Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: SharonMass
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1786
    Ãœye: 0
    Toplam: 1786

FrpWorld.Com :: View topic - Frp de aşkın için düşünceleriniz...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Frp de aÅŸkın için düşünceleriniz... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Frp de AÅ?ka yer olmalımı yoksa olmamalımı

AÅ?k olmalı
    56%
     56%  [ 26 ]
    AÅ?k olmamalı
    2%
     2%  [ 1 ]
    Ya biraz olmalı ki renk katar bence
    41%
     41%  [ 19 ]
    Total Votes : 46

Author Message
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 27, 2005 7:16 pm Reply with quoteBack to top

Valahi dm olarak en başta.... kız arkaşlarını öldürüyorsun... bir kaç grup elemanın bak o zaman nasıl aşka geliyorlar... oyunda Very Happy

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    scythe
    KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 8:31 am Reply with quoteBack to top

oyunda aşk ancak oyuncular karakterlerini ciddi olarak kendileri gibi oynuyolarsa olmalı... ki biraz olsun Dm in oyunda aşk dediği şey yaşanılan gerçek duyguya benzesin... diğer türlü yalandan dolandan ortalıkta dolanan iltifat kalabalığına dönüşüyo yoksa oyun...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 9:53 am Reply with quoteBack to top

gerçekten aslında sağlam bir oyun ve sağlam oyuncularla oynayınca işin içine aşk, sevgi girdiğinde o oyunda bambaşka bir zevk yaratır die düşünüyorum.

ama şöle bişey sölim k,, bu benim başıma geldiğinden. oyunda normalde de birlikte olan 2 arkadaşımız var yani 2 senedir fln birlikteler. bunlar oyunda da tabii zamanla bi şekilde doğurdular bu aşkı! ama ondan sona oyunu oynayan biz diğer zavallı yalnız karakterler mahvolduk yani Smile . hele bide bunlar kendi içlerinde tartışma yaşadığında ooo ooo!!!! zor bişi wala. ben kendi adıma herhalde karakterimde aşkı yaşatamam Sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 2:02 pm Reply with quoteBack to top

Valahi.... Aşık olduları kızı öldürmek çok zevkli oluyor...
    Bir kere gerçekten çıkan bir çifte frp oynatmıştım oyunda birbirlerine aşıklar...
    sürekli kıza saldıran yaratıklar yüzünde erkek harap olmuştu ...

cok mu gıcığım Very Happy

konu dışı :
    lordsoul o benim eski avatarım Very Happy

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    rilley
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 29, 2005 8:04 pm Reply with quoteBack to top

Valla iki yıldır bir kitap üzerinde çalışıyordum. İçinde biraz aşk vardı fazla değil di ama vardı işte. yok bir elf prenses var 200 küsür yaşlarında felan birde daha 19 yaşında bir yarı elf vardı bunlarla ilgili olaylar gelişiyordu felan falan,
    Abi esas bomba şu ki; kitapta yansıttığım olay gerçek oldu, Sinir krizi geçirip bütün notları attım, yırttım, parçaladım. Nasılmı başımdan geçti Sen gel hayatında ilk kez bir kıza delicesine aşık ol ve yine ilk kez bir kızın yanına git o senden büyük (bir prenses kadar güzel ve de paralı) çıksın oooooffffffffffffffffff offffffffffffffffff
    Back to top View user's profileSend private message
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 29, 2005 8:55 pm Reply with quoteBack to top

şahsen aşk gerçekten ciddi bir şekilde frp oynayanlar için zevkli oluyo.Mesela bir Final Fantasy 'yi frpye çevirip oynarken ben sevgilisi ölen bir karakteri canlandırıyodum.Sevgilimin ölümü şöyle gerçekleşmişti; normal kendisi bir arap sarayı gibi bi sarayda kalan bir valinin kızı(yani prenses diyebiliriz) ben gizli gizli geceyarıları kızın yanına gidip buluşuyodum, işte bi gün bir assassin gelip görevi gereği kızı öldürüyo, ölüm anı da şöyle; ben buna tam gül veriyorum, o sırada herif çıkıyo kızın önüne geçip bir anda kılıçla hem gülü yarıyo hem de kızın kafasını. Bundan sonra ben yemin ediyorum falan, bi de artık Limit Break'im artık şöyle oluyo; her taraf kararıyo, rüzgar çıkmaya başlıyo, sonra gül yaprakları her taraftan düzensizce çıkmaya başlıyo ve ben bu güllerin düzenini sağlamam için herife saldırıp kalan son gül yaprağını çıkartmama gerekiyo...

nasıl ama, aşk iyi oluyomuymuş(şimdi kimse beğenmezmiş Crying or Very sad )

Gölge Ustası

PostPosted: Thu Dec 29, 2005 9:31 pm Reply with quoteBack to top

Benim oynadığım bi oyunda DM aşk kattı oyunun için ama katmaz olaydı. Kızı barbarlar kaçırdı, sonra aradık kızı, satmışlar kızı şehirde şehrin komutanına, hareme kapatmışlar, neyse yangın fln çıkarttık bişeyler yaptık en sonunda kurtardık kızı evlendik falan sonra, gerdek gecesi, ödül ne??

"İyi yaptınız, bitti." :lol:

İşte sen o kadar koş peşinden, hayatını tehlikeye at, sonuç bu..

DM milleti diil mi hepsi aynı Dil

Konuya dönersek, bence olmalı. Tabii tüm oyun aşk üzerine kurulmamalı. Ama hem oyuna renk katar, hem de oyuncuyu karakterine bağlar, RP'yi arttırır. Gerçekten işe yarıyo. Deneyin.

Saygılar..

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    rilley
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 31, 2005 9:30 am Reply with quoteBack to top

Aslında senin orda yapman gereken bir yığın küfür ile birlikte dm ile gerdek gecesine girmen Wink
    nzl
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 8:42 pm Reply with quoteBack to top

Tabiki olmalı! Zaten bence bi kızın eski zamanlarda fazla rolü olmuyo. Eskiden kadınlar aşırı ezikmiş zaten.. Onun bunun manitası olarak falan görünüyo genelde Dil şimdi süper güçlü savaşçı bilmemne tanrıçalardan falan bahsetmeyin çoğunluk olarak diyorum.
    Herneyse, demek istediğim aşk hem baya renk katıyo hem de güzel bişey yani.. Ayrıca 'dişi karakterler'e de daha bi iş çıkıyo Dil
    immortaleva
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 12, 2006 6:39 pm Reply with quoteBack to top

Hiçbir dünya aşksız olmazzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    zalhonan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 8:06 pm Reply with quoteBack to top

delikanlı adam raistlin gibi olacak..öyle savaşta duygusal saçmalıklara yer yok..ya da driztt gibi olcak
    artemis entreri gibi bi düşmanın varsa tam da manitaya serenat yazarken yakalar o zaman da apışıp kalırsın

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 9:54 am Reply with quoteBack to top

Aşk yoksa, nefret te olmamalı. Sonuçta aynı yolun yolcuları. Bence aşkın role playini yapamayan, nefretide yapamaz, kin i de yapamaz, hırsı da yapamaz. Dolayısıyla bu bir role play se, aşkta rolü yapılabilecek bir duygudur. Olmalıdır, olmaması eksikliktir diye düşünüyorum. Yine acmiliğime bakmadan bilmiş bilmiş konuşuyorum. Biri beni sustursun !!!!

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 12, 2006 1:20 am Reply with quoteBack to top

DM'e ve oyuncuya bağlı tabide.. Heh, ben kendim adına söyleyeyim. Ne kadar büyük roleplayer olursanız olun, bana bakıp (Göbek, top sakal, vesayire), suratıma sevgi sözleri öyle kolay kolay söylemezsiniz. Hehe..

Ben genelde öyle durumlarda, oyuncuyla direk konuşuyorum ve genel olarak neler oluydur tarzı onun insiyatifine bırakıyorum bire bir sahneleri oynamak yerine.

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum