Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1470
    Üye: 0
    Toplam: 1470

FrpWorld.Com :: View topic - Büyücüler...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Büyücüler... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Hükümlü
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 17, 2003 8:25 pm Reply with quoteBack to top

Barbar Corax'a ve ordusuna karşı giriştiğimiz haklı savunmamızda bizlerle birlikte aynı surlarda masum halkımızı ve özgürlüğümüzü savunmak için yardımlarınızı bekliyoruz.

Lütfen benimle bizzat irtibata geçiniz...saygılarımla.

Karathas 'KnightFlame' Bardaaner

Dragonfire
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 8:03 am Reply with quoteBack to top

Büyücüler arasındada tıpkı savaşçılar arasında olduğu gibi farklı yönlere mensup ve başka güçlerle ilişkisi olanlar vardır. Çağrına cevap verecekleri kucaklamanı ama cevap vermeyenleride göz ardı etmemeni tavsiye ederim.
    Ama kulede bulunupta bana fikir soracak olan herkese savaşı dışardan izlemeyi önereceğim.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 8:22 am Reply with quoteBack to top

Corax ve ordusuyla neden bır anlasmazlıgınız var acıklarmsn

BaÅ?büyücü

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 8:35 am Reply with quoteBack to top

Corax dert diil, onu 2 saniyede yeriz de, sen bize bunun için bi neden wer önce...

BaÅ?büyücü

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 9:26 am Reply with quoteBack to top

İlla eski karakterimi çıkarttırcaksınız ortaya... Ama uyarmadı demeyim çok tehlikelidir(Chaotic evil)...

BaÅ?büyücü

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 9:41 am Reply with quoteBack to top

Gaipten gelen boğuk, ölümü çağrıştıran bir ses Hükümlünün karargahında çınladı...
    Çağrıyı aldım ve geliyorum... Ama savaş için değil, güç yolundaki ilerleyişimi hızlandırmak için... Ne korkmuş çoçuklar, ne de başka herhangi bir canlı umurumda... Bunu aklınıza koyun ve benden birşey beklemeyin...
    Savaşınıza katılırım... Yalnız tek bir şartım war... Bütün düşman cesetleri benimdir -O aptal barbarın vücududa dahil-... Yok ettiğim bütün ordular YALNIZCA benimdir...
    Geliyorum, o sürekli böbürlenen barbarı ezmek için... 3000 yıllık bi insanın gücünü göstericem ona... Gerçek gücü tanıtıcam dünyaya! HAHAHAHA!!!

İğrenç kahkaha bikaç dakika daha duyanların kulaklarında çınladı... İçlerini bir ürperti kaplamıştı... Sesin sahibini biliyorlardı... Bu annelerinin onları korkutmak için anlattığı masallardaki adamdı... Binlerce isminden sadece biriydi bu:
    Alazaghar "The Ancient" Necromancer...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 5:14 pm Reply with quoteBack to top

Bu kahkaha Demran'ın şatosuna kadar gelmişti... Fakat insanlar bundan korkmadılar hepsi bu kutsal şehrin içinde güvendelerdi bunu iyi biliyorlardı ve en önemlisi o sesin sahibi gelse bile onlara zarar veremiceklerini biliyorlardı çünkü Tanrılarına ve seçilmişi Demran Silverblade'e olan güvenleri sonsuzdu... Demran ordusunun büyücülerinin başını çağırdı yanına ve o sesin sahibine bir mesaj göndermesini söyledi. Mesaj şöyleydi: Asla bizim tarafımızda yer almıcaksın, bir şekilde düşmanın tarafındada yer alırsan ki düşmanımda benim gibi onurludur seni kabul etmiyecektir, ilk ölecek olanlardan biri sen olucaksın... Coraxın bedenine gelince bundan sonra rüyalarında bile ona sahip olamıcaksın... Bu sözleri büyücü Necromencer'ın yaptığı büyüyle geri gönderir herkes duysun diye düşmanda dahil... Demran'ın yüzüne bir gülümseme gelir bakalım nasıl bir tepki vericek... Oda Tharivol gibi umarım tharivol bu savaşa katılmaz her ne kadar ondan nefret etsemde gücüne saygı duyuyorum bu savaşın tüm dengesini yok edebilicek olan kişi Tharivol'dur.. Ben burda oldukça karışmıyacaktır... Umarım...

<div align="center">Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust... <br>Those who watch their backs meet death from the front... </div><br><strong><em><div align="right"><strong><em>Tharivol Amakiir the Dark Elf Mystics Master</em>
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Hükümlü
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 18, 2003 7:28 pm Reply with quoteBack to top

Neden mi? Bir işgal söz konusu...kendi inançlarını yaymak için masum insanların ölümü söz konusu. Bu tamamen bir savunmadır. Düşmana karşı ne kadar organize olursak, o kadar çabuk onları defederiz. Böylece huzurlu, barış dolu yaşamamıza geri döneriz.
    Tek istediğim masum insanların hayatlarının kurtulması. Bunun için sizden yardım istiyorum ulu büyücüler, ışığın koruyucuları.

Alazaghar çok güçlü olduğunun farkındayım; ama hırs ve güç çıkmazında kaybolmuşsun sen... Ne kadar yaşlı, bilge olman senin gibi karanlığın güçleriyle iş birliği yapmam anlamına gelmez. Bizim yanımızda hiçbir zaman yer alamazsın, tabii seni rahatsız eden ışığın yanında, iyiliği ve barışı korumak için savunursan o ayrı bir mesele. Herkese bir şans verilebilir; ama 3000 yıldır bu yolu tutturmuş birinden farklı bir davranış beklemek budalalık olur....

O zaman Kutsanmış Demran, iyiliğin savunması için yanımızda yer alacak mısın?

Neden savunmamızda bizlerle birlikte karanlığa karşı masumlara yardım etmekten kaçınıyorsun Dragonfire? Bu katliamı izlemek hoşuna mı gidecek, pek sanmıyorum...öyleyse neden?

Saygılarımla

The_KiRaTh
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 9:07 am Reply with quoteBack to top

Aptal Çlümlüler!!!

Böyle davranıcağınızı biliodum...

Sen demran, küstah çocuk!
    Ben senin yaşından cok savaşa girdim, onun yüz bin katı ruhu esir ettim kendime... Belki sen benim adımı duymadın, ama ataların adımı duyunca titrerlerdi unutma... Sana da titremeyi öğreticem...

Alazaghar "The Ancient"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 9:30 am Reply with quoteBack to top

Alazaghar;
    Eski dost....Bu çocuklar iri cüsselerine büyük kılıçlarına kalın zırhlarına güveniyorlar...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 1:06 pm Reply with quoteBack to top

3000 yıllık uykuna geri dön seni bu uykuya sokan şey geri getirmek kulenin gücü dahilinde.

BaÅ?büyücü

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 3:55 pm Reply with quoteBack to top

Hiç bir kulenin gücü bana yetmez...

Ayrıca 3000 yıldır uykuda falan değildim, sadece açıkça ortaya çıkmamıştım... 3000 yıldır deneyler yapıyorum, kendimi güclendiriyor, yaşamla oynuyorum... İnsanları izliyorum, karanlık güçlerle anlaşıp yaşamı yozlaştırıyorum... Ve sonunda! sonunda! başarıya ulaştım... Gözbebeğim artık yaşıyor, ve son 150 yıldır çoğalıyor... şayet karşımda olursanız, gözbebeğim dediğim şeyle karşılaşırsınız... Ya da daha doğrusu karşılaştığınızı kendinizi ölümün soğuk kollarında bulduğunuzda anlarsınız... MUHAHAHAHA!

Alazaghar "The Ancient"

Not: Karakter 20. lvlı aştığında bu deneylere başlamak için emekli edilmiştir. Bundan sonra sadece her sene 1 kere bütün çevre kasabalardan insan toplar(kaybolurlar). Yerini şu ana kadar sadece 6 party bulmuştur veya bulmayı denemiştir(gerçek oyunlar)... Bunlardan sadece 1 inde (bu tarihten 130-140 sene önce) grup bu adama zarar verebilmiştir. Diğer gruplar yer yüzünden ya silinmiş(%80), ya da kaçmak zorunda kalmışlardır(%20)...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 4:41 pm Reply with quoteBack to top

"Unutma!" Bilinen ve bilinmeyen tüm güçer başka bir etki altındadır. Her gücü aşan başka bir güç mevcuttur. Bunlar doğal döngülerin temelidir. Sende bu döngünün sadece basit bir parçasısın. Bunun için gücünü gözünde büyütme. Belki gücün gerçektende bir taşı oynatmaya yeter ama kulede göründüğünden çok daha fazla bilgi mevcut.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 8:36 pm Reply with quoteBack to top

The_KiRaTh wrote:
    Hiç bir kulenin gücü bana yetmez...

Ayrıca 3000 yıldır uykuda falan değildim, sadece açıkça ortaya çıkmamıştım... 3000 yıldır deneyler yapıyorum, kendimi güclendiriyor, yaşamla oynuyorum... İnsanları izliyorum, karanlık güçlerle anlaşıp yaşamı yozlaştırıyorum... Ve sonunda! sonunda! başarıya ulaştım... Gözbebeğim artık yaşıyor, ve son 150 yıldır çoğalıyor... şayet karşımda olursanız, gözbebeğim dediğim şeyle karşılaşırsınız... Ya da daha doğrusu karşılaştığınızı kendinizi ölümün soğuk kollarında bulduğunuzda anlarsınız... MUHAHAHAHA!

Alazaghar "The Ancient"

Not: Karakter 20. lvlı aştığında bu deneylere başlamak için emekli edilmiştir. Bundan sonra sadece her sene 1 kere bütün çevre kasabalardan insan toplar(kaybolurlar). Yerini şu ana kadar sadece 6 party bulmuştur veya bulmayı denemiştir(gerçek oyunlar)... Bunlardan sadece 1 inde (bu tarihten 130-140 sene önce) grup bu adama zarar verebilmiştir. Diğer gruplar yer yüzünden ya silinmiş(%80), ya da kaçmak zorunda kalmışlardır(%20)...

ewt hatta o partylerden biri dew benim dm liini yaptıım 5 kişilik bir gruptu sonra 1 i öldü 4 kişi kaldılar...

grup da kendini çok güçlendirmişti ama Alazaghar karşısında elleri kolları bağlı kaldılar... pardon düzeltiyorum ellerini kollarını sallayarak kaçtılar...
    ilerleyen zamanlarda daha güçlenip gene denediler.. bir takım planlarını bozdular ama aslına hiiiiç zarar veremediler.. aralarında en üzüldüüm kutsal bir kişilik kazanıp ve geliştirmek için çoooooooooooooooooooooooooooooookkkk uğraşan zavallı bladesinger dı... yazık huzur içinde yatsın.....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Oct 23, 2003 3:43 pm Reply with quoteBack to top

Ben zamanında her insanın içinde olan, tabiki kendi içimde de olan kötülükle savaştım bir canlı için en büyük savaş kendisine karşı olandır ve içimde ki kötülüğü yendim bunun üzerine Heironeus beni kutsadı... Hiç bir kötülükten kaçmadım cehennemin derinliklerinden gelen iblislerden tutunda şehirlere dehşet saçan wyvernlere kadar tek başıma savaştım 100lerce kez ölüm tehlikesi geçirdim tanrım ölmeme izin vermedi... şimdi sana gelelim Alazaghar nekadar güçlü olursa olsun biri herzaman ondan daha güçlüsü vardır asla en güçlü olunmaz bunu sadece senin için demiyorum benim için Tharivol için Corax için ve niceleri için geçerli... Fakat şunu bil hislerim kuvvetlidir özellikle büyük güçleri hissederim senin yakınlarında bulundum yok edilemiyecek bir kuvvet değil bunu iyi bil ve aklına sok... Büyücülük kulesine karşı söylediğin lafa gelince büyücülerden pek hoşlandığımı söyliyemem ama saygı duymasını bilirim- sen 3000 yıl yaşamışsın ama anlaşılan bunu öğrenememişsin- kuleden tanıdıklarım var kendi yanımda çalıştırdığım baş büyücüler ve en kötüsü Tharivol Amak'iir var ki bu ismi fazla duymamayı yeğlersin, bu kişiler senin 3000 yıllık yaşamını çok rahat sonlandırıcak kişilerdir... Kibirden nefret ederim buda sende bolca var ve şunu bilirim kibir sahibini yok eder. Yok olmadan önce saygı duymayı ve kibirli olmamayı öğrenirsen bu senin için iyi olur. Demran Silverblade

<div align="center">Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust... <br>Those who watch their backs meet death from the front... </div><br><strong><em><div align="right"><strong><em>Tharivol Amakiir the Dark Elf Mystics Master</em>
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum