Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 23
    Toplam: 90341

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1464
    Üye: 0
    Toplam: 1464

FrpWorld.Com :: View topic - 10 kasabanın eskiden olduğu yerde.
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

10 kasabanın eskiden olduğu yerde. View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Sylvos
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 7:42 am Reply with quoteBack to top

Dwarfın her yeri tutuulmuştu..Atla yaptıkları yolculuk ona pek rahat gelmemişti..Harbormm Calin'e dönerek ''Ewet lütfen.. '' dedi ve attan indikten sonra Logan'ın söylediklerini dinleyerek yerini korudu..Daha sonra Logan'ın atı üzerinde yaşayanölüyle birlikte kasaba halkının yanına doğru ilerleyişini izledi..

Dwarfın aklına birden Lady İlyamain 'in ona verdiği beyaz zümrüt aklına geldi..Onu cebinin içine güvenli bir şekilde yerleştirmişti..Elini cebine sokarak mendile sarılmış olan beyaz zümrütü kontrol etti...Ordaydı..Cebinin içinde güvenli bir şekilde duruyordu..

Sonra kınında olan iki savaşbaltasını çekti ve yerini korumaya dewam etti..

Tepenin altındaki inşa edilen kasaba halkına baktı..Buraya zamanında gelmişlerdi galiba dwarf öyle umuyordu..Artık kasaba halkı güvende...dedi içinden ve Logan'ı izlemeye dewam etti...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 12:38 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    logan birden 2 kişi dikatini çekti biri şaklaban gibi diyeri bir bayandı
    logan hafifçe kafasını eğdi ama hiç de hoşnut kalmamıştı

/// Neyden hoşnut kalmadın?

Quote:
    gözlerini 2 yabancıya dikti

///Kasabadaki herkesi tanıyor musun da bu 2 kişi sana yabancı

Quote:
    logan Squan a döndü ''biz buraya yardım için geldik tehlike oldunu bildimiz için geldik ,bu halkı tanımadığı kötü kişilerden korumaya geldik''logan sesesini kalınlaştırarak ''ve siz halk için potansiye birer tehlikesiniz ,yabancılar ''dedi

///Tehlikeli oldukları alınlarında mı yazıyor? Potansiyel tehdit olduklarını söylerken neye dayanıyorsun

RP DIşI: Logan 1 KARMA puanı kaybetmiştir... Mantıklı dayanakların olmadan suçlamalar ve çıkarımlar yapıp meta yapıyorsun. Biraz daha dikkat lütfen...

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 3:30 pm Reply with quoteBack to top

logan giden 2 kişiye baktı kafasını salladı
    ''hı saygısızlık yaptılar biraz sert çıkışıncada gitiler,yoları açık olsun ,umarım taptıkları bir tanrı yoktur yada varsa iyi eyitilmelerini dilerim ''
    bu arda yanınıa gelen hancıyı gördü ,
    ''slm hancı nasılsın ,ha seni görünce aklıma geldi ,10 kasaba halkına bir hediye getirdik işalah kabul edersiniz ''
    ve logan borusunu çaldı ama sadce tapınak şovalyelerini çarıyordu yanına
    tapınak şovalyelerini çağıran bir sesti bu ....

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA

Last edited by Logan on Tue Dec 28, 2004 3:40 pm; edited 1 time in total
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 3:32 pm Reply with quoteBack to top

şehire geldik acının ve hüzünün bütün gücü kasaba üzerinde... İnsanlar bizleri görünce yüzlerine ufak bir mutluluk hissi oluştu. Çocuklar bizi parmaklarıyla gösteriyodu. Kendime itiraf etmeliyim ki bu beni grurlandırdı. Ardından Loganın sözlerini duydum.

logan demiş ki:

''cüce ve elf siz burda kalın''
    ''rahip sen sol tarafta horcoel sen sol tarafta nebet tut''

Yaşayan ölüye ne söyleyecek diye merak ettim. Onada birşey demiş olmalı. Yaşayan ölüye baktım ve onun Loganla gittiğini gördüm. Sanırım bunu Logan istemişti.

Horoelin yanına yaklaştım. Horcoel birkaç şey daha söylemişti
    Sonra ''hadi gidelim dostum.'' dedim.

Nöbet yerimize gittik hala insanlar bize bakıyorlardı. şimdi aklımadki soruları sorabilirim.

''Horcoel dostum bu şehire ne oldu bazı duyumlarım var ama dedikodudan ibaret diye tahmin ediyorum. Burda olan olayları birde birinci ağızdan duyayım.''

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 3:50 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel etrafında gelişen olaylara kaptırmıştı kendisini..Asil bir haraketle atının üzerinde doğrularak etrafını izledi..Yanından geçen insanları izledi..Kadınları..Çocukları.. Erkekler kasabayı kurmaya çalısıyordu sanırım..Yanından geçenler Horcoele baktıkça ona doğru imrenerek bakıyorlardı sanki..Kalacak bir yeri vardı şovalyelerin..Tanrılarının gücü hep üzerindelerdi ve üzerlerindeki nişanlar gurur kaynakları olmuştu..

Horcoel etrafındakilere gülümseyerek baktı..Cesareti ve umudu aşılayan bakışları sanki..''Size yardım etmek için buradayım..'' der gibiydi..Oradan geçen bir anne ile oğlunu gördü bu esnada..Çocuk yolda ilerlerken sürekli arkasına bakarak Horcoeli izliyordu.Bu durum gözüne çarptı paladinin...Kadın ise her seferinde onu önüne bakması için zorluyordu...Zavallı kasabalılar diye düşündü..Keşke elinde oturup beklemekten daha fazlası gelebilse idi..

Oren rahibinin de beyaz atı üzerinden ona dogru baktıgını farkedince oda bakışlarını rahip üzerine çevirdi..Rahip belli bir süre sessizligini korumuştu..Ardından şu sözleri söylemişti..

''Horcoel dostum bu şehire ne oldu bazı duyumlarım var ama dedikodudan ibaret diye tahmin ediyorum. Burda olan olayları birde birinci ağızdan duyayım.''

Horcoel bu soruyu cevaplamak için agzını açtıysa da agzı oracıkta asılı kalmıştı..Aklına cehennem geldi..Hatırlamak istemedigi cehennem..
    Gerçi cehennem hakkında fazla bir hatırası kalmamıştı nedense Horcoel in..Bu durumada üzülmüyordu gerçi..En son hatırlamak istedigi şey..Onkasaba halkının Lord Oren in cehenneminde tıkılı kalmış oldugu gerçegi idi..

Derken Horcoel in yanıt vermesine gerek kalmadan Logan ın çağrı borusunun sesini duydu..

''Belki sonra anlatırım kutsal rahip.Ki baştan uyarayım pek dinlemekten hoşlanacagınız bir hikaye olmayacak.. Ha bu arada sesi duydunuz..Tapınak koruyucsu bizi çağırıyor..''

Meronlin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 4:07 pm Reply with quoteBack to top

şövalyeyi gözden kaçırmasının üzerinden pek geçmemişti ki sanki bir boru çaldığını duyar gibi oldu ama bundan emin değildi farklı bir tınıydı bu özel bir tını,etrafına baktığındada kasaba halkının bunu duyduğuna dair bir tepki göremedi ama çok geçmeden etrafta bir hareketlenme fark etti.şövalyelerin sesleriydi bunlar toplanıyorlardı sanki...
      Hemen fazla dikkat çekmeden yerinden kalktı ve sürekli izlediği bir kaç noktaya tekrar baktı.
        Neler olduğunu daha iyi anlamalı şövalyelerin liderinin neler söyliyiceğini duymalıydı ama bu çok riskliydi şüphe çekmek istemiyordu.Bir an için olduğu yerde kaldı ve düşündü...
          Bir süre sonra aklına bir fikir geldi lakin ne büyük bir kumar oynıyacağınında fakındaydı.O şarlatan kılıklı adamı bulmalıydı belki onun bir parça yardımı dokunabilirdi ve tabi belki de bundan çok daha fazla zararı...
            Bir süre daha şövalyelerin nöbet yerlerini terk edip toplanmalarını bekledi ve diğer kasaba halkının çoğu gibi kukuletasını başına çekerek mümkün olduğunca seri bir şekilde onun ve yanındaki bayanın gittiği yöne doğru yol aldı...
            Slach
            Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 4:22 pm Reply with quoteBack to top

Horcoelin ağınzını açtı ama konuşamadı. Belkide kötü anıları vardı sanırım konuşmayacaktı. Ardından yavaşaca kelimeler ağzından döküldü.

''Belki sonra anlatırım kutsal rahip.Ki baştan uyarayım pek dinlemekten hoşlanacagınız bir hikaye olmayacak.. Ha bu arada sesi duydunuz..Tapınak koruyucsu bizi çağırıyor..''

Bu beni tatmin etmedi hatta kendimi daha kötü hissettim. Elf çok duygulanmıştı ama yüzündede manasız bir ifade vardı.Fazla üstelememeye karar verdim.

Elfin arkasından bende atımı sürdüm. Nöbet nedense kısa sürmüştü. Gerçi bence pek nöbet tutmayada gerek yoktu. Loganla giden yaşayan ölü halkı korkutmuşmuydu acaba. Sanırım kendini daha belli etmedi.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 4:36 pm Reply with quoteBack to top

Harbormm Logan'ın borusunun çaldığını hissetti...Diğer şövalyelerle şehire inerken şehirdeki insanlara bakıyordu..Açıkcası daha önceden yaşadığı kasabayı özlüyordu..Madenleri barbarlar tarafından harap olduktan sonra(yaklaşık 50 yıl önce) o kasabayı kendine yurt edinmişti ve hayatını büyük kısmını orda geçirmişti..

Sonradan kendine geldi ve etrafta fazla dikkat çektiğini gördü..Herkes onlara bakıyordu..Bakışlarında bir acaiplik seziyordu dwarf..Burdaki insanlara çok acıyordu..Bu arada sırrını çok merak ettiği zümrütlerin ne işe yarayacağını öğrenecekti..Çok za zaman sonra diye iç geçirdi kasabada ağır adımlarla yürürken...

Kullanıcı
            Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 5:08 pm Reply with quoteBack to top

logan 3 tapıank sovalyesinide geldini gördü önünde durmuştu loganın 3 ü de ...
            logan ahncıya baktı ...
            ''ewet dostlarım size verilen emaneti sayübine verin ''
            dedi ve hancıyı baktı...

''ardından görev yerlerinize geri dönün''

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
            Efla
            Site Admin
            Site Admin

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 5:31 pm Reply with quoteBack to top

Lider olduğu anlaşılan tapınak şovelyesinin selamına karşılık verdi. "Selamlar efendim. İyi olmaya çalışışıyoruz. umarım siz de iyisinizdir..." Bir hediyeden bahsetmişti ne tür bir hediyeydi? Merak etmişti doğrusu tam soracaktı ki. Kutsal savaşçının çağrı yaptığını duydu şimdi ise gelen bütün atlılar adamın yanına geliyodu. Bakışlarını tekrar lider kişiye çeviriyordu ki yanındaki garip kişiye gözü ilişti. İskeletimsi eller, yırtık pırtık cübbeler, ve altında... Gözleri fal taşı gibi açıkdı hancının. Gayrı-ihtiyari bir adım geriledi. Ne garip şeydi o öyle. Sonra durdu. Korkunç bir manzaraydı. Ama inanılmaz bir şekilde korkmadığını faretti. Kutsal savaşçıya yaklaştıkça korkusunun giderek eridiğini resmen cesaretle dolduğunu faretti. Durum artık korkunç değildi sadece garipti. Geri attığı adımı tekrar ileri attı. Çağırılanların gelmesini bekledi. Bir açıklama yapılacağına emindi.

Emaneti sahibine verin demişti. Kimdi bu sahip. Lemmak mıydı. Yo tabi ki değil sahibi halktı. Halk adına ona vereceklerdi. Ama o sadece bir hancıydı. Birdenbire böyle bir konumda olmasını hayretle karşılamıştı. Ne çok şey yaşamıştı kısa zamanda. Yine sustu ve bahsettikleri şeyin ne olduğunu görmek için bekledi.

*Hancı Lemmak

Horcoel_Baator
            SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 5:47 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel Loganın çagrısı üzerine gelmişti..
            ''Evet dostlarım size verilen emaneti sahibine verin..''

Logan ın sözleri üzerine rahatlayarak elini cebine attı şovalye ve mavi zümrütü çıkararak Hancının eline koydu..

''Ona iyi bakın..'' dedi hancıya gülümseyerek..''Tapınagın size hediyesidir bayım..''dedi..Hancının yüzündeki garip şaşkınlıgı farketmişti..

''Lütfen şaşırmayın..''dedi gülümsemeye devam ederek..''Bu kasabanın bir lidere ihtiyacı var..''İnsanlara yol gösterecek..Politik ve ruhen ihtiyaçlarını karşılayacak..''Ve bu kişi olarak siz uygun görüldünüz..''Bu hediyeleri kasabanın iyiligi için kullanın ve kasabayı dogru yönde yöneltin..''dedi

Horcoel hancıya emanetini ilettikten sonra başıyla selam verdi ve Nöbet tuttugu yere dogru yöneldi Tapınak koruyucusunun isteği üzerine..İçi görevini yerine getirmesinden kaynaklanan garip bir huzur ile dolmuştu..

Sylvos
            SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 6:00 pm Reply with quoteBack to top

Dwarf logan'ın istediğini gerçekleştirdi..Harbormm cebinde mendile sarılı olan beyaz zümrütü cebinden çıkardı ve hancıya verdi..Ondan sonra reverans yaparak herkesi selamladı ve görevin bittiğini umarak rahatladı ardından Horcoel'in peşinden nöbet yerine doğru ilerlemeye başladı...

Kullanıcı
            Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 6:49 pm Reply with quoteBack to top

Aradan çok geçmeden eski yerine geri dönmüştü.Adının Nargator olduğunu öğrendiği adam göründüğünden daha garipti.Hana doğru yönelen şövalyeleri izleyip izlemiyeceğine dair hiç birşey söylememişti ama ona ödül olarak vaad ettiği madalyona hayran hayran bakmıştı.Eğer kabul edip onun için bilgi toplıyıcaksa onu burda bulucaktı.
              Biran için şövalyelerin gittiği yöne doğru merakla baktı.Daha sonra arkasına yaslanarak rüzgara rağmen purosunu yakmayı başardı ve sabırla beklemeye başladı.Eğer gelmez ise bu ;gidip onun hakkındaki herşeyi şövalyelere anlattığı anlamına da gelebilirdi.İşte o zaman içinden kolayca sıyrılamıyacağı bir belaya sarılmış demekti..
                Neden sanki bu harabede hiçbir hayvan ona yaklaşmıyordu,acaba bu ne anlama geliyordu?Halbuki bir kaç atmacanın sesini duyabilse konuşan ırklara güvenmek zorunda kalmaz, kaygılarını çekmezdi...
                Sufferly
                Kullanıcı
                Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 8:35 pm Reply with quoteBack to top

Atından inmesi için cüceye yardım eden Calin , cücenin atdan inince kısa olduğunu farketti.Bunu yeni farketmesine şaşırdmıştı baya bi.
                Tekrar eski yerine , taşın dibine oturdu ve cebinde 3 taş çıkarıp oynamaya başladı.Sonra birden bir boru sesi duydu.Cüce sonra tek bir el hareketiyle Calin'in beklemesi gerektiğini anlattı.Sadece sövalyeleri çağıran bir boru olmalıydı bu diye düşündü Calin.Sonra taşın dibine tekrar oturdu ve nöbetine , büyük ihtimalle tek başına devam etti...

To blind you and me
                Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
                Slach
                Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 9:13 pm Reply with quoteBack to top

''ewet dostlarım size verilen emaneti sayhibine verin''demişti Logan. İçim birden rahatladı o zümrütlerin yükünden kurtuldum diye düşündüm.

Elfin ve cücenin zümrütleri vermesini izledim.En son olarak ben verecektim.

''Sanırım sıra bende'' yüzüme biraz tebessüm oluştu. Cebimi bir yokladım Bir beze sarılı şekildeki zümrütü elime aldım. '' Bu size Lord Orenin hediyesidir Ona iyi bakın ve koruyun. Zümrütü hancının eline tutuşturdum ve başımı yavaşça eyip kaldırdım. '' Lord Orenin gücü sizinle olsun.''

Artık görevimi tamamlamıştım. Bu bana ilk verilen görevdi. Sanırım artık o zümrütlerin ne işe yaradığını öğrenemeyeceğim..

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
                View previous topic
                You cannot post new topics in this forum
                You cannot reply to topics in this forum
                You cannot edit your posts in this forum
                You cannot delete your posts in this forum
                You cannot vote in polls in this forum