Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 18
    Dün: 23
    Toplam: 90347

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 899
    Üye: 1
    Toplam: 900

Şu An Bağlı:
    01 : ovoxy

FrpWorld.Com :: View topic - Logan ın hayatı için!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Logan ın hayatı için!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 08, 2005 7:41 pm Reply with quoteBack to top

Bu rp sadece Logan ve Horcoel için açılmıştır...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 08, 2005 8:13 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel kendini gümüş bir köprünün üzerinde buldu, altında gezen bulutlar ışığın saflığıyla parlıyordu, burası ona huzuru hatırlatmıştı, uzun zamandır onun için yitik olan bir duyguyu.. Gümüş köprünün üzerinde ileride gümüş rengi bir cübbe giyen bir savaşcı duruyordu. elinde tuttuğu mızrak zırhı ve mızraktan sarkan tüy hepsi gümüştü..tıpkı önünde durduğu üzerinde kuştüyü kabartması olan devasa kapı gibi.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 10:15 am Reply with quoteBack to top

logan...
    huzuru içinde hisediyor cennete geçirdiği her saniye,ona huzur veriyordu.
    her fırsata arkdaşları için dua ediyor,onların bir gün yanına gelmelerini çok istiyordu.
    yada loganda oraya gide bilirdi...
    ama bunu lord orenden istemeye yüzü yoktu.
    zaten 2 şans vermişti ona...
    ama özlüyordu,o savaş adamı idi,kötülükle savaşmayı seviyordu,dostlarına değer veriridi onları özlüyordu ama daha çok bir kere bile yüzüne dokunamadığı, sevdiği kızı özlüyordu..
    bir gün onlarında yanına gelceğini umuyor ve onun için dua ediyordu...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 1:34 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel hayranlıkla dolu bir ifade ile gümüş köprünün üzerinde ilerlemeye başladı..Bir yandan eliyle hayranlıkla köprüye dokunuyordu..Dokundukça birşey farkediyordu..

İçindeki huzur gittikçe artmaya başlıyordu..

''Ne kadar güzel''diye mırıldandı şovalye kendi kendisine..

Hiçbir yer burası kadar güzel olamazdı..Horcoel hayranlık duygusuyla donakalmış da olsa farkına vardığı olgulardan biriydi bu..Ağzı açık izliyordu..şovalyenin aklı karışmış gibiydi..

''B..Ben neden buradayım..'' dedi Horcoel boş boş ellerine bakarak..

''Benim onkasabayı koruyor olmam lazımdı..B..Ben buraya nasıl geldim..''

Horcoel ani boyut değişiminden dolayı oldukça heyecanlanmıştı ve bazı anıları silik te olsa yavaş yavaş kendine gelmeye başladı..Ancak burası çok huzur verici idi..

Horcoel başını beline doğru eğerek kemerine sıkıştırdığı parşomeni inceledi gözü ile..O an hatırlamıştı her şeyi..Neden burada oldugunu..Aklından bir ses ona parşomeni açıp kontrol etmesini söylesede kalbinin gücü ile bunu reddetti şovalye..

''Buraya Logan için geldim..''diye fısıldadı kendi kendisine..

''Burası''dedi Horcoel etrafına bir kez daha bakarak..''Lordum Oren in cenneti olmalı..Tanrılar adına..Gerçekten gördüğüm en güzel yer..Çyle güzel..Çyle rahatlatıcı ki..''

Horcoel sessizliği ile susakalmıştı..Ancak Horcoelin şu anda burada olmaması gerekiyordu..O henüz ölmemişti..Çlmüş bir dostunu tekrar hayata dönmeye ikna etmek için gelmişti...''Ancak böyle bir yerden kim ayrılmak ister ki..Burası her Oren inananının düşlediği yerdir..Ve burayı Logan gerçekten hakketti..Burası gerçekten öyle huzur dolu ki..''

''Ancak şu an zamanı değildi..Logana hem şovalyelerin hemde şu anda diyarın ihtiyacı var..Zamanı değildi..şimdi olmamalıydı..''

Horcoel bu sırada hüzünlü tavrını bırakarak kapıya doğru yaklaştı..Bir yandanda gözüyle gümüş cüppeli savaşçıya bakıyordu..Ve öncelikle adamla konuşması gerektiğini düşünerek adama doğru yeneldi şovalye..Bu adam cennetin koruyucusu olmalıydı..Aynı hikayelerde duyduğu gibi..

''Selam sana Cennetin muhafızı..Ben Lord Oren inananı ve paladini Horcoel Baator..Lordumun da iznini alarak bir dostumla konuşmaya geldim..Ona canlıların dünyasında ihtiyacımız var ve Lord Oren eğer onu ikna edebileceğim taktirde geri getirmek için bir şansımın olduğunu söyledi..''

''Yüce muhafız..şimdi sorarım size..Lordum Oren in izni ve adı ile kapı benim için açılacakmıdır..''

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 2:33 pm Reply with quoteBack to top

Yüzü gümüş cübbenin içinde görünmeyen muhafız konuştu..

"Lord Oren in adıyla bu kapı açılacak, ancak burdan sonra dönüş olmayacağını bilmeni istedi... Kararını gözden geçir ölümlü....."

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 2:53 pm Reply with quoteBack to top

''Lordum benim için ne buyurursa muhafız..''dedi gümüş cübbeli adama doğru..

Bir yandanda düşünmeye başladı..Logan i geriye döndürmeye çalışacağım..Ona ihtiyacımız var..diye düşünmekteydi paladin..Bu kapıdan geriye dönüş yoktur demişti muhafız ona..Horcoel düşünmeden cevaplayacaktı adamın sorusunu..Artık kalbiyle düşünmesinin vakti gelmişti..Akıl insana yalan söyler ve oyunlar oynardı..Oysa kalp..
    Herzaman doğruyu söylerdi..

''Ya Logan la beraber düşeceğim..Yada beraber döneceğiz''diye içinden tekrarladıktan sonra muhafıza doğru döndü..

''Sözlerinizi düşündüm bilge muhafız..Ve kararımı verdim..Sonuç belli de olsa elimden geleni yapacağım..Yoksa içim rahat etmez..şimdi lütfen kapıları açın..''

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 3:07 pm Reply with quoteBack to top

Muafız mızrağı kaldırdı ve apıya ucuyla dokundurdu. Çıkan çın sesi ile kapı yavaş yavaş açılmaya başladı ve bu çınlama hafif de olsa kapı açılıncaya kadar devam etti.

kapının arkasında horcoel in içini çocukca bir sevinçle dolduran bir düzlük vardı.. tek kelimeyle bir doğa harikası idi..ağaçların altında koca savaşcılar uyuyor bi kısmı oturmuş sohbet ediyordu. Sert yüzlerindeki ifade huzur doluydu, onlar sonsuz bir dinlenişe uzanmışlardı.. Horcoel orda Logan ı gördü...Tüm aslaeti ile orda duruyordu Tapınak koruyucusu..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 3:29 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel büyük bir heyecanla kapının açılışını bekledi..Çıkarttığı ses kulağında oldugu kadar kafasında da yankılanmaktaydı..

Horcoel kapı tamamen açıldığında gözbebekleri sonuna kadar açılacak bir şekilde baktı düzlüğe..Ağaçlar..Ağaçların altında uyuyan..Sohbet eden savaşçılar..

Horcoel küçük ve yavaş adımlarla kapıdan geçerek cennete doğru ilerledi..Herşey okadar güzel ve huzur verici idiyki..Ne bir karanlık vardı nede endişe..Ne bir hüzün vardı ne bir entrika..Ne aç kalan ne susuz kalan..Nede bir hastalık..Burası gerçekten mükemmel bir yerdi..Etrafına baktı şovalye kararsızca..Gözleri ile birini arar gibiydi..

Horcoel kumral adama doğru odaklandı bu sırada..Mavi gözlerinin ardından adamı süzmeye başladı..Yoksa bu o muydu..Bu..Bu..

''L..Logan??''

''Adalet ve düzen adına..Logan..Dostum..Bu senmisin..Logan..Ben Horcoel..Seni çok özledik dostum..''

Horcoel havayı avuçlarcasına bir elini adama doğru dostça kaldırırken yavaş adımlarla Logan a doğru yaklaşmaya başladı..

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 09, 2005 7:51 pm Reply with quoteBack to top

logan bir ağacın altında atı ile uraşıyordu...
    bir yandan da , huzur dolu idi...
    bir anda ona doğru gelen bir şovalye ona doğru elerini açmış geliyordu...
    bu tapınaktaki en değer verdiği insanlardan biri olan , iyilik adına canının vermiş olan Horcoel di...
    logan elerini ona doğru açarak kucakladı...
    ''dostum sende artık burdasın,lordum bize sunduğu bu zevki beraber tadacaz,daha bir zevkle tadacaz...''
    ''çok güzel bir yer burası''

dedi kucaklaşmadan ayrıldı ve dostunun 2 omuzuna 2 eli ile vurdu...

''sonra ee burda zaman kavramı bir azcık yokta,ben öleli ne kadar zaman geçti,benim aşkım nasıl,tapınak şovalyelerim nasıl,abimiz olan seçilmişimiz nasıl?? ''

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 3:18 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel Logana baktı boş gözlere..Hem dostunu görmesinden dolayı seviniyor..Hemde içinde bulundukları durum yüzünden üzülüyordu..

''Ben..''Dedi şovalye..Kararsızdı hala..Logan acaba bu durumu anlayabilecekmiydi..

''Hepsi iyiler Logan..Hepsi iyiler..''Horcoel bir iç çekişin ardından sözlerine devam etti..

''şu an için..''

''Karanlık gittikçe büyüyor sevgili dostum..Adaletin şovalyeleri hala ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar bu karanlığı durdurmak için..Onkasabayı koruyordum Logan..Çlürken yanında olamadıgım için özür dilerim dostum..Ancak insanlar yanlız ve umutsuz kalıcaklardı..Onları bırakıp gidemezdim..Bir paladin olarak beni anlayacağını umarım dostum..''Paladin bir elini adamın omzuna koyarak hüzünlü bir şekilde seslendi..

''Çzür dilerim dostum..Çlürken yanında olamadıgım için özür dilerim..Bu durumu engellemek için özür dilerim..''

Bir kere daha içini çekti paladin..Bu sözleri söylemek ona acı veriyordu..

''Dostum..Ben ölmedim..Senin ölümünün haberini alınca Lord Orenle bir anlaşma yaptım..Diyarın şovalyelerin ve yardıma muhtaç tüm insanların sana ihtiyacı olduğu bir zamanda gidemezdin..Bir Oren paladini olarak yazgında Adalet için yaşayıp adalet için ölmen vardı dostum..Senin bu şekilde ölmen adil değildi..''

''Lord Oren ile konuştum dostum..Seni geri getirebilmek için..Bana bir şans vermesini yalvardım..En iyi dostlarımdan birini kaybetmiştim..Ve diyarda esen karanlık..Sana uzun zaman önce bir söz vermiştim dostum..Ya senle birlikte yan yana savaşacaktım..Yada senle birlikte ölecektim..Ve Lordum Oren bana bu şansı verdi..''

''Karar senin Logan..''dedi paladin dostuna doğru..''İnsanlar diyarda acı çekiyor..Karanlık tarafından yutulmak üzere her yer..Kiminle konuştuysam bana yaklaşan bir tehlikenin sinyalini verdi..şovalyeler garip davranıyor..Beyaz büyücüler garip davranıyor..Diyar tehlike altında dostum..Biliyorum sen burayı hakkettin..''dedi paladin cenneti göstererek..''Sınırsız huzuru ve sevgiyi..Mutlulugu ve dostluğu..Hayatının tüm günleri adalet için savaşarak geçti..Burayı senden çok hakkeden birisi yoktur dostum..Senden istediğim şey dostum..Biliyorum..Sana bütün bu huzuru geçici olarak bırakmanı istiyorum dostum..Bir dost olarak..Bir paladin..Bir yandaş olarak..Diyardakilerin bize ihtiyacı var..İlyamain in sana ihtiyacı var..Kızın zavallı kalbinin sensizliğe daha fazla katlanacağını sanmıyorum..O kadar aç ve susuz kafası karışmış insanların sana ihtiyacı var..Diyardaki adaletin sana ihtiyacı var..''

''Ne diyorsun dostum..''dedi elini sıkmak için Logan a doğru..

''Benimlemisin..''

Horcoel tek kaşını kaldırarak Loganı süzmeye başladı..Bekliyordu da bir yandan dostunun tepkisini..

''Ya burada beraber kalırız..Yada diyara beraber dönüp yarım bıraktığımız işi bitiririz..''

''Ne diyorsun dostum..''

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 3:34 pm Reply with quoteBack to top

logan dostunun sözlerine karşı...
    içinde bir burukluk yaşamıştı,
    ''dostum sen yapman gerekeni yaptın,sana kızmıyorum''
    dedi ve dostunun uzatığı eli boş bırakmıyarak elini tuttu...
    sonra arkasına bakarak,siz siz burası zaten fazla eylenceli değildi''
    logan yüzünde bir sırıtma ile dostuna baktı
    '' sevgilim bana ihitayacı varsa tabiki diyara dönmek için tabi ki seninleyim...''
    ''kötülük kol geziyorsa tabiki varım''
    dedi ve arkdaşını cenete kapısının çıkışına doğru eşlik etti...
    cennet kapısında cıktı ve köprünün yanında duran,sarmal şeklinde duran merdivenleri ,cennet bekçisi eliyle işaret etti...
    2 dost merdivenlerdeki ilk basamağı birlikte attı...
    ve
    Horcoel döndü...
    ''hadi dostum hiç bir şekilde birbirimizi bırakmıyalım''

Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 4:01 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel Logan ın cevaplarını gülümseyerek dinledi..Dostu onu bir kez daha yüzüstü bırakmayacaktı..

Birlikte cennetin bütün o güzelliklerini ve huzurunu geride bırakarak ilerlediler..İki dost..İki paladin..İki yoldaş..
    Tekrar beraberdiler..

Merdivene varmışlardı artık paladinler..Sarmal uzun bir merdiven..Nereye gittiği belli olmayan bir merdiven..Loganın merdivenlere doğru ilerleyişini izledi paladin..Merdivenlerin ilk basamağına atmışlardıki Loganın ona dönüp seslendiğini işitti Horcoel..

''Hadi dostum hiç bir şekilde birbirimizi bırakmayalım..''
    Horcoel gülümsedi..

''Hiçbirzaman dostum..Hiçbirzaman..''

Merdivenlerden aşağıya doğru inmeye başladılar..İkiside konuşmuyorlardı..Garip bir sessizlik hükmediyordu havaya..Ve tuaflık..Cennetin huzuru ve o güzel havası kalmamıştı artık..İlerledikleri her adımda ortam değişiyordu..Horcoel kendisini gittikçe daha kötü hissetmeye başladı aşağıya inerken..Bir an duraksayıp etrafına baktı..

Etraf kararıyor gibiydi..Ve artık ''Huzur''diye bir kavram kalmamıştı sanki..

Yollarına devam ettiler sonrasında..Belli bir müddet daha ilerledikten sonra son basamaklara ulaşmıştılar..

Horcoel son basamakları indi ve büyük siyah bir kapı ile karşılaştı..

Ve kapının önünde duran adamı..

Logan Horcoel den sonra inmişti basamakları..Horcoel Logan ı dürterek seslendi..

''Dostum..Bu kapıda nedir..Ve bu adam..Herhangi bir fikrin varmı..''

Horcoel dehşete düşmüş bir ifade ile etrafını izlerken içini garip bir duygu doldurdu..Korku yada onun gibi birşey değildi bu..Daha derin..Daha değişik birşey..

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 4:11 pm Reply with quoteBack to top

logan merdivenlerden indiğinde büyük bir siyah kapı vardı...
    bu kapı dedi içinden..
    sonra dostunun sorusuna karşılık...

''bu cehenlemin kapısı dostum... sınavımız başlıyor dostum''
    sonra kapıdaki kişiyle göz göze geldi...

bu hayır bu unholy di
    logan
    adama baktı ve
    kılıcını kavradı logan..
    zaten...
    ''bizi karşılayacanı tahmin etmeliydim...''

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 5:51 pm Reply with quoteBack to top

büyük siyah kapının karanlığını bozan tek şeydi kapıda bekleyen adamın uzun beyaz saçlarıydı.

Unholy siyah pelerinine sarılmış donuk mavi gözlerle ikiliyi süzüyordu..

Logan kılıcını kavradığında yüzüne bi gülümseme gelmişti ölüm şovalyesinin..

"Çok korktum Lord Logan, lütfen bana zarar vermeyin, hahahahaha"

"En son gördüğümde daha bi hebetliydin zaman sana yaramıyor, ama benim için farketmez..Yakında sizin içinde etmiycek.."

kapının üzerindeki uzanan iskelet kabartmasını ve altındaki yazıyı işaret ederek

"Baın kim yazdıysa size hitap etmiş sanki, bir zamanlar ben de sizin gibiydim, elbet siz de benim gibi olacaksınız....yaşasaydım tüylerim ürperirdi.."

"neyse istesenizde istemesenizde bu yolculukta rehberiniz benim..."

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 10, 2005 7:53 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel etrafını süzerek incelemeye başladı Logan ile adam birbirini tanıyor gibiydiler..Ancak Horcoel bu işe pek anlam verememişti..

''Logan..Bu savaşçıda da kim dostum..'

Loganın kılıcına elini götürdüğünü görünce seri bir haraketle kendi kılıçlarına davrandı paladin..Herhangi bir ters olayda kılıçlar kınlarından çıkacaktı...

''Çok korktum Lord Logan, lütfen bana zarar vermeyin, hahahahaha"

"En son gördüğümde daha bi hebetliydin zaman sana yaramıyor, ama benim için farketmez..Yakında sizin içinde etmiycek.."

Bu nedemek oluyordu..

Savaşçı kılığındaki adam Logan a ve kendisine küstahça sözler katetmişti..şimdide kapının üzerindeki tuaf yazıtlarla oynayıp yazıları tercüme etmişti

"Bakın kim yazdıysa size hitap etmiş sanki, bir zamanlar ben de sizin gibiydim, elbet siz de benim gibi olacaksınız....yaşasaydım tüylerim ürperirdi.."

"neyse istesenizde istemesenizde bu yolculukta rehberiniz benim..."

''Rehber..'' Horcoel duraksadı..Kimdi şovalyelerle bu kadar aşağlayıcı bir ses tonuyla konuşabiliyordu..Yolculuk..Diye düşündü paladin..Elbette bir yolculuk olacaktı..Ve bu yolculuktaki rehberimiz mi..Bu rehber ne neyin nesiydi..Nasıl böyle konuşabilmişti yüce tapınak koruyucusu ile..

Hemde Lord Oren in kendi boyutunda..

Horcoel sert bakışlarla adama doğru döndü ve seslendi..

''Bana ismini ver savaşçı..Ve görevini..Bir yolculuk olacağını Lordum söylemişti ama ne olduğunu belirtmemişti..Bana bu yolculuğu ve bu yolculuğun amacını anlat savaşçı..''

Horcoel biran duraksadıktan sonra Logan a doğru dönerek fısıldadı..

''Yüce Oren adına burada neler oluyor...''

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum