Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 23
    Toplam: 90341

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1543
    Üye: 0
    Toplam: 1543

FrpWorld.Com :: View topic - AZALİN 'İN TAHTI(Yorumlar)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

AZALİN 'İN TAHTI(Yorumlar) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Eldarin_

PostPosted: Tue May 03, 2005 6:22 am Reply with quoteBack to top

Ufak bir hatırlatma yine;

Kale büyü yoluyla korunuyordu gakat bunu sadece dış surlar açısından ayarlamıştım.Onun dışında çığlıkların kalesini incelerseniz zamanında Hellfire ın kalenin üstünden uçarak içeriye girdiğini de görürsünüz.Bu durumda yerin altına herhangi bir koruma yapmaları çelişki oluştururdu.

Bunun dışında en önemli sebepte Raistlin in benim aklıma gelmeyeni uygulaması.Bu sebeple büyü işe yaradı.

Ve yine söylüyorum.Raistlin in dediği doğru.Dm in düşünmediğini düşünmek herzaman daha faydalı olacaktır(mantıklı olduğu sürece).Ayrıca benim düşünemediğimi akıl etmeniz daha çok hoşuma gider onu da belirteyim Smile .

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue May 03, 2005 6:49 am Reply with quoteBack to top

Ama ama Hellfire inancı sayesinde o şekilde girebilmişti diye düşünmüştüm ben. Vay bee kalenin altı savunmasızmış hakkaten de demek... Gerçekten şaşırdım. Kalenin altında mahzenler yok mu peki.. Onların duvarları da kolayca sise dönüşebiliyo mu ?

CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue May 03, 2005 6:49 am Reply with quoteBack to top

Sevgili Firble,
    İnanın sizinle Apocalypse in öğretileri hakkında konuşmak isterim.Tadir edersiniz ki bugünlerde bir yardım organizasyonu için tapınaktan uzaktayım. :twisted: Ama yolculuktan dönüşüm uzun sürmeyecektir.O zaman sizi Lordumun mabedinde misafir etmekten mutluluk duyacağım. :lol:
    Saygılar

Dharmon Brenne
    Prophet of Apocalypse

PostPosted: Tue May 03, 2005 7:02 am Reply with quoteBack to top

son mesajımda neler olup bittiğini belirttim Firble Wink .kalenin altı mevzuu hani...

Ha çığlıkların kalesinde inancı sayesinden geçme olayı tekslerde tam olarak net bir biçimde belirtilmemiş(aynı şekilde alttan girme olayı da).O yüzden o kısmını kendim tamamladım.

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue May 03, 2005 7:08 am Reply with quoteBack to top

İyi yapmışsın boşlukları doldurmanın gerekli ve zevkli : ) olduğunu bir ozan olarak biliyorum...

Sayın peygamber oldukça iyi niyetli amaçlarla yaptığınızdan kuşku duymadığım seferinizde size başarılar dilerim. Ancak davetinizi ne kadar kabul etmeyi çok istesem de üzülerek bunun mükün olmadığını belirtmek durumundayım. şu anda ne yazık ki diyarların madde boyutuna geçişim kadim kurallarla sınırlanmış durumda.. Çok sınırlı bir geçiş olanağına sahip olsam da bu bırakın sizin tapınağınıza kadar gitmeyi kendi tapınağımda bile istediğim gibi dolaşmamı engelliyor. Yoksa sizin tapınağınızda sizinle sohbet etmeyi çok isterdim. Tıpkı ZAMANında karanlıktan güç alan başka bir tanrının Lord Oren in tapınağında onun paladinleri ile yapmış olduğum sohbet gibi...

KraynS
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 03, 2005 9:55 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar 3 gündür rp ye katkı yapamamıştım bu konu hakında üzüntülerimi dile getirmeyi kendime bir borç bildim.İnternete babamın şirketinden giriyorum.Çünkü 1 sene içinde 2 tane pc bozdum *Wink* ondan ewime pc alınmıyor ve nete ewden giremiyorum.BU nedenden haftasonları giremiyorum.Dünde bir sınawım wardı ondan giremedim,rp yi yawaşlattığım için özür dilerim.:oops:

Krayns=Morrigan
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue May 03, 2005 10:09 am Reply with quoteBack to top

Firble wrote:
    İyi yapmışsın boşlukları doldurmanın gerekli ve zevkli : ) olduğunu bir ozan olarak biliyorum...

Sayın peygamber oldukça iyi niyetli amaçlarla yaptığınızdan kuşku duymadığım seferinizde size başarılar dilerim. Ancak davetinizi ne kadar kabul etmeyi çok istesem de üzülerek bunun mükün olmadığını belirtmek durumundayım. şu anda ne yazık ki diyarların madde boyutuna geçişim kadim kurallarla sınırlanmış durumda.. Çok sınırlı bir geçiş olanağına sahip olsam da bu bırakın sizin tapınağınıza kadar gitmeyi kendi tapınağımda bile istediğim gibi dolaşmamı engelliyor. Yoksa sizin tapınağınızda sizinle sohbet etmeyi çok isterdim. Tıpkı ZAMANında karanlıktan güç alan başka bir tanrının Lord Oren in tapınağında onun paladinleri ile yapmış olduğum sohbet gibi...

Hmm o halde bir ara gelip seni diriltelim Firble, böylece artık anlamsız faaliyetlerini bir kenara bırakıp KAOS'a katılırsın ve doğru yolu bulursun...

Zaman saman gibi saçmasapan ve işe yaramayan kavramları savunmaya çalışarak kendini yormazsın...

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue May 03, 2005 10:18 am Reply with quoteBack to top

Lordum cömert teklifiniz beni şaşırttı ama bunu kabul edebilme durumumla ilgili ciddi şüphelerim var.. Her ne kadar Efla gibi ZAMAN ın en önde gelen bilgelerinden birini yanınıza çekmiş olsanız da beni çekmeniz Efla ya göre bile biraz daha nasıl desem zor olacak gibi geliyor. Hem ben buna benzer birkaç deneyim de yaşamıştım daha önce.. Acı ve intikam tüm benliğimi kaplamışken bile Lord Firana katılmamıştım örneğin... Katliam ve yıkım bunlar bana çok uzak kavramlar.. Bir ozan olarak acı çektirdiğim tüm insanların çektikleri acıları ben de hissediyor ve paylaşıyorum. Hatta bazen acı çektirmediklerimin de.. Bu belki bir güç belki zayıflık ama böyle... Kaos belki desteklediğim bir kavram olabilir çok uç bir noktaya gelmediği sürece ama bu sanırım temsil ettiğiniz kavramlardan tek olumlu bakabileceğim kavram... O nedenle beni diriltmenizin ne kadar sizin temsil ettiğiniz kavramlara hizmet edeceğinizden emin değilim. Her ne kadar bir tanrı bilgeliğine sahip sizin bakış açınız göre olabilecekleri tahmin yeteneğim çok daha sınırlı olsa da..

Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue May 03, 2005 10:34 am Reply with quoteBack to top

Elbette yapılan her hareketin bir amacı vardır... Eskiden kasabanın yok oluşuna yol açmış ve şovalyelerin dostu olarak bilinen bir kahramanın ruhu ile bir çok şey yapılabilir... Hatta ruhuna bile ihtiyaç yok, kılığına girmek bile yeterli...

Ve merak etme, eğer tapınak böyle bir şeye kalkışırsak NÇTR bir tanrı olan Azalin'den çok ikna edici yöntemler kullanabilirim Wink

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue May 03, 2005 11:27 am Reply with quoteBack to top

Kılığıma girmeyi istemeniz durumunda sanırım yapabileceğim bir şey yok lordum.. şu anda hala yaşamaya devam eden ve bir kişinin ben olup olmadığını ayırt edebilecek sadece Efla var sanırım belki bir de Galadlirim. İkisi de bu konuda bir şey yapmamayı tercih ederler sanıyorum.

Ancak ruhumu kullanma elbette kadim kurallar bazı şeyleri istemsizce bana yaptırabilir. Ama Lord Firan ın bir zamanlar benim iyi bir dostum olmasının ve ruhumun neredeyse onun varlığını oluşturan duygulara esir düşecek durumda olmasının elbette avantajları vardı.

şu anda bu durumda değilim. Lordumun boyutu pek çok açıdan benim ait olduğum yer.... Diğer açılardan olan eksikler de.... O kadar sorun değil.... Kısacası bir zamanlar Lord Firana olduğumdan çok daha uzağım sanırım size...

Ama beni kullanmak isterseniz elbette sizin gibi ilahi bir güce karşı koymamın son derece zor olduğunu kabul ediyorum. Yine de sanırım zayıf varlığımın katliama ve yıkıma hizmet etmeye sonuna kadar karşı koyacağını sanırım siz de tahmin ediyorsunuz.

Xeyna_Inferno
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 04, 2005 8:18 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar RP yi yavaşlata bilirim bu nedenle sizden şimdiden özür diliyorum. Artık eskisi kadar sık giremiyorum. Askerliğimizin son günleri biraz sıkıstırıyolar. Benim yerime Eldarin yada raistlin karakterimi yönetebilir. Tekrar özür diliyorum arkadaşlar...

Favori Silah: Katana
    Boy : 1.82
    Kilo : 60
    YaÅ? : 28
    Yönelim : Choatic Evil
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Andero
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Jun 18, 2005 10:11 am Reply with quoteBack to top

Ya arkadaşlar, Xeyna_Inferno ve Black_Rider, bakıyorum da son birkaç mesajdır son derece eğlenceli ve şakalaşma yoluyla da olsa atışmalar devam ediyor. Aslında okuması eğlenceli ama bunun bir sonu gelecek mi merak ettim açıkcası zira burası rp üzerine tartışma başlığı.

Bir de xeyna, ya kaotiksin gizliden vursana ne beyan ediyosun herkese Dil

Sadness is my reward because I hate, because I am alone, because I exist. It is the thing which reveals my rage, my envy. I neither live nor die. I will always pursue her. I am sad, I am angry and, I am waiting my time, because I am it, revenge itself.
    Andero
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 10:42 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar p.tesi akşamına kadar internete girebilme ihtimalimin 0% olduğu bir yerde olacağımdan buralarda yokum. Fazla bir şey olmayacağını ümit ediyorum ne de olsa hafta sonları fazla ilerlenmiyor. Hepinize iyi eğlenceler.

Sadness is my reward because I hate, because I am alone, because I exist. It is the thing which reveals my rage, my envy. I neither live nor die. I will always pursue her. I am sad, I am angry and, I am waiting my time, because I am it, revenge itself.
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum