Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 11
    Dün: 23
    Toplam: 90340

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1611
    Üye: 0
    Toplam: 1611

FrpWorld.Com :: View topic - Ufak bi Çadır
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ufak bi Çadır View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 16, 2004 5:53 pm Reply with quoteBack to top

Rp Dışı : tapınağa hiç girmedim abicim freya tüm isteimi beter ettin yani helal olsun bu ne inat böle anlam veremedim .

RP : radolf tapınaktan çıkar ve koşmaya başlar çayırlara doğru

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Jan 04, 2005 5:55 pm Reply with quoteBack to top

Squan atla çok kısa sürede tapınağa ulaşmıştı.Hemen atından inerek tapınağa girdi.Her geçen süre 10 kasaba halkı için önemliydi.Tapınakta birkaç rahipten başka kimse yoktu.Rahiplerin bakışlarında hüzün vardı. Squan onlara ne olduğunu anlamamıştı.Ama şu an için yapacak daha önemli işleri vardı.Rahiplerden birine baş rahip Just ı sordu.Kimsenin just tan haberi yoktu.Bu durumu sevmemişti Squan.Tanrısına 10 kasaba için dua etmek için sunağa doğru yöneldi.Sunağın başına geldiği anda squan bir anda şok geçirmişti.Bu firble dı.Gnom sunağa yatırılmıştı.Madalyonuda baş ucuna konmuştu.Rahipler kokmaması için ona Çeşitli çiçek kokuları sürmüşlerdi.Squan sunağın başında diz üstü çökerek tanrısına firble ın ruhunu kutsaması ve ona cennetinde yer ayırması için dua etti...

Rp dışı:Just ın siteden ayrılıp ayrıldığı muamma olduğu için just an bahsetmiş bulunmaktayım...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jan 05, 2005 5:58 am Reply with quoteBack to top

Adoris tapınağın kapısından girdi ve içeride ilerlemekte olan Squan'a baktı. Onu takip etmişti buraya kadar. Kendisini büyük usta Firble'ın bedeninin olduğu yere götürmesi için takip etmişti onu. Squan tapınakta durmuş birileri ile konuşuyordu ve suratı kaygılıydı. Sonunda bakışları sunağa ve sunakta yatmakta olan bedene dönünce Adoris aradığının orada olduğunu anladı. Hızla o tarafa yönelerek Squan'ın yanına geldi ve "Hayat bizleri bazen büyük kayıplara sürükler!" dedi. "Büyük ustamızın kaybıda bunlardan birisidir dostum."

Hoş kokuların arasında yatmakta olan Firble'ın bedenine baktı ve bunu dışdünya için kalbinde saklamaya karar verdi.

Ağlamak sorun değil
    Belki yaşamak en büyük sorun
    Yaşamak istiyorsak
    Çlümden kaçmamalı
    Onunla savaşmamalıyız
    Tam tersine ölümle bir olmalıyız
    Usta Firble bunu başardı
    Hâla yaşıyor
    Çlümün ötesinde bile kalbimizde
    Onu asla unutmayacağız
    Onsuz asla olmayacağız
    Bir ışık belki daha sıcak
    Belki karanlık ışıktan sıcak
    İçlerinde en sıcak ise Firble'ın olduğu yer
    Onsuz asla çekilmeyecek bir hayat

Gözlerinde yaşlarla bedene baktı ve "Onu unutmamalıyız Squan!" dedi. "Onu dünya unutmamalı. Onun insan sevgisi ile dolu ruhu her yerde hatırlanmalı ve bilinmeli. O yaşamış olan ve yaşayacak olan en byük ozan, en büyük aşık..." Bakışları Squan'a döndü ve onunda kendisine baktığını görerek gülümsedi. "Firble yaşasaydı en iyi şekilde on kaaba halkına yardım etmenizi isterdi dostum. Daha ne duruyorsun?"

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Jan 05, 2005 5:02 pm Reply with quoteBack to top

Squan dua ederken birden yanına birisinin geldiğini fark etti.Kafasını kaldırıp baktığında 10 kasabanın orada tanıştığı ozan olduğunu fark etti.
    Adoris Firble hakkında bir kaç şey söyledikten sonra çok anlamlı bir şarkı söylemişti.şarkı firble dan bahsediyordu.Ve çok anlamlıydı.Squan bir an duygulandı.Ama ciddiyetini elden bırakmamıştı.

Adoris şarkısını bitirdikten sonra firble ı unutmamamız gerektiğini söylemişti.Firble zaten unutulamazdı.O bir çok şeyi yapmıştı.Ardından Adoris in gözlerinin içine baktı.O anda Adoris "Firble yaşasaydı en iyi şekilde on kasaba halkına yardım etmenizi isterdi dostum. Daha ne duruyorsun?"diye sordu.

Bunun üzerine Squan ozana sakin bir şekilde "İstediğini biliyorum.Ve onun istediğin kadar bende istiyorum.10 kasabaya onun anısı için yardım etmiyorum.Evet Firble çok iyi biriydi.Onun değeri ölçülemez.Tapınak ve karargah onu hiçbir zaman unutmayacak.Tabiki bende unutmayacağım". Squan son cümleyi kafasını eğerek,sesi alçak bir şekilde söylemişti.
    Ardından kafasını kaldırıp "Burada çok zaman kaybediyorum.Demin sorduğunuz gibi.Burada daha fazla durmamalıyım.Baş rahibi görmeye gelmiştim ama görünürde yok."

Squan Adoris e hafif bir tebessümle "Herhalde Firble ın yanında kalacaksınız.Tabi sizi anlıyorum.İzin verirseniz önemli işlerim var. Sizinle tanıştığıma gerçekten memnun oldum efendim".
    Squan ozana eğilerek selam verdi.Ardından rahiplerden birine baş rahibin gelmesi üzerine bir not iletmesini söyledi.Ardından hızla tapınaktan çıktı.Atına atlayıp karargahın yolunu tutmuştu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 11, 2005 5:10 pm Reply with quoteBack to top

Adoris son kez Firble'ın ölü yatan bedenine baktı ve yavaşça ona arkasını dönerek tapınağın çıkışana doğru yöneldi. Bir an sonra tapınaktan çıkmıştı.

*Elisyum kraliyet aşığı Adoris Tellitelak

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Dragonfire
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jan 17, 2005 12:32 pm Reply with quoteBack to top

Tum cadir derin koklerinden sarsilmaya ba$ladi. Gnomun cesedi muthi$ bir aydinlikla parlamaya ba$ladi. Anlar icinde gnomun cesedi i$ik tarafindan yutuldu. Ardinda sadece soru i$aretleri ve beyaz bir sis birakarak.
    Ancak inanalar biliyorlardi ki artik gnom ebedi huzura ve istirahatine kavu$mu$tu. Icleri bir anligina dunyanin soguklugundan siyrilip huzurla doldu.
    Tanrilarinin gozu tekrar uzerlerindeydi.

Gnomun gidi$i cadirin boyutlar arasi gorunutusunu etkilemi$ ve parlak runlerle ince uzun bir yapinin silik hatlarini olu$turmaya ba$lami$ti.
    Yapi uzadikca uzuyor ve kudretle kendisini yuceltircesini gosteriyordu. Sadece cok dikkatli gozlemciler bu kulenin zaman kulesinin bir e$i oldugnu anlayabildirler.

I$te tekrar oradaydi ve Zaman efendisi buyunun hukmedicisi adina yaki$Ir bir $ekilde dikilmi$ti.

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum