Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 35
    Toplam: 90376

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1183
    Üye: 1
    Toplam: 1184

Şu An Bağlı:
    01 : afabut

FrpWorld.Com :: View topic - Çlümün Karargahı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Çlümün Karargahı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 11, 2004 2:55 pm Reply with quoteBack to top

sensei kendisiyle birlikte saldırıya geçmek için gelenlerlerle birlikte komuta odasına planları gözdem geçirmek için girdiler. Sensei aceleci bir tavırla ten towns'a ait olan tüm haritaları ortaya döktü, kervan yollarını gösteren haritayı diğerlerinin üzerine koydu. Ten towns tambir günlük mesafede olan yolları işaretledi ve etrafındakilere baktı.
    --işaretli yollardan geçen kervanlara saldırı düznleyeceğiz. Saldırda tanınmamak çok önemli ve bunun için silahlarn bulunduğu odada yüz maskeleri bulunmaktadır.Saldırırlacak kervanın tek başına olmasına dikkat edilmeli ve iyice gözlenip saldırırlmalıdır, yanında koruyucuların olduğu kervanlara saldırı düzenlenmeyecektir, korumasız olanlar bizim için ilk sıradadır. Saldırı pusuya yatma şeklinde olacaktır, bir kez daha vurguluyorum gizlilik çok önemlidir, belki iyi birinin rolünü oynayıp da kervana saldırabiliriz çok masum gözüküp yok edebiliriz, her şey o anki duruma bağlı ve bunu biz belirleyeceğiz eğer durum uygunsa uygulayacağız. İlk saldırıryı kuzeydeki yollardan başlatacağız her 1km de bir pusuya yatacağız. Oraya ulaşmamız bize tam 2 güne mal olacaktır, gidişte bile gizlilik çok önemlidir ve gidişte hiç bir olaya karışılmamalıdır, gerekirse çok iyi ve yardımsever gözükülmelidir. Vardıktan sonra pusu mekanları belirlenecektir, şafakla birlikte saldırıya geçeceğiz, saldırı gün boyu sürecektir, gün bitiminde hemen karargaha ger dönülecektir.
    ayrıntılara gelince:
    --Saldırılan kervanlardaki çocuklara bir şey yapılmayacak, yetişkinlere he türlü işkence yapmak serbesttir, ama öldürülmeyecekler, kervandaki değerli şeylere el konulacak, çocuklar rehine olarak alınacaktır. Araba çekici hayvanlara kurbanlarn kanlarıyla "GELİYORUZ" diye yazılmasını planladım işkence edilen kurbanlara da göğsüne "GELİYORUZ" ' kazayacağız, kervan arabalarına kurbanların kanlarıyla "GELİYORUZ" yazılacak. Bunlar çocuklara gösterilecek dikkatle görmeleri sağlanacak.
    Hışımla ellerini masaya vurdu.
    --Tüm bu yapılanlar Lord Oren'i gururlandırmak içindir, kaosun tohumları her yere ekilmelidir.
    --Sorusu olan ve bir şeyler eklemek isteyenler?... :twisted:

rp dışı: karargaha sağsalim dönüldükten sonra saldırıyı bal likörü salonunda yayımlayacağız ama saldırı gizli olduğundan bizim avatarımız görünse bile rp yapanların bunu hoş karşılayacağı düşünüyorum... bizi tanımamaları gerekiyor... :twisted:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    LordAriakas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 11, 2004 6:20 pm Reply with quoteBack to top

rp dışı:Hakkaten tanımaları ii olur da hangi başlıkta :?:

Olur ama benim görünüşümden kuşkulanabilirler ve bence oraya at sürerek gidelim çünkü biraz çabuk olması daha ii olur oraya gizli gideceksek hiç kimsenin geçmediği yollardan geçebiliriz planın diğer kısımları ii olmuş.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 8:38 am Reply with quoteBack to top

--atla gitmek bencede daha iyi olur , zaten mesafele ve günler atla varış göz önüne alınarak yapılmıştır. Hazırlıklara hemen başlamalıyız, akşam harekete geçeceğiz, ölüme olan açlığımızı ölümle kapatacağız.

rpdışı: bazı kişiler şu anda ad vermek istemiyorum özel mesajlar gönderip olayı soğutuyorlar, karargahta olamadan bizim planlarımız hakkında yorum yapıyorlar lütfen rp ye uygun yapalım şu işleri bu kadar uğraş birden puuufff duman oluyor, olayı pasifleştirmeyelim.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 11:46 am Reply with quoteBack to top

Gecenin karanlığında parıldayan ışıklar Çlümün Karargahına vardığında bineğinin alev yeleleri ardından indi Zamanın Tapınağının Koruyucusu. Çlümün Karargahına bakıyor etrafı inceliyordu. Ruhlar huzursuz iniltilerle sızlanırken o Karargahın kapısının önüne geldi ve iki heykele baktı. Onları yaptığı günü hatırlıyordu.
    İskeletlerden biri saldırmak için ona doğru atıldığında donuk ve kesin bir emir sözcüğü dökültü siluetin ağzından...

- Dur... Sen Lord Oren'in Karargahını korumak için yağıldın, basit bir adamı değil...

İskelete bir an durdu ve yerine yerleşti. Yüzü Korku ile çarpılan iskeletlerin önünde durdu 'Unholy'...

- Burada olduğunu biliyorum... 'GELDİM'

Back to top View user's profileSend private message
    Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 11:51 am Reply with quoteBack to top

Yol yorgunluğu üstüne çökmüş ve zevkle yaptığı işten sonra dinlenmek için can atıyordu, tam o anda kapının önünde durmakta olan birini gördü, kimdi ve neden buradaydı, iki kılıcınıda çıkarıp , adama doğru seslendi.
    - hey, sen buraya bak, kimsin ve nden buraya geldin eğer mazeretin kötüyse...(elindeki kılıcı diliyle yaladı ve ağzından damla damla kan akmaya başladı)
    Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 11:56 am Reply with quoteBack to top

Siluetin siyah pelerini altından bir an bir kılıcın ucu gözüktü. Siyah metalden yapılmış bir kılıc ucu. Adam içeriden gelen sesi dinledi ve donuk sesi karargahta yankılandı.

- Ben Çlümüm aradığın olgu...

Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 12:01 pm Reply with quoteBack to top

-ölüm bir olgu değildir, ölümü sadece onu kullanabilenler kontol edebilir ve ben ölmüm diyebilir, her kimsen ve neysen çok , sen sadece ölümlüsün ama ölüm değilsin.
    -Çlüm nedir bilmek istermisin.
    elindeki kılıcı yere indirir ve kesesinden 1 göz çıkarır ve karşıdakine atar .
    -ölüm budur...
    Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 12:09 pm Reply with quoteBack to top

bir an yerdeki gözlere baktı ve donuk yüzünde anlık bir bozulma oldu. Hafice gülümsemişti. Karşısındaki adama baktığında biri kırmızı bir altın sarısı olan gözleri parıldadı.

- Çlüm nedir bilirim... binlerce kez dağıttım... Çlüm nedir bilirim ona hizmet ettim... şimdi ben senin ölümünüm ve geldim...

Çzerinde cübbeyi kenara attı üzerinde kırmızı bir ejderha eli işlenmiş Siyah Ejderha Pulundan yapılmış zırhı ve siayh kılıcı ile Dragonfire'in seçilmiş savaşçısı durdu. Karşısındaki adamı inceledi ve ayan doğru açıldı kılıcını kaldırdı.

- şimdi sadece gücü savunmasız insanlara karşı olan... Geçek korkuyu görmek istermisin... Sana göstereyim...

Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 12:16 pm Reply with quoteBack to top

-benim gücüm sadece savunmasızlara karşı değildir
    - sen o bahsedilen şahıs olmasının sonradan dragonfire'a hizmet eden hmmmmm sen ölümü dünyaya mı yaydın hahahahahahahahahahaha sen bunun çeyreğini bile yapmadın ama ben her an her zaman bunun için yaşa
    sırtındaki kılıcı çekip kabzasını ağzına koydu
    Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 12:20 pm Reply with quoteBack to top

Karargahın komutanı hızla fırladı. Adamın ardındaki iskelet heykelinin kafasını aldığında geri döndü ve adama baktı.

- Sözler bitti...

Sensei
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 5:12 pm Reply with quoteBack to top

-yaptığın hareketler sadece gücünü göstermeye çalışmak gösterişle ilgili, asıl güç...
    elindeki kılıcı gösteriri ve ardından da kılıcıyla başını gösterir.
    - işte budur!!!
    -Burada sözlerin bittiğine ben karar veriririm.!!!
    Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 13, 2004 7:15 pm Reply with quoteBack to top

RP Dışı : AZALIN sanırım bu konuya müdahale etmelisin... Sonuç olarak benim karakterim için savaş vakti ve bir savaş ya da ölüm olacaksa buna siz yöneticilerin karar vermesi gerekir...

Saygılarımla...

Unholy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 23, 2004 2:09 pm Reply with quoteBack to top

http://frpworld.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1972&sid=1409b0d9c990bed41f014d84b0afcfcf

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Aug 18, 2004 4:03 pm Reply with quoteBack to top

Karargahın kapıları açıldı ve içeri elinde bir kılıç taşıyan biri girdi..
    Koruma oalrak orda duran iskeletlere baktı ve iskeletler anında toza dönüştü....

"Koruma mı?? ne saçma"

Elindeki kılıcı toprağa derince sapladı ve kılıcın arkasına geçti.

mor bir aurayla parlayan kılıca baktı ve konuşmaya başladı...

"Ey diyardak savaşcılar...Karargahıma yeni bir kumandan arıyorum...
    kumandan şu an önümde duran kılıca sahip olacak ve kılıcın güçlerini ancak ona açıklayacağım...
    Kumandan olacak kişi,
    1- Ruhu bana uyabilecek
    2- gücümü ve anlayışımı kavramış
    3- alacağı görevin anlamını ve önemini kavramış
    4- sanatının üst seviyelerinde
    5- onur ilkesine sahip
    6- EN önemlisi sadık savaşcılar arasında yapılacak bir turnuva sonunda belli olacak...

turnuvaya herhangi bir büyülü eşya sokulmayacak, kişinin kendi büyüleri varsa savaşta kullanabilecek, turnuvada bir savaşcının kullanabileceği bütün silahlar kullanıllabilecek.
    Bu mevkiye aday olan savaşcılar turnuva gününe kadar karargahta misafir edilecek

EMİN OLUN BU ZOR BİR TURNUVA OLACAK şİMDİDEN ÇALIşMAYA BAşLAYIN"

(rp dışı not: kılıcı aldı gitti gibi şeyler yazmayın lütfen daha önce başımıza geldiğinden uyariim dedim)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 23, 2004 9:27 pm Reply with quoteBack to top

Eskisi kadar Sevilmiyorum herhalde...

yoksa kötülük yapmam daha mı cazip geliyordu

kimse komutanlık için mücadele etmiyormu??

Yoksa korkuyormusunuz???

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum