Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 17
    Dün: 23
    Toplam: 90346

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1080
    Üye: 1
    Toplam: 1081

Şu An Bağlı:
    01 : owiqareqa

FrpWorld.Com :: View topic - Yanan Köy...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Yanan Köy... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Wisla_Rote
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 06, 2004 1:25 pm Reply with quoteBack to top

FRP deki her anlamda ilk yıllarımdı. o zamana kadar ne bi oyun oynamıştım bilgisayarda ne de böyle bi alemin varlığından haberdardım. hatta LOTR 1 le aşırı dalga geçmiştim ki allah belamı verdi Smile)neyse..
    Grup bi köye ulaşmıştı.bayaa yorgunduk falan.. atlarımız yoktu ve 2 yerleşim birimi arasındaki mesafeyi yaya katediyorduk.ben cuceyi oynuyordum ve grup da kardesimi oynayan bi cuce daha vardı.. neyse aksam oldu. tavern de masada at bulmamız gerektıgını tartısıyoruz derken kardesimin birden ortadan kayboldugunu farkettik.dısarı baktık falan goremedik adamı. soora tekrar donduk muabbet ettik.. aradan biraz zaman gecti adam tavernin kapısına 2 atla geldi.. (bi cuce "at" buldu!) nerden buldun dedik yanıt bombaydı "ahırdan caldım" (bi cuce "at caldı"!) nası yaptıgını sordugumuzda teker teker anlattı... gitmis bu ahıra kapıyı yumruk icinde bırakmıs.. ahırın sahibinin evi de ahırın hemen ustunde.. inmis asagı bu adam ne var diye sormus bizim cuceye.. bizimki at istedigini soylemis. zaten uyku sersemi olan ahırcı cuceyi terslemis ve kapıyı yuzune kapamıs. cuce sınırlenmis ve baltasıyla kapıyı kırmıs. iceri girmis adamı kesmis ve herseyi oldugu gibi bırakıp 2 atla taverne gelmis.tabii butun bunları duyunca bizim parti bi panikledi.. hemen olay mahalline gittik.sokakta ayyaslar bizimkini gosteriyo.. "katil bu katil bu" diye bagırıyolar.bizim cocuklar ahırdaki adamın cesedini ortadan kaldırmaya ve delilleri yok etmeye calısırken ben de ayyaslara rusvet vermeye gittim.. para onerdim yemedi icki onerdim yemedi.. seslerini daha da yukselttiler.. uyuz DM uyuzlugunu yaptı "abi teker teker insanlar uyanmaya baslıo evlerdeki gaz lambalarının ısıkları yanmaya basladı" falan gibi seyler soyerek iyice sctı aazıma.. panikleyen "ben" butun ayyasları ahıra topladı.. kapıyı bi sekilde ustlerine kapattı ve ahırı yaktı.. ordan uzaklastık.. koyden dısarı cıktık.. DM son sozunu soyledi "abi yapılar biribirine cok yakında oldugu icin yangın diger 2 binaya da sıcradı".. oldugumuz yerden koyu izledik.. koy yavas yavas yandı.. bu da benim ilk comezlik anım olarak tarihe gecti.. Smile))
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteICQ Number
    TheoDorus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 07, 2004 4:17 pm Reply with quoteBack to top

ahauhaa guselmis te abicim koyde böle savascı faln yokmuydu sizi durdurmaya calısan böle olur yaa aksamları nöbet tutanlar falan Smile
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    high_elf
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Jul 07, 2004 5:36 pm Reply with quoteBack to top

cok iyi ya cüce-at ikilisi..
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    GaLToW
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 07, 2004 9:26 pm Reply with quoteBack to top

İsmini çok duydum visla.aslında visla gibi birinin böyle bi hikayesi olması çok komik geldi.böyle bi thief gelmedi gelmez....
    Back to top View user's profileSend private message
    Drizzt_Dourden
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 07, 2004 9:33 pm Reply with quoteBack to top

ahahah harbi iimiş baya güldüm...
    ama olur böyle şeyler bende ilk oyunlarımdan birinde abi bu ne ki diyip gruptaki adama melfs acid arrow attım...gerci cooook cömezdim daha büyünün ne oldgunu deniyerek ögreniom kitap fln yok:D

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jul 08, 2004 10:38 am Reply with quoteBack to top

DM ilk oyunlarımız oldugu icin zorluk seviyesi Rookie'yi secmisti.. cunku bundan onceki bi oyunda Paladin oynayan comez arkadasımız daha ilk role'de bi guardla tartıstı.. Paladin ya.. karizmatik falan.. ama guardla abuk sabuk konusuyodu.. sonra gitti guardı kesti bu.. DM penalty uyguladı paso bunun ustune guard yagdırdı.. en sonunda bunu da kestiler.. bu olay dan dolayı DM zorluk seviyesini rookie yaptı.. Smile) iyi ki yapmıs bi koy yaktık!!!
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteICQ Number
    Wisla_Rote
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jul 08, 2004 10:42 am Reply with quoteBack to top

Bu arada senin de methini cok duydum Galtow..cift kisilikli buyucu... tatak napıyo iyi mi?
    hocam_salya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jul 15, 2004 6:36 pm Reply with quoteBack to top

güzel ama yangın tarafını daha çok beğendim

tremour
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 7:24 am Reply with quoteBack to top

ewet bencede gayet guzel,komik yazmıssın ellerine saglık valla
    Back to top View user's profileSend private message
    feryat
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 7:46 am Reply with quoteBack to top

Abi siz nnee ettiniz bee... Ulen hiç mi insaf yok... Dm ben olacaktım kafanıza Meteor yaqğdırmayan tanrıyı Çaycım yaparrdım...

(Ama komik olmuş o oyunda olmak isterdim)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 10:41 am Reply with quoteBack to top

o zaman sen kafana meteor yağdırır

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum