Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2087
    Üye: 0
    Toplam: 2087

FrpWorld.Com :: View topic - HAYAT SINAVI ( RP)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

HAYAT SINAVI ( RP) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 10:36 pm Reply with quoteBack to top

logan wrote:
    xar büyücülük kulesinde hiç bir şey bulamamış ama, o 2 eşsiz güzelikteki varlığın niye dövüştünü ve altın olanın yenildini anlaya bilmiş değildi,
    altın ejderin ölüsünü görmesi lazımdı,belki orda bir ip ucu bula bilirdi...
    ama sarayda tutuldunu biliyordu oraya girecek yetkisi yoktu nede büyüsü...
    baş büyücünü kapısına kadar gitti xar, arından kapıyı çaldı...

tıklamasından sonra kapı kendiliğinden aralandı ve yaşlı ama tok bir ses geldii,

"Buyrun Xar, ne için gelmiştiniz??"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 11:06 pm Reply with quoteBack to top

Ah bu Ejderler ne kadarda hızlıydılar böyle!.Korucu hızlı koşsada Ejderlerin çoktan gerisinde kalmıştı ciğerlerinde nefes kalmayana kadar koştu,hoş neden bunları takip ediyordu bilmiyordu,haberi verip ayrılmak vardı planında ama kardeşleri öyle görmeye yüreği el vermedi bir şekilde acılarına ortak olmak istemişti.
    Mağaranın girişinde duraksadı havayı tekrar ciğerlerine doldurarak derin bir nefes aldı,çatışma izleri direk göze çarpıyordu mağaranın içllerini inceleyerek ilerledi,yerdeki kumu avuçladı kum soğuktu kavgadan sonra buraya kimsenin ayak basmadığı belliydi.kumu avcunda ufalayarak silkeledi.Mağarada oldukça serindi yeşil pelerinine biraz daha sarınarak yürüdü.
    Derinliklerden kardeşlerin sesini duymaya başlamıştı sesleri takip ederek yarı ejderleri buldu,Lenanın yanında yere uzanmış narin bir beden gördü birazdaha yaklaşınca narin bedenin yaralar bereler içindeki elfe ait olduğunu anladı,bu elfin burda ne işi olabilirdiki aldığı yaralara bakılırsa elfde çatışmanın içindeydi.Hüzünlü bir ifadeyle Lenanın arkasında durdu "Elf yaşıyormu?"

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 11:28 pm Reply with quoteBack to top

Kardeşinin sesiyle irkildi. Duasının bitimiyle tekrar kılıcınıkınına soktu. Başını kaldırdığında gördüğü manzara şaşırtıcıydı. Bugün artık herhangi birşeye ne kadar şaşırabilecekse o kadar şaşırmıştı. Kardeşinin kucağında bir elf kızı vardı. Gümüş gibi uzun saçları, gümüş gibi cübbesiyle, hırpalanmış, öylece yatıyordu. Pirinç rengi pelerin yere doğru sarkıyordu kardeşinin kollarından. Nadir bir güzellikti. Ama hırpalanmış. Tıpkı savaştan çıkmış gibi. Yıkıntılar arasında kalmasının nedeni ne olabilirdi. Acaba ne zaman olmuştu atasının kaybı. Bunu düşünmek bile yüreğini bir an için tekrar burktu. Hatırlamak rahatsız ediyordu. O zamandan beri bu kız burada mıydı? Birçok soru vardı cevaplanmayı bekleyen. Ama herşeyin de bir zamanı vardı. Kardeşi yıkıntıların arasından salonun ortasına taşımıştı. Kardeşi haklıydı. İnancının güçleri, tanrısının güçleri ona yardım edebilirdi.

Elf hanımının yanına gitti. Kardeşinin bıraktığı yerde diz çöktü. Nabzını yokladı. tıyordu ama zayıftı. Kendinde olamayacağı kadar zayıf...

"Pelor, parlayan te, bana bu hanımı iyi etmem için yardım et." diye mırıldandı.

Ardındangözlerini kapattı. İçindeki enerjiyi yoğunlaştırmaya çalıştı. Dünyayla ilişiği kesildi. Ne günün acı hatıraları, nu rüzgarın mağranın içinde uğuldayan sesi, ne kardeşinin ayakseleri. Sadece kendi kalp atışları. Elleri mavi mavi parlamaya başladı ardından. Damarlarından akan kan enerji de pompalıyordu beraberinde nasnki hissediyordu herşeyi. Ellerinde biriktiğini hissediyordu. Elf hanımının üstünde tuttu ellerini. Kalbinin üstüne temas etti. Biriktirdiği enerjiyi Elf hanımına yolladı. Akışı hissedebiliyordu ve artık Elf hanımının kalp atışlarını da duyabiliyordu rahatlıkla. Bu onu tamamen iyileştirmezdi belki ama daha iyi etmeye yetecekti. Ellerindeki mavi ışıklar azaldı. Enerji Elf hanımının vücuduna aktı. Bütün vücuduna yayıldı. Lenan ellerini geri çekti ve gözlerini açtı. Derin bir soluğun ardından. Tanrısına şükran bildiren sözcükler mırıldandı..

Yeterince yardım etmiş olacağını umuyordu. Kardeşini beklemeye koyuldu. Aklını meşgul eden şey de gittikten sonra Atasının evindeki herşey, sağlam kalan ve kalmayan herşey onda anıları çağrıştırdı. Anılar iyi şeylerdi. Anılarda yaşatacaktı artık atasını. fakat dokunamamak sesini duyamamak da acı vericiydi.

Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 11:35 pm Reply with quoteBack to top

ben mesajı yazana kadar yeni cevaplar geliyor bu yüzden tekrar yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın. Yukarıdakiyle birleştirirseniz sevinirim.

(Kullanılan yetenek: Lay on Hands)

Düşünceleri birkez daha kolcunun gelmesiyle dağıldı. Böylece giderek kabalık mı etmişti acaba ona. Ama durumun ciddiyetini kavramış olmalıydı. Pek alınacak bir kişi değildi. Çzellikle bu durumda. Geldiğini görünce ayağa kalkarak karşıladı.

"Umarım acelemi bağışlarsınız. Ama durumun aciliyetinin siz de farkındaydınız."

Korucu elf hanımının durumunu merak etmişti. Haklıydı da bunda.

"Yaşıyor ve sanırım yaşamaya devam edecek. Elimizden geleni yapıyoruz. Kardeşim yapabileceği birşey olup olmadığına bakmaya gitti. Siz de yorulmuş olmalısınız lütfen biraz dinlenin."

Lenan'ın konuşması normal gözüküyordu. Çok kötü durumlara sürüklenmesini engelleyen bir inancı ve bir de kardeşi vardı. Ama hüzün her zaman yüzündeydi. Bir süre de olacağa benziyordu. Çylece gözlerini bir noktaya dikmiş oturuyordu ve bekliyordu.

Andero
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 6:53 am Reply with quoteBack to top

Lenen sütun enkazlarının üzerinden atlayarak, hızla odanın uzakta kalan sağ köşesine gitti. Odanın girişine göre arka sağ köşe olan bu yerin hemen arkasındaki duvarda eskiden, üzerinde Gralis'in olduğu Loredon armasını taşıyan devasa bir duvar halısı bulunurdu. şimdiyse halı, paramparça bir vaziyette yerdeydi. Lenen acelesinden buna bakarak vakit kaybedemedi.

Hemen diz çöktü ve pençelerinin ucundaki sivri tırnaklarını yer kayasının duvarla birleştiği yerde bulunan bir boşluğa hafifçe soktu. Küçük bir göz aldanmasının ardından eli, taşın altına rahatça girebiliyordu zira yerin altında o ince yeri geçtikten sonra geniş bir boşluk vardı. Aynısını diğer eli için de yaptı. Taş plakayı kaldırdı ve yana koydu.

Alttan bir anda üzerine hücum eden ot kokusu Lenen'i kendinden geçirir gibi oldu ama genç yarı ejder kendini toparlayabildi. Otları görmek daha taze olan bir çok şeyi tekrar gözler önüne sermişti.

-Zamanı değil... dedi genç ejder. Zamanı değil......

Bölmedeki otlara şöyle bir göz gezdirmeye başladı. Biraz hyrmyl, biraz ferba, karışımlarda kullanılmak üzere biraz sıradan ot, farklı ağaç yaprakları, benleyler ve işte... Kapalı bir bölmede kyllermen....

Lenen hemen üç yaprak aldı ve eski günleri düşündü. Nasıl kullandırırdı ataları onlara bunları....

Atalarının bir yeşille yaptığı onur mücadelesinden döndüğü gün geldi birden aklına. Yüce Gralis, ağır yaralar almıştı ama o yeşili yenmeyi başarmıştı. Yaralara napmışlardı? Tabi ya... Kyllermen çok hassas bir bitkiydi ve rahatça parçalanabilirdi. Yaraların üzerine de parçalanıp toz haline getirilerek atılırdı. Diğer ırkların doktorlarının da bu bitkiyi kullandıklarını biliyordu ama onlar arasındaki ismini bilmiyordu. O doktorlar bu bitkiyi toz olarak saklamayı tercih ediyordu bildiği kadarıyla.

Avucunda narin yaprakları yumuşakça tutarken, onlara zarar gelmemesi için geldiğinden daha yavaş bir şekilde geri döndü. O sırada korucunun da oraya vardığını gördü. Atasının odasında ne çok yabancı vardı böyle?

Kardeşinin yanına gelince, onun işini yapmış olduğunu gördü zira elf kızı ilk andan daha sağlıklı görünüyordu. Yüz hatları bir bayan için biraz sert gelmişti Lenen'e ama.....

Hemen diz çöktü ve üç yaprağın birini kardeşine uzattı. Ardından üçüncüyü de korucuya uzattı ve pençesiyle önce korucunun gözlerini, ardından kendisini ve son olarak da elfi gösterdi.

Elindeki yaprağı önce ortadan ikiye kırdı elfin yaralarının üzerinde. Dökülen tozlar, elfin bedenine indi yavaşça. "Bu biraz yakacak." diye düşündü Lenen. Elindeki yarım yaprağı pençelerinin arasına alarak ufaladı kızın bedeni üzerinde. O, otu ufaladıkça dökülen tozlar elfin bedeni üzerine yağıyor, üzerindeki cübbenin yırtıklarından yaralara kayıyordu. Kyllermen otunun tedavi yeteneği yüksekti ama tedavi acı verirdi. Tozlar, düştükleri yerde yüksek bir yanma hissi oluştururdu.

Lenen işini bitirince ayağa kalktı.

-Kardeşim. İsterseniz elfin cübbesini çıkartıp bedeninde, görünenler hariç başka bir yara olup olmadığına bakın. Benim merak ettiğim bir şey var. Ona bakıp geleceğim. Buradan ayrılmazsanız iyi olur. dedi ve yavaşça ayağa kalkarak odanın kapısına doğru.

Sadness is my reward because I hate, because I am alone, because I exist. It is the thing which reveals my rage, my envy. I neither live nor die. I will always pursue her. I am sad, I am angry and, I am waiting my time, because I am it, revenge itself.
    Back to top View user's profileSend private message
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 6:55 am Reply with quoteBack to top

[/quote]

tıklamasından sonra kapı kendiliğinden aralandı ve yaşlı ama tok bir ses geldii,

"Buyrun Xar, ne için gelmiştiniz??"[/quote]

xar kırmızı cüppeli bir büyücü,eteğinden baline kadar siyah alewler yükseliyordu,
    içeri başı önde bir şekildegirdi xar ,erlerini birbirine kavuşturdu,
    ''efendim bildiğiniz gibi büyük bir savaş oldu her ne kadar onlar için sadece bir tartuşmadan ibaret olsada ,efendim afınıza sığınarak bu kavganın neden,cıktını araştırıyorum sadece kişisel bir merek , kitaplarda bir şey bulmadım,yüce kütüpanemizde bir ip ucuna dair raslıyamadım,amacım altın ejderin ulu bedenini görmek,bir nebze olsunda bir ip ucu kapa bilmek,ve sizin engin bilginizdende yararlanarak,bu merakamı gidermek'' xar konuştu sonra baş büyücüye tekrar selamını verdi ve beklemeye başladı...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Androner
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 8:59 am Reply with quoteBack to top

-yardımlarınız için teşekkür ederim. Fakat cübbemi çıkartmanıza gerek yok. sesi, elflerin sesini aratmayacak bir ahenkte ve güzellikteydi.
    -ayrıca ben ne bir elfim, ne de bir kadın. hafif bir gülümsemeyle söylemişti bu sözcükleri.
    -zırhımın beni korumuş olması ve iyileştirici güçleriniz sayesinde şu an iyi durumdayım. yavaşça ayağa kalktı.
    sonra bir an duraksadı ve
    -geçmiş olsun, başınız sağolsun diyebildi, sesinde büyük bir hüzün vardı. Babanızla konuşabilmek, onun bilgeliğinden bir nebze de olsa yararlanabilmek için geldim buralara ama acı olaylar oldu. başını öne eğdı, gözlerinden iki damla yaş süzüldü.
    sonra mağaranın içinde olanları izlemeye devam etti.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 12:29 pm Reply with quoteBack to top

logan wrote:

"Buyrun Xar, ne için gelmiştiniz??"[/quote]

xar kırmızı cüppeli bir büyücü,eteğinden baline kadar siyah alewler yükseliyordu,
    içeri başı önde bir şekildegirdi xar ,erlerini birbirine kavuşturdu,
    ''efendim bildiğiniz gibi büyük bir savaş oldu her ne kadar onlar için sadece bir tartuşmadan ibaret olsada ,efendim afınıza sığınarak bu kavganın neden,cıktını araştırıyorum sadece kişisel bir merek , kitaplarda bir şey bulmadım,yüce kütüpanemizde bir ip ucuna dair raslıyamadım,amacım altın ejderin ulu bedenini görmek,bir nebze olsunda bir ip ucu kapa bilmek,ve sizin engin bilginizdende yararlanarak,bu merakamı gidermek'' xar konuştu sonra baş büyücüye tekrar selamını verdi ve beklemeye başladı...[/quote]

Xar ın selamına karşılık veren başbüyücü..
    Gralis in bedeni kutsaldır Xar böyle birşeye izin verilemez, bunu seninde biliyor olman lazım....başka birşey??

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 1:09 pm Reply with quoteBack to top

xar baş büyücünün önünde saygıyla eyildi...
    ''afedersiniz baş büyücüm fazla meraklıyımda, ama bu konu sürekli kafamı kurcalıyor... peki sizin bana bir şey sölemek yada yapmamı istediniz bir eşy varmı engi bilgilerinizden yaralanmak istiyorum, sizin kadar usta bir büyücü olmak için cabaladımı biliyorsunuzdur efendim... ama bu konu benim çalışmalarıma ara vermeme sebep oldu...,yardımızınızı esirgemeyin lütfen benden... ''

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Sufferly
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 1:37 pm Reply with quoteBack to top

Oren_Dautry wrote:
    Köylü elfe görmemiş gibi bir bakış attı..sonra eliyle arkayı işaret ederek

"BUrdan geriye doru gidin sonra ikinci sağdan üçüncü soladönün orda bi bina var, hah işte orası değide.. onun karşısında kapısının üstünde mavi yuvarlak cam olan bi ev var onun arkasındaki bina varya... hah işte ordan düz yukarı devam edince han var.."

"Tamam insan tamam.Anladım..." dedi ve bir of çekti.Anlaşılan burada konaklamak zor olacaktı.İnsanlar..Garip yaratıklar.Bir o kadarda saçma.Kısacık ömürlerini kendilerini düşünerek geçiriyorlar.Buda onları güvenilmez kılıyor..

İnsanın gitmesini bekledi .Daha büyük yaşta olan elfe , "Bence etrafda biraz dolaşalım.Biraz alışalım şehire.Elbet konaklayacak bir yer buluruz"dedi.Etrafına bakındı..Ne kadar kalabalık..Kalabalıkdan nefret ederdi.Sakin bir yerde konaklamayı isterdi.Çcra bir yerde.Ancak insanalrın yaşadığı bir yerin ücra köşeleri , beraberinde olası tehlikeleride getirir.Kararsız kaldı ve bir of daha çekti.Kendi ormanında olmayı ne kadarda çok isterdi...

To blind you and me
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    high_elf
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 1:58 pm Reply with quoteBack to top

Halenoth insanın bir gnom gibi bir sürü gereksiz sözcük savuşturduğunu dinledi sabırsızlıkla.. şunu kısaca özetlesene be adam, hem yaşamının azlığından yakınıyorsun hem de bu kadar çok vakit harcıyorsun. şu insanlar, bir ne istediklerini bilseler ah..

Korucu olan elfin abisine bir soru yönelttiğini duydu.. "Çnce ben konuşmaya başlamıştım, o zaman bu soruya da ben cevap vermeliyim.." diye geçirdi içinden. Abisi daha ağzını açmadan korucuya cevap vermeye başladı Halenoth..

"Peki Moonsoul senin dediğin gibi olsun benim için bir elfin sözü altın kadar değerli, şiir kadar ağdalıdır.. Bir han bulmadan önce şehiri gezmemiz, neyin nerede olduğunu iyice bellememiz bizim için yararlı olabilir.." dedi bakışlarını şehrin uzak köşelerine çevirirken.. Bir kaç ücra köşeyi gezmesek de bilmesek daha iyi olur tabi diye geçirdi içinden derin bir nefes alırken.

Yeni bir yaşam.. Bir son değil, bu bir başlangıç. Kendimi buna ikna etmem gerekir.. Çnemli olan sadece benliğime daha sıkı tutunup içindeki hazineyi dışa vurma zamanı gelene kadar büyütmek. Nasıl olsa o gün geldiğinde şu anda gördüğüm bütün insanlar bu diyardan göçmüş olacaklar.......
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 4:28 pm Reply with quoteBack to top

''şehri gezmek mi..''diye fısıldadı elf aniden ciddileşen bakışlarla..''Bu zavallı yerde uzun süre kalacak değiliz kardeşim..Burada durdugum her vakit kendimi kötü hissediyorum..Ve insanların bu bakışlarındanda hoşlanmıyorum..Evet..''dedi iç çekerek..''Kesinlikle hoşlanmıyorum..''

Maegnar seri bir haraketle birkaç adım atarak az önce insanın tarif ettiği yeri kestirmeye çalıştı..

''Gezintini sonra yaparsın küçük kardeş..''diye fısıldadı arkasına bile dönmeden..

''Çnce şu insanın tarif ettiği hana bir bakalım..''dedi fısıldayıcı bir ses tonu ile..''Hmm'' dedi birkaç adım atarak..''Hem sohbetimizi koyulaştırabilir bizi saran şu karanlık hakkında detayları ile konuşabiliriz..''

Birkaç adım daha atarak Hanın buludunduğu yere doğru dikkatini topladı..Hem belkide biraz bilgide toplayabilirlerdi..

''Umarım elf şarabı vardır''dedi elfçe..Ardından kısa bir kahkaha patlattı..Ve ilerleyişine devam etti..

high_elf
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 4:43 pm Reply with quoteBack to top

Gezintini sonra yaparsın küçük kardeş... diye tekrar etti abisinin arkasından.. Seni çok bilmiş kendini büyük zanneden elf.. Corellon sen beni tut ki elimden bişey çıkmasın... Haklı olma ihtimali de var ama.. Neyse insanlar arasında mecburen ondan başka birine güvenemem.. Güvenilmez yaratıklar, ormanlarımızın onlarla dolup taştığını görmek... Bırrr.. Abi. Corellon bizi ayırmasın sonsuza dek.

Havada süzülen okun ıslığı ve havada adeta danseden kılıçların şıngırdısı.. İşte bunlar beni kardeşime bağlayan şey.. Okla kılıcın eşsiz harmanı.. Halenoth bir abisinin güneş ışığı altında parıldıyan kılıçlarına bir de kendi yayına baktı. Elfler dışında güvenebileceği tek şey yayıydı..

Abisini seri hareketlerle takip etmeye başlamadan önce Moonsoula sakin bir bakış attı.. Gözlerinden abisini takip etmeleri gerektiği okunabiliyordu. Hep kendini öne atmıştır zaten. Aynı ejderin geldiği günkü gibi...

Halenoth yavaşça başını salladı.. Corellon adına o gün geçti unut artık bunu. Adımlarını abisinin adımlarına uydurmaya çalışırken aklından tüm kötü anıları sildi geçici bir süreliğine..

"Elf şarabı mı?? BU insanların o kadar zevkli olabileceğini düşünmüyorum.. Hem insanların ellerinde şarap kadehi görmek bence şaraba ve bize en büyük saygısızlık.." diye cevap verdi abisine elfçe, bir kahkaha atarak..
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 4:45 pm Reply with quoteBack to top

logan wrote:
    xar baş büyücünün önünde saygıyla eyildi...
    ''afedersiniz baş büyücüm fazla meraklıyımda, ama bu konu sürekli kafamı kurcalıyor... peki sizin bana bir şey sölemek yada yapmamı istediniz bir eşy varmı engi bilgilerinizden yaralanmak istiyorum, sizin kadar usta bir büyücü olmak için cabaladımı biliyorsunuzdur efendim... ama bu konu benim çalışmalarıma ara vermeme sebep oldu...,yardımızınızı esirgemeyin lütfen benden... ''

bu sevdadan vazgeçmeni ve çalışmalarına dönmeni tavsiye ederim, Loredon halkı senin istediği gibi birşeye asla izin vermez, ki Kralla ad ne kadar yakındılar biliyorsun... Yüce Gralis in yası bitmemişken incelemek istediğini söylersen kellenden olursun, ama istiyorsan git dene..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 5:17 pm Reply with quoteBack to top

Gyanid tahtadan bir sandalyenin üstünde sessizce tenha bir kenarda oturuyordu..

Başı ağrıyordu.Birasından bir yudum daha alarak handaki kargaşaya baktı..

Masalardaki fazla içmiş sehoş adamlar, taburenin üzerindeki birkaç serhoş serseri ve bazı denizciler...

Adam birasını masaya koydu ve iki elini başına koyarak birleştirdi..

"belkide orduya geri dönmeliyim"dedi içinden..

"Evet evet geri dönmeliyim" orduya dönme düşüncesi baskın çıkmıştı..

Ejderin boşalttığı ateş akımının etrafındakileri yanıp kül etmesini hala hayalinde canlandırabiliyordu..Kardeşi onu çok endişelendirmişti.

Sonunda kararını verdi savaşçı..Orduya geri gidecekti..Ama uyuması ve kendini toparlaması gerekiyordu..Birasının kalanını tek dikişte içti ve handaki serhoşların ne dediğini bilmez konuşmalarını terkedip yukarıda tutmuş olduğu odaya doğru çıktı...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum