Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 23
    Toplam: 90341

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1461
    Üye: 0
    Toplam: 1461

FrpWorld.Com :: View topic - BİLGELİK, ÇLÇM VE KARANLIğIN TAPINAğI (YEMİNER)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

BİLGELİK, ÇLÇM VE KARANLIğIN TAPINAğI (YEMİNER) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 11:53 am Reply with quoteBack to top

Dragluin Tapınak Rahiplerine baktı...
    "Odanın Kapıları kapatılsın " dedi ve Sturm ve Dekottaya döndü..
    "Kapı bize pat diye açılmayacaktır bir şeyler yapmamız gerek Bir Tören Bir geçiş töreni Lordumuzun İnancı ile bir şeyler yapmamız gerek" dedi ve ikisine baktı..
    Rahipler Odanın kapılarını kapamış ve hazır ol durumunda beklemekteydiler....

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Chade_Fallstar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 5:12 pm Reply with quoteBack to top

Dragluin kapıları kapattırmadan az önce içeri girmişti buçukluk Chade, Yeminer'e inananlar arasında yerini aldı, tanrısının engin gücünü bu odada daha iyi hissediyordu sanki. Ayinin başlamasını beklemeye koyuldu, onun tanrısına yapılacak o yüce ayinin.
    Back to top View user's profileSend private message
    Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 6:38 pm Reply with quoteBack to top

Kapılar kapanmadan hemen önce içeri giren buçukluk bir anda dikkat çekti.. Sturm sende kimsin diyecekti ama bunları daha sonra öğrenmeye karar verdi ama sert bir bakış atarak odanın en uç köşesini göstererek orada beklemesini emir etti! Bakışlarında öfke vardı...

Sturm kendini ritüel için hazırladı ve Findor' a bakarak bunu belli etti ve onlara doğru yaklaştı! Diğerlerine bakarak " şimdi anlıycaz Efendimize ne kadar bağlıyız! " die..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 8:36 pm Reply with quoteBack to top

Ellerini kapıya uzattı kapalıydı geç kalmıştı kapıyı kırabilirdi ama efendisinin tapınağında büyü saygısızlık olmaz mıydı onun gücünü ve hikmetini sorgulamak olmaz mıydı?Gözlerini kapattı efendisine seslendi yardım et lordum içeri girmeme yardım et .Gözlerini açtı elini kapıya attı demin kilitli olan kapı şimdi açılmıştı lorduna bir teşekkür mırıldanıp içeri girdi kimseyle karşılaşmamasının nedeni belli olmuştu belkide herkes buradaydı.Bir ayine hazırlanıyorlar gibiydi.içeri girdi köşeye geçip beklemeye başladı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 9:11 pm Reply with quoteBack to top

Dragluin Diz üstünde durduğu yerden ayağa kalkmaya başladı ve kalkarken kılıcını kınından çekmeye başlamıştı...
    Yüreğindeki alev gözlerine yansımıştı..
    Sinirinin kızgınlığının boyutu şu anda ölçülünemezdi....
    İçeriye yeni girenin yanına doğru ilerledi ve kılıcı boynuna uzattı çok sinirliydi.. Hemde Çok...
    "BANA BAKIN YENİ GELENLER BURAYA BÇYLE KAFANIZIN ESTİğİ GİBİ GİREBİLECEğİNİZİMİ SANIYORSUNUZ " sesi kalın ve yüksek çıkıyordu..
    ve gittikçe sertleşiyordu..
    "LORDUMUN TAPINAğINDA FARELER GİBİ BÇYLE DOLAşAMAZSINIZ NEFRETİMİ KILICIMA YANSITMIYORUM LORDUMA DUA EDİNKİ BİR DÇNÇşÇN EşİğİNDEYİZ YAPTIKLARINIZ İÇİN SONRA CEZA ALACAKSINIZ . YA LORDUM YADA BENİM HÇR İRADEM TARAFINDAN " dedi ve diğer yeni gelen e döndü...
    "VE SEN BUÇUKLUK SESSİZ BEKLEYİşİNİ ÇIğLIKLARINLA BOZMADIğIM İÇİN LORD YEMİNER E TAPMALISIN ADETA "dedi biraz sakinleşmişti.
    "lanet olsun " dedi kendi kendine sinirlerine hakim olmayı tam olarak beceremiyordu ama iyiye gidiyordu zamanla ama daha çok kontrollemeliydi kendini...

"lordum" dedi sessizce " bize yardımcı ol bu zor yolculukta.. ve Strum a baktı göz ucuyla...

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 9:23 pm Reply with quoteBack to top

Sturm Findor' u izledi. yeni gelenlere oda fazlasıyla sinirlenmişti ancak şuanda efendilerinin huzurunda olduklarını düşündü ve kendini frenledi. ve bu frenleme için efendisine bir dua fısıldadı.. Daha sonra yeni gelenlere sessiz kalmaları gerektiğinin işaretinde bulundu ve yapılacak ayin için kaldıkları yerden devam etmeleri gerektiğini söyledi arkadaşlarına..

Findor tekrar geri döndüğünde Sturm ona doğru eğilerek " Belkide sabrın sınandı ve sen bunda başarılı oldun. Kudret avuçlarında olsun yoldaş! "

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 9:24 pm Reply with quoteBack to top

Dekotta gurupla birlikte alt kata inmişti, hiçbirşey konuşmadan, hiçbirşeye dikkat etmeden. Çnünde çok önemli dakikaların hatta saniyelerin olduğunu biliyordu. Bu yolculuk ne kadar sürerse sürsün her dakikası, her saniyesi ayır bir değerliydi çünkü her an hayatlarına mal olabilir ya da onları kurtuluşa erdirebilirdi. Bu nedenle durgunlaşmıştı Dekotta, hiçbirşeyi eksik bırakmak istemiyordu. Alt kata indiklerinde bekledikleri gibi kapı kapalıydı. Bu kapıyı açmak için neler yapılmalıydı ?

Bunu bulmak bize, özellikle de Lordumun bir rahibi olarak bana düşüyor diye düşündü Dekotta.

Yoldaşlarım, bu yolculuğa çıkacak kişiler sınırlı olacaktır sanırım... Bazılarımız Lordumuz ve sizin adınıza bu zorlu yolda yürürken bazılarımız da en az bizimki kadar zor bir görev olan burayı bekleme görevini üstlenmeli, belki bazılarımız bu yolculuktan sağ olarak dönemeyecek... Belki de hepimiz bu yolda canlarımızı feda ederiz. Lordumuzun kutsal yolunu korumak bizden sonra gelenlere kalmıştır. Bu çabalarımızın sizler tarafından takdir edileceğini bilmek ve geride güvenebileceğimiz kişilerin bizim boşluklarımızı hissetirmeyeceklerini bilmek bizi rahatlatacak, bu zorlu yolda bize moral olacaktır. Lordum hiçbirşeyi karşılıksız yapma taraftarı değildir, hepimiz onun yanında başarılarımızının ödülünü ve başarısızlıklarımızın cezasını göreceğiz. Lordum zayıfları sevmez, o yüzden güçlü olun. Diye bitirdi Dekotta konuşmasını, şimid bir ayin hazırlamalıydı, Lordunun kutsamasını ona kazandıracak ve bu kapının açılmasını sağlayacak.
    Chade_Fallstar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 30, 2005 3:03 pm Reply with quoteBack to top

Chade Yeminer e adanmış bu kutsal sesizliğin bir daha bozulmasını istemiyordu, bunun için Dradluin e cevap vermedi. Zaten verseydide kan döküleceği kesindi,ama kiminkinin düşüneceği belli deil, dudakları bu düşünce den dolayı alayla belli belirsiz kıvrıldı ve kanın düşüncesi ona haz verdi
    Yeminer e inananlar arasında anlaşmazlıkların olmaması gerekiyordu bu , ama günler zor günlerdi, kılıç teni sıyırmıştı ama hançerle dahada deşmenin bi anlamı yoktu zaten bir dönüm noktasındaydılar buçukluk sessiz bekleyişine tanrısına tam bir imanla devam etti.
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 1:33 pm Reply with quoteBack to top

Dragluin Dekottaya Bir Göz Attı ondan bir hareketlenme gelmeyince Ayine Başlamak için Sturumla Birlikte İlerlediler ön safa doğru..
    Ve malzeme çantasından Çzel ayin pelerin ve cübbelerini çıkarıp giydiler.
    Dragluin Ortada Bulunan mermer taşın yanına doğru ilerledi..
    Odaya Rahipleri daha önceden çağırmıştı.
    Rahipler Dragluin ve Strum un Kafa işareti ile İlahileri okumaya başlamışlardı.. Odada esmeye Başlayan rüzgarın karanlık melodilere uyumu dinleyen Herkesi hayrete düşürüyordu sanki rüzgarda bu ayin in bir parçasıymış gibi esiyordu ve havadaki değişimi kararmayı hepsi yüreklerinde hissediyorlardı.
    Sturum un üzerinde Kırmızı Dragluin in Çzerinde Kara birer Cübbe ve pelerin vardı. Dekotta'da derin düşüncelerde Rahiplere Eşlik ve önderlik ediyordu o kadar içten dua ediyorduki bir anda Dragluin onun etrafındakilerden soyutlandığını felan sandı yada göz yanılmasına düşmüştü.

Gecenin Koyusu ile raks eden ruhların varlığını hissetmişlerdi artık hepsi.
    Dragluin Boş zamanlarında kendi el emeği ile işlediği 3 Kartı cebinden çıkardı birinde Eski Seçilmiş Sensei Diğerinde Eski Baş Rahip Findor ve Eski Bir komutanın resimleri vardı ve isimleri Kanla kazınmıştı kartlara.
    Ayin Devam ederken Dragluin Kartları Mermerin üstüne Koydu ve Sturum a kafa onayı vererek ikiside mermere yaklaştılar.
    Aynı anda aynı sözleri Söylemeye başladılar..
    "Lord Yeminer'in Huzurunda Yeni bir dönüşün Eşiğinde Yolumuzu Açmanız için İçinizden birini Huzurumuza Çağırıyoruz Yardımlarınızı İstiyoruz Ey ulular " dedi ve biras sustuktan sonra devam ettiler..
    "Edebi uykunuzdan Sadece birinizi Uyandırıyoruz " dedi ve kartların oldukları yerde dönüşlerini izlemeye başladılar.
    İlahiler Sertleşmiş ve kesilmez bir hal almışlardı
    "Lord Yeminer Adına Bize Kapıyı Açmak için Yardımınızı Talep " Ediyoruz diye son kez haykırmanın ardından Strum ve Dragluin Bellerinden Çektikleri Küçük ve İşlemeli Hançerleri bileklerine Doğru ilerlettiler ve Ufak sıyrıklarla Kan Akmasını sağladılar Kartların üstüne...
    "Kan bu zamana kadar bir çok kapıyı açmıştır " diye fısıldadı Struma ve hafifçe güldü bileğini keserken...
    Artık sadece Ayin in sonuçlarını beklemeye başlamışlardı ve Sürekli dua ediyorlardı...

Eldarin_

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 3:16 pm Reply with quoteBack to top

Koyu kırmızı sıvı yavaş yavaş bileklerden aşağıya akmaya başladı, akan kan önce damla damla aşağı süzüldü, sonra da yere konmuş kartların üzerine birer birer damladı.

Drauglin, akan kan ile beraber içinin daha da ısındığını hissedebiliyordu, kartları çevreleyen kan burada ufak çapta bir birikinti oluşturmuşu. Bu sırada damardan boşalan kan hızlanmıştı. Loş odanın içersinde ilahiler birbiri ardına yükselerek toner arttırılırken büyü sözleri ilahilere karışmaya başladı, nüans bir anda değişti. Deminki ilahiyi şimdi tek bi kişinin söylediği antik büyü sözleri aldı.

Büyü sözleri birbiri ardına sarfedilirken kan birikintisi Sturm ile Drauglin in çevrelerini sarmaya başladı. Kartlar zemin üzerinde kıpırdamıyorlar, üzerindeki şekiller kan kırmızısı ile kabartmalı birer görüntü oluşturuyorlardı.
    Sonra büyü sözleri de bitti. Bunula berare köprü sağlamak amacıyla Dekotta girdi ve Tanrı Yeminer e dualar söylemeye başladı. Akan kan şimdi iyice şiddetlenmişti. Bilek yukarıya kadar yarılmış, aradaki birkaç santimlik yarıktan kan delicesine püskürmekteydi.

Ve ilahiyata ulaşılmıştı. Dekotta nın sözleri bittiği anda odadakilerin hepsi birden duanın sonunu söylemeye başladılar.

"Lord Yeminer'in Huzurunda Yeni bir dönüşün Eşiğinde Yolumuzu Açmanız için İçinizden birini Huzurumuza Çağırıyoruz Yardımlarınızı İstiyoruz Ey ulular " dedi ve biras sustuktan sonra devam ettiler..
    "Edebi uykunuzdan Sadece birinizi Uyandırıyoruz " dedi ve kartların oldukları yerde dönüşlerini izlemeye başladılar.
    İlahiler Sertleşmiş ve kesilmez bir hal almışlardı
    "Lord Yeminer Adına Bize Kapıyı Açmak için Yardımınızı Talep Ediyoruz"

Kartlar bir anda kızıl bir ışık ile aydınlandı. Prizmatik kızıl ışınlar holün tepesine kadar sıçradılar. Ardındanyeniden tepede buluştular.

Holün gerisinden bir fısıltı duyulur gibi oldu. Ses belli belirsiz gelmişti ve onlar için pek bir anlam ifade etmemişti.

"Krasz heel nharm"

Fısıltı ile senkronize olara Drauglin ile Sturm ün hemen ortasında holün zemini olduğu gibi yarılmaya başladı.

Gerçekliğin uzağında bir yarık...

Kayalık zemin bu bölgede eriyik bir hal almıştı. Bu inanılmazdı. İlahi güç amacına ulaşıyor gibiydi...
    Sonra yarığın içinden ölüm kadar soğuk bir ses çıktı, aynı zamanda insan kanını anında buz kestirecek derecede korkutucu bir soğuk holün tamamına nüfuz etti.

Sözle bitmişti, şimdi olacaklar bekleniyordu. Eriyik zemine asılan bir bilek görüldü. Çzeri nişanlarla dolu bir bileklik o anda göze çarptı.

Hrrrrrraaaaahhhhh...

Bir ölü! Uyandırılmıştı...

Diğer bilekte zemine tutundu. Elindeki koskoc kılıç ortaya çıkıvermişti birazn. Ve sonrada iskeletimsi surat...Suratı tümüyle kapayan boynuzlu bir miğfer görülmekteydi...

Oren Dautry nin şampiyonu buradaydı...

Tüm haimetiyle şimdi holün ortasındaydı. Eriyik zemin ayaklarının altında kurumuştu.

Ve kızıl gözler dosdoğru holün içini süzmeye başladı.

Nefretle...Ve saf ölümü kendisini buraya çağıranlara tattırmak istercesine...

Meşum fısıldı inananların kulağında anlam kazansaydı belki de şimdiki gi tehlikenin içine düşmeyeceklerdi...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 5:18 pm Reply with quoteBack to top

Oren ın şampiyonu odakilerle tek tek göz göze geldi, onu çağıracak kişiler onunla yüzyüze gelecek kadar kudretli ve korkuuz olmalıydı, ölümle yüzleşecek kadar..

kurukafa şeklindeki gözbebekleri odanın içinde gezindi, rahipler buna hazır olmadıklarından her ne kadar merak etseler de neyin geldiğini onunla yüzleşmek için yeterli değillerdi..

"Beni çağıranlar kimler ve benden ne istiyorsunuz??"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 6:19 pm Reply with quoteBack to top

Büyücü içerideki sükuneti bozmamaya çalışmıştı ama herkes ona kızmış gibi görünüyordu.Tanımadığı diğer savaşçı kılıcını çekerek ölüm büyücüsünün boynuna dayadı normalde ona bu kadar yaklaşabilen biri zaten ölü yada ölmek üzere olurdu.Hiddetlendi ama belli etmedi yeminere saygısızlık etmek istemedi.Sadece sessiz kaldı.Savaşçıda yavaş yavaş hiddetini kaybetmeye başladı hiddetin yerini merak almış gibi görünüyordu.Bu olanları aklının bir kenarına yazıp için için gülümsedi büyücü.Hiç konuşmadı.Zamanı geldinde konuşacaktı.Ardından savaşçılar ve rahipler kitapda okuduğu o muhteşem ayine başladılaqr doğrusu bu kadar mükemmel bir ayin ve büyü beklemiyordu bu adamlar yeminer in seçilmişleri olmalıydılar.Büyü sonucu kudretli bir ölü ortaya çıktı muhteşemdi doğrusu ölüm büyücüsü bile bu ölüyü zaptetmekte zorlanırdı.BÇyüyle onlara yardımcı olabilirdi ama sanırım şu anda yardımddan çok engel olabilirdi.Ama ne olursa olsun savaşçıların ölme ihtimali yüzünden bu kudretli ölüyü engelleyebilcek büyüyü hatırlamaya çalıştı.Bu düşündüğündende zevkli oluyordu yeminer onun güçölerini sınayacak gibiydi öyle olsun dedi öyle olsun büyünün sözlerini hatırladı dudaklarından dökülmek üzereyken durdu ve beklemeye başladı .Bu arada gene gülümsüyordu çok zevkli olacak dedi kendine çok zevkli.............
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 7:31 pm Reply with quoteBack to top

Oren_Dautry wrote:
    Oren ın şampiyonu odakilerle tek tek göz göze geldi, onu çağıracak kişiler onunla yüzyüze gelecek kadar kudretli ve korkuuz olmalıydı, ölümle yüzleşecek kadar..

kurukafa şeklindeki gözbebekleri odanın içinde gezindi, rahipler buna hazır olmadıklarından her ne kadar merak etseler de neyin geldiğini onunla yüzleşmek için yeterli değillerdi..

"Beni çağıranlar kimler ve benden ne istiyorsunuz??"

Kütüphaneden kalan bilgilerini değerlendirdi hemen hızlı bir şekilde.
    Bu Cehennem Bekçisi olmalıydı bir çok kitapta ismi geçiyordu ve hakkında bir kaç şey biliyordu savaşçı.
    Odadakileri göz ucuyla süzdü ve ardından Bir adım öne çıkarak.
    Gelen Yaratığı Gözünü Kırpmadan süzdü.

"Ben ve Arkadaşlarım Seni Çağırdık" dedi ve Biraz Bekledi.
    "Kapıdan Geçişimizin Sağlanması için Tapınağın Ulularından Birini bize Yardım etmesi İçin Lord Yeminer Adına Çağırdık " dedi ve adamı yeniden süzdü. "Ben Lordumuzun Savaşçısı Dragluin Kara Bekçi Strum Lordun Kıdemli Rahibi Dekotta ve diğerleri Bu amaçla buradayız ve seninle yüz yüzeyiz " dedi..
    "Amacımızı biliyorsun artık " dedi ve sustu bir süre...
    Aklında kalanlardan bu adamın her şey karşılığında bir şeyler istediğini anımsamıştı yada yanılıyordu....

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 7:56 pm Reply with quoteBack to top

şampiyon konuşan ölümlüyü dinledi sonra kısa ve kesik bir gülüş yaptı

"hah

peki neden size yardım edeyim, bana ne sunuyorsunuz bunun karşılığında?"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:04 pm Reply with quoteBack to top

Odanın içindeki güç yoğunluğu savaşçının inançlarını ve bağlarını kuvvetlendiriyordu.. Karşılarında ki bu inanılmaz ölüm kaynağını izliyordu şaşırmıştı. Yoldaşı Dragluin kadar bilgisi yoktu ancak efsanelerde duymuştu bu kişiliği..

Sturm Dragluin' e bir akış attı ve sanki düşüncesini okumuşcasına Sturm' e başıyla onay verdi. şahsiyetin önüne gelip ona selamını sunduktan sonra " sana ruhumuzu sunuyoruz ölümün eli! " konuşmasını yaptıktan sonra Sturm efendisine bir dua daha fısıldadı ve önündeki şahsiyetin önünde bileğinde ki kesikten biraz daha kan damlattı..

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum