Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1916
    Üye: 1
    Toplam: 1917

Şu An Bağlı:
    01 : arosyf

FrpWorld.Com :: View topic - Kara Toprak(Rp devamı)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Kara Toprak(Rp devamı) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Quel-Shin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Mar 15, 2005 2:45 pm Reply with quoteBack to top

Bu hanın mazisi çok öncelere dayanır,RPnin önceki kısmı için burya tıklayın...

Diyarın karanlıklarında bir varlık tümleşmeye ,yeniden birleşmeye başladı.Geçmişin bir habercisi artık hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyordu sanki.Birşeyler Kara Toprağın çürümüş gözüken tahtalarının gıcırdamasına sebep oldu.Ve sonra süregelen kutsal sessizlik devam etti.Yokoluşun sessizliği varoluşun çığırtganlığını yapıyordu.Havanın kutsallığı,lanetin kemliğini işliyordu varlıkların içine.Scythe'ın küçük gecici dalgayı algılamaması imkansızdı.Kendi kutsal aurasını bu kadar titretecek ve etkileyecek bir şey....

Scythe bu küçük olayı hafızasının önemli bir yerine yerleştirdi.Yüzyıllardır sezgileri çok nadir yanılttı onu.Birşeyler kıpırdamıştı...Koltuğundan karşıdaki koltuğa baktı,birzamanlar burda Quel-Shin karşıda da kendisi oturuyordu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Mar 15, 2005 8:41 pm Reply with quoteBack to top

Sesler kulağında çınlıyordu:"Lordum,lordum...."

Ne kadar süre böyle işkence görmüştü bedeni ve hissiz bedeni ne zamandan beri bu acıyı tadıyordu,bu tüm vücüdunu saran acıyı?Acı....Yüzyıllardır acıyı tatmıyordu ama kaç yüzyıldır bu acıyı çekiyordu peki?Bolukta ne kadar yokluk yaşadı?Ve bu acı,kendi güçlü iradesi için bile dayanılmazdı.Sanki bedeniyle bütünleşmişti,yakıyordu ,kavuruyordu...Lanet olsun...

"Lordum,Lordum..."

Issız bi köşeyi döndü.Azcık ötesinde ayyaşın teki duruyordu.Yarım yamalak ayaktaydı elinde bi şişe içki , sırtını binaya vermişti.Quel-Shinin gözleri parladı.Yavaşça adama yaklaşmaya başladı.

"Lordum,lordum.."

Ve o lanet olası acı.... Tüm bedeninde,kalbinde ,beyninde ,damarlarında....

Kurbanına 15 adım kala dayanamadı ve bir şıçrayışta yanına konu verdi,ellerinden önce keskin dişleri adamın boynuna temas etti.Hiç ses çıkmamıştı.

Asıl istediği kanını içmek değildi Quel-Shin'in. Boynunu ısırırken,keskin 'pençeleri' ile adamın karnını deşti.Acı çekmesini,acıdan böğürmesini istiyordu.Çünkü farketmişti,bakasının acı çektiğini görmek acısını dindirebiliyordu.

Adamın haykırışını duymak için dişlerini şah damarından çıkardı.Lanet olsun!adam ölmüştü bile,sonra Quel-Shin adamın boynunu parçaladığını farketti.Bunu kontrol altına almayı başarmalıydı.Kuvvetli iradesinin bu kadar zayıf kalmasına şaşıyordu... Ne kadar da uzun süredir bu acıyı çekiyordu,bilmiyordu...

Ve yine o ses:"Lordum,lordum..."

"Kızım" diye karanlık sokaktan çıkarken fısıldadı Quel-Shin.TÇm bu acı ve yokluk başlamadan önce kızı Niatra ona seslenmişti,kendi acısı ve çaresizliği içerdinde.Ona yardım edememişti,kendisine bile yardım edememişti....

Bacağına saplanan bir acı spazmı hafifçe duraksamasına sebep oldu.Yüzyılar boyunca acıyı unutmuş bir irade için ne kadar da zordu bu! Adımlarını hızlandırdı,kafasını kaldırarak önünde uzanan yolun sonudaki eskş hanına baktı.

Kara Toprak....

Verimli bir toprak gibiydi,ne ekersen ek biçebilirdin ve ne ekersen onu biçerdin.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Mar 15, 2005 11:13 pm Reply with quoteBack to top

(biraz hatalar olabilir mazur görün,pastandırSmile )

Hanın kapısına yavaşça yaklaştı.Ne ile karşılaşacağını tam olarak bilmiyordu.Ama tebdili kıyafet yapma gereği de görmedi,çünkü onu tanıyabilecekler zaten görünüşü değişse bile tanırlardı. Hana girdiği an acılar yeniden birer keskin hançer olup vucüduna saplanmaya başladı.VE içeri girdi..

Hanın eskisinden pekte farklı olmadığını farkediverdi.O kadarki hala 'kendi' hizmetkarları etrafta dolaşıyordu...

Tezgahtar vampire doğru ilerdi,Varlığının kendi varlığı altında nasıl ezildiğini hissedebiliyordu.Tezgahtar ona bakmıyordu,pardaklarla ilgileniyordu.Aniden bardakları devirdi,eski lordunu farketmişti.Tezgahtar bilincine sahip bir vampirdi ama bilinçsizce bakıyordu Quel-Shin'e...

"Yukarda kim var?"Soruş şekli ve tonu eskisinden farklı değildi.

"Kara Lordum Scythe var Lordum...."tezgahtar tanımlaması zor bir durumda kalmıştı.Yıllar önce iradesinin serbest kaldığını hissetmişti,ve bu ancak lordu yok olduğunda olurdu.Quel-Shinin ezici iradesini hissedebiliyordu üzerinde.Ama bu onun kudretinden kaynaklanıyordu,önceki gibi bir hakimiyet değildi...

"Ben senin lordun değilim artık..."

Tezgahtar sadece başını eğdi.Handaki diğer vampirlerin de benzer şeyler yaşadığı belliydi.Zaten tüm yaşayan ölümlüler ezici irade karşısında duraksamıştı onu tanıyanlar ise bakakalmıştı....

Quel-Shin yavaşça üst kata çıkmaya başladı.Eski odasına yaklaştıkça Scytheın güçlü varoluşunu ve kutsal aurasını hissedebiliyordu.Eskisinin aksine bu ona acı verebiliyordu,acısını defalarca kat daha fazla tatmaya başladı...

Quel-Shin içeri girdiğinde,Scythe uzun yuzyıllar boyunca yaşamadığı bi şey iyaşadı:şaşkınlık.

"Lord Quel-Shin..."

Kelimeler Scythe'ın azınadn orantısız ve bozuk dökülmüştü.Scythe'ın sözlerinin bir selam değilde şaşkınlık ifadesi olduğunu biliyordu ama bir selama karşılık verirmişcesine söze başladı:

"Lord Scythe,Kara Toprağın Lorduna selamlar olsun..."

Daha önce kendisine yapılanın aynı idi.Söylemesi zor idi ama Quel-Shin için bi mana ifade etmiyordu artık,umrunda değildi.[/i]

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Tue Mar 22, 2005 11:42 am Reply with quoteBack to top

Çlüm rahibi bir an durakladı.... hanın eski efendisi bıraktığını almak için geri mi gelmişti yoksa... yoksa sadece eski dostunu -o da ne kadar dost denirse artık- görmeye mi gelmişti... Rahibin kafasını kurcalayan asıl soru şuydu : nasıl olmuştu da gelebilmişti...
    Bir anlık şaşkınlığı üzerinden atmaya güç bela muvaffak olabildi... zihnini toparlayıp vampir lordun buraya nasıl ve neden gelmiş olduğunu çözmeye çalıştı... uzun dakikalar boyunca sadece birbirlerine baktılar... sonunda sessizliği bozan ölüm rahibi oldu....

- evine hoş geldin Quel Shin... bu kadar erken geleceğini beklemiyordum... açıkçası geleceğini beklemiyordum... nasıl bir akıbetten döndün ve neden buraya döndün.... birlikte bir arayışın ortasındayken kaybettim seni ve ancak şimdi çıkıyorsun karşıma... uzun yolculuğunun -ki ben öyle olduğunu varsayıyorum - nasıl geçtiğini önümüzdeki gün ve gecelerde konuşuruz... tek merak ettiğim neden geldin... tekrar beni yarı yolda bırakmak için mi...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum