Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1484
    Üye: 0
    Toplam: 1484

FrpWorld.Com :: View topic - Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 07, 2004 3:02 pm Reply with quoteBack to top

xsartes kasabada dolaşırken gün ağarmıştı.Sabah sabah son turunu atarken arkadan birinin ona bağırdığını duydu.Dönüp baktığında bunun cüce arkadaşı olduğunu anladı.Ona doğru yol aldı."Günaydın Chung. Nasılsın görüşmeyeli?"
    Xsartes cüceye gülümsemişti...

Not:Rp deki karakterimin adı xsartestir.Onu belirtmek isterim.Bundan sonra böyle hitep etseniz iyi olur...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 09, 2004 4:48 pm Reply with quoteBack to top

"Teşekkürler.Günaydın.Seni sabah sabah rahatsız edişimin sebebine geleceğim hemen.Biz bütün grubu toplayıpta bir son durum görüşmesi yapmayı planlıyoruz.Seninde katılımını bekliyorum.Yer olarak karagahı düşündük.Akşam güneşi batmadan orda ol dostum."dedi ve diğerlerini aramak için oradan ayrıldı şehirde dolaşıyordu.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 10:33 am Reply with quoteBack to top

Calis han dan kalkıp chug u ve diğer dostlarını aramak için dışarı çıkar.Dışarı çıkması ile çocuğun önünde belirmesi bir olmuştur.
    -Atını hazır efendim.
    -Aferin evlat al bakalım bu da sana ufak bir teşekkür hediyesi der ve bi kese ona fırlatır.Calis atına atlar ve chugu aramaya koyulur...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 12:19 pm Reply with quoteBack to top

xsartes cüceyi sakin bir şekilde dinledi.Son bir durum görüşmesi yapılacaktı anlaşılan.Akşama dinlenmiş bir şekilde olması gerekecekti. Nöbetçileri son bir uyarı yapıp günün geri kalanını biraz dinlenmekle geçirmeye karar verdi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 2:06 pm Reply with quoteBack to top

Eddner dağlarıdan kasabaya baktı. Uzun zaman olmuştu en son kasaba içinde yürüyeli. Ve şimdi geri dönecek olmaktan memnundu. Artık tam anlamıyla yetişkin bir kurt olan Güzbulut'un aldığı derin nefeslere bakılırsa o da korucuyla aynı şeyi düşünüyordu.

"Hadi gidelim dostum."dedi kurda yarım-elf ve dağdan aşağıya doğru ilerlemeye başladı...

_Nightfall_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 11:10 pm Reply with quoteBack to top

Darky chug ın cagrısını duydu ve diğer arkadaslarıyla handa bulusmak için bir plan yaptı herkes handa toplanacaktı ve kasaba konusulacaktı... şimdi bunu arkadaslarına haber vermek için yola koyuldu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 27, 2004 12:44 pm Reply with quoteBack to top

GEçen uzun bir savaşın ve çatışmalaerın ardından findor ağır yaralar ile son bir büyü yaparak ortadan kaybolmuştu ve gölgelere sığınmıştı
    geçen bir süre ardından büyük yaşam savaşı vermiş ama buna yenik düşmüştü...
    Findor ölümsüzler le yaptığı anlaşmada hayata geri dönmek için bir anlaşma yaptı ve daha da güçlü olarak geri getirildi....

findor kartalının üstünde ay kasabanın surlarını aşarak meydana indi ve seslendi...
    "tüm herkese selamlar olsun " onu görenler adeta dillerini yutmuşlardı

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Chug_Luck
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 27, 2004 12:53 pm Reply with quoteBack to top

Cüce olağan işlerin arasında birden insanların biryere doğru yöneldiklerini gördü.
    Düşündü acaba bir olaymı vardı.Baltasını kaptığı gibi koşarak topluluğun olduğu yere insanları yararak girdi.
    Adeta şok olmuştu.Karşısında Findor duruyordu heyecandan elindeki baltasını olduğu yere düşürdü ve koskoca bir kahkaha atarak Findora yöneldi."Dostum aramıza hoşgeldin".
    Cüce Findorla kucaklaştı hala gözlerine inanamıyordu. Razz
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 29, 2005 9:38 pm Reply with quoteBack to top

"Hoşbulduk eski dostum nasılsınız ben iyiyim diğerleri neredeler ? " dedi adam

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jan 31, 2005 8:23 am Reply with quoteBack to top

Xsartes surların tepesinden bir şeyin geçip meydana konduğunu uzaktan gördü.Acaba önemli bir şey mi olmuştu.Xsartes hemen oraya doğru koşturmaya başladı.

Xsartes bir kaç dakika sonra oraya ulaşmıştı.Orada gördüğü kişiye inanamıyordu.Bu findor du.Xsartes hiçbir kimseyi kucaklamazdı,sevmezdi ve üzülmezdi.Ama bu adamı gördüğüne çok sevinmişti ve kucaklamak istiyordu.Hızla oraya yaklaşarak "Hoşgeldin dostum.Seni yeniden görmek çok güzel"Xsartes kucaklamak için kollarını açmıştı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 31, 2005 9:39 am Reply with quoteBack to top

Eddner kasabanın kapısına vardığında nöbetçileri meraklı gözlerle meydanı izlerken buldu. Kısa bir süre adamların ilgilerini çeken şeye bakmalarına izin vardikten sonra gürltülü bir şekilde boğazını temizledi. Nöbetçilerin her daim uyanık olması gerektiğini biliyordu ve bir ara bu adamlara nöbet tutmakla alakalı küçük bir nutuk çekmeyi kafaya koydu.

Yarı-elfin çıkardığı sesleri duyan nöbetçilerden biri kıpırdandı:

"Hı... Kim..."birden görevi aklına gelmiş olacak ki şaşkın ağzını kapatıp üstünü başını düzeltti "Ay Kasabasına girmek isteyen yabancı, sen kimsin?"

Eddner'in yüzünde bir gülümseme belirdi. Bİr kasaba nöbetçisi için fazla resmi bir tarz olmuştu. Ama gene de samimi bir şekilde cevapladı.

"Yabancı mı? Bu kasaba ne zamandan beri kurucularından birine yabancı der oldu?"

şimdi üç nöbetçi de dikkati ona çevirmişti. Hepsi gözlerini şüpheyle kısmış, karşılarındaki adamı tanımaya çalışıyorlardı. Bunu ilk başaran içlerindeki en yaşlıları gibi görüneni mğfersiz yüzündeki sakallara beyazlık düşmüş bir adam oldu.

"Ulu tanrım."dedi yaşlı adam "Bu Eddner Kartalkanadı. İşte bu kutlanacak bir olay. Aynı gün içinde iki kurucu geri dönüyor."

"Doğru."diye gürledi genç yaştaki nöbetçilerden biri "İçmek için daha iyi bir bahane olabilir mi?"ifadesine bakılırsa, genelde içmek için iyi bir bahaneye ihtiyacı olmuyordu.

"Nöbetin bitince belki genç adam. Ama henüz değil."dedi korucu ve kasabanın surlarından içeri girdi. 'İki kurucu mu?'diye düşünü içinden 'Acaba benden sonra kasabayı terk eden başka birileri de oldu.'

Gitmiş kişinin kim olabileceğini düşünürken, Güzbulut'tan gelen cevap birden adımını kaçırmasına neden oldu. DÇşmekden zor kurtulan korucu inanmayan gözlerle kurta baktı.

Findor! demişti kurt. Diğeri Findor...

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 01, 2005 8:44 pm Reply with quoteBack to top

Squan wrote:
    Xsartes surların tepesinden bir şeyin geçip meydana konduğunu uzaktan gördü.Acaba önemli bir şey mi olmuştu.Xsartes hemen oraya doğru koşturmaya başladı.

Xsartes bir kaç dakika sonra oraya ulaşmıştı.Orada gördüğü kişiye inanamıyordu.Bu findor du.Xsartes hiçbir kimseyi kucaklamazdı,sevmezdi ve üzülmezdi.Ama bu adamı gördüğüne çok sevinmişti ve kucaklamak istiyordu.Hızla oraya yaklaşarak "Hoşgeldin dostum.Seni yeniden görmek çok güzel"Xsartes kucaklamak için kollarını açmıştı...

Findor kollarını açtı ve adama sarıldı " işte yeniden buradayım kasabamızdayım arkadaşım hoş geldim sağolasınız " dedi ve etrafı süzdü

Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Feb 02, 2005 7:41 am Reply with quoteBack to top

Xsartes findor ile kucaklaştıktan sonra adamı baştan ayağa süzdü."Yorgun gözüküyorsun.İstersen hemen sana yatacak bir yer ayarlayayım.HEm dinlenmiş olursun.Daha sonrada başına neler geldiğini ve bunca zamandır nerede olduğunu anlatırsın bize."Xsartes findor un cevabını beklemeden hızla oradan uzaklaştı.Orada bulunan 2 kişiye bir şeyler söyledi.2 kişide hızla oradan uzaklaştı.Xsartes findor un yanına geldi."Birazdan hazırlanmış olur."

Xsartes in gözlerinden mutluluğu okunuyordu.Küçüklüğünden beri hiç bu kadar sevindiğini hatırlamamıştı.Bunu ileride bu günü düşündüğünde bilecekti...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 02, 2005 6:03 pm Reply with quoteBack to top

Findor olanları izliyor ve arkadaşını dinliyordu...
    "Tamam o zaman ben dinleneyim akşama handa görüşürüz dostum "dedi ve uzaklaşmaya başladı kalabalığın arasından yavaşçana insanlaragülümsüyor ve selam veriyordu yeniden
    kasaba çok güzel bir hal almış ve yerleşik hayata geçilmişti.

winterwolf
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 03, 2005 7:14 am Reply with quoteBack to top

'Olabilir mi?'diye düşünüyordu Eddner. Acaba nasıl olmuştu da findor geri dönmeyi başarabilmişti. Korucunun şüpheci yanı uyanmıştı bir kere. Nedendir bilinmez, bu işin içinde bir çeşit oyun olduğunu düşünüyordu.

Aklındaki süphelerle adımları iyice yavaşlamışken, birden üzerine kocaman bir gölge düştü. Korucu, önce ne olduğunu anlayamayıp, bir refleks olarak elini kılıcına götürdü ve bakışlarını gölgeyi yaratan şeye çevirdi.

Ve şüphelerinin hepsi akıp gitti...

Gölge de gibi bir kartala aitti. Drusta, Eddner ve Güzbulut'un üzerinde geniş daireler çizerek uçuyordu.

Yarı-elfin yüzünde küçük bir tebessüm berlirdi.

"Selemlar yücekartal..."dedi memnun bir sesle.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum