Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2104
    Üye: 0
    Toplam: 2104

FrpWorld.Com :: View topic - Yolun gittiği yere...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Yolun gittiği yere... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    QuelSaruk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 9:25 am Reply with quoteBack to top

gölgeler arasından olup biteni izleyen bir kuzgun gibiydi Qu'el'Saruk.kardeşini sonunda bulmuştu arbede sonrası.nasıl bir kaderdi bu. böyle karşılaşmalara kim gebe salmıştı kaderi.tanrılar dedi yine iş başında .heycanlıydı kardeşini eskisinden dahada güçlü görüyordu karşısında.yıllar sadece benim için acı dolu değilmiş diye düşündü Quel.Arajın geçmişini anlatması ile bu gece ikinci defa dalmıştı kiralık katil geçmişine.bir zil sesi onu kendine getirmişti.neler peşindesin soytarı dedi kendi kendine ve kardeşininde ona karşı dikkatli olması gerektiğini bildiğinden emindi. Arajın hareketlerini izlerken gözü Soytarıya kaymıştı ki ne olduğunu anlayamadan Araj kendinden geçmiş gibi bir hal almıştı.fakat barbar vücudundaki ışıklardan sonra kendine gelmiş Araja bakıyordu şimdi.biliyordu ki Corax'ın iradesi tanrılara meydan okuyabilecek kadar güçlüydü ve hayatı boyunca rüyalarında görüpde isimlendiremediği bir barbarı okadar çok andırıyordu ki.hatta ona bir isim dahi takmıştı.Amra !güldü kendi kendine.. ve rüyaları aklına gelince tedirginlikle elini hançerine götürüp barbarın ne yapıcağını beklidi..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 9:42 am Reply with quoteBack to top

ve bu aralar nekadarda çok dalıp gidiyorum düşlere diye düşündü Qu'el'Saruk.acaba yaşlanıyormuyun dedi.bu huyumdan bir an önce vazgeçmeliyim yoksa yine böyle dalıp gitmişken birçok sayısız düşmanıma av olabilirim dedi kendi kendine.yüzündeki o çarpık gülümseme belirirken aklında en çok nefret ettiği şey büyüler ve büyücüler geldi kardeşiyle birlikte.nasıl bir çelişki bu lanet olsun.

gözleri bilinmeyenin üstünde
    ruhu gölgelerle süslenmiş
    kalbi çelişkilerle bölünmüş
    kılıçları kanla bilenmiş
    beyninde zamanı durdurmuş
    bir yolcuydu artık varoluş içinde

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 6:19 pm Reply with quoteBack to top

Corax ellerini Araj'dan sertçe çekerken gözlerini sonuna kadar açmış bir şekilde ona tepeden baktı:
    "Sen ne hakla beni yargılarsın!" diye bağırdı adamın suratına. "Kararlarımı kendim veririm, senin tavsiyelerine ihtiyacım yok" diye gürlerken zar zor yerinde durabiliyordu. Yere çöküp parayı kaptı ve yeniden pantolonunun cebine koydu.

"Bir daha ucuz numaralarınla beni kızdırmaya kalkma Araj! Çocukluk hikayelerini de anlatıp kafamı şişirme! O adam bana ne kan ne de savaş önerdi! Bu durumda onunla daha fazla konuşacak bir şeyim yok. Ben çiftçi değilim Araj, ben savaşçıyım, ben can alırım ve hizmetlerim karşılığında da para alırım... ve bunun için SANA danışmaya niyetim yok! Beni daha fazla takip etme Araj... Yolun seni nereye götürüyorsa oraya git... Bir dahaki sefere bu kadar "iyi niyetli" olmayabilirim..."

Barbar yerden giysilerini kaptı ve çıplak ayak dikenli çalıların arasında yürüyerek ormana doğru ilerlerken zilli adamın suratına baktı. Emraha da olanlara hayran bir şekilde bakarken barbarın yanında yürümeye başladı.

Araj_The_Wolf
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 13, 2004 6:49 pm Reply with quoteBack to top

Corax arkasını dönüp giderken;Araj ağlıyordu.İçinden ,ses çıkarmadan;ama aslında hıçkırıklara boğulmuştu.Ve birden sessizlik bulundukları ortama hakimken gürlercesine çığılk atmaya başladı.Çığlığının arkasından görünmeyen varlıklar ona eşlik ediyordu.Daha sonra üstlerinde gökyüzü yeşilimsi gözüküyordu.Binlerce ruh çığlık eşliğinde dans ediyorlardı.Hıçkırıklarla artık yüksek sesle ağlıyordu Araj ve bağırıyordu:
    "Para için yaşayan insanlar ölümü hakeder!!!!!!"
    ve devam etti:
    "Sen çok güçlüsün.Sana birşey yapamam;sadece birbirimize zarar verip düşmanlarımıza açık veririz.Zaten sana birşey yapmayıda istemhırhggg!!"
    Birden arajın çığlıkları hırıltılara dönüştü.Bilincini kaybetmeden önce son hatırladığı Coraxın üzerine muazzam bir hızla atladığıydı...
    Back to top View user's profileSend private message
    Hükümlü
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 13, 2004 8:38 pm Reply with quoteBack to top

Emrahab barbarın dikkatini çekmişti...ve yavaşça sırttı...
    "işte böyle corax. eminim güzel bir işbirliği olacak ikimizinki...."o sırada emrahab arkada bir ses duydu...havada değişim geçiren adamı gördü...

"dikkat et barbar!!!!!" diye bağırdı adam ve onu itmey çalıştı ama kendisi yere düştü...

QuelSaruk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 14, 2004 5:44 am Reply with quoteBack to top

Quel olucakları anlamış hemen ağaçtan atlamıştı.kardeşinin bu güç gösterisi karşısında oldukça şaşkındı fakat Arajın dönüşüme başladığını görünce derhal barbara doğru koşmaya başladı... ve arajın ile göz göze geldi.
    çok geç kalmışmıydı yoksa yeni bir başlangıçmıydı?

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 4:23 pm Reply with quoteBack to top

Corax arkasındaki ayak seslerinin hızlanışını hayvani içgüdüleri ile hissetti. Çne adım atmakta olduğu sol ayağının parmak ucu üzerinde dönerken aynı hızla sağ ayağını geriye attığında Araj'ın havada olduğunu ve değişmekte olduğunu farketti. Barbarın gözünde bir göz kırpması kadar olan zaman sanki bir kaç dakikaymış gibi geldi.

Araj o hızla üzerine koşarken barbar arenada yaptığı gösterilerden birinde kullandığı bir tekniği uyguladı. İki ayağa yere basıyor olsa da Corax kendini yere bıraktı. Avının çaresizliği karşısında bilinci yerinde olmayan yarı-kurt havada vahşice pençesini savurduğu anda tam göğsünün ortasına inen şiddetli tekmeyi hissetti. Araj'ın taş kadar sert kemikleri darbe ile inlerken Corax sol ayağıyla Araj'ı üstünden aşırttı ve geriye fırlattı.

Tek dizinin üzerine basarak hızla yeri iten barbar bir anda ayağa kalkmış kılıcını çekmeye başlamıştı bile.

Araj havada Corax onu fırlatırken barbara ulaşamayan pençesinin ardından diğer pençesini de hoyratça suratına doğru savurdu. Çok az farkla barbarın suratını ıskalayarak geçen pençe bir tutam sakalı da koparmayı ihmal etmemişti.

Araj gayri ihtiyari kaybettiği dengesi nedeniyle yüzünü yere çarptığında zihnindeki sesler sanki bir tokat yemiş gibi duruldu. Değişmekte olan vahşi adam dört ayak üstünde dengesini sağlarken hırladı ve göğsünün tam ortasında çelik botun ağrısını hissederek titredi.

Corax ise kılıcını çekmiş tek eliyle tutarken yolunmuş sakalının dibini yüzünde iğrenmiş gibi bir ifade ile tutuyordu. Corax eski dostuna hiç bir şey söylemedi. Kılıcıyla savunma pozisyonunda duygusuzca acımasızca gelecek bir sonraki saldırıyı bekledi. Kafasında eskiden beraber savaştığı bir dostunu öldürme ihtimalinin onun iradesini zayıfllatığını farketti. Fakat eğer dostu yüzüne karşı saldıracak kadar da ileri gidecekse barbar adamın zihnini kan şehvetine vermekten başka çaresi yoktu.

QuelSaruk barbarı itmeye çalışırken yere düşen Emraha'nın bir leopar çevikliğiyle ayağa kalktığını ve kafasını sağ omzuna yatırmış yüzünde rahat ve mutlu bir gülümsemeyle ona gözleri sonuna kadar açık bakmakta olduğunu farketti.
    Bu adamın üstünü çok güzel örttüğü gizli bir gücü ve yeteneği olduğunu QuelSaruk işte o anda farketti...

Araj_The_Wolf
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jul 17, 2004 7:38 pm Reply with quoteBack to top

Bu ağrı...Yıllar önce savaşta kalbine yediği tekmeyi hatırlatı ona.Soyuttu o tekme.Acıtan bottan yediği tekme değildi onu.Hata yapıyordu. Neden saldırganlaşmıştı bi anda.Etrafının dönmeye başladığını fark etti.Başta Corax ın onu ayaklarından tutup çevirdiğini düşündü. Ama değildi. Gözlerinin kaymaya başilamasından anladı bunu. İlk önce dizleri üzerinde düştü. Ve sonra bir süreliğine acısı sona erdi. Bayılmıştı...
    wicked_one
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jul 17, 2004 8:21 pm Reply with quoteBack to top

Sıkıldı ozan...Eğlenmek için seyretmeye gitmişti...Ve şimdi yaptığı şeylere bakın...Birkaç adamın peşinde dolaşmaya gidiyordu...Ve canı sıkılmıştı...Ve canı sıkılınca kenderler kadar tehlikeli olabilirdi...Derin birkaç nefes aldı...Sonra barbarın koştuğu yere doğru 'uçmaya'başladı -babasının hatrı sayılır hırsızlık koleksiyonundan basit bir parçaydı-'Büyüyü seviyorum' die düşündü...Sonra biraz daha yükseldi...VE aşağıdaki konuşmaları dinlemeye başladı...Her kelime kulaklarında yankılandı...Aptallıklarını seyretmeye başladı...Savaşmalarını seyretti...Ve lavtasını çekip döne döne aşağı indi...Tam kurtadam bayıldığında,aşağı indi...Her zamanki gibi ilgiyi üzerine çekmişti...Çok basit bir karışımı büyücünün-yada kurtadamın- boğazından aşağı boca etti...Birkaç dakika bekledi...Büyücünün uyanması için gerekli olan süreyi ona vermişti...Hepsine teker teker baktı...Sonra da konuşmaya başladı'Sizlerle konuşmaya bile çalışmazdım aslında...Sadece onun için-bunu söylerken gözleri QuelSaruk'u buldu-bu konuşmayı yapıyorum...Siz olmadık bir konu için birbirinizle savaşıyorsunuz...Sen barbar para mı istiyorsun al o zaman-içinde platin dolu olan bir keseyi barbara attı-ve sen büyücü,eğer dostuna bu kadar önem veriosan yapman gereken kurtadamı kontrol altında tutmaktı.Ve sen boyalı surat...Senin yapacağın şeylerin devamı-en azından bize karşı yapmaya devam edersen-sana ölüm getirecektir...Benim tarafımdan değil-bu sırada tekrar QuelSaruk'a baktı-bizim tarafımızdan...'Bu sözlerden sonra bir elini barbara diğer elini büyücüye uzattı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 18, 2004 6:25 am Reply with quoteBack to top

Katil ozanın ortaya çıkmasıyla sevinerek biraz olsun rahatladı.yoksa bu arbedede birilerini öldürmek yada ölmek zorunda kalabilirdi.aklında soytarının bakışları oynnaşırken kardeşinin yanına eğildi.ve sanırım güçler dengeleniyor dedi.ozanın kendi yanında olması onuniçin garip bir histi.ama grup içinde güç dengesinin kurulmuş olması onu hain bir şevkle güldürdü.
    CoraxÂ?ın savaş gücü.arajÂ?ın ve soytarınında büyü gücü çok fazla olabilirdi.ozan ve kendisi bu grup içinde daha geri planda kalacaklarını düşündü bir an.ama kendi yeteneklerinden ve gizlerinden emindi.oynamadığı daha çok kart elinde.bir çok kadim ve güçlü büyücüyü öldürmüştü bir çok vahşi barbarı öldürdüğü gibi.ve kılıç yolunda corax ile kapışa bileceğinden de emindi.

Kafasında düşünceler dans ediyordu yine ki etraf sakinleşmişti.gözlerini grubun üstünde gezdirerek ayağa kalktı.aklına kadim zamanlardan beri yer yüzünde yürüyen keşiş geldi.aynı adi taşıdığı.kim bilir yine nerdesin dedi yaşlı keşiş kendi kendine gölgelere yürüyerek.

ve arkasını dönerek seslendi gruba.geçmişleriniz ve ya gelecekleriniz umrumda değil.bu dünyada bizim gibiler kendileri arasında kavga ederse söylermisiniz uzmanlıklarımızı kime bırakıcaz.ya gücümüz doruklarımızdayken.

kader bizi bir araya getirip sınavlar sunarken neden hala her bir sınavda yeniliyorsunuz öfkenize.sizler nasıl savaşçılar ve büyücülersiniz.

doğumdan ölüme giden yolda beraberiz ister yoldaş ister düşman seçimler sizin.beyler

bu dünyayı bizim gibiler şekillendiricek tanrılardan daha kesin bir olgu bu kabul edin.ve hepimize yetecek kadar güc var bu dünyada.

şimdi size soruyorum yoldaşmıyız düşmanmı.

der ve suratındaki o çarpık gülümseme ile her bir savaşçıya bakar.kendinden emindir çünkü kadim bir bilgiye sahiptir tanrılar adına ,kiralık katil ...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 18, 2004 3:21 pm Reply with quoteBack to top

Kurt adam doğruldu ve ağzından dökülen sıvının bulunduğu şişeyi buldu ve onu barda doğru fırlattı:
    "Bu grup içinde gruplaşma yaratacağını şimdiden hissediyorum.Aslına bakarsan bu grup birleşip birleşmeyeceğine karar vermedi ve ben sana güvenmiyorum.!!"
    Ayağa kalktı ve ellerini havaya kaldırdı.Ellerinden hafifçe mavi alevler havaya doğru süzüldü.Arajın ayakları yerden 1 metre kesilmişti.Barda doğru ilerledi:
    "Gözlerini kardeşimin üzerinden çek;yoksa senden şüphelendiğim an kinimi üzerinde bulursun ki bunun etin ve kemiklerin için pek sağlıklı olmayacağına garanti veririm."
    Hafifçe yere doğru inmeye başladı ve barbara doğru ilerledi:
    "Çzgünüm dostum kendimi kontorl edemedim..."
    Ve tekrar barda döndü:
    "Haa;ayrıca dsotumun benim için ne kadar önemli olduğu seni ilgilendirmez.İlk gördüğümden beri etrafında gösterişten başka birşey sağlamıyorsun.Ayrıca ben...Senin öüziğinden etkilenmem çünkü ben ölüleri kontrol ederim ve kulaklarım yalnızca onların müziklerini duyar!!!!Ve sen!! Onların müziklerini duymak istemezsin...Etini kemiklerinden ayıracak kadar tizdir,ve öldürür yaşatmaz,seninkilerin aksine....!!!"
    devam etti:
    "şimdi herkese sesleniyorum:"
    dedi ve ellerini yere doğrultarak kapandı;eğildi vücudundan kemikler çıkmaya ve etrafını sarmaya başladı.Yerden bir sürü kemik çıktı ve birleşti.Artık oluşturdukları şekil dahada belli oluyordu .Hepsi birer vücut oluşturdu ve Arajı korumak için etrafına geçtiler.12 taneydi.Araj çığlık atıyordu.Çünkü vücudundan çıkan kemikler derisi sıyırıyor etlerini parçalıyordu.Kemik tamamen kaplandı.Ve dahs sonra mavi alevle tutuştu.Alev dairesel biçimde Arajın etrafında dönüyordu.Araj bir an için sendeledi;yorulmaya başlamıştı ve konuşmaya devam etti:
    "Eğer ilerki zamanlarda bana karşı gelecek varsa şimdi gelsin;hayatında geçirecek 1 kaç günün önemi olduğunu sanmıyorum.Ya şimdi ölecek Ya da SONRA...Ama ölecek ;emin olabilirsniz" dedi ve ruhlar şarkılarını söylemeye devam ettiler...
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Jul 18, 2004 8:20 pm Reply with quoteBack to top

Barbar savaş pozisyonundan hareket bile etmedi. Uçarak gelen ve hava atan bardın attığı kese göğsüne çarpıp yere düşerken umursamadı bile. Sonra Tanılar'dan kaderden ve kendi zihniyetiyle hiç bağdaşmayan bir sürü mantıksız şey geveleyen adamın sözlerine biraz kulak verdikten sonra sıkıldı. Araj'ın kendilerine yaptığı güç gösterisini de duygusuz yorumsuz gözlerle izledi.

Sonra çift elli dev kılıcını sağ eline aldı ve sırt sırta vermiş olduğu deli adamın omzundan tuttu.
    "Biz yokuz... Yolunuz açık olsun... Elveda..."
    ve Corax şaşkın bakışlar arasında yüzü boyalı Emraha'yı omzundan yönlendirerek ormana girdi ve gözden kayboldu...

QuelSaruk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 6:06 am Reply with quoteBack to top

quel arajın yanına gitti ve arkasını dönmüş barbara sadece basit bir güle güle dedi.sonra araja ve ozana dönüp bırakalım gitsin benim için fark etmez dedi.bu yaşıma tek başıma geldim evlat dedi araja.güldü bir kahkaha attı ve arajın elini sıkarak beni nerde bulacağını biliyorsun evlat hiç kaybetmemiştin oysa öle değilmi diyerek güldü.ve ozana bakarak dostum seni sevdim diyerek güldü.duraksadıktan sonra belki başka bir gün başka bir yerde gerçek bir maceranın içinde omuz omuza senin şarkılarını dinleriz .dedi ve ozanın sırtına dostça vurduktan sonra ormanın içine gölgeler doğru ilerlemeye başladı.kim bilir belkide bir çağrı vardı kafasında ta uzaklardan esen ...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 6:37 am Reply with quoteBack to top

Araj etrafında olup bitenleri fark etmekte gecikmişti çünkü büyü gücünü önemli ölçüde alıyordu.Ancak bir anda grubunun parçalandığını fark etti ve iç güdüsel bir hareketle:
    "Vela Comensan,Turuman Quele SAMANANN!!!!!"
    ve etrafından bir sürü iskelet çıkmaya başladı.Araj tekrar bağırdı:
    "Dostlarımı getirin onların hata yapmasını istemiyorum!!!!!"
    İskeletler hızla dağılan kişilerin arkasından yönelmeye başladılar.Araj kalan son gücünü Corax için harcayacaktı.Çünkü iskeletler onu tek başlarına getiremezlerdi.Araj:
    "Geliyorum....." dedi ve görüntüsü bulanıklaşmaya başladı.
    Corax yüzü boyalı adam elindeyken bile hiç beklenmeyen bir şekilde koşuyordu.Arkasındaki ağaçların ona doğru yaklaşan bir alevle yandığını fark etmemişti.Birden üzerine 1 metre boyunda birşeyin dokunduğunu hissetti.Arkasına baktığında kimse yoktu.Onu çekiyordu.Geriye doğru...Corax durmuştu.şimdi eli kendine doğru çekiyordu.Birden Corax'ın etrafında 4 tane ghoul belirdi.Onlar da onu çekiyordu.Bu defa Corax geriye doğru sürüklenmeye başlamıştı.Sürükleniyordu.Ama bir an onu çeken görünmez el durdu.Ve yere düşme sesi geldi.Corax yere baktığında Araj'ı gördü. Yerde bayılmıştı ve sayıklıyordu:
    "Corax onları geri getir,Corax onları geri,Corax ...."
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jul 19, 2004 1:39 pm Reply with quoteBack to top

Corax Araj'ın bayılmasıyla güçleri azalan ghoulların elinden kurtuldu ve koşmaya devam etti. Yüzünde üzerine çok gelindiği için gizleyemediği öfke vardı.
    "Lanet olsun! Eski dostum bile bana saldırıyor! Bundan sonra asla kimseye güvenmeyeceğim" diye düşündü. Yine de Araj'a zarar vermek istemiyordu. Onun kafası dağınıktı ve toparlaması gerekiyordu belli ki...

Büyüden oldum olası nefret etmişti ve bugün boş yere kullanılan yeterince büyü görmüştü. Yanında onunla beraber koşan adama baktı. Yetişmekte zorlandığı belliydi. Hızını biraz azaltıp Emraha'nın yetişmesine izin verdi.

Corax koşarken Araj'ın iyileştirdiği yaralarına baktı. Yeniden saatlerce savaşacak kadar iyi hissediyordu. "Sabrım taştı deli adam. Bir daha bana müdahale edecek olan olursa kafatasından kanını içeceğim! Bu yüzden hazır olsan iyi olur!"

Yüzündeki beyaz boyaları teriyle yıkanınca akmaya başlayan adam nefes nefese gülümsedi. "Hehehh..... Demek.... senin gibi azmanlar bile.... gerekirse.... kaçabiliyormuş...." diye alaya aldı

Corax umursamadı: "Ben korkumdan kaçmıyorum... Araj'ı öldürecek öfkemden kaçıyorum.... O eskiden bir dostumdu ve ona en azından bu kafası karışık anda bunu borçluyum... Her ne kadar katil olsam da onursuz bir savaşçı asla değilim! Birini öldüreceksem suratına söylerim!"

"Peki beni... öldürecek misin... onurlu savaşçı?" dedi Emraha bu sefer aralarda gülerek...

"Henüz değil deli adam... Henüz değil..." diye güldü Corax

Patikalardan ayrılıp sık ormanda ilerlediler. Barbar buraları iyi biliyor gibiydi ve izini nasıl kaybettireceğini de çok iyi biliyordu. Derelerden geçip ufak tepelerden aşağı atladılar ve hızlarını biraz azaltsalarda uzun süre ilerlediler. Sonunda Corax tatmin oldu ve bazı ağaçların güneşe göre yönünü ve yerdeki bitkileri inceledi. Ya da Emraha öyle yaptığını zannetti. Sonunda rahatça bir mağara buldu ve önünde yere çöküp sırtını taşa verdi ve dinlenmeye başladı.

"Dinlen deli adam... Birazdan geceyi geçirmek için mağaraya gireceğiz..."

Emraha'nın üzerindeki ziller her adımında ses çıkartarak bir tür müzik çalıyordu.
    "Mağara mı? Ya içerde bir ayı filan varsa?"

"Elbette var" dedi barbar sakince... "Akşam ne yiyeceğimizi sandın... İçerde iki tane boz ayı var... Bir anne bir de yavrusu... Yavrusunun pençeleri yeterince büyük yani kendi kendine hayatta kalabilir. Soğuk mevsime daha çok var" diye kendi kendine konuşuyordu sanki.

Emraha yorgunluktan yere çöktü. Kalkmak ona hiç de iyi bir fikir gibi gelmiyordu. Barbarın uyukladığını farketti. Bir anda adam konuşunca irkildi:
    "İstiyorsan kısa bir süre uyu, ayılar yeni avlanmışlar karınları toktur... Ben nöbet tutuyorum... Karanlık bastırınca içeri gireriz ve rüzgardan korunuruz ve senin şu konuyu konuşuruz..."

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum