Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 33
    Dün: 23
    Toplam: 90362

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1840
    Üye: 0
    Toplam: 1840

FrpWorld.Com :: View topic - ---Yeminer'in Gizli Laboratuvarı(RP Ekranı)---
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

---Yeminer'in Gizli Laboratuvarı(RP Ekranı)--- View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Eldarin_

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 2:39 pm Reply with quoteBack to top

Eldarin yeminer in soluk gözlerini incelemeye devam ederken aklına aniden yaralı bedeniyle dareth geldi.

''yeminer.adım Eldarin.Eldarin SYMEON.
    yakın zamanda kuleye gelen dareth isimli yeni bir çırak konusunda sana ihtiyacım vardı aslında.
    kendisi bir meşik in alçakça bir lanetine uğramış.bütün vücudu rünlerle kaplanarak büyüye karşı dirençsiz hale getirilmiş.çeşitli işkencelerde cabası.
    Kuleden ayrıldığında burada kalan el yazmalarını incelediğimde bu konu hakkında işimize yarayacak herhangi bir bilgiye rastlayamadım.
    lakin daha fazlasını bildiğinizi sezmek benim için pekte olmayacak birşeymiş gibi gelmiyor.
    çırağın üzerindeki laneti ortadan kaldırabilecek karşı bir büyü işimize yarayabilir diye düşünüyorum.''

Eldarin gözlerini bir anlığına bile ayırmadan lich in deforme yüzüne odaklanmıştı.

''Konseye yardım için burada olduğunuzu kendiniz söylemiştiniz.

o zaman bize yardım etmekte çekinmessiniz öyle değil mi?...''

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 3:23 pm Reply with quoteBack to top

Yeminer ilgi ile Eldarin'e baktı...
    "Bir meşik ha... demek çırağı lanetlemiş.. Gerçekten görmek isterim." dedi Yeminer... diyarlara ayak basar basmaz ilginç birşeylerle karşılaşmış, gücünü geliştirme fırsatı kazanmıştı. " Bir çırağa yardım etmek " diye düşündü Yeminer. Gerçekten değecek birisi ise tabiki yardım edecekti fakat önüne gelene, hiçbir karşılık beklemeksizin yardım etmek Yeminer The Lich'e göre birşey değildi...

Eldarin ile birlikte çırağın bulunduğu odaya gittiler. Çırak gerçekten kötü bir durumdaydı. Yeminer onu iyice incelemek istiyordu fakat bedenen ve ruhen bu kadar zayıf bir haldeyken yanına gitmek ona gerçekten çok yıpratırdı... Çırağı biraz daha inceledi.. Normal koşollarda karşısına çıksa öldürmeye bile tenezzül tmezdi çünkü bu lanet gerçekten onun için ölümden çok daha acı bir işkenceydi fakat konseye bir yardım yapacaksa.. Bu değerlendirilmesi gereken bir fırsattı.

"Bu adama yardım edeceğim " dedi yeminer düşünceli bir şekilde... " fakat kitaplarım elimde değil... onlara bakmalıyım" dedi ve odadan ayrıldı.. Bir iki saat içinde tekrar bu adamın yanına dönerim dedi ve odadan çıktı...

Çok zaman geçmemişti ki kule acı bir çığlıkla sarsıldı... Büyüyle kuvvetlenmiş, bir bansheenin ölümcül çığlığını andıran korkunç bir çığlıktı ve hemen ardından da Yeminer Eldarin'in beklediği odaya girdi.. Gözleri cehennem ateşi gibi kıpkızıldı. Hiddetten köpürüyordu...

"Lanet bir büyücü ya da her neyse..." dedi Yeminer ve daha birçok küfürle bu kişiyi sıfatlandırdıktan sonra hiddetle ekledi...
    "Labaratuvarımı bulmuş ve benim oraya girmeme engel oluyor.." dedi. Hiddetten köpürüyordu. Oldukça iyi çalışmış alçak, ben tokken sanırım çalışmak için bol zamanı vardı... Neredeys ekutsal bir tapınak gibi, parlıyor labaratuvarım" dedi.. hüsran içindeydi...

"Eğer oraya gidip o lanet adamı ve oraya bıraktığı şeyleri temizleyebilirsen Eldarin... Bu adama yardım ederim.. ve bu iyiliğini de karşılıksız bırakmam " dedi ciddi bir şekilde..

Dareth
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 10:56 pm Reply with quoteBack to top

Karanlık...
    Hayır... Karanlık değil... Hiçlik!
    Bitkinliğin zincirleri etinden ruhuna uzanan Dareth en çok bu durumdan nefret ediyordu. Mahkum olduğu gölgesiz karanlıktan , etinden ruhuna yansıyan biçimsiz yokluktan.

Huzursuz uykusunda kıpırdanan dostu , Fryss'i uyandırdı. Küçük cin sessizce havalanıp efendisini rahatsız etmeden yanına kondu. Bir süre öylece durup dostunun yaralı yüzüne baktı dalgın dalgın. Hafif soluk seslerine anlamsız mırıldanmalar karışıyordu. Elini uzatıp dostunun başına koydu. Sonra...

Yaklaşanı hissetti... İri gözleri korkuyla parladı. Kapıldığı panik huzursuz kıpırdanışlarından belli oluyordu. Köşeye sıkışmışçasına dolanmaya başladı. Kaçmak istiyordu , ama dostunu bırakamazdı. Hayır! Tek çare... Saklanmak. Kararını verir vermez Dareth'in yanıbaşındaki duvara yöneldi. Ellerini duvara bastırıp gözlerini kapadı. Duvarda çiğ tanecikleri belirdi , ve hemen dondular. şimdi buzdan bir halka , garip kıvrımlarla duvarda şekilleniyordu. Halkanın içinde buzdan şekiller oluşmaya başladı , ve bir an sonra küçük cin halkanın içinde kaybolmuştu. Kendi diyarıyla bu diyar arasında saklanıyor , ve bekliyordu.

Büyük kapı haşmetle açıldı ve odayı yeni bir soğukluk doldurdu. Cinin büyüsündeki gibi sarmalayan , dostça bir soğukluk değil , her türlü varlığı reddeden , nefret dolu bir soğukluk. Fryss Büyük Efendiyi gördü , ama asıl takılıp kaldığı onun yanındaki şekilsiz korku bulutuydu. Bu abisin merkezinde ise bakmaya bile cüret edemediği bir varlık vardı.

Yeminer bir lichin kesintisiz dikkatiyle Dareth'i incelemeye başladı. Rünler çoktan onun aurasına tepki vermeye başlamıştı bile. Zaten her tarafı büyüyle dolu bu odada hemen hemen hiç durmadan parlıyor , değişik şekillerde birleşiyor , kaynaşıyorlardı. Lich Dareth'e yaklaştıkça rünler daha da güçlü parlamaya başladı.

Dareth ruhunun karanlığında gürleyen acıyla dolu alevler tarafından yutuldu. Henüz ruhu bu abisten dışarıdaki dünyaya uzanacak kadar kendine gelmemişti. Ama derinlerde , yaşamının köklerinde , lichi hissetti , büyüyü hissetti , gücü hissetti , ve acıyı hissetti! Daha önce bitmek bilmez bir tirad olan acı , şimdi bir senfoniye dönüşmüştü. Onu esir eden karanlık sanat şimdi zirvesini yaşıyordu. Daha önce hiç bu denli güçlü bir büyüye maruz kalmamıştı. Onu yaşayanların dünyasına bağlayan ince tel son kerteye kadar gerildi. Belki şu , belki bu an kopacaktı.

Lich geri çekildi. Acı , hızlı gelişinin aksine , yavaş yavaş erimeye başladı. Ve Dareth yine şekilsiz dehşetin abisinde kayboldu.

Lich laboratuarına gitmek için odadan ayrıldı. Ve yeterince uzaklaştığına emin olunca , Fryss kapıyı yeniden açıp çekingence dostunun yanına döndü. Efendi Eldarin ona hafifçe gülümsedi , ama aklı başka bir yerde gibiydi. Fryss de yüzü karanlık vadide yürüyormuşçasına solmuş olan dostuna geri döndü.

Dareth'in solgunluğu yavaş yavaş geçti. Ve hırıltı gibi nefesleri normale döndü. Çok zaman geçmemişti ki , kara diyarın lanetli ruhlarını bile uyandıracak bir çığlık her yeri sardı. Dareth'in karanlık rüyası yırtılarak açıldı ve zayıf bedeninin el verdiğince hızla doğruldu. Bir an sonra Lich geri gelmişti. Acının merhametsiz ökçesi ruhunu yine ezdi , ve kendinden geçti tekrar. Fryss ise bildiği en güven verici yere , dostunun cüppesine saklanmış , titriyordu.

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 7:18 am Reply with quoteBack to top

Eldarin in lich in fikrini kabullenmekten başka çaresi yok gibiydi.düşünceli gözlerle yere bakakaldı.ardından Dareth e döndü.onun acı içindeki bedenine bir anlığına odaklandı.

'yeminer...bir lich...ama herşeyden öte konseye saygıyla yaklaşan bir varlık...'

ardından yeminer e döndü.sinirli yüz hatlarını farketti.

''demek laboratuvarını birileri kullanmaya başlamış.bizim bile haberimiz olmaksızın_ki senin yerin o kadar dibinde bir laboratuvarın olduğunu bile gözden kaçırmış olduğumuzu hesaba katarsak yeminer..."Eldarin in yüzü hafifçe buruştu.

"sana güvenmekten başka çarem yok gibi lich...
    sanırım bu işi ben erethan ereshin ve_eğer isterse green_yapabiliriz.dareth i de yanımıza alıp yola çıkalım o zaman.''

Eldarin odayı şimdiden merak etmeye başlamıştı.bir büyücüydü ne de olsa.yeminer i donuk gözlerle izledi.
    "tavsiyelerine açığım yeminer.bize söylemen gereken herhangi birşey var mı?"
    Eldarin in yaşlı gözleri bir anlığına dareth i izledi.ardından tekrar yeminer e döndü...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 10:36 am Reply with quoteBack to top

Yeminer Dareth'in varlığından rahatsız olduğunun farkındaydı. Belkide varlığı ile zaten çekmekte olduğu acı şimdi onlarca kat daha artmıştı. Yeminer The Lich bunun farkındaydı fakat görmezden geldi. O varlıkların zorlanarak gelişeceğine inanıyordu ve bir kişiye yardım edecekse onun bunu hak etmesi gerektiğini düşünüyordu. Ayrıca onun varlığından işkence duymasından çarpık bir sadistlikle zevk alıyordu.

"Labaratuvarım hakında bilgi sahibi olan kişi sayısı gerçekten az" dedi Yeminer... "Orayı keşfedecebilecek kişi sayısı gerçekten azsshhh" diye devam etti Yeminer düşünürken konuşmaya devam etmeyi bırakmış, konuşmasının devamı bir fısıltı ile kaybolmuştu... Yeminer The Lich'in az önce hiddetten kıpkızıla dönmüş göz yuvaları tekrar durgun bir maviliğe dönüyordu.

Biraz daha düşündükten sonra Yeminer The Lich'in kafasında beliren şey gayet açıktı.

"Drowlar " dedi beyan eder gibi Eldarin'e... Bu esnada Dareth'in hissettiği baskı azalmıştı çünkü Yeminer The Lich gazapla düşünmüyor, içindeki karanlığın etrafa yayılmasına izin vermiyordu.

"Labaratuvarımın yerini bulma şansı olan ancak bir drow olabilir... Umarım gizemlerini açığa çıkarabilecek kadar uzun süre üzerinde çalışma şansı bulamamışlardır çünkü eğer keşfederlerse bu gerçekten kötü olur " dedi Yeminer The Lich drowların koruma büyülerini kendi lehlerine çevirecek büyüyü anlayamadıklarını umarak.

"Oraya gidecekseniz bir haritaya ihtiyacınız var. Labaratuvarıma benim dışımda kimse büyü ile yolculuk yapamaz ve şimdi bunu ben bile başaramıyorum "dedi... tekrar sinirlenmişti ve bu durum canını sıkıyordu. "O lanet varlığı yaşadığına pişman edeceğim" diye düşündü.

Eldarinin yanına doğru süzüldü... Bu esnada kemikten elleri cüppeisnin derinliklerinde birşeyler araştırıp çıkardı. Bu çüküç siyah bir kutuydu.. oldukça sade görünüşlü olan bu kutuyu Eldarin'e uzattı. "Bunu al... gerektiği zaman kullan " dedi Yeminer... "O zaman beni yanınızda bulacaksınız. Ayrıca kara toprağa uğramamız gerekli.. Çünkü haritayı ancak oradan elde edebilirsiniz" dedi ve sinirle ekledi. "Labaratuvarıma gitmek için hiç haritaya ihtiyacım olmamıştı."

Eldarin_

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 1:15 pm Reply with quoteBack to top

Eldarin ironiyle karışık yeminer i izledi.kara kutuyu ince kemiksi ellerinden aldı.cüppesinin iç ceplerinden birine yerleştirdi.kaşlarını bir asker edasıyla çatmıştı.
    "elbette ki yeminer.sana ihtiyacımız olursa şayet sana ulaşabilirim buradan."
    ardından dareth e döndü.
    "sen de gelmelisin dareth.bahse girerim uzunca bir yolculuğa çıkmayı senin gibi bir çöl adamından başkası isteyemez."

"yeminer.kara toprağa birlikte mi gideceğiz?açıkçası pekte hoş bir yer olmadığı hakkında duyumlar almıştım.
    tabi gidip görmeyeceğim anlamına gelmez bu..."
    yeminer in paçavra halindeki cüppesi sanki içeride ılık bir esinti varmışçasına dalgalanıyordu.

'her ne olursa olsun güçlü bir varlık.ona ihtiyacım olacağına emin değilim.umarım lich e ihtiyacım olmaz.çünkü ona yeteri kadar güvenmiyorum.'

Eldarin topukları üzerinde döndü dareth e yaklaştı.

"aynı acı benim de ruhumu kavuruyor.ama merak etme.lich sana zarar vermez."
    içinden tekrar etti.
    'umarım...'

Dareth
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 2:31 pm Reply with quoteBack to top

Bilinçle bilinçsizlik arasında gidip gelirken, Lich ve Efendi Eldarin'in konuşmalarını uzak bir vadinin derinliklerinden dinlercesine geldi kulaklarına. Rünlerin zalim doğası , acıyı hissetmesi için onu yarı ayık tutmaya çalışıyordu anlaşılan.

Dareth'in kendine gelmeye başladığını fark eden Başbüyücü ona seslendi. Çnce tam olarak anlayamadı söylenenleri. Sonra silik anılar ve sesler , abisin içinden yükseldi. Kara toprak , lichin laboratuarı , bir yolculuk , drowlar ... Kayıp parçalar titreşti ve nihayet bir bütün oluşturdu. Sonunda sesini yakalamayı başardı. Her zamanki gibi , zayıf , ve kararlı.

"Kara toprağa bir yolculuk. Orası hakkında bazı şeyler duymuştum... Pek de hoş olmayan şeyler. Tabi ki yolum oradan geçmek zorundaysa bu bir mazeret değil."

Bir an varlığıyla ona hala acı veren Lichi hissetmeye çalıştı. şimdi varlığı sanki uzaklardaymış gibiydi. Ama oradaydı , içine kapanmış belki , düşüncelere dalmış , ama orada. Kendi düşünceleri doluştu belleğine. Kuşkular , kaygılar. Bunları saklamanın anlamı yoktu. Lich nasıl olsa fark edecekti.

"Ne olursa olsun , güçlü bir varlık," diye mırıldandı , "Ama umarım yardımına son çare olarak bakmama alınmaz. Kendisine yeteri kadar güvenemiyorum."

Bunları söylemek bile kurumuş boğazını tahriş etmişti. Efendi Eldarin'in cevabına dikkat etmeye zorladı kendisini. Evet , o da liche güvenmiyor , ama...

şimdilik karanlık düşünceler ve şüphelerle harcayacak vakti yoktu. Madem önlerinde bir yolculuk vardı , ruhu kadar bedeninin de hazırlanmaya ihtiyacı olacaktı.

"Efendi Eldarin , malumunuz , durumum yüzünden bedenim zayıf düştü. Çnümüzdeki yolculuk için hazırlanmam gerekecek. Kulede simya bitkileri stokunuz vardır muhakkak. İzninizle bu stoktan bazı malzemeler almak istiyorum."

BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 8:56 pm Reply with quoteBack to top

Hanımı konuşmasını bir süre daha bekledi Erethan ama Karşısındaki kişi buna pek niyetli değil gibiydi...bir süre öylece hanımın hareketlerini izledi...daha sonra hafifçe parmaklarını şıklattı ve havaya birkaç kelime fısıldadı,
    Sonra kardeşine döndü,"Eldarinle konuşmam gereken birşey var kardeşim...kulede yabancı bir varlık hissettim,bu konuda bir bilgisi olup olmadığını merak ediyorum...neden sende gelmiyorsun,onu uzun zamandır görmemişsindir..."
    Daha sonra döndü ve odadan dışarı çıktı,bir an arkasını dönüp kapıyı kilitlemeyi düşündü,ama kabalık etmek istemiyordu...zaten nedense bunun pek işe yaramıyacağını hissediyordu...
    Birkaç basamak sonra Eldarinin odasının önündeydi,içerde birilerinin olduğunu anladı,normalde hiç düşünmeden girerdi dostunu odasına ama içerde kimler olduğunu bilmiyordu,Yemineri hissetmişti,peki diğeri kimdi...
    Kapıyı tıklattı büyücü...
    "Eldarin müsaitmisin?"

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Eldarin_

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 12:42 pm Reply with quoteBack to top

Eldarin kaşlarını indirdi dareth e baktı.
    "tabiiki dareth.odanın ilersinde bütün bu aroma kokularının geldiği yerde istediğin kadar bitkisel karışım bulabilirsin.yeterli gördüğün kadarını al dostum."
    ardından kapının tıklatıldığını duydu.ardından erethan ın sesini.müsait olup olmadığını soruyordu.
    Eldarin kapıya doğru yöneldi.kapıyı açtı.
    "ah tabiiki erethan .bende tam seninle görüşmek istiyordum."
    'kapıyı çalması gerekenler direk dalarlar odalara,çalmalarına gerek duymadığım insanlar ise rica ederler.' Eldarin in aklından bunlar geçerken eliyle göstererek erethan ı içeri kabul etti.

"evet erethan .çırak dostumuzla tanışmamış olabilirsin." yanlarından ayrılmak üzere olan dareth i tanıttı.
    "ismi dareth.ve yanındaki de onun yoldaşı.bir buz cini.
    aslına bakarsan dostumuzun gözleri yok."Eldarin hüzünle dareth in gözlerinin olması gereken oyuk çiftine baktı.erethan da üzgün görünüyordu
    "kendisi bir çöl gezgini.ve bundan kısa süre önce bir meşik tarafından işkenceye uğramış.ve sadece gözlerini feda etmekle kalmamış."Eldarin in sesi buralarda donuklaşmıştı.
    "güçlü bir büyü kullanılarak bedeninin tamamını kaybetmiş gibi birşey.
    bu konuda yeminer ile konuşma gereği duymuştum ve işte seninle konuşmak istediğim konunun kaynağı da buydu."
    "yeminer kendisinin bu tip kara ayinler konusunda araştırmalarının bulunduğunu ve çözümün de ellerinde olduğunu söyledi.
    fakat "dedi Eldarin.yeminer in parlak gözlerini inceliyordu.ne tip kurnazlıklar dönüyordu içinde kimse bilemezdi.soğuk bakışlarla etrafı inceliyordu.etrafta akıp giden dalga dalga yayılan büyüsel güce odaklanmış gibiydi.ve raflarda gördüğü bazı kitaplarda kendisine aitti.
    "ufak bir sorunumuz var erethan..."ardından yeminer e baktı .bu durumu o anlatsa daha iyiydi.

Ereshin
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Dec 30, 2004 6:42 pm Reply with quoteBack to top

Ereshin sessizce takip etti ağabeyini oda içeri girdi ve başıyla selam verip susmaya devam etti zamanı gelmeden konuşmayagirmek istemiyordu çünkü anlamadığı çok şey vardı henüz...........

BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Dec 31, 2004 1:32 pm Reply with quoteBack to top

Erethan Çırağı ilgiyle inceledi..."Dareth ha Tanıştığımıza sevindim" dedi bir yandanda elini uzatıyordu,sonra Dareth'in gözlerini fark ederek bu hareketini durdurdu
    "Demek bir buz cini,bu varlığını sezdiğim yabancı olmalı,bedenini nasıl kaybetmiş...ah şu rünler,incelememin sakıncası varmı?"

Dareth
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Dec 31, 2004 1:46 pm Reply with quoteBack to top

"Sizin için sakıncası yoksa gözlemlemekle yetinmenizi rica etmeliyim. Güçlü büyü auraları bedenime büyük acılar veriyor rünler nedeniyle. Ve burada," hafifçe , ama hedefsizce dönüp elini odaya doğru salladı , "bu kadar çok büyük büyücünün içinde son derece hassaslaştım."
    Sonra bir an duraksadı Dareth.
    "Ahh , ama nezaket nerede kaldı... Efendi Erethan , değil mi , ben Dareth Drindelin , Nef'in oğlu , bu da dostum ve rehberim Fryss , bir buz cini. İkimiz de sizinle tanıştığımıza memnun olduk."

BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Dec 31, 2004 1:56 pm Reply with quoteBack to top

Erethan bu hassasiyeti anlamamıştı,'rünlerin yapısıyla ilgili olmalı' diye düşündü...
    'büyü Auralarını algılayabilmek...üstelik acı verecek kadar hassas...şaşırtıcı...'
    "Buz cini,şaşırtıcı bir yol arkadaşı ilginç bir tanışma olmalı,bu hikayeyi birgün anlatıcağınızı umuyorum..."
    Ardından dostuna döndü,ve Yeminere yöneldi bakışları..."Evet nedir bu sorun..."

green_eye_of_devil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2005 5:08 pm Reply with quoteBack to top

Green odasından çıkmaya karaverdi kitabla işi bitmiş sayılırdı şimdi Eldarin'in odasına gitmeye kararver di orada Eldarindende yardım alabileceğini düşünüyordu yukarı çıktığında Eldarin'in odasından sesler geliyordu Green hafifçe kapıya verdu ve içeri girdi içeride bütün büyüleri gördü Erethan, Yeminer, Ereshin, yeni bir büyücü Dareth güzel yavaş yavaş büyücüler artıyordu bu iyi..

""Merabalar usataların ve sanada yeni büyücü Dareth Erethan tekrar teşekkür edrim verdiğiniz kitapiçin saolun çok işeme yarıcak.

PostPosted: Sun Jan 02, 2005 2:40 pm Reply with quoteBack to top

Eldarin ereshin ve green e baktı.
    "buyrun dostlarım sizleri de bekliyordum."
    iki büyücü de içerideki güzel karışımların birleşen aromalarını duyumsadılar.müthiş bir kokuydu bu.tabi onları engelleyen şu kötü koku olmasa.
    yeminer in vücudundan yayılan çürümüş et kokusu...

"dediğim gibi erethan.yeminer kulenin alt katlarında uzun süre önce kendi gizli araştırmalarını yapmak için bir laboratuvar kurmuş ve araştırmalarının bir kısmına orada devam etmiş."

Eldarin burada bir süre bekleyerek erethan ın tepkisini incelemeyi seçti.bir süre sonra devam etti.

"dediğim gibi.dareth in üzeriden laneti kaldırmak için kullanılabileceğimiz büyü yeminer in eski çalışmalarında mevcut.ve gizli laboratuvarda duruyor."

"bahsettiğim sorun ise yeminer ortalıktan kaybolduktan sonra laboratuvar başkaları _büyük ihtimalle drowlar_tarafından bulunmuş ve ele geçirilmiş."

"biz büyü konseyinin ileri gelenlerine düşen ise laboratuvarı bulmak ve dostumuzun üzerindeki kara gücü üzerinden temizlemektir derim ben"

Eldarin,tüm odadakileri birer birer inceledi.

"kara toprağa gidip gizli laboratuvarın haritasını almamız lazım.kara toprağı bilirim.kara rahip scyte ı tanıyorum.kendisi ile daha önce diyaloglarımız geçmişti.bana yardım etmekten çekinmez.
    herne kadar kendisini pek te sevmesem de kabul edilmesi gerekirki iyi ve güvenilir bir bilgi paylaşıcısıdır kendisi."

Eldarin tüm odayı inceledi.odadaki herkesin farklı bir düşüncesi olabilrdi bu macera hakında.
    ama emindi ki yeminer in laboratuvarını incelemeye alma teklifini kimse reddemezdi.

"ne diyorsunuz.yola çıkalım mı?......"

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum