Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1472
    Üye: 0
    Toplam: 1472

FrpWorld.Com :: View topic - Tapınak Taki drudlik gorevımı bırakıyorum
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Tapınak Taki drudlik gorevımı bırakıyorum View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Kaelthas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 6:10 am Reply with quoteBack to top

Çncelikle lonca ve tapınakta druidlik görevini bıraktığımı ve Mask'ın rahibi olarak loncaya girmek istediğinimi size bildirmek ısterım uzgunum arkadaslar fakat gercek guc orada

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 6:13 pm Reply with quoteBack to top

Loncaya git kaelthas seni orada bekliyorum...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Oct 20, 2003 2:58 pm Reply with quoteBack to top

Yalnızca güç için bir Tanrının rahibi olan bir insanda ne akdar iman vardır bilemiyorum ama Tanrılara saygı gösterip onlara hizmet ettiğin sürece sorun yok benim kanımca...

Quel-Shin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Oct 20, 2003 3:13 pm Reply with quoteBack to top

Maskin rahipleri nasıl olabilir ki başka?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 21, 2003 6:05 am Reply with quoteBack to top

katılıyorum. gerçekten de maskın rahipliğine tam yakışacağı gibi geçti. şimdilik bu bize yeter. ilerde bize büyük faydaları dokunacağı açık.

MASK
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 21, 2003 6:56 pm Reply with quoteBack to top

Kaelthas bir an kararsız kaldı sonra tapınağın ortasına ilerledi sunağa doğru.. Orda duran kırmızı maske şeklindeki kolyeyi kaldırdı... Bir anda gölgelerden ortaya çıkan yirmi kadar rahip çevresinde toplanmaya başladı.. Bir ilahi söylüyorlardı.. Kaelthas Hiç bilmediği bir gücün içine dolmaya başladığını hissetti.. Sözlerini daha önceden bilmemesine rağmen birden ilahiye katıldı... Artık karanlığın içine dolmaya başladığını hissetti.. Bir an için hiçbir şey göremedi sonra her şey netleşti.. Artık karanlığın sırları ona açılmıştı.. Rahipler ilahilerini güçlendirdiler.. İçindeki gücün artmaya başladığını hisetti... Bambaşka bir güç... şarkı devam ederken rahip ilerledi.. Lordumuzun izni ile seni aramıza kabul ediyoruz.. Ve yine onun izni ile seni gölgenin yoldaşı rütbesine yükseltiyoruz... (6. level) Bu MASKın kendisine yeni katılan yoldaşlarına çok az bahşettiği bir onur... Elini kalbinin üzerine koydu hoşgeldin yoldaş... Kaelthas da aynı hareketi tekrarladı hoşbulduk dedi... Rahipler ilahiyi daha yüksek sesle söylemeye başladılar sonra birden bitti.... Tapınağın çevresindeki onca rahip birden yok olmuştu.. Kaelthas odada yankılanan sesi duydu hoş geldin kaelthas.. Hoş bulduk lordum dedi.. MASK devam etti İstediğin gücün bir bölümünü sana verdim kalanı kendini ispatladıkça verilecek... ilk görevin.. yaklaşan savaş boyunca on kasabada loncanın çıkarlarını korumak... On kasaba mı dedi kaelthas oraya nasıl gideceğim.. Bu tamamen sana kalmış Unutma bu bir sınav...
    Peki lordum dedi Kaelthas... Oraya vardığında lonca seni dinleyecektir... (loncanın makul seviyelerde yaratıp adminlere onaylatacağın tüm npc karakterleri senin kontrolünde) Senin geleceğini bilecekler... Bu arada benle konuşmak isteyenler de seninle bağlantı kuracaklar yine de onlarla kesin bir anlaşma yapmadan bana danışmanı tercih ederim... Bana güvenebilirsiniz lordum dedi kaelthas... Gitmeden önce son bir hediye dedi MASK sonra bir anda herşey karardı... Tekrar kendine geldiğinde kaelthas... Bir loncada idi... Çevresinde bir hareketlilik.. Zehir alışverişi bıçaklar ipler göze çarpıyordu.. Bir anda onun kendisine bakmasını sabırla bekleyen buçukluğu farketti.. Hazır mısın dedi buçukluk.. Neye dedi kaelthas... Çalışmaya dedi... Ve böylece çalıştılar.. Saklanmayı sessizliği tuzak kurma ve arkadan saldırmayı.. Ve iyi dinleme methodlarını... Ne kadar çalıştıklarını bilmiyordu ama bitirdiklerinde kaelthas birçok hırsızdan daha iyi olduğunun farkında idi (6. level) Sonra bir anda kendini yine tapınakta buldu.... Yeteneklerini (hırsızlıkla ilgili olanları da) geliştir dedi MASK ve tapınağımın müridlerini arttır unutma bunlar benim gözümdeki değerini arttıracaktır... Beni hayal kırıklığına uğratma... Bana güvenebilirsiniz lordum dedi kaelthas ve ses kayboldu.. Sonra kaelthas tapınakta tek başınaydı....

PostPosted: Tue Oct 21, 2003 7:12 pm Reply with quoteBack to top

Morbius ne yapacağını bilemiyordu.Çğrendiği şeyler onu şoke etmişti .Aylardır izlediği ve kendilerine mükemmel bir kurban ve yoldaş olarak gördüğü Kaelthas Mask adlı rogue tanrısının rahibi olmuştu.Çstüne üstlük kendine büyük yararlar sağlayacak yetenekler edinmeye başlamıştı.Tek anlamadığı Maskın neden onu seçtiğiydi. Yalnızca yeteneksiz ve kudretsiz bir druiddi.Ve üzerinde oynama yapılmak için yontulmuş bir kaftandı. Birden aklına birşey geldi.Evet bu çok mantıklı ve zekiceydi. Ve bunu kimse bilmiyordu.Efendisi bile.Ancak yakın bir zamanda haberi olacaktı. Etrafta her loncada farkedilmeden dolaşan vampirlerden yeterince bilgi ediniyordu ancak aralarında en iyisi kendisi idi.Bir şey daha evet birşey daha kalmıştı daha sonra bu oyun tamamlanacaktı hem kendisi kurtulacak hemde Kaelthas kurtulacak ve birliktelik yeniden sağlancaktı.Sabah olmaya başlarken Morbius muazzam bir hızla Mask tapınağını yanından uzaklaştı sonu bilinmeyen diyarlara doğru....
    Back to top View user's profileSend private message
    MASK
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 1:13 pm Reply with quoteBack to top

MASK uzaklaşan morbiusu izledi... Benim farkedeceğimi biliyordu her halde.. Kendi yönettiğim bir ayinde onun çıkarttığı sesleri duyacağımı diye düşündü... Bu olaydan ve sonuçlarından kaelthası haberdar etmeyi düşündü sonra hayır dedi sadece ona ufak bir hediye verecekti (pm ile belirteceğim..) o kadar sonra işi kaelthas halletmeli idi.. Bu onun sınavı id.. Maskın avatarı yavaşça gölgeye dönüştü ve bu düzlemden ayrıldı...

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 2:25 pm Reply with quoteBack to top

Morbius Maskın onu dinlediğini hatta oradan uzaklaşırken onu izlediğini biliyordu.Ancak şu an önemli değildi.Yapması gereken en önemli şey loncaya gitmekti. Yere indikten sonra İki elini havaya kaldırdı .Elleri arasından çok parlak mavi bir ışık oluştu ve Morbius yavaş yavaş yok olmaya başladı ilk önce zihni daha sonra bedeni.
    Kapıyı vurduğunda hiç kaçmadı.Kapıyı bir buçukluk açtı. Tahmin ettiği gibi bu Rainiydi. Raini onu gördüğünde adeta donup kalmıştı.Bu Elundurdu ancak farklı bir biçimde bir vampir...
    Rainin ağzından çıkan ilk kelime sen,nasıl?,neden?Morbius o an ağlamayı o kadar çok isterdi ki.Morbius gözlerini kapattı.Ve soluk teni normale dönmeye başladı.Gözlerini açtığında artık gözleri kırmızı değildi.Rainiyi döndü ve gücü buldum ancak lanetli olanı dedi...
    Raini morbiusa onu içeri alamayacağını söyledi.Moribus bunu biliyordu.Bu yüzden Rainiyi tuttu kaldırdı ve loncadan dışarı çıkardı.Ve şunları söyledi:
    "Bak ben halimden memnunum.Ancak siz olmamalısınız.Ya ortayı bulun yada hepiniz yok olacaksınız.Bunu istemem ancak yaparım bunu sakın unutma."
    Daha sonra raininin eline bir kağıt tutuşturdu.Al bunu Kaelthasa ver dedi.
    Daha sonra onu kewdnine çekmek gibi bir niyeti olmadığını bellirtti.Morbius Rainin gözlerinin faltaşı gibi açık olduğunu gördü.Morbius tam konuşacaktı ki Raini:
    "Elundur sana ne oldu?"
    Kaelthas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 23, 2003 7:13 am Reply with quoteBack to top

Raini Morbiusun verdiyi kagıtta neler yazdıını cok merak edıyordu ve kagıdı kosarak kalethasa goturdu.
    Raini:kaelthas bu kagıdı Morbius sana vermemi istedi dedi.
    kaelthas sarılı olan kagıdı actıgında içinde yazanlara ınanamadı kagıtta kaelthas ve kendilerinin kurtulucagı yazıyordu bunu tek anlamı olabilir MASK'ın oldurulmesı kaelthas elındekı kagıdı sarıp kosar adımla efendisi MASK'ın yanın gıder ve kagıdı uzatır MAS bunu okuyunda alaylı bır tavııırla guler ve konusmaya baslar.
    Mask....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 23, 2003 1:16 pm Reply with quoteBack to top

On kasabaya gelmiş.. Yeorda bu sözü duyunca sessileşti.. ve o çevresindeki genç rahiplere hadi dersi bitirelim dedi ve çocukların dağılışını izledi.. Gnom insan elf gibi farklı ırklardan çocuklar.. Hepsinde miellikinin bilgeliğini görüyordu... Neden bu bilgeliğin bir parçası olan kaelthas doğayı terk etmişti.. şimdi bunun sırası değil dedi bir ses.. Yeorda arkasını döndü ve tapınağın baş rahibi ile yüz yüze geldi kendisinin üstündeki tek üyesi... O doğanın yolundan ayrılmış olsa da bir rahip.. Bu savaşta Mask rahiplerinin konumu belli değil ve biz bunu öğrenmeliyiz.. Umarım bize yardım etmenin çıkarlarına olduğunu anlarlar.... Umarım dedi yeorda .. Bunun için dedi rahip loncayı ziyaret etmesi için bir öğrencini göndermelisin.. Hayır dedi yeorda kendim gideceğim... Senin gibi üst düzey bir rahibin loncaya girmesi yanlış olabilir dedi rahip .. Gitmeliyim dedi yeorda.. Hem böylece Kaelthas bizim yardm teklifimizin ciddiyetini anlar.. Böylece bizle uzlaşabilirler.. Peki dedi tapınağın yüce rahibi sen bilirsin dostum.. Umarım kararında haklısındır... Hoşçakalın dedi yeorda hoşçakal dedi rahip ... Ve böylece yeorda loncaya doğru yola çıktı...
    MASK
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 24, 2003 7:05 am Reply with quoteBack to top

MASK birden bire odayı kaplayan bir sis şeklinde sunağa gelir... evet rahibim der beni niye çağırdın... Yazıyı görür ve güler bunu quel sine vereceğim... Gölge altı üstadlarından biri ile aranızın bozulması beni üzer.. Ama bundan sonra çok acil olmayan işlerini kendin halletmelisin Bunu yapacak gücün var kaelthas... Bu arada seni öldürmek isteyen exile adında birine bir süpriz yaptım.. Yarattığım cesedin kokusunu bile aldı Smile))) Böyle oyunlar zevkli ama burasını sana bırakıyorum kaelthas.. Sana verdiğim büyüleri keşfet .. Onların sırlaını çözdükçe ve bunu ispatladıkça yeni sana yenileri verilecektir.. Ve tabii görevini de yerine getirdikçe.. Seni izliyorum rahibim...

PostPosted: Fri Oct 24, 2003 7:23 pm Reply with quoteBack to top

Rahibin başarısızlığı günü geldiğinde görülür....Belkide hayırrr....Gün zaten gelmiştir...
    The_Exile
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 24, 2003 7:42 pm Reply with quoteBack to top

Beni hafife alıyorsunuz.
    Gölgelerin efendisine saygım sonsuzdur ve onun elçilerine de saygım sonsuzdur ama tek efendim kendimimdir.

Basit numaralar beni ancak eğlendirir ve benim yaptığım tek bir numara vardır.Maalesef o numarayı görüpte hala yaşıyan birine rastlamadım.
    Eldarin_

PostPosted: Fri Oct 24, 2003 8:32 pm Reply with quoteBack to top

Dağın arkasına doğru ilerliyordu.Birden birşey farketti.Yalnızca bir his bir önsezi...Arkasına baktı..Hiçbirşey yoktu.Ancak biliyordu biri vardı onu izleyen 2 gündür yolculuğu süresince.Anca çok başarılıydı ya bi büyücü yada bir izci idi..Bu defa planlamıştı..Konaklayacak ve etrafa 2 kölesini yerleştirerek onu yakalayacaktı....
    Zamanı geldiğinde emri verdi ve takip eden kişi yakalanmasına izin vermeden kendisi çıktı orataaya.Bu Maskın eski rahibiydi.O gün öldürdüğü pelerinli adam.Ancak ona yeniden doğma gücünü vermemişti.Ona doğru dikkatlice baktı ve baktı..
    Sanki sizin için herşeyi yapabilirm der gibiydi..
    Morbius:
    "Sen??"
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum