Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1759
    Üye: 1
    Toplam: 1760

Şu An Bağlı:
    01 : markedgesture29

FrpWorld.Com :: View topic - Çeliğin Kardeşliği (Rp Ekranı)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Çeliğin Kardeşliği (Rp Ekranı) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Sylvos
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 5:57 am Reply with quoteBack to top

Çeliğin Kardeşliği Rp' si buradan kaldığı yerden devam edebilir. Rp' deki arkadaşlar bu bilgilendirmeyi okuduktan sonra bu mesaj silinecektir..

Saygılar...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 7:51 pm Reply with quoteBack to top

V'ladhek adamın kılıcını çektiğini ve kendisine doğru adım attığını duydu..Napıcağını düşünüyordu kılıcını çekti ve sesin geldiği yöne doğru "buraya bir şey aramaya geldim amacım sizi rahatsız etmek değil buranın başında olan kişiyle konuşmalıyım " V'ladhek yüzüğe baktı ve "lanet olsun napıcam cevap versene salak yüzük" dedi içinden daha sonra tekrar sesin geldiği yöne doğru baktı ordaki adamı veya her neyse onu görmeye çalışıyordu ve at sesi vardı nasıl olabilirdi ki atlar buraya nasıl girmiş olabilirdi diye düşünüp durdu tekrar kendisine gelen adama doğru " Gerçekten önemli bir konu aramaya geldiğim şey çok önemli..." dedi ama kılıcını elinden bırakmıyordu her an tetikteydi ve adamdan gelicek cevabı bekledi huzursuzca...Burda ölmemeliydi önünde kaç kişi var bilmiyordu ama fazla olduğu belliydi buraya bir şeyi bulmak için gelmişti yüzük kendisini buraya getirmişti ama şu an cevap vermiyordu tam konuşması gereken yerde cevap vermiyordu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 04, 2005 7:38 pm Reply with quoteBack to top

Eru şaşırmadı karşısındakinin normal bir savaşçı olmadığını ilk gördüğü anda anlamıştı.Zekice verilmiş bir cevaptı.Burada herkesle konuşmaya niyeti yoktu gerekirse zor kullanacaktı.Ama şimdilik en azından içeride olanları anlamadan gereksiz aksiyon sonunu getirebilirdi.
    Sadece araştırma yapmak istiyorum...Sıra karşıdakine saldırma sırasıydı.
    Eğer izin vermek seni aşıyorsa beni izin verebilecek kişiye yada kişilere götürüsün değil mi ?
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Eldarin_

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 6:57 pm Reply with quoteBack to top

Rhonin wrote:
    "buraya bir şey aramaya geldim amacım sizi rahatsız etmek değil buranın başında olan kişiyle konuşmalıyım "

" Gerçekten önemli bir konu aramaya geldiğim şey çok önemli..."

şehitin ayak sesleri yavaş yavaş V'ladhek e yaklaştı. Duvarın ardından gelen ses duvarı dönerek V'ladhek in kulaklarında çınlamaya başladı.
    şimdi karşısında 3 metreye yakın boyuyla üzeri tamamiyle kanlarla kaplı bir savaşçı, bir şehit çıkmıştı. Kısa kesim saçları, sert bakan yüzüyle dik bir şekilde V'ladhek i izliyordu.

"Nedir bu önemli konu beklenmeyen ziyaretçi?

Buranın başında olan kişi nice zamandır buralarda yok. Bizlerde geri dönüşünü bekleyen koruyucularız..."

şehit son sözünü söylemeden önce V'ladhek ekonuşma şansı tanıdı...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Eldarin_

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 7:05 pm Reply with quoteBack to top

tas wrote:

Eğer izin vermek seni aşıyorsa beni izin verebilecek kişiye yada kişilere götürüsün değil mi ?

Mygnor ellerini oğuştumayı bıraktı. şimdi ellerini belinin kenarına sürerek yumruklarını sıkmaya başladı. yumruklarını esneterek rahatlattı. Bu cüppeli kişinin ise ne için burada olduğunu merak ediyordu. Bunun ötesinde, üslubu da dikkatini çekmemiş değildi.

"Ben önce kendimi tanıtmayı seçerdim cüppeli kimse. Ama şimdiden sonra bununda önemi yok.
    Daha önce dediğim gibi. Buralar bundan sonra bizden sorulacak. Eğer bir sorunun varsa bana danışabilirsin. İzin vermek gibi bir durum sözkonusu olamaz."

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Rhonin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 10:13 pm Reply with quoteBack to top

V'ladhek derin bir nefes almıştı en azından söz hakkı tanınmıştı kendisine önündeki savaşçı cüsseliydi hatta baya cüsseliydi " Benim konuşmak istediğim şey buranın en eski en güçlü savaşçısının kılıcı hakkında kendisiyle konuşmalıyım bana yardımcı olurmusunuz asil savaşçı... " dedi ve kafasını eğdi daha sonra adamın suratına baktı zihninden " yüzük lütfen bu sefer cevap ver ne demeliyim yardım et ne yapmalıyım lütfen konuş " dedi ve adamdan gelicek cevabı sabırsızlıkla bekledi...

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 10:25 pm Reply with quoteBack to top

Rhonin wrote:
    " Benim konuşmak istediğim şey buranın en eski en güçlü savaşçısının kılıcı hakkında kendisiyle konuşmalıyım bana yardımcı olurmusunuz asil savaşçı... "

"Buranın en güçlü savaşçısı şimdilerde buradan oldukça uzaklarda. Çyle ki ilahiyatını bizlerden, en sadık kullarından bile gizliyor...Ayrıca Savaş Efendisi BuRock kılıç değil balta kullanırdı. Varlığıyla diyarımıza şeref veren bir balta..."

Bu sözler herşeyi açıklıyor gibiydi...

Yüzükten ise hala bir ses gelmemişti...

Rhonin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 10:33 pm Reply with quoteBack to top

"Buranın en güçlü savaşçısı şimdilerde buradan oldukça uzaklarda. Çyle ki ilahiyatını bizlerden, en sadık kullarından bile gizliyor...Ayrıca Savaş Efendisi BuRock kılıç değil balta kullanırdı. Varlığıyla diyarımıza şeref veren bir balta..." dedi önündeki savaşçı V'ladhek düşündü yüzük hala birşey dememişti heralde burda büyüsel bir güç vardı yüzük bu yüzden cevap veremiyor olabilirdi... " Çzürdilerim savaşçı yanlış telaffuz ettim buradaki en eski savaşçının ,en güçlü savaşçının, en eski ve keskin çeliğini aramaya geldim sizi rahatsız ettiysem özürdilerim bağışlayın beni aradığım şey önemli ayrıca isterseniz daha açık konuşabiliriz şu anki durumumuz pek iyi değil sanırım konuşmak istermisiniz " dedi V'ladhek ve derin bir iç çekti sonra savaşçının yüzüne baktı...

PostPosted: Sun Nov 06, 2005 2:00 am Reply with quoteBack to top

Devasa şehit V'ladhek in son sözleri ile epey sinirlenmişti. şimdi sesi sert ve soğuk çıkıyordu, ve bir o kadar yüksek...

"Buraya en güçlü savaşçının en keskin kılıcın mı almaya geldin!!!

Mabedin sükunetini bozmaya geldin öyleyse... Hemen çek git buradan!...

Bu harabelerin içinde olan birşeyi sahiplenemezsin. Alıp götüremezsin... Bu mabedin maneviyatını bozacaktır ki buna asla izin vermem! "

şehit V'ladhek e bir adım daha yaklaştı. Çzerinden boşalan kanın yaydığı sıcaklık ve koku Vlad'hek in burnundaydı...

mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 06, 2005 8:49 am Reply with quoteBack to top

Karşısındakini kızdığı her halinden belliydi.Belli etmeden gülümsedi.Çlülerle ilişki daha verimli olurdu ama olsun gereksiz yere büyü kullanmamalıydı.Savaşçıya gülümsedi.
    Uzun yoldan geldim savaşçı sözlerimi mazur gör.Fark ettiğin gibi bir büyücüyüm.Anladığım kadarıyla burda kalmak için binalar inşa ediyorsunuz.Tapınakla ilgili korkunç söylentiler duydum onları araştırmaya geldim.Ne size nede burdaki herhangi birine zara vermeye niyetim var.Cesaretimi mazur gör ama bu kadar yolu boşuna gelmedim.Eğer savaş istiyorsanız onun içinde hazırlıklıyım.şimdi nerde kalabilirim...
    Rhonin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 06, 2005 11:24 am Reply with quoteBack to top

V'ladhek ürktü bir iki adım geriledi ne yapıcağını bilmiyordu horcoel'i bulmalıydı ama nasıl bulacaktı ?V'ladhek azıcık sinirlenmişti " özürdilerim savaşçı benim ulaşmam gereken bir insan var adı Horcoel gerçekten asil bir savaşçıdır iyi bir dosttur ben dostumu kaybettim onu bulmak istiyorum sizden sadece yardım istiyorum ruhlarınızı rahatsız etmek değil..." kılıcını yere sapladı " ben Lord Oren'in eski şovalyelerinden biriyim..." ne diyeceğini ne yapıcağını çözemiyordu karşısındaki adama ne diycekti yüzük ona buraya gelmesini ve çeliği aramasını söylemişti aramaya geldi ve bununla karşılaştı Horcoel'i bulmasının tek yolu o çelikti ve ne isterlerse yapardı evet yapardı...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 06, 2005 12:01 pm Reply with quoteBack to top

Yukarıdakine ek olarak:

Adama bakarak "Lord Oren'in eski bir şovalyesi olmam size güven kazandırır mı bilmiyorum ama benim için önemli olan Horkoele ulaşmak ve bunun için ne gerekiyorsa yaparım " anlatamamaktan sıkılmıştı V'ladhek sinirleri bozulmuştu... Geri adım atmayacaktı ve attığı adımı geri aldı. Artık şehitin önüde dimdik duruyordu... " dostum Horcoel'e ulaşmamın tek yolu o çelik ve ben de bunu aramaya geldim

PostPosted: Sun Nov 06, 2005 5:12 pm Reply with quoteBack to top

Rhonin wrote:
    " dostum Horcoel'e ulaşmamın tek yolu o çelik ve ben de bunu aramaya geldim"

şehit önündeki şövalyeden bozma adama baktı. Yüzündeki kesin ifade değişmemişti.

"Neyi niçin aradığını bana anlatma savaşçı. Aradığın nedir bilmiyorum, fakat buraya ait birşeyi sahiplenemezsin.
    şimdi sana buradan ayrılman için son bir şans veriyorum. Eğer hala karşımda bu şekilde dikilecek olursan öfkemle yüzleşirsin."

şehit soğuk bir şekilde V'ladhek i bekledi... Belki de Horcoel'i aramanın başka yolları bulunmalıydı...

Eldarin_

PostPosted: Mon Nov 07, 2005 3:26 pm Reply with quoteBack to top

tas wrote:
    "Uzun yoldan geldim savaşçı sözlerimi mazur gör.Fark ettiğin gibi bir büyücüyüm.Anladığım kadarıyla burda kalmak için binalar inşa ediyorsunuz.Tapınakla ilgili korkunç söylentiler duydum onları araştırmaya geldim.Ne size nede burdaki herhangi birine zarar vermeye niyetim var.Cesaretimi mazur gör ama bu kadar yolu boşuna gelmedim.Eğer savaş istiyorsanız onun içinde hazırlıklıyım.şimdi nerde kalabilirim..."

Mygnor ellerini göğsünde birbirine kavuşturarak cüppeli kimseyi dinlemeye devam etti. Söyledikleri ona nedense çok saçma geliyordu, belki de kendi amacının barındırdığı değerler karşısında bu adamın değerlerinin çokta bir önemi olmamasından kaynaklanıyordu bu.

"Burası ile ilgili korkunç söylentiler?" dedi Mygnor... Ne diyeceğini merak ediyordu.
    "Söylesenize neler duydunuz burası hakkında efendi? Ve korkunç söylentileri araştırmak için mi buradasınız? Çstüne üstlük bunca yolu boşu boşuna gelmediğinizi söyleyerek cesaretinizi mazur görmemizi bekliyorsunuz. Söylentiler lüzumsuz bir dedikodudan başka birşey değilse bunca yolu boşuboşuna gelmiş olmayacak mısınız?
    Ama o zaman mazur görülecek bir cesaretinde olmayacaktır heralde. Belki kaya yığınlarına meydan okuyabilirsin o vakit. Ne de olsa savaşa hazırlıklı gelmişsin buraya."

Alt dudağının solunu ısırarak kara cüppeli kimseyi dinlemeye devam etti...

mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 07, 2005 5:58 pm Reply with quoteBack to top

Belkide öldürmeliyim diye düşündü.şimdilik gereksiz gibi görünüyordu ileride işine yarayabilecek bir adama benzediğini inkar edemezdi.
    Eğer ben haksızsam ve sen haklıysan dalga geçebileceğin bir dost edinmiş olursun savaşçı eğer ben haklıysam ve burdan gidersem.Zaten fazla yaşayabileceğini sanmam savaşçı.
    Zaten ölü bir düşmana karşı ne yapabilirdin ki.Kafasını mı kesersin.Emin ol işe yaramayacaktır.
    Hem zaten haklı olmama ihtimalim düşük olsa sence buraya gelirmiydim savaşçı.Bu harabelerde sanatımı dışında bana yarar sağlar ne varda buraya geldim.
    eğer burda kalmak istiyorsan belkide tek yaşama şansın benim savaşçı unutma.
    Eru sıkılmaya başlamıştı.Bu konuşma çok uzamıştı.Eli yavaşça keselerine kaymaya başladı..
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum