Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: expensiveartist
    Bugün: 8
    Dün: 35
    Toplam: 90372

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1268
    Ãœye: 1
    Toplam: 1269

Şu An Bağlı:
    01 : expensiveartist

FrpWorld.Com :: View topic - ASTRAL SEYAHAT
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

ASTRAL SEYAHAT View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri May 12, 2006 6:50 pm Reply with quoteBack to top

Farklı şeyler olduğunu kabul etmeliyim..

Ama öncelikle bunun insana zarar vermeyeceğinden emin değilim.. Ruhu insana bağlayan bağ ( buna neden kordon dendiğini anlayamadım. Bağdan çok kordona benzemesini sağlayan nedir? ) kopmayabilir bu kadarına itirazım yok ama buna yeterince hazır değilken insan rahatlıkla kalp krizi geçirebilir sanırım. Bu yıllarda kalp krizi geçirmenin de pek yaşı olmamaya başladı..

Yurtta ve evde zaman zaman yattığım yönü değiştiririm. Ve sabah uyandığımda sanki öbür yönde yatıyormuşum gibi gelir. Ve gözümü açtığım zaman bile o anda yaşadığım terslik duygusu ( bi anda oda dönmüş gibi hissetmem) beni rahatsız eder...

Bu bir yana zaman zaman yaşadığım hoşuma gitmeyen deneyimler var.. Mesela yatakta yatarım. Odayı gördüğümü gözlerimin açık olduğunu hissederim. Yataktan kalkmak isterim ama bir türlü bunu beceremem.. Sanki bedenim beynimi dinlemiyor gibidir.

Kısaca bedene geri dönmek her zaman mümkün olmayabilir diye düşünüyorum. Çünkü bazen zihnin kontrolünü bilinç altı ele geçirebiliyor.

Odada koltukta oturuyormuş gibi hissederken birden kendimi tekrar yatakta bulduğumu düşündüm... Kesinlikle kötü bir deneyim..

Her ne kadar mesela kayıp bazı arkadaşlarımı bulma, sevdiğim ama uzaktaki insanların nasıl olduğunu öğrenme için bana cazip gelse de eğer böyle bir yöntem cidden varsa bile kabul etmeliyim ki benim için uygun değil...

Last edited by Firble on Sat May 13, 2006 7:20 am; edited 1 time in total
    Back to top View user's profileSend private message
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 12, 2006 10:31 pm Reply with quoteBack to top

Evet.Çyleyse senin için uygun değil.Kişiliğin,sağlığın uygun değilse deneme öyleyse.Heyecana dayanamayan biriysen.
    Astral seyahatın tam tanımı.şuurumuzun fiziki bedenimizin dışına yansıması ya da diğer bir tanımla,şuurluluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma olayına astral seyahat veya şuur projeksiyonu denir.Bu yansıma fiziki evrenin her hangi bir noktasına olabildiği gibi ,fiziki evrenin ötesindeki ortamlara da olmaktadır.Herkezde bu yetenek var.Ama herkez kullanamaz.
    Normal şartlar içinde yaşarken şuurumuz (bilincimiz) fiziki bedenin içinde toplanmış durumdadır.Geçmişten günümüze kadar gelen tüm toplumların geleneksel bilgilerinde fiziki bedenimizin dışına taştığı özel durumlarda şuurumuzun toplandığı başka bir bedenden daha bahsedilmiştir.Çlüm anında bedenden ayrılarak spatyoma intikal eden ruhsal enerjinin kullanmaya devam ettiği ve çeşitli yaşamlar boyunca kullanılan bir bedendir bu.
    Çalışmada başarı elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz müddetçe ,astral seyahat yapabilmeniz mümkün değildir.Bedeni terk ettikten sonra bütün hareketlerinizi düşüncelerinizle yönlendireceksiniz.Normal yürür gibi değil.Düşünceleriniz çok önemli.
    Elodia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 13, 2006 4:49 pm Reply with quoteBack to top

pekala...bir çok kez lüsid rüya haline geçip sonrasında astral bedenimi harekete geçirmeye çalıştım ama işe yaramadı.lüsid rüya halinde kapalı kalıyorum.hareket edemiyorum.rüyada olduğumu bilip uçamıyorum mesela Smile .veya "kendimi yatan bedenimi izliyor halde bulmuyorum".ne yapmam gerek?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 13, 2006 6:27 pm Reply with quoteBack to top

ne kadardır deniyosrsun?hangi teknikleri uyguladın?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 06, 2006 4:54 pm Reply with quoteBack to top

üzgünüm,uzun zaman oldu,hafızam pek kuvvetsizdir hatırlayamadım yazdığımı.cevabım geç geliyor.ben astral seyahat için teknik denemedim hiç -birkaçını ordan burdan biliyordum ama- nefes egzersizleri de,tamamen tesadüftü o rüyalar.bazen gevşeme egzersizlerini yaparım o kadar.sorun şu ki rüyada olduğunun farkına varma kısmına gelip orada kısılı kalıyorum.biliyorum rüyadayım,biliyorum uçabilirim mesela,uçamıyorum Smile .o anda astral bedenimin hareket edebileceğini ve bedenimden dışarı çıkabileceğimi biliyorum ama kıpırdayamıyorum.belirtiler bile olmuyor,çınlamalar uğultular yukarı çekilme hissi falan.yanıp tutuştuğum peşinden gittiğim bir olay olmasa da bu yarı-farkındalık durumu aklımı kaçırmama neden olabilir -geriye kalanı-.ne zaman olacağını bile bilmediğim bir şey hem de.
    sadece bir yol,ileri ya da geri...şimdiden teşekkürler.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 5:29 am Reply with quoteBack to top

Ben de astral seyahatin tehlikesi derken bundan bahsettim. İnsan bazen hatta rüyada olduğunu anlayıp uyanamıyor bile.. O zaman her hangi bir tehlike durumunda da uyanamayabilir gibi...

Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 9:31 am Reply with quoteBack to top

Hareket etmek isteyip de edememek...Bunun sebebi Astral bedenimizin fiziki bedenimizle olan irtibatın o anda zayıflamış olmasıdır.Halk arasında genellikle bu hareketsiz kalma karabasan olarak adlandırılır.Aslında ilgisi alakası yoktur.Gidip de gelemeyen kimse olmamış.Benim verdiğim o siteye bakın.Orda bir bölümde yazıyordu.Çakralar falan.Okuyun.Her zaman bir insan olarak üstün olduğunu bilmek ve istediğin neyse öyle olmasını dilemek çok iyidir
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 12:38 pm Reply with quoteBack to top

Astral dan korkuyorsanız(ki korktuğunuz için yapamazsınız.Korkmazsanız yaparsınız.Herşey sizin düşüncenize niyetinize bağlı) daha kolay lusid rüyayı deneyin.
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 2:54 pm Reply with quoteBack to top

Çakraları okudum ama pek bir şey anladığımı söyleyemem. Ne için kullanılıyor bunlar? Neye yararlar? Yenilir mi, içilir mi? Very Happy

Power demands sacrifice.
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 6:28 pm Reply with quoteBack to top

Çakra insanın belli bölgelerinde bulunan 7 enerji merkezidir.Çakraların vücuttaki yerleri ve tedavi ettikleri hastalıklar
    1. çakra:Kuyruk kemiği ile anüs arasındadır ve enerji sisteminin merkezidir.
    2.çakra:Kuyruk kemiği üzerindedir.Çreme sistemini kontrol eder.
    3.çakra:Bel omurgasının ortası ve göbektir.Sindirim sistemini kontrol eder.Çlser,hazımsızlık,böbrek iltihabını tedavi eder.
    4.çakra:Göğüs kafesinin ortasıdır.Yüksek tansiyon,kolesterol ve kalp problemlerine iyi gelir.
    5.çakra:Göğüs kafesi ile boyun arasındadır.Solunum yolları ve deriyi kontrol eder.Çksürük,astım ve alerjilere iyi gelir.
    6.çakra:Alnın ortası,iki kaş arasındadır.Vücuttaki tüm sistemleri kontrol eder.Eklem ağrıları,baş ağrıları,uykusuzluklar
    7.çakra:Başın üst kısmının tam ortasındadır(pineal bez)
    Bunlar aura ile ilişki içindedir.Bunlarda birikilen negatif tortular o bölgede sorunlara neden olur.
    *Aura nasıl görülür?:
    Çncelikle aurasını görmek istenilen kişiyi karşına al.Arkasına loş bir ışık koy ve onun 10 cm üstüne konsatre ol.Zihnini serbest bırak ve sürekli oraya bak.Belli bir zaman sonra aurayı görürsün.Sürekli auraları gözlemlersen aura görme zamanın 10 15 dk den 5 e de iner.Konsante önemli.Kendininkini de görebilirsin.
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 6:33 pm Reply with quoteBack to top

Peki bunun astral yolculukla ne gibi bir alakası var? Ayrıca aurayı görmeme rağmen onun pozitif veya negatif olup olmadığını nasıl anlarım? Tabi kendiminkini de nasıl göreceğim ayrı bir sorun.

Power demands sacrifice.
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 8:11 pm Reply with quoteBack to top

Ben de bir ara denemiştim astral seyahati ve konsantre olarak bir taşı kaldırmayı. Belki birisinin yaptığını görürsem etkisi olabilir. Astral seyahatte ise takıldığım nokta yatakta yönümü değiştiremememdi, çünkü ışık vuruyor pencereden. Başka yöntemler de olduğunu duydum, ne yapmam gerek?

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 8:37 pm Reply with quoteBack to top

Verdiğim sitedeki yazıları okuyun.www.astralseyahat.com orda ayrıntılı yazıyor.Yakın bir zaman da yazarım cevapları
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 8:49 pm Reply with quoteBack to top

O siteyi daha ilk verdiğinde okudum ama buna rağmen çakraların neye yaradığını halen anlayamadım. Güzel açıklamış ama bana pek yeterli gelmedi.

Power demands sacrifice.
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 09, 2006 12:42 pm Reply with quoteBack to top

Aura hakkında:
    http://www.yorumcu.com/par/aur.asp ve

http://www.reikilight.net/reikiweb.asp?contentID=585
    bakın.Çakra ile ilgili o verdiğim sitede makaleler var.İnceleme 1,inceleme 2 diye giden yazılarda ayrıntılı yazıyor.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum