Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 32
    Dün: 35
    Toplam: 90396

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 970
    Üye: 1
    Toplam: 971

Şu An Bağlı:
    01 : egevix

FrpWorld.Com :: View topic - BİLGELİK, ÇLÇM VE KARANLIğIN TAPINAğI (YEMİNER)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

BİLGELİK, ÇLÇM VE KARANLIğIN TAPINAğI (YEMİNER) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 02, 2005 6:09 pm Reply with quoteBack to top

Karanlık tapınak kaldığı yerden devam edecektir bu başlıktan.

Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 07, 2005 11:25 am Reply with quoteBack to top

Sturm tapınakta Bekçi' yi aramak için dolanmaya başlamıştı.. yolda karşılaştığı tehlikeden kalan yaraları düzelmeye başlamıştı bile.. " umarım bekçi' yi bulabilirim de sorularıma cevap alabilirim. "

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 09, 2005 11:53 am Reply with quoteBack to top

Dragluin uzun zaman sonunda tapınağa yeniden adımını atmak için yürümeye başlamıştı.. Kocaman kara kap kara dağ Dragluin in önünde adeta diz çöküyor gibiydi...
    "Evim " dedi derin bir sesle adam...
    ve Yürümeye başladı tapınağın kapısına geldiğinde seslendi...
    "Lordum Geri Geldim"

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    KUTBILTUNGA
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 09, 2005 3:57 pm Reply with quoteBack to top

Uzun yıllar,ağır işlerde kölelik yapmaya zorlanan ve büyü deneylerine maruz bırakılan orta boylu,ırkına göre daha tıknaz olan Destro Termin,kentinin ele geçirilişini ve öğretmeninn dinsizlikle suçlanarak işkencelerle öldürülşüne tanık olmuştu.

Ailesinin dağılması ve hayatta kalanların ruh bozuklukları taşıması veya işkencelerle öldürülenler arsında yer alması hepsi geride kalmıştı.Geçmiş yaşamındaki bilgiye susamışlığı ve iyi bir seviyede sayılacak eğitim düzeyi,o'nu bir büyücünün yanında ayak işleri yapmaya dek ilerletmişti.

Büyücünün, Desro Termin de dahil tüm emrindekilere uyguladığı işkence ve aşğılamalar,büyücünün yokluğunda hizmetkarları ve muhafızları yakınlaştırıyordu.Minator Coraks'dan yatkınlığı olduğu savaş becerileri öğrenirken,minator Coraks,Drow Yetul ve Duergar Barikin gibi büyücünün hizmetindekilere büyücünün yokluğunda büyücünün kendi hazinesinden armağanlar veriyor ve birlikteliğini güçlendiriyordu.

Büyü kitaplığında ve savaş odasında, büyücünün yokluğunda perçinlenen becerileri,bir gün hazine odasında bulduğu Yeminer madalyonuyla yön değiştirdi.Bilgelik ve nefretin kutsadığı Yeminer'le konuştu ve kararını verdi.

Büycünün büyüleri,Destro Termini yakar ve acı verirken,iradesi ve azmi o'na yol gösterdi.şaşkına dönen büyücü,Githzerai'nin savaş manevraları,oyalayan büyüleri ve ansızın son vuruşu arkadan yapan rün kılıcıyla yığıldı...Son nefesinde kendi çağırdığı hizmetkarları tarafından ihanete uğradığını gören büyücünün vücudu,iblislere,ruhu ise Destro Termin'ın adağıyla Yeminer'e sunulmuş oldu.

şimdi,büyücünün kalesinin ele geçmesinden bir süre sonra,ırkına istisnaen daha tıknaz githzerai,Destro Termin 'Yaşam Çalan'siyah mavi giysilerine bürünmüş olarak,soğuk dağ rüzgarlarının beslediği Bilgelik,Çüm ve Karanlığın Tapınağını,bineğinin üzerinden izliyordu.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 12, 2005 1:41 pm Reply with quoteBack to top

Sessizlik ve Sisin arasında yaşayan bir ailenin iki çocuğundan biri olan Marlee nin babasıda adı bilinmiyen pardeslü karanlık büyücüler tarafından götürülünce annesi ve ufak kardeşine bakmak ona düşmüştü
    Çlümcül kral adı verilen Santamarlo nun aziz uşağı olmaya kadar gelmişti çalışma hayatı..
    Santamarlonun ayak işlerini yapan Marlee efendisine derin bir saygı içerisindeydi...
    Bir gün krallık kapısına bir yaşlı kadın dayanmıştı..Çok solgun bir yüzü kırışık bir suratı vardı.
    elindeki uzun asasındaki motifler adı bilinmeyen pardesülü büyücülerin asalarındaki motiflerin aynısındandı..
    Marlee çalan kapıyı açmaya gidince gözüne çarpan ilk ayrıntı bu olmuştu..Tam muhafızlara seslenmek üzereyken arkasında kral Santamarlo yu gördü..Efendisine durumu anlatmaya başladı fakat Efendi Santamarlo bu hikayeye inanmadı ve böle yaşlı bir kadının savaştıkları 'adı bilinmeyen Büyücüler'den olamayacağına kanaat getirdi.Marlee ne Yaptıysada efendisine dediğinin doğru olduğuna inandıramadı..
    Kral Santamarlo her zamanki hoşgörüsünü kullanarak yaşlı kadın görünümlü büyücüyü içeri buyur etti.
    Kadına krala yapılan hizmet kadar hizmet edildi..Yaşlı kadın Saray da geçirdiği bir buçuk hafta boyunca yaptıı şüpeli büyüler Marleenin gözünden kaçmadı..
    Bir Gün saat 6.30 sularında yaşlı kadının kralın odasına gizlice girdiğini gördü.Kralın odasının başında bekleyen muhafızlar bilinmeyen bir büyüyle uyutulmuş gibiydi.Marlee sessizce kadını takip etti ve odanın kapısından onun içerde ne yaptıına bakmaya başladı...
    Yaşlı kadının birden kemerinden bir hançer çıkardıını gördü..Hançeri kralın üzerinde gezdirdi ve krala hamle yapmak için elini kaldırdı.
    O anda Marlee içeri girdi ve kadına durması için "Dur" diye bağırdı kadın gözleri kan kırmızı biçimde Marlee ye baktı.Asasını çıkardı kafasının üzerinde asayı döndürerek birşeyler mırıldandı ve birden o pardesülü büyücülerden biri haline geldi.
    ve sonra asasını Marleeye doğrulttu.Gözlerini kapayarak bir kaç şey söyledi ve Marlee son olarak asadan mavi bir ışık hüzmesinin çıktıını gördü.
    Ve sonra Eridiği hissine kapıldı...

Gözlerini açtıında hep rüyalarında gördüğü muhteşem büyücü yeminerin karanlık tapınağına sırtı dayalı olarak yerde buldu kendini..
    elinde ise yaşlı kadının asası vardı..Çzerindede kan..
    Doğruldu..Büyük ve Arkasından binlerce renkli ışığın geldiği kapının tokmağını vurdu..
    Kapının ardındaki gürültü birden yerini sessizliğe bıraktı..
    ve kapı birden AÇILDI..
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 13, 2005 5:23 am Reply with quoteBack to top

Not : Yeminer şimdi burda bi karışıklık var sanırım senin büyücü olan varlığın kulede değilmi yani off neyse Very Happy kafam karıştı Very Happy

RP :
    İçeri giren dragluin bir süre sonra kapının açıldığını fark etti.
    Yeniden eski görünümüne bürünmüş gelen ve gidenlerle ilgilenmek için hazırlık yapmaya başlamıştı.
    Kapıya doğru yöneldi içeri doğru hamle yapan birisi vardı..
    ona doğru baktı ve seslendi " Aydınlıktamı yürürsün Gölgelerdemi Gezersin " dedi.

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Master_Marlee
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 13, 2005 8:47 am Reply with quoteBack to top

Marlee karşısında dikilip soruyu sora adamı geçte olsa farketmişti
    bu soru ona çok beklenmedik bir anda gelmişti fakat cevabı gecikmedi
    "Aydınlıkta yürüyenlerden olsam bu tapınakta ne işim var..Gölge bizim yaşadığımız yerdir.."

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 13, 2005 6:15 pm Reply with quoteBack to top

"Peki yolcu Bilgi içinmi gölge sürükledi seni buraya yoksa Sadakat İçinmi " dedi...
    Bi Süre Sessiz kaldıktan sonra Gözlerini adamın gözlerine kilitmemişti ve cevabını bekliyordu..

Master_Marlee
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 14, 2005 9:57 am Reply with quoteBack to top

Marlee adamın sorgularcasına gözlerine bakarak
    'Beni Koruyacak bir bilgeye ihtiyacım var fakat bilgisiz hizmetkar olmaz.Emrinizdeyim!'

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 14, 2005 5:53 pm Reply with quoteBack to top

"Lord Yeminerin Emrindesin Benim değil ve onun yüce Hizmetkarının.." dedi adama bakarak..
    " Beni Takip et yolcu. Sana odanı göstereyim " dedi

Master_Marlee
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 10:58 am Reply with quoteBack to top

Marlee cevaplarının karşısındaki adamı tatmin edebildiğine sevinmişti
    adamın arkasına takılarak tapınağın içine daldı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 12:53 pm Reply with quoteBack to top

"Lordumuzun tapınağı diyarın bilgi akışının sağlandığı yerdir yabancı..."
    "Yapmayı planladığın yada edinmeyi istediğin bilgi nedir bilmiyorum ama umarım bulabilirsin" dedi sert bir sesle...
    "Nereden gelirsin Adın ne ve ne tür bir işle uğraşırsın bunları sormamım bi sakıncası yoktur umarım..." der..

Master_Marlee
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 2:47 pm Reply with quoteBack to top

Kelvis adı verilen bir şehirden geliorm nasıl gedliğimi bende bilmiyorum
    buraya nasıl geldiğimi bilmiorum fakat efendi yeminerden büyü ile ilgili dersler almak ve onun yanında hizmetkar olmak bana gurur verir.

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 3:13 pm Reply with quoteBack to top

Dekotta ana salonda bir süre daha oturmuş ve gelenlerle bir süre konuşmuştu. Karanlığın hizmetkarı lorduna daha iyi hizmet edebilmek için neler yapabileceğini düşünüyordu. Birşeyler olmalıydı mutlaka ama şimdilik ona yol gösterecek brişeyler bulamamıştı. Birşeyler yolunda gitmiyordu ama Dekotta bunu bilmediğini biliyordu ve bu karanlığın uşağını rahatsız ediyordu. Bilmeliydi, bilmek onun göreviydi...

Kara cüppesine sarılmış dev rahip oturduğu koltuktan gürültüyle kalktı, zorlu savaşlar sonucunda eitilmiş kaslarını gerdi ve de düşünceli bir şekilde kütüphanenin yolunu tuttu. Salondakilerin pek konuşacağı yoktu anlaşılan ve rahibin bilgiye ihtiyacı vardı.
    Back to top View user's profileSend private message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 10:08 pm Reply with quoteBack to top

Bekçi uzun süredir beklediği tapınağın özel ibadet salonundan çıktı ve ana koridora geçti. Diyarda ters giden şeylerden bahsetmişti Kara Efendi, ve bu tersliklerle ilgili yapmaları gereken şeyleri. şimdi tapınakta kimler olduğuna bir göz atmalıydı. Belki bir kısmı görevde olmalıydı ama buradakileri uyarsa da şimdilik yetecekti.

Kara zırhlarının içinde ihtişamla yürüdü bekçi ve ana salonda bekleyen inananların yanına vardı.

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum