis i tanıdılar.Calis in bu değişimi karşısında ona daha da saygı duymaya başlamışlerdı.karargahın girişinde calisi muhafızlar durdurmuuş fakat daha sonra buna pişman olmuşlardı.Çünkü hiç göremeyecekleri kadar kokuyu gömüşlerdi.Calis atını karargahın içine sürdü.Gören orclar ona korku ve şaşkınlıkla bakıyorlardı.Calis in kınında parlayan cismin ne olduğunu merak ediyorlardı.Calis atından indi ve bir orc atını almak için yanına geldi.Calis atını orc a verdikten sonra Dazdal ın odasına gitti.Kapıyı sertçe çarparak açtı ve

-Geri geldim dedi pis bir sırıtışla .Daha sonra findor u görünce falza şaşırmadı.Onunda artık vücüdunu çürümüş etler kaplamıştı ve calisle aralaında hiç bir fark yoktu.

-Findor demek dirildin eski dostum dedi sırıtarak...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:04 pm Reply with quoteBack to top

"Calisss" diye tısladı Findor...
    "Evet Geri Geldim ESKİ DOSTUM ??? Odaya bu tarz girişinin sebebi nedir ? Bir komutan ın odasına bu tarz girişinin sebebi umarım önemli bir şeydir..."
    findor Dazdal a döndü ve " Sen onun Kusuruna bakma hala buranın komutanı olduğunu sanıyor " dedi ve ayağa kalktı " Calis dışarı gelmek istermisin konuşalım ? "

NOT : Bu arada benim etlerim parça felan değil göremiyorsun full plate zırh var sadwece yüzüm açık oda normal

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:23 pm Reply with quoteBack to top

Findor un dedikleri ni duyan calis buz mavisi gözleri kan kırmızısına döndü
    -Buranın hala komutanı olduğunu sanmıyorum düşmüş başrahip dedi vurgulayarak.Ayrıca benimle konuşmak istediğinizi merak ettim doğrusu buyrun bunları dışarıda konuşalım...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:28 pm Reply with quoteBack to top

findor calis in koluna girdi ve onunla birlikte dışarı çıktı kapıdan çıkarken findor un bedeni zorlamıştı Very Happy

findor calis e " evet düşmüş olabilirim ama hala güçlüyüm ve aklım başımda eski komutan burda laf yarıştırmıyoruz beraber bir şeyler yapmamız gerekli içerdeki adamda bizim emirimizde farkında olmasada sonuçta bir orc efendimiz için bir şeyler yapmalıyız..." dedi ve gülümsedi

calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:31 pm Reply with quoteBack to top

Efendimin güvenini kazanmak ve tekrar komutan olmak dedi içinden calis sinsi ir şekilde sırıtarak.
    -Daha önce bir ortaklığımız olmuştu.şimdide olmasından zevk duyarım ortak dedi calis.

Gücü eskisinden daha iyiyidi calisin şimdi artık komutanlığu daha iyi kaldırabilecekti.Tek yapmsaı tanırısnın güvenini tekrar kazanmak olucaktı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:52 pm Reply with quoteBack to top

Findor tam calis e cevap vericektiki aklında bazı sesler duydu ve farkına vardıki calis te aynısını duymuştu....
    bu ses lord yeminer indi " Findor ve Calis Mağaraya gidin ve gerekeni yapın Findor senin bilgin var uzatmaya gerek yok yola düşün "

Findor ses in karşısında saygı ile eğildi ve hemen calis e dönerek seslendi...
    "Hazırlanmalıyız bu gece yola çıkıcaz. Atlarımızı seçmeliyiz çok güçlü olanlarını ve adam almalıyız sadece mağaranın girişine kadar gelicek "
    dedi ve onu kolundan tutarak ahıra götürdü en güçlü iki tane siyah ayı aldılar ve dazdal ın odasına gittiler.
    "Biz lord yeminer adına göreve çıkıyoruz görev emri buyrulmuştur yanımıza 10 tane uruk-hai istiyorum hemen hazırlansınlar " dedi findor caliste birşeyler söyledi ve 2 saat sonra herkes her şey için hazırdı..
    Findor karargahın çıkışına ilerlerken Dazdal a " karanlık seninle kötülük kalbinde olsun " dedi ve calis findor ve 10 kişi yola koyuldular findor zihnindeki haritayı kullanarak yolu yönlendirdi ve atlarını sürmeye başladılar atlar bir süre sonra yorulucaktı ama o zamanda findor ve calis uruk lar gibi koşmaya başlıcaklardı...
    Onlarki karanlığın Bağrında Birer Diken
    onlarki efendilerinin huzurunda birer hizmetkardılar
    zman yavaş yollar hızlı biçimde ilerliyordu ve bir ara kısa bir mola için bir yerde durdurlar...

Findor atlara baktı ikiside güçlü hayvanlardı ama çok yorulmuşlardu ve ikisinide serbest bıraktı üstlerinde zırhları ile artık koşma zamanı gelmişti calis e seslendi " artık koşmamız gerekicek dostum " dedş ve gülümsedi zırhlarını düzeltti ve koşma pozisyonuna geçti ve peşlerindeki uruk lara baktı bir şeyler yiyor ve tartışıyorlardı...
    hemen onlara yaklaştı kara zırhlar içindeki savaşçı " bir sorunmu var "
    onlardan biri öne çıkarak suratındaki boyalardan belli idi o liderleri idi.
    "Yoqk Bir Soruns Falank Devamö etmeye Hazırık biz " dedi findor başıyla onu selamladı ve calis i dinlemeye başladı

RP DIşI NOT : calis rp miz bundan sonra karanlık mağaranın gizemi adlı alanda devam edicek Smile kolay gelsin

calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jan 12, 2005 12:07 pm Reply with quoteBack to top

Karargaha doğru hızla bir at yaklaşıyordu.İlk başta orclar güvenlik amacı ile atı durdurmaya çalışsalar bile atın üstündeki adamın mavi alevlerle beslenen kılcını görünce bunun bir tanıdık olduğunu görüyorlardı.At hızla karargahın dev giriş kapılarına yaklaştı.İçerden çalışma yapan urukhai lerle orcların sesi duyuluyordu.Orc muhafız atın yanına yaklaştı ve

--Kimsin yabancı seni buraya getiren ne haa diye bağırdı.

Atın üstündeki adam ağzına kadar inen kukuletasını kaldırdığında orc özür dilercesine atın üstündeki adama baktı.Ve içeriye girmesi için kapıları açmak için orc ve goblinlere haber verdi.Dev kapılar büyük bir gümbürtü ile açıldı.Adam atını karargahın ortasına kadar sürdü.Sonunda bir goblin köle adamın atnı göötürmek için yanına geldi ve adam atından inerek atını koşularını gobline verdi.Daha sonra adam komutan ın odasına gitmek için büyük hol e doğru yürüdü.Daha soonra komutanın odasının girişinde idi.Kapıyı açarak içeri girdi.Yeni komutan artık bir siyah orc tu.Orc

--Hangi saygısız benim kapımı çalmadan giriyor die bağırdı.

İçeriye giren adam bir kahkaha kopardı.Sonra konuşarak

--Senin olduğun yerin eskki sahibi komutan dedi ve kukuletasını tamamen çıkardı.Orc bu manzarıyı görünce midesinin ağzına geldiğini hissetti ve kekeleyerek

--Efendi calis hoş geldiniz saygısızlığım için özür dilerim

--Bunun hesabı sonra verilecek komutan şimdii önemli haberlerim var.Seçilmişten yeni bir mesaj aldım.Hazırlıklara başlayın.Bütün herşey kusursuz olmalı.Orc daha sonra sırıtarak calis e baktı

--Emredersiniz efendim.Daha sonra yanına bir orc çağırarak emirlerinin yerine getirilmesini istedi...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum