Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1613
    Üye: 0
    Toplam: 1613

FrpWorld.Com :: View topic - The Lord of the Windows XP
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

The Lord of the Windows XP View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    alyugel
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 26, 2004 7:24 am Reply with quoteBack to top

Kısa bi süre önce bir "Bilgisayar Büyücüsü" arkadaşım bana uğradı. Muhabbet arasında bilgisayarıma Windows XP'yi yeni yüklediğimi ve bu işletim sisteminden ne kadar memnun olduğumu söyledim ve ona Windows XP CD'sini gösterdim. Ben daha ne olduğunu anlayamadan cd'yi mikro dalga fırınına attı ve çalıştırdı. O an çok üzülmüştüm, çünkü o cd benim kıymetlim olmuştu, ama o "Endişelenme, cd'ye bi zarar gelmedi" dedi. Bi kaç dakika sonra cd'yi mikrodalgadan çıkardı, bana verdi ve "Yakından bak" dedi. Sandığımın aksine cd yeterince soğuktu ve eskisinden daha da ağırlaşmış gibiydi. İlk baktığımda hiçbirşey görmedim, ama ortadaki deliğin iç kısmında bir yazı gördüm, daha önce gördüğüm hiçbirşey bu kadar güzel görünmemişti. İçiçe işleyen bir canlılıkla parlıyodu ama yine de sanki çok büyük bir derinlikten gelirmişcesine uzaktılar...

12413AEB2ED4FA5E6F7D78E78BEDE8209450920F923A40EE10E510CC98D444AA08E1324

"Bu ateşten harfleri okuyamam" dedim.

"Okuyamazsın," dedi. "Bunlar eski hex harfleri, ama lisan Microsoft lisanı, ki o lisanı burda dile getiremem. Ama ortak lisanda anlamı şu;"

Hepsine hükmedecek bir işletim sistemi, hepsini o bulacak,
    Hepsini bir araya getirip birbirine bağlayacak...

Yeminer bu yazıyı editledi : Baştaki sitem kısmını sildim, hoş bir kulaktan kulağa hikayesi, biraz geyik ama yine de yeri burası. Merakla bekliyorum Cdlerin Efendisinin destanını Wink Seviyeli bir şekilde devam edelim yazmaya, ah benim kemiklerim çok yaşlı bu tür maceralar için o yüzden benden pek bişey beklemeyin
    Back to top View user's profileSend private message
    arashi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 26, 2004 8:42 am Reply with quoteBack to top

"The CD must be destroyed!!!!" :ehue

My sword's raised high
    My enemies before me
    My arm swings without tire
    My arm swings for victory!!!
    Back to top View user's profileSend private message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 26, 2004 10:57 am Reply with quoteBack to top

Genç adam elinde duran cd ye baktı ve "Al onu benden bilgisayar büyücüsü! Al onu benden!" dedi.

Bilgisayar büyücüsü hızla geriledi ve "Hayır!" dedi. "Onu bana sakın verme!" Gözlerinden büyük bir dehşet okunuyordu. "Onu saklamalısın!" dedi.

"Ama... ama onun burada olduğunu bilen yok değil mi bilgisayar büyücüsü?" diye sordu genç adam.

Bilgisayar büyücüsü genç adamın gözlerine baktı ve "Çç gün önce..." dedi. "Gollum öttü ve iki sihirli kelime dudaklarından döküldü!"

O sırada kalenin kapıları açıldı ve dokuz jet uçağı kalenin kapılarından dışarıya doğru havalanırken "Icq, 251268785" kelimeleri etrafta çığlıklar şekilinde yankılandı. Gollum uzun süredir nette bu bilgileri araştırıyordu ve tam genç adamın yerini bulduğunda Virrüsdor diyarında hapsedilmişti.

Genç adam hızla çantasını hazırladı ve Cdyi boynunda duran bir zincire astıktan sonra yola çıktı. "Beni sıçrayan office hanında bul!" dedi Bilgisayar büyücüsü ve hızla bir bilgisayar işletim sistemine girerek ortadan kayboldu. Bilgisayar işletim sisteminin adı Gölge yeleydi.

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Sufferly
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 27, 2004 11:26 pm Reply with quoteBack to top

Daha sonra Cdelf diyarına gitmek yanına programcı arkadaşlarını aldı ve minibüse atladılar.boynundaki cdyi minibüsün aynasıını önüne astılar.Sonra farkettilerki minibüs görünmez olmuştu.Cd yi aynanın önünden kaldırdılar ve minibüs görünür halde olmuştu.o cdyi boynunda taşımaya karar verdi.çok zor durumda kalırsa aynanın önüne takacaktı.Sonra yolda ilerlerken 2 tane baldırıçıplak ellerinde ramler hdd ler ilşe bir bilgisayarcı tarafından kovalanıyorlardı.şans eseri karşılaşmıştılar.minibüse atladılar.yoldan ilerlemeye devam ettiler.ama bilgisayar büyücüsünün dediği laf akıllarına geldi. "yoldan ilerlemeyin.jetler yoldan gider"demişti.sonra yoldan çekildiler ve at üstüne binmiş jet uçaklarının yoldan geçtiğini gördüler.yolun kenarındaki bir ağaç kovuğuna saplandıklar.üzerlerine virüsler bulaşıyor , sürekli format atmak zorunda kalıyorlardı.jet uçağı elinde dedektörle arama yapıyordu.kahramanımız cdyi minibüsün aynasına takmamak için kendini zor tutordu.tanındaki suratına kafayı gömerek kendine getirdi kahamanımızı.sonra jet ucakları ayrıldılar ve yuvarlanarak yollarına devam ettiler...

To blind you and me
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum