Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 19
    Dün: 35
    Toplam: 90383

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1775
    Üye: 1
    Toplam: 1776

Şu An Bağlı:
    01 : ixowukuta

FrpWorld.Com :: View topic - The Temple Of Elemental Evil
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

The Temple Of Elemental Evil View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    White_Scorpio
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 14, 2004 11:40 am Reply with quoteBack to top

arkadaslar ben ilk görevde kalenin içine giriyorum bitane buyucuyu öldürüyorum ama sonra ne yapcagımı nereye gidecegimi bilemiyorum yardımcı olurmusunuz
    Back to top View user's profileSend private message
    psycookie
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 15, 2004 2:49 pm Reply with quoteBack to top

grubun yönelimini başta ne seçtin???? :? Wink

Görünüm:1.85 m 78 kg Kumral Siyah göz

Weapons start to talk when the words turn into silence.
    Mr_Zombie
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 19, 2005 7:50 pm Reply with quoteBack to top

Kuralların bu kadar iyi yansıtıldığı başka bir oyun görmedim. Combatlar çok zevkli. Taktiksiz kazanma şansı çok az. Bu da oyunu zekli kılıyor. Ama RP yönünden çok zayıf kalmış. Dünya çok küçük, alignment ne olursa olsun ilk questlerin dışında hemen hemen aynı questler yapılıyor. Temple'ı dağıtmak Allah'ın emri zaten. Ayrıca lvl10'da sınır konmasına da çok kızdım. Expansion pakedinde umarım bunları gözden geçirirler. Duyduğuma göre önceki karakterlerimizle Expansion'da devam edebilecekmişiz. Ama ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 19, 2005 3:26 pm Reply with quoteBack to top

beyler bayanlar kitaplari nasil okuyoz bu oyunda Lareth lavugunu once soydum sonra oldurup kitabini aldim ama okuyamiyorum yardim :!:
    Araxiel
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 23, 2005 10:27 am Reply with quoteBack to top

İlk hill giantla karşılaşmam epey güzeldi. Açık arazide ilerliyorum ve parti dağıldı, bi yandan ekran sallanıyor sandım benim monitörde sorun var titriyor. Sonra bi baktım tipin biri koşa koşa geliyor ve herkesi ayrı yakaladığı için katletmesi pek uzun sürmüyor. Very Happy

Norticus wrote:
    umabu arada paladin le oynarken çok ince bi olay var. en ufak yamuğumda paladin fallen oluyo.hayda load et baştan.

Hehe fallen olma konusunda beni geçememişsindir. Very Happy

Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Fri Dec 23, 2005 10:59 pm Reply with quoteBack to top

Demian wrote:
    beyler bayanlar kitaplari nasil okuyoz bu oyunda Lareth lavugunu once soydum sonra oldurup kitabini aldim ama okuyamiyorum yardim :!:

Abi use item die(Inventory) seçenek var orda.Olmadı Inventory'den kitabın üstüne iki kez tıkla...

Bu oyunu benden çok oynayan olmamıştır heralde....Abartmıyorum 8 ay sürekli oynadım..Oyunun her türlü gizemini biliyorum desem yalan olmaz.

Alın size birincisi.Hommlet de Kuzeydoğuda bir ev olcak.Orda evlenmek isteyen bir hatun ve babası var.(Adı mathilda tam hatırlamıyorum olmayadabilir,yanlış bilgi vermeyeyim) Kadın çirkin ve geveze.Evlenin onla.Zira sahip olduğu silah great cleaver...Bi tane var oyunda.üstelik onu Büyücünüz Craft magic arm. yeteneğiyle geliştirebiliyosunuz...(d10 , 17-20*3!!!!!)daha ne diyeyim.

Daha bi sürü ayrıntı var...Neyse zevkinizi kaçırmayayım.Kendiniz bulun.
    Gerçekten güzel oyun.Ama diyar biraz küçük,birde lvl sınırı....

Sonunda karşınıza çıkan Lady of Fungi 'yi savaşarak evet savaşarak yenmeninde bir yolu var.........Hehhe..Normalde çeşitli şeylerde örneğin (Orb of GoLden Death' ı yokederk 66 yıllığını abyss e yolluyosunuz..ama savaşarak yendiğinizde 666 yıllığına!!!)
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 26, 2005 4:02 pm Reply with quoteBack to top

saol brokenblade birde renton'un evi nerde. Tailor a yardim etmek icin onun evini bulmam gerekiyor ama hic bir ipucu yok.
    BrokenBlade
    Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Wed Dec 28, 2005 7:06 pm Reply with quoteBack to top

Haritanın güneybatısında(en köşede yani),tek başına duran bir ev.Oduncunun evinin altında.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
    Shevarash
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 10:02 am Reply with quoteBack to top

Sözde expansion pack çıkacak ve level 10 sınırı 20 ye çekilecekti. Ayrıca yeni questler vs. de olacaktı.

Haberi olan varmı ?
    BrokenBlade
    Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 10:46 am Reply with quoteBack to top

bi sitede patch i bulmuştum ben ama siteyi hatırlamıorum.(oyundaki hataları düzeltiyodu)

işte orjinal sitesi :http://www.atari.com/toee/main.php

burdan patch leri temin edebilirsiniz.

Ek paketi çıkıcak dendi ama yalan oldu galiba *cry*
    FaRaSTu
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 12:09 pm Reply with quoteBack to top

arkadaslar paladin fallen olunca o ilk köyün ortasındaki cleric amcaya giderek belli bir meblag karsılıgına kendinizi tekrar normal pala yapabilirsiniz belki biliyosunuzdur da ben yine soyleme geregi duydum reload demisinizde ondan Very Happy 8O
    bu arada oyunun coook kısa oldugu konusunda hem fikirim şööyle bi BGII gibi uzun ve etkili bi hikayesi olsaydı şimdiye kadar oynamıs oldugum en iyi oyunlardandır derdim. umarım expansıon ve patchler ile bu olayı duzeltirler

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 12:16 pm Reply with quoteBack to top

BrokenBlade wrote:
    bi sitede patch i bulmuştum ben ama siteyi hatırlamıorum.(oyundaki hataları düzeltiyodu)

işte orjinal sitesi :http://www.atari.com/toee/main.php

burdan patch leri temin edebilirsiniz.

Ek paketi çıkıcak dendi ama yalan oldu galiba *cry*

evet yamayı bende indirmiştim, zaten yama olmadan oynanması imkansızdı. Duvarlara sıkışıyordu admalar , donmalar oluyordu. Gariptir ki bu kadar "bitmemiş" bir oyunu nasıl olup da piyasaya sürmeleri.

Expansion ise hakikaten yalan oldu galiba...
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:49 pm Reply with quoteBack to top

Bu oyunu Troika yapmamışmıydı,kapandıda o bakımdan diyorum.Hımm evet evet Troika yapmıştı hani şu Arcanum'u ve Vampire Bloodlines'ı yapan kardeşler.Onlarda göçtü gitti hüzünlendim şimdi.Bu durumda Exp.'de yalan oluyor tabi.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    celebnor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 2:04 am Reply with quoteBack to top

[quote="Araxiel"]İlk hill giantla karşılaşmam epey güzeldi. Açık arazide ilerliyorum ve parti dağıldı, bi yandan ekran sallanıyor sandım benim monitörde sorun var titriyor. Sonra bi baktım tipin biri koşa koşa geliyor ve herkesi ayrı yakaladığı için katletmesi pek uzun sürmüyor. Very Happy

[hehe:D haklısın ozellikle web buyusu ile giantı keklik gibi avlıyosun ama adam full constutution oldugu icin biraz zaman alıyo;)

bu arada eger grupta kptuye yonelimli bir uye vasa paladin fallrn oluyo ona dikkat edin...:Dvalla ben cok cektim..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 2:16 am Reply with quoteBack to top

oyunda kesfedilmemis o kadar cok ozellik var ki

temple da vampir tapınagına benzeyen bir oda var orda bir gizli kapı var onu acınca prens thrommel ile karsılasacaksınız...oynayan arkadaslar bilir adamın elindeki kılıcın gucunu:D "fragarach" chatoic ve anarchic bir kılıc yani dusman sana vurunca kendisinin 2 katı gucu gidiyo-gerci str ile degisiyo ama- prens thrommel aslında o kılıcla pek ii vuramıyor fakat size de vermiyor ..temple dısına ckınca da sizden ayrılıyor...prensi oldurmeden kılıcı almanın bir yolu var....Very Happy

oncelikle teleport buyusu ya da teleport parsomeni bulun
    prensi gruba alıp nulb a ısınlanın...
    nulb ta sizden ayrılmayacaktır satıs esnasında kılıcı ve npc lerdeki diger esyaları alabilirsiniz ozellikle de spugnoir isimli parsomen somurucusu arkadastan hakkınızı alın ...:Dprensten kılıcı alıp ona farklı adi bir kılıc verin tabi bunu satıs sırasında yapın...sonra prensi serbest bırakın size fragarch ın kardesi olan "schiter"gibi adı olan bir anarchic kılıc daha verecek...bu kılıclar bastard sword ..fighter ı geliştirirken bu yonde geliştirin:D kolay gelsin....

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum