Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 0
    Dün: 35
    Toplam: 90364

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1888
    Üye: 1
    Toplam: 1889

Şu An Bağlı:
    01 : usezymum

FrpWorld.Com :: View topic - sevgili lonca lonca başkanım ve herkes
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

sevgili lonca lonca başkanım ve herkes View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue May 20, 2003 12:17 pm Reply with quoteBack to top

bu mektubu size çok zor şartlarda yazıyorum ama bu durumdan kurtulursam gerçekten çok büyük bir ganimetle doneceğim aranıza ve bu diyarlarda gördüğüm ve edindiğim birkaç harkulade envalterle aranıza döndüğümde kendizi sakın ha geri kalmış hissetmeyin ama dediğim gibi durumum feci ve sizden akıl istemekteyim kısa kesiyorum tombul güvercinimi ii bakın ve kabarık tüylerindeki bu ufak mektubu yakın saygılar
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Estebin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 20, 2003 1:32 pm Reply with quoteBack to top

yemek için avladığım bu tombul güvercinden son derece garip bir mesaj çıktı Smile Nedir bu harikulade envanter acep? Ya da lonca başkanı kim? Sanırım gölgelerin içine karışıp bu konuda biraz daha bilgi toplamak lazım. Yoksa bu güvercinin sahibi bana bunlar hakkında ipucu verebilir mi? Smile

Gölge Ustası

PostPosted: Tue May 20, 2003 1:37 pm Reply with quoteBack to top

demek sadık güvercinim yerıne ulaşmadı ama emin olki onu geri alabilildiysen ve kuşumu yemiyip ona ii bakarsan döndügümde beri tanıycak ve yaptıgından dolayı kendinden gurur duyacaksın sana gelen notu sahiplerine ulaştırırsan hem onlardan hem benden onore edici hediyeler alacaksın şimdi yapman gerekeni yap
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Estebin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 22, 2003 6:07 am Reply with quoteBack to top

güvercini beslemek sorun değil ama notun kime ulaşacağını bilmeden nasıl sahibine ulaştıracağım konusu biraz sorun olabilir. lonca başkanını nerde bulabilirim? :? ve lonca başkanı bana bu envanterin ne olduğunu sorduğunda cevap verememenin birazcık ( :!: ) hayatıma mal olacağı konusu da var tabi. hiç yoktan bunlar hakkında ipuçları versen. yaşamak için ufak da olsa bir şansım olabilir o zaman. heyecanı severim ama intaharı değil Smile

Gölge Ustası

PostPosted: Fri May 23, 2003 9:33 pm Reply with quoteBack to top

bak dostum inan bana sana çok zor yazıyorum ama madem macerayı seviyorsun boşver loncayı ben doğu Borinziron"un güneyinde bir kulubedeyim eğer bana yemek su biraz arbalet oku ip ve boş bir büyü yaprağı getirirsen merak ettiğin bütün sorulurına yanıt alma şansın olur yoksa bana veda et ben de bütün dünyaya bu dünyada görüşmek ümidiyle çabuk ol!
    raini
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 24, 2003 8:56 pm Reply with quoteBack to top

Estebine bu tavsiyelere uymasini pek onermem maniak in naapacagi belli olmaz
    Back to top View user's profileSend private message
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun May 25, 2003 6:30 pm Reply with quoteBack to top

ben derim ki çabuk olsun yoksa ben zaten bi yolunu bulur kurtulurum burdan o ganimetlerden bi .ok alamaz onun kaybı olur
    raini
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 25, 2003 7:15 pm Reply with quoteBack to top

ganimet herşey değildir bence bu ganimetin değeri biraz fazla yüksek hele ne olduğu bilinmeyen bir ganimet olduğu düşünülürse....
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun May 25, 2003 7:34 pm Reply with quoteBack to top

bak dostum son iyi ufak tefek olsanda kalbi çok büyük ve çok ii birisin ve eğer bana takılrsan emin ol bu büyük dünya seni korkutamaz bir daha düşün ve bildirdiğim yere gel gelki tanışalım ama benden seni korumaktan kimsenin alı koymasına izin verme işte ozaman san veriyim bu eşsiz renkler saçan eşsiz kesim ziyneti ben çoktan kurtuldum o kötü çaresiz durumumdan sizi bekliyorum özellikle seni dostum senle ii vakit geçiricez emin ol
    Estebin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 27, 2003 8:06 am Reply with quoteBack to top

peki bu ziyneti sadece içindeki iyilik duygusu yüzünden mi vermeyi planlıyorsun? hem de hiç bir sebebin yokken. sanmıyorum, bana bariz bir şekilde kurulmuş bir tuzak gibi gözüktü. raini beni bir tuzak konusunda uyarmaya çalışırken kendisini mi içeri çekti yoksa? enteresan bir yöntem dostum. yalnız merak ettiğim bir şey var; tuzağı beni yakalamak için mi kurdun yoksa ta başından beri raini'yi mi hedefliyordun? ve bir de büyü yaprağı dediğin şey nerden bulunur ve ne işe yarar?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 27, 2003 4:10 pm Reply with quoteBack to top

çok cömert bir davet ve çok da iyi niyetli teklifler yapmışsın maniak... Ama anlamanı beklerim ki bu dünya beni çevreme karşı şüphelendirdi.. En azından birisi birden bire değişen bir dille beni daha önce gitmediğim bir yere çağırdığında... Bilmiyorum belki iyi niyetlisin ama bana da teklifin tuzak gibi gözğktğ.. Yine de düşüneceğim.
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue May 27, 2003 6:24 pm Reply with quoteBack to top

bakın millet eğer gelmek istemiyorsanız ben iyi durumdayım ama sen estebin şansını kaybettin çünkü ben bu tuzaklardan zaten sıyrıldım ve şu an açlığım dışın da keyfim yerinde raini iki gün içinde yola koyuluyorum çünkü sanırım kötü bişi yapıp penedora adlı büyücünün hamster ını yemişim ama beni maruz görsünki çok açtım
    raini
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 28, 2003 2:04 pm Reply with quoteBack to top

Çylese sana uğurlar olsun dostum.. Herşeyden önce benim şu anda bırakamayacağım görevlerim var.. Bana güvenmiş olan insanlara ihanet edemem.. Sana iyi yolculuklar şans senle olsun belki bir gün başka bir yerde karşılaşırız....
    Estebin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 29, 2003 7:32 am Reply with quoteBack to top

Tuzağa yakalanma şansımı kaybettiğim için gerçekten çok üzüldüm. Oysaki ne kadar da düşünülerek hazırlanmıştı! Hamster mı yediğini söylüyorsun yoksa ben mi yanlış duyuyorum? Gerçekten nasıl o kadar aç kaldığını merak ederim ben. Hiç hamster yemedim ve doğrusu pek de eksikliğini(!) hissettiğimi söyleyemem. Eğer Penedora'nın yerinde olsaydım ve birisi hamsterımı yeseydi onun ne kadar aç olduğunu sorma ihtiyacı duymazdım çünkü aç olmayan birinin hamster yemesi imkansız. Penedora'nın sana yemek vermek yerine saldırması gerçekten çok talihsiz bir olay olmuş. Umarım iki günlük yolda yiyecek daha güzel şeyler bulabilirsin.

Gölge Ustası

PostPosted: Thu May 29, 2003 12:01 pm Reply with quoteBack to top

bak dosum eğer açsan ve yiycek bişiyin yok sa emin ol çok lezzetli oluyo ama madem yemedin yada yemediğini düşünüyorsun die düzelteyim gitte o süründüğün harabe hanların mutfaklarına bak ne yediğini anlamak için uraşmıycaksın eminim
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum