Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: ibocaju
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1454
    Ãœye: 2
    Toplam: 1456

Şu An Bağlı:
    01 : ywyquki
    02 : ibocaju

FrpWorld.Com :: View topic - Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bayan arkadaÅŸ mı?! Bir daha asla!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Elia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 02, 2006 6:16 pm Reply with quoteBack to top

Bende erkeklerin oynamasına karşıyım. Melek görünümlü Å?eytan şu anda dm erkek biz 3 kız oynuyoruz çok da eğleniyoruz... Kızına ve erkeğine göre değişir derim ben...
    Back to top View user's profileSend private message
    barabus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 02, 2006 8:54 pm Reply with quoteBack to top

Elia wrote:
    Bende erkeklerin oynamasına karşıyım. Melek görünümlü Å?eytan şu anda dm erkek biz 3 kız oynuyoruz çok da eğleniyoruz... Kızına ve erkeğine göre değişir derim ben...

oyunun oynanışı farklıdır , benim günlük hayatım sosyalliğim farklıdır , ben kautik kötü bi karekter oynatıyorsam , oynayan bayanlarda benim normal hayatta evil olmadığımı biliyorsa bence hiç sorun yok , ama yaptığım bişeyi normal hayatıma da yansıtıyorsa o zaman oynamasınlar daha iyi
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 02, 2006 8:59 pm Reply with quoteBack to top

Valla biraz megolamanlık gibi olacak ama her eve lazım bir tane benim gibi Melek

Ben Erdinç'lerle oyun oynarken çok zevk alıyordum oyundan.Yine oynasak yine alırım.Bilinçli olacaksın en başta..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jun 15, 2006 12:07 am Reply with quoteBack to top

Abi iyi oynamanın bayanla yada erkekle alakası olduğunu pek sanmıyorum ben. Beceriyle alakası var bence. Ayrıca RP yeteneğiyle. Ben genellikle samimi arkadaşlarımla oynadıım için kız arkadaşlarıda oluo ve gayetde eğlenerek oynuyoruz. Ama bence kızların FRPyle okadar çok ilgili olmaması oyun oynayan kız sayısını düşürüo ve doğal olarakda iyi oyun oynayan kız sayısıda düşük oluo. Ama ben içinde kız olan oyunlardada oyunu dağıttıklarını veya cıvıttıklarını görmedm. Bencede yanlış insanlara denk gelmişsin. Her nekadar araba süremediklerini savunsamda RP yapabilceklerini düşünüorm Very Happy Gerçek hayattada iyi RP yapmıolarmı zaten (eski kız arkadaşım mesela (kuyruk acısı Sad ) ) Neyse dağıtmiim konuyu Smile

C_Deschain
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 30, 2006 2:52 pm Reply with quoteBack to top

Bence oyunu bilip bilmemekle,oynayış stiliyle veya da hiç rol yapmadan sadece karaktere kendisini yansıtıp yansıtmamakla oyundan değişik zevkler alınabilir. Oyundan alınan memnuniyette oynıyan oyunculara veya dm e göre değişir.
    Ama bana kalırsa oyunlarda bir gırgır şamata olmalı çünkü ben frp yi eğlenebildiğim için seviyorum.Gerçek hayattaki çoğu kuralı oyunlarda daha rahat aşabildiğimiz için seviyorum.Hele oyunda bir bayan oyuncu varsa bence oyuna renk katar yani.Ya yaptığı iyi rolle ya karakterine oluşturduğu zıtlıkla ya da doğallığıyla oyunu canlandırır bence:)

Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Jun 30, 2006 8:45 pm Reply with quoteBack to top

walla öncelikle FRP'de kadınlara evet demek istiyorum. çünkü kadınlar erkeklerden farklı olduğu için sadece power play yapmıyolar bazı hödükler gibi. RP'ye gerçekten önem vereni bulma olasılığı erkekelrden fazla

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 02, 2006 7:49 pm Reply with quoteBack to top

Her durumda sorun rp ye önem verip vermemekten kaynaklanıyor. Çok fazla bayanlada, erkeklede oyun oynadım ve bayanların başarı yüzdesi kesinlikle erkeklerden fazla.
    Çünkü bayanlar bir şeyle ilgilenmeye karar verirlerse ciddiye alıyorlar ama erkeklerin bir şeyleri ciddiye aldığı çok nadir genelde.
    Bir de olar doğru fırsatla ilgili diye düşünüyorum. Erkekte olsa bayanda, rp yi ciddiye alıyorsa ve onlara fırsat verilirse, bu işin altından gayet iyi kalkıyorlar.
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 09, 2006 10:09 am Reply with quoteBack to top

Rol yapma oyunları ile ilgilenen bayanların sayısı erkeklere göre az ve bunun sebebide bu oyunu çocukça yada saçma bulmaları yada yapacak daha önemli işleri olmasıdır. Geriye kalan daha açık fikirli bayan oyuncularında aslında yüzde olarak erkek oyunculara göre daha başarılı olmaları gerektiğini düşünüyorum çünkü bu oyuncular sadece geyik olsun veya sohbetlerde FRP lafı geçtiğindiğinde edecek bir çift lafı olsun falan gibi sebeplerle oynamıyorlardır.

Erkek egemen bir oyunda bir bayan oyuncunun oynarken sıkılgan yada daha geride olması gayet doğaldır bence çünkü onların gözünden olaya bakan biri aslında onarında bu olayda ilk başlarda sıkılgan olacağını bilirler. Düşünsenize bir bayan arkadaşınız laga luga küfürler eden bir karakter oynasa siz oyun sonrasında başka arkadaşlarınızla konuşurken "Kız bir küfürler ediyorduki benden böyle laflar çıkmaz!" gibi konuşmalar yapacaksınız kendi aranızda.

Bayanlara incelik ve anlayış daha çok yakışıyor kardeşim ve ben bir oyunda bayan oyuncunun böylesi bir karakteri oynamasını yeğlerim. Gözüm en azından kibarlık görür, gönlüm açılır. Smile

Bayan oyuncuların oyunlarda sadece bir dez avantaja sebep vereceğini düşünmekteyim, o da diğer oyuncuların kızlar yanında kendilerine has öküzce performanslasrını daha az gösterecekleridir.

Yukarıda bahsi geçen bayan oyuncuların içinde sevgililerinin hatrı için oynayanlar, bir erkek ile tanışmak için gelenler, bu oyunun ne olduğunu bilmeden gelenler ve gerçekten bu konuda başarısız olanlar dışındaki bayanlar için konuşmaktayım. Başarısız kişilerde zaten bu oyunlar sayesinde, gerek gerçek hayatta gerekse de oyunlarda, sosyal başarılarını artıracaklardır. Smile

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Fall-From-Grace
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 01, 2006 7:25 am Reply with quoteBack to top

Abicim biz ne zaman aşıcaz şu muhabbetleri ya çok merak ediyorum.Her forumda muhakkak birileri hatunlara laf sokmak zorunda hissediyor kendini.Bu ülkede ve dünyada bir ton kadın tiyatro/sinema oyuncusu varken "kadınlar rol yapamıyor" gibi bir cümleyi ben çok komik buluyorum.Ki senin şu ana kadar 100 kadınla oynamış olduğunu düşünsek bile milyonlarca genç kız yaşıyor bu ülkede.Nasıl bir tümevarımdır bu yaw?Neyse kahvem nerde benim?

She wept and whispered: "I know..."
    celeraen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 01, 2006 7:32 am Reply with quoteBack to top

darkgnome'a katılıyorum gerçi erkek arkadaşının hatrına oynayan kızlar kadar kız arkadaşının hatırı için oynayan erkekleri de gördüm Very Happy böyle konular insanlar oynadığı bir kız yüzünden tüm kızlara laf sokmayı kesene kadar kapanmaz.......oysa ki erkeklerin de kızlardan pek bir farkı yok,tek farkları sayıca daha fazla olmaları

<br>All the proud men turned to dust.
    siliterin
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Tue Aug 01, 2006 7:49 am Reply with quoteBack to top

bir erkek olarak kızların yaratıcığının ve frp yeteneğinin kısıtlı zannedilmesinden nefret ediyorum. çok sağlam frpciler çıkar kızlardan ama şimdiye kadar oyunu tanıttığım her kız bu beni aşar, hiç uğraşamam, off çok karışık, gibi tepkiler gö Very Happy sterdi. bence çoğu kızda erkeklerin eğlencesini küçük gören bir ön yargıvar. frp de sayıları ondan az.

Gölge Ustası

PostPosted: Mon Sep 04, 2006 1:20 am Reply with quoteBack to top

Bayanlar da insandır. Bayanları da hepsi birmiş gibi ele almak yanlıştır.

Bayanları erkeklerden ayıran herhangi bir psikolojik farklılık rol yapma kapasitelerini düşürüyor olsa dahi bu hepsinin böyle olacağını gerektirmez.

Ayrıca bütün genellemeler yanlıştır.

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Artex_Croma
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 04, 2006 7:41 am Reply with quoteBack to top

"Rp" yaparken gülmeyen bir kızla tanışmak nasip olmadı.
    Orada bir yerde gülmeksizin "rp" yapabilen bir kız olduğunu biliyorum. Denk gelmek lazım Very Happy

FrontsideAir wrote:

Ayrıca bütün genellemeler yanlıştır.

eha yani bir paradoks.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum